Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 11:57 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Nepochybujte a vyzkoušejte to \":-)\" Semeno se skládá z měkčí šlupky a tvrdšího jádra, slupku člověk rozkouše hned, jádro musí chvilku obrušovat a namáčet, ale celou dobu se z toho uvolňuje intenzivní chuť. No, zkusím jíst třeba 3x2 semínka, příjemně to zabaví pusu.

Poslední dobou mám problém s česnekem, i když ho nesním moc a užívám ho po jídle, bolí mě z něj žaludek. Pomáhá mi na to sníst nějaký mléčný produkt, který ho asi neutralizuje. Proto mě napadá, jestli se tím, když člověk sní česnek třeba kefírem, jeho účinek nesnižuje.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 1:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Nepochybujte a vyzkoušejte to \":-)\" Semeno se skládá z měkčí šlupky a tvrdšího jádra, slupku člověk rozkouše hned, jádro musí chvilku obrušovat a namáčet, ale celou dobu se z toho uvolňuje intenzivní chuť. No, zkusím jíst třeba 3x2 semínka, příjemně to zabaví pusu.

Poslední dobou mám problém s česnekem, i když ho nesním moc a užívám ho po jídle, bolí mě z něj žaludek. Pomáhá mi na to sníst nějaký mléčný produkt, který ho asi neutralizuje. Proto mě napadá, jestli se tím, když člověk sní česnek třeba kefírem, jeho účinek nesnižuje.

Takto jsem lichořeřišnici používat nezkoušel, jenom vím, že i mixér s tím má co dělat, jak je to tvrdé, ale rozhodně to prubnu, zkušeností není nikdy dostatek. Ten česnek vám tam může nějakého parchanta likvidovat a to se bez drobných potíží většinou neobejde, mlékem mu třeba dáte zase nažrat a tím vám přestane zdánlivě škodit, ale je to kontraproduktivní, nicméně česneku mléčné produkty nijak nevadí a jeho účinky nelikvidují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 2:21 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Moc zdravím Jardo.
Jste opravdu odborník téměř na všechno co se týče nenocí a léčení.Opravdu kapacita,to uznávám a to jsem se setkal již s více léčiteli.
(Božena Kamenická - "bába Radnická",Jindra Paseka,Květoslava Patočková,P.Ferda,atd.),bohužel již jsou v jiných sférách).
Mám ale skromný dotaz.
Je dobré při kandidě pít Tibetskou mléčnou houbu? (Když ano,tak v jakém množství a jak často?) I když mléko se nesmí,prý již tento kefír je jiného složení a má jiné účinky než syrové nebo svařené mléko,popř.syrovátka a další mléčné výrobky.Samozřejmě že je nutné dodržovat stanovenou dietu a užívat ještě další prostředky a uvedené recepty.
A co Kombucha př candidě?
Díky za radu,Milan.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 2:41 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 26, 2010 3:23 pm
Příspěvky: 16
Milan píše:
Moc zdravím Jardo.
Jste opravdu odborník téměř na všechno co se týče nenocí a léčení.Opravdu kapacita,to uznávám a to jsem se setkal již s více léčiteli.
(Božena Kamenická - "bába Radnická",Jindra Paseka,Květoslava Patočková,P.Ferda,atd.),bohužel již jsou v jiných sférách).
Mám ale skromný dotaz.
Je dobré při kandidě pít Tibetskou mléčnou houbu? (Když ano,tak v jakém množství a jak často?) I když mléko se nesmí,prý již tento kefír je jiného složení a má jiné účinky než syrové nebo svařené mléko,popř.syrovátka a další mléčné výrobky.Samozřejmě že je nutné dodržovat stanovenou dietu a užívat ještě další prostředky a uvedené recepty.
A co Kombucha př candidě?
Díky za radu,Milan.

Souhlasím s vámi Milane,pan Jarda je opravdu Kapacita.Já piju denně 1l kefíru a moje tělo si ho vysloveně žádá.Jinak je vše podrobně již popsáno v tématu potraviny jako jedy i léky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:34 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Jak dlouho to vlastně zhruba trvá, než člověk srovná kandidu do správných mezí? Vím, záleží to na stravě, zbraních, co proti ní užívá, imunitním systému... ale tak alespoň přibližně. Děkuji

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:50 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Kometa píše:
Jak dlouho to vlastně zhruba trvá, než člověk srovná kandidu do správných mezí? Vím, záleží to na stravě, zbraních, co proti ní užívá, imunitním systému... ale tak alespoň přibližně. Děkuji

Nevím,zatím s ní začínám bojovat.Existuje na ní prý jistý lék,který se tady na fóru zatím nezmiňuje,(alespoň jsem to prozatím nenašel),a to je kyselina kaprylová,tam prý se sníží kandida do 3 týdnů užívání o 60-90%.Má prý na candidu doslova smrtící účinky.Pochopitelně za dodržení diety a dalších doporučení ohledně stravování.Používá se také bylinkový čaj Antikandin,dále Fungisan,Detoxilen a jiné.V cizině se dá sehnat volně,(u nás zatím ne a to ani na recept) přípravek Nistatin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 8:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
[quote="Milan":o7rj0wgl]Nevím,zatím s ní začínám bojovat.Existuje na ní prý jistý lék,který se tady na fóru zatím nezmiňuje,(alespoň jsem to prozatím nenašel),a to je kyselina kaprylová,tam prý se sníží kandida do 3 týdnů užívání o 60-90%.Má prý na candidu doslova smrtící účinky.Pochopitelně za dodržení diety a dalších doporučení ohledně stravování.Používá se také bylinkový čaj Antikandin,dále Fungisan,Detoxilen a jiné.V cizině se dá sehnat volně,(u nás zatím ne a to ani na recept) přípravek Nistatin.[/quote:o7rj0wgl]


Naposledy upravil PavelZ dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
sr=posts&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 9:38 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Aktuálně užívám proti kandidě dietu, kokos/olej, lichořeřisnici, lapacho, česnek, kefír, do jídla oregáno, zázvor.
Neznáte někdo dávkování šalvěje na vnitřní užití? Mám velmi dobré zkušenosti s Florsalminem při užití na opary, je to lihový výtažek. Ráda bych ho proto zařadila do své armády protikvasinkových bojovníků.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Moc zdravím Jardo.
Jste opravdu odborník téměř na všechno co se týče nenocí a léčení.Opravdu kapacita,to uznávám a to jsem se setkal již s více léčiteli.
(Božena Kamenická - "bába Radnická",Jindra Paseka,Květoslava Patočková,P.Ferda,atd.),bohužel již jsou v jiných sférách).
Mám ale skromný dotaz.
Je dobré při kandidě pít Tibetskou mléčnou houbu? (Když ano,tak v jakém množství a jak často?) I když mléko se nesmí,prý již tento kefír je jiného složení a má jiné účinky než syrové nebo svařené mléko,popř.syrovátka a další mléčné výrobky.Samozřejmě že je nutné dodržovat stanovenou dietu a užívat ještě další prostředky a uvedené recepty.
A co Kombucha př candidě?
Díky za radu,Milan.

Kefír nevadí určitě a kombucha patrně také ne, tam jde vždy o živý a zpracovaný produkt, na kterém kandida žít nedovede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Jak dlouho to vlastně zhruba trvá, než člověk srovná kandidu do správných mezí? Vím, záleží to na stravě, zbraních, co proti ní užívá, imunitním systému... ale tak alespoň přibližně. Děkuji

Tak zde vás asi moc nepotěším, někdo to zvládne za týden a jiný ji řeší celý zbytek života, protože dělá chyby, je to vždy o pochopení problematiky a disciplíně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Nevím,zatím s ní začínám bojovat.Existuje na ní prý jistý lék,který se tady na fóru zatím nezmiňuje,(alespoň jsem to prozatím nenašel),a to je kyselina kaprylová,tam prý se sníží kandida do 3 týdnů užívání o 60-90%.Má prý na candidu doslova smrtící účinky.Pochopitelně za dodržení diety a dalších doporučení ohledně stravování.Používá se také bylinkový čaj Antikandin,dále Fungisan,Detoxilen a jiné.V cizině se dá sehnat volně,(u nás zatím ne a to ani na recept) přípravek Nistatin.

Kyselina kaprylová se zde omílá již dost dlouho, hlavně jako součást kokosového oleje a jiné fungicidní rostliny i čaje také, stačí pouze číst. Ty ostatní produkty mohou fungovat, ale jak je přestanete užívat, tak je vše zase zpět,což asi není cílem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:26 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Naopak, potěšil jste mě \":)\" Týden je hezká doba, to jde zvládnout držet i opravdu přísnou dietu.

Já se teď docela snažím, tak si za týden zase plivnu. Ale nevím, baštím samý fungicidní prostředky, ale je mi hej, cítím se dobře, žádný detox mě netrápí, tak nevím. Přestalo mě trápit svědění v gynekologické oblasti, ale nevím, jaký podíl na tom má moje vraždící manie a jaký hormonální cyklus.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Aktuálně užívám proti kandidě dietu, kokos/olej, lichořeřisnici, lapacho, česnek, kefír, do jídla oregáno, zázvor.
Neznáte někdo dávkování šalvěje na vnitřní užití? Mám velmi dobré zkušenosti s Florsalminem při užití na opary, je to lihový výtažek. Ráda bych ho proto zařadila do své armády protikvasinkových bojovníků.

To, co popisujete, by mělo bohatě stačit, šalvěj spíše na kloktání a prát do sebe všechno možné i nemožné je sice dobrým zvykem v našich končinách, ale rozumný praktik vám určitě řekne na dotaz „co můžu ještě přidat“ jednoduchou odpověď, „vždy se spíše ptejte, co se dá ještě ubrat“.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Naopak, potěšil jste mě \":)\" Týden je hezká doba, to jde zvládnout držet i opravdu přísnou dietu.

Já se teď docela snažím, tak si za týden zase plivnu. Ale nevím, baštím samý fungicidní prostředky, ale je mi hej, cítím se dobře, žádný detox mě netrápí, tak nevím. Přestalo mě trápit svědění v gynekologické oblasti, ale nevím, jaký podíl na tom má moje vraždící manie a jaký hormonální cyklus.

Tak to za pár dní uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 11:32 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Mletá skořice patří mezi fungicid-ní potraviny ? Jest-li ano , tak jaká je vhodná denní dávka ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz