Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 11:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2010 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Někde se tu psalo, že mms by mohlo mít vliv na plodnost žen.
Měsíc beru mms a teď jsem byla na každoroční preventivní gynekologické prohlídce. Doktor mi řekl, že v děloze vůbec nemám sliznici, jako kdybych brala antikoncepci. Tu jsem zavrhla už před 10 lety. Myslím, že ženy, které v nejbližší době plánují miminko, by si měly na mms dávat hodně velký pozor.

To může mít i mnoho jiných příčin, čili tím bych asi neplašil, trochu to sledujte a možná vás udiví, co se za tím nakonec bude skrývat. Jinak se domnívám, že to lze velice snadno ověřit, pouhým vynecháním zase na jednu periodu, kdy by se mělo vše srovnat, protože MMS odezní za dvě hodiny od poslední dávky a další dlouhodobé účinky opravdu nemá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2010 6:19 pm 
Offline

Registrován: úte úno 16, 2010 12:37 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den, od chvíle co jsem, díky Vašim stránkám pro sebe objevila MMS a následně se dokonce potkala s p. Humblem při jeho květnové návštěvě v Pha.., jsem některé potřebné človíčky navigovala na forum http://www.upramene.cz/forum, tak abych si ušetřila práci a oni se tak rozhodli, zda-li MMS zkusit či ne.. Dnes jsem si ale klikla a..
Nevíte zda-li se něco.. neděje ?
Mám jednu mladou slečnu, již po 5-ti operacích vnitřku, rakovina.. víc bohužel nevím. Nechtěla jsem na ní tlačit, jen jí ukázat forum a ať se rozhodne.. ale forum.. se ztratilo… ??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2010 8:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Valhalla píše:
Dobrý den, od chvíle co jsem, díky Vašim stránkám pro sebe objevila MMS a následně se dokonce potkala s p. Humblem při jeho květnové návštěvě v Pha.., jsem některé potřebné človíčky navigovala na forum http://www.upramene.cz/forum, tak abych si ušetřila práci a oni se tak rozhodli, zda-li MMS zkusit či ne.. Dnes jsem si ale klikla a..
Nevíte zda-li se něco.. neděje ?
Mám jednu mladou slečnu, již po 5-ti operacích vnitřku, rakovina.. víc bohužel nevím. Nechtěla jsem na ní tlačit, jen jí ukázat forum a ať se rozhodne.. ale forum.. se ztratilo… ??

Já ho také neotevřu, což zatím nic neznamená, klidně mohl kleknout server, což se celkem běžně stává, tak chvilku vydržte a uvidíte, jak se to bude dále vyvíjet. Máte pravdu, že jde o celkem ucelený zdroj informací a byla by velké škoda o něj přijít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 11:18 am 
Offline

Registrován: úte úno 16, 2010 12:37 pm
Příspěvky: 9
..panikařím.. a nebo.. jsme již .. o tento zdroj přišli ? (!!)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Valhalla píše:
..panikařím.. a nebo.. jsme již .. o tento zdroj přišli ? (!!)

Tak zatím na to jednoznačnou odpověď nemám, čili ani sám nemám jasno, co se vlastně děje, ale je to určitě dost divné, ten výpadek je opravdu moc dlouhý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 9:07 pm 
Offline

Registrován: úte úno 16, 2010 12:37 pm
Příspěvky: 9
hmm.. asi mam trosku.. "strach".. << jestli je to to spravne.. slovo.. re: bylinky, lecitele.. MMS x pharma.
Pisi sem.. neb myslela jsem ze treba od nich (u pramene..) nekoho znate.. administratory.. a tak.. No nic.. All best..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Valhalla píše:
hmm.. asi mam trosku.. "strach".. << jestli je to to spravne.. slovo.. re: bylinky, lecitele.. MMS x pharma.
Pisi sem.. neb myslela jsem ze treba od nich (u pramene..) nekoho znate.. administratory.. a tak.. No nic.. All best..

Tak některé lidi znám, ale ono není dobré být hned vyplašený a stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Pokud se něco dozvím, tak vás budu informovat, co se vlastně děje.

Tak jsem dostal následující odpověď „Žádná hrůza ani spiknutí, prostě spadla databáze a Rival je na dovolené v Beskydách. Ví o tom, ale opravit to může až po neděli.“, čili nic se neděje, ale musíte si ještě počkat, než se to zase zprovozní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 1:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 16, 2010 12:37 pm
Příspěvky: 9
LOL diky ! \":)\" doufam ze jsem mu nezkazila dovolenou.. Jdu si odpocinout..od konspiracnich.. teorii \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 9:30 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Posledních 14 dní si každý večer čistím zuby pomocí MMS. Příklad:6 akt.kapek mms do skleničky, přileji cca 10ml vody na namočení kartáčku a čistím a máčím. Ale po týdnu mne začalo bolet pár zdravých zubů po přejetí kartáčkem nebo reakce na kyselé. Je to normální? Zatím to ještě nepřešlo, je to úplně navrchu zubů


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Posledních 14 dní si každý večer čistím zuby pomocí MMS. Příklad:6 akt.kapek mms do skleničky, přileji cca 10ml vody na namočení kartáčku a čistím a máčím. Ale po týdnu mne začalo bolet pár zdravých zubů po přejetí kartáčkem nebo reakce na kyselé. Je to normální? Zatím to ještě nepřešlo, je to úplně navrchu zubů

Většinou se zuby stanou pouze citlivé a po nějaké tobě to odezní. Každopádně bych MMS na chvilku vynechal a vyzkoušel zda je to objektivně od toho, aby nešlo o nějakou souhru náhod.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 24, 2010 9:57 pm 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Dobrý den,poprosila bych poradit, kdy je možné po MMS kůře podle vás udělat šanku a pročistit játra (několik očist mám za sebou - nejsou to první očisty) nebo lze MMS s očistami kombinovat? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 25, 2010 7:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
Dobrý den,poprosila bych poradit, kdy je možné po MMS kůře podle vás udělat šanku a pročistit játra (několik očist mám za sebou - nejsou to první očisty) nebo lze MMS s očistami kombinovat? Díky

Prakticky okamžitě, tam není potřeba žádný odstup. Vynechá se pouze daný den a den následující po kůře, jinak to jde i kombinovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 02, 2010 10:31 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Hezký den vám všem,

začínám s mms a mám k dispozici 25% roztok chloritanu sodného a 10% HCL. Zde jsem našel návod pro aktivaci pouze s 3,5% HCL. Uvažuji správně že 10% HCL prostě naředím vodou v poměru 3 ku 1 a poté aktivuji dle Vašeho návodu 6 kapek chloritanu a 1 kapku takto naředěné HCL?
Případně jak radí Palo mohu dát 2 chloritanu a 1 10%HCL?

Uf ... počty nebyly nikdy moje silná stránka, proto se raději radím:)

Co MMS a urinoterapie, lze praktikovat souběžně?

Mohu použít tuto 10% HCL pro průběžné popíjení na posílení kyseliny v žaludku jak je rozebráno ve vlákně o HCL?

Děkuji mockrát


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Hezký den vám všem,

začínám s mms a mám k dispozici 25% roztok chloritanu sodného a 10% HCL. Zde jsem našel návod pro aktivaci pouze s 3,5% HCL. Uvažuji správně že 10% HCL prostě naředím vodou v poměru 3 ku 1 a poté aktivuji dle Vašeho návodu 6 kapek chloritanu a 1 kapku takto naředěné HCL?
Případně jak radí Palo mohu dát 2 chloritanu a 1 10%HCL?

Uf ... počty nebyly nikdy moje silná stránka, proto se raději radím:)

Co MMS a urinoterapie, lze praktikovat souběžně?

Mohu použít tuto 10% HCL pro průběžné popíjení na posílení kyseliny v žaludku jak je rozebráno ve vlákně o HCL?

Děkuji mockrát

Ta kyselina je v lékárnické koncentraci, nebo reálné technické? Pokud je v lékárnické koncentraci, tak je to vlastně 3,5 %tní kyselina a ta se používá 1:1 s 25 %tním chloritanem. Pokud je to reálně 10%tní kyselina, tak ji použijete 1:3 s 25 %tním chloritanem. MMS a urinoterapie, lze praktikovat souběžně a také lze použít naředěnou 10% HCL pro průběžné popíjení na posílení kyseliny v žaludku. Dává se deset kapek 3,5 %tní kyseliny na 0,5 litru vody a pije cca 20 minut před jídlem a cca 20 minut po jídle, případně i mezi jídly, dle potřeby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 10:17 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 10:07 pm
Příspěvky: 1
Ahojte. Prosím Vás potreboval by som zistiť ako sa používa MMS na kloktanie (teda keď sú bolesti bolesti hrdla).
Nikde som to presne nemohol nájsť.
Čiže potreboval by som vedieť koľko aktivovaných kvapiek MMS mam použiť a potom koľko vody do toho pridať?
A ako dlho sa má s tým kloktať (koľko sekúnd, či minút) a ako často za deň?

Ďakujem veľmi pekne za odpovede.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz