Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 11:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 11:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
Ta kyselina je v lékárnické koncentraci, nebo reálné technické? Pokud je v lékárnické koncentraci, tak je to vlastně 3,5 %tní kyselina a ta se používá 1:1 s 25 %tním chloritanem. Pokud je to reálně 10%tní kyselina, tak ji použijete 1:3 s 25 %tním chloritanem. MMS a urinoterapie, lze praktikovat souběžně a také lze použít naředěnou 10% HCL pro průběžné popíjení na posílení kyseliny v žaludku. Dává se deset kapek 3,5 %tní kyseliny na 0,5 litru vody a pije cca 20 minut před jídlem a cca 20 minut po jídle, případně i mezi jídly, dle potřeby.

Díky za podrobnou odpověď. Z odpovědi Pala jsem vyrozuměl, že se jedná o naředěnou 33 procentní HCL na 10 procent. No nevím jak tomu mám rozumět. Spíše si myslím že jde o reálnou technickou koncentraci, takže s ní budu zřejmě zacházet tak že na 3 kapky chloritanu dám 1 HCL pro MMS. (ach jo proč jsem na střední v chemii hrál ty piškvorky!)

Pro posílení kyseliny v žaludku ji zředím vodou na zhruba 3,5 procent a dám 10 kapek do půl litru.

No snad jsem to pochopil správně \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2010 7:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
freem1 píše:
Ahojte. Prosím Vás potreboval by som zistiť ako sa používa MMS na kloktanie (teda keď sú bolesti bolesti hrdla).
Nikde som to presne nemohol nájsť.
Čiže potreboval by som vedieť koľko aktivovaných kvapiek MMS mam použiť a potom koľko vody do toho pridať?
A ako dlho sa má s tým kloktať (koľko sekúnd, či minút) a ako často za deň?

Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

Stačí 1-5 aktivovaných kapek do cca 1 dcl vody a kloktat jako s čímkoliv jiným, frekvence dle potřeby, to se přehnat nedá, ale ideální jsou intervaly kratší jak 2 hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2010 7:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Díky za podrobnou odpověď. Z odpovědi Pala jsem vyrozuměl, že se jedná o naředěnou 33 procentní HCL na 10 procent. No nevím jak tomu mám rozumět. Spíše si myslím že jde o reálnou technickou koncentraci, takže s ní budu zřejmě zacházet tak že na 3 kapky chloritanu dám 1 HCL pro MMS. (ach jo proč jsem na střední v chemii hrál ty piškvorky!)

Pro posílení kyseliny v žaludku ji zředím vodou na zhruba 3,5 procent a dám 10 kapek do půl litru.

No snad jsem to pochopil správně \":)\"

Ověřte si tu vstupní koncentraci dotazem u prodejce, ale jinak jste to pochopil správně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 5:06 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Ono je dost diskutabilní zda MMS2 opravdu zabíjí laktobacily, ale pokud to připustíme, tak je vhodnější pít kefír po aplikaci MMS2, tak s odstupem 2 hodiny. Dle mého názoru pouze reguluje stavy bakterií jak na jedné, tak na druhé straně a ani jedna převaha neznamená zdraví, to je pouze stav rovnováhy.

MMS jednoznačně zabíjí laktobacily. Nevím co je MMS2? ale užíval jsem jedničku a už druhý den jsem měl výrazně, ale výrazně zhoršené zažívání, jakoby po ATB.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 8:48 pm 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Dobrý den,
nějak jsem přehlídla nebo nenašla - pokud dělám při MMS kůře klystýry s MMS a jsem dneškem na 10 kapkách - mám skončit nebo dělám na těch 10 kapkách klystýr do konce kůry? Furt ze mě něco leze (kvasinky i paraziti), na druhou stranu nechci mít "díru ve střevě" \":lol:\" jestli mi rozumíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 9:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
MMS jednoznačně zabíjí laktobacily. Nevím co je MMS2? ale užíval jsem jedničku a už druhý den jsem měl výrazně, ale výrazně zhoršené zažívání, jakoby po ATB.

To bych si tak jednoznačně nedovolil tvrdit, dle mého názoru už tím, že MMS cokoliv zlikviduje, tak se vám zákonitě musí cosi rozhodit, ale zdaleka to neznamená, že jednoznačně likviduje laktobacily. MMS2 je chlornan vápenatý-chlorové vápno a zpravidla se jako zdroj používá bazénová chemie Laguna modrý šíp, nebo Chlór šok.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
Dobrý den,
nějak jsem přehlídla nebo nenašla - pokud dělám při MMS kůře klystýry s MMS a jsem dneškem na 10 kapkách - mám skončit nebo dělám na těch 10 kapkách klystýr do konce kůry? Furt ze mě něco leze (kvasinky i paraziti), na druhou stranu nechci mít "díru ve střevě" \":lol:\" jestli mi rozumíte.

Dává se až deset kapek na litr nálevu a na tomto množství se dá klidně i týden vydržet, což bych asi i doporučil, zvláště pokud vás vaši nezvaní nájemníci opouštějí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 07, 2010 7:07 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
To bych si tak jednoznačně nedovolil tvrdit, dle mého názoru už tím, že MMS cokoliv zlikviduje, tak se vám zákonitě musí cosi rozhodit, ale zdaleka to neznamená, že jednoznačně likviduje laktobacily. MMS2 je chlornan vápenatý-chlorové vápno a zpravidla se jako zdroj používá bazénová chemie Laguna modrý šíp, nebo Chlór šok.

No ano - smrdí to jako Savo a podle mého to stejně i účinkuje, zabíjí to všechno co tomu přijde pod ruku, včetně laktobacilů. Jednoznačně bych každému doporučil po aplikaci do půl hodiny až hodiny užít velkou dávku laktobacilů.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 07, 2010 9:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
No ano - smrdí to jako Savo a podle mého to stejně i účinkuje, zabíjí to všechno co tomu přijde pod ruku, včetně laktobacilů. Jednoznačně bych každému doporučil po aplikaci do půl hodiny až hodiny užít velkou dávku laktobacilů.

Pokud jste o tom skálopevně přesvědčen, budiž, ale ten odstup od dávky laktobacilů budete muset prodloužit. MMS je v těle aktivní zhruba dvě hodiny, čili pilule polykat až po vyprchání dávky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 07, 2010 9:52 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Pokud jste o tom skálopevně přesvědčen, budiž, ale ten odstup od dávky laktobacilů budete muset prodloužit. MMS je v těle aktivní zhruba dvě hodiny, čili pilule polykat až po vyprchání dávky.

aktivní v těle budiž, nicméně projde to žaludkem, potom střevy a potom ven z těla, nemá to co zpomalit a tudíž si myslím, že za hodinu už je možno podat laktobacily bez obavy z toho, že by se to potkalo. můj názor.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
aktivní v těle budiž, nicméně projde to žaludkem, potom střevy a potom ven z těla, nemá to co zpomalit a tudíž si myslím, že za hodinu už je možno podat laktobacily bez obavy z toho, že by se to potkalo. můj názor.

Proč ne, asi se tím nic zkazit nedá, akorát pokud funguje vaše teorie o tom, že MMS laktobacily likviduje, tak vzhledem k tomu, že to je MMS v krvi a tím pádem naprosto všude, tak to holt nějaké zlikviduje, ale i tak to ničemu vadit nebude, pouze vaší peněžence.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 12:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Už to začíná \":)\"

http://www.novinky.cz/ekonomika/213609- ... nosti.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 1:36 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 01, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 39
http://www.novinky.cz/ekonomika/213609- ... nosti.html

tak nevím no...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 7:57 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1810
(Galileo...čas ukáže kde je pravda....nebo už v případě některých ukázal)

Ale ono je opravdu ošidné v ČEMKOLI radit druhým...kteří leccos pochopí jinak a pak jste v jejich očích Vy těmi kdo jim poradili špatně...
viz např.vlákno:
Experimentování se zdravím - Přínosy a rizika
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1605


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zdravyzivot píše:
http://www.novinky.cz/ekonomika/213609-zazracny-vselek-slibuje-ze-vyleci-rakovinu-i-aids-ale-muze-popalit-vnitrnosti.html

tak nevím no...

Ono je otázka, zda to je možné chápat jako špatnou zprávu, to může fungovat v USA, ale při mentalitě Čechů bych to klidně považoval za placenou reklamu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz