Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 10:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 10:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Myslím, že většina lidí s přemnoženou kvasinkou o ní ani neví a očisty neprovádí.

Já to dělám tak, že prosichr ten heřmánkový čaj popíjím průběžně, ono by stejně bylo nepřirozené ho do sebe kopat litr na ex, a pak taky průběžně odchází. Ale jsem z toho taková nesvá, nerada bych si těmi očistami způsobila nějaké jiné potíže.

Oni je neprovádějí kvůli kvasince o té pochopitelně nevědí, ale kvůli tomu, že se nemohou vykadit a uvedené problémy jsou tam celkem aktuální. Očisty prakticky vždy potíže odstraní a o nějakých vyvolaných potížích se mě lidé zmíní opravdu výjimečně, což ostatně vplývá i z tohoto fóra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 9:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Ještě bych se vrátila k diskuzi o síranu hořečnatém: Jak poznám potravinářskou kvalitu,pokud ji koupím jinde než v lékárně? V předchozím příspěvku je např.odkaz na web,kde lze koupit čistou,přestože je určena do akvárií...Já používám tuto odtud: http://www.fima-brno.cz/cz/eshop/siran- ... p-141.html
Teď mi vrtá v hlavě,že se místo očisty jater zřejmě trávím,neboť do sebe cpu hnojivo,tak nevím.Jsou tam nějaké údaje,kterým nerozumím-dá se z toho něco poznat? Co si o téhle soli myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2010 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
surikata píše:
Ještě bych se vrátila k diskuzi o síranu hořečnatém: Jak poznám potravinářskou kvalitu,pokud ji koupím jinde než v lékárně? V předchozím příspěvku je např.odkaz na web,kde lze koupit čistou,přestože je určena do akvárií...Já používám tuto odtud: http://www.fima-brno.cz/cz/eshop/siran- ... p-141.html
Teď mi vrtá v hlavě,že se místo očisty jater zřejmě trávím,neboť do sebe cpu hnojivo,tak nevím.Jsou tam nějaké údaje,kterým nerozumím-dá se z toho něco poznat? Co si o téhle soli myslíte?

Tak zrovna ideální to nebude, toto bych použil tak na koupele, ale orálně musíte používat kvalitu potravinářskou, farmaceutickou, nebo chemicky čistou, tedy p.a.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2010 5:49 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Tak mi to nedalo a odvezl jsem své vzorky do laborky.Určení zda se jedná o parazita mě stálo 50 Kč.
Asi bych se mněl radovat,ale osobně kvůli slůvku "nejspíše" se mi závěrečné hodnocení nezdá, uvidím čím mě překvapí další očista.


Přílohy:
vysledky.jpg
vysledky.jpg [ 117.29 KiB | Zobrazeno 10216 krát ]


Naposledy upravil Slim-Jim dne čtv říj 07, 2010 4:23 pm, celkově upraveno 4
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 10:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Provedla jsem 8. očistu a tentokrát ze mě vyšlo nejvíc kamenů ze všech. Během dopoledne jsem se pořádně prolila vodou a čajem a udělala si klystrýr. Kupodivu ještě celé odpoledne ze mě vycházely kameny a to dost velké. A nejen to, pár jich vyšlo i další den. Je možné, že by se teprve teď pořádně utrhlo?

Posílám fotku první várky z dopoledne:


Přílohy:
jat kameny.jpg
jat kameny.jpg [ 49.17 KiB | Zobrazeno 10194 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 06, 2010 9:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Provedla jsem 8. očistu a tentokrát ze mě vyšlo nejvíc kamenů ze všech. Během dopoledne jsem se pořádně prolila vodou a čajem a udělala si klystrýr. Kupodivu ještě celé odpoledne ze mě vycházely kameny a to dost velké. A nejen to, pár jich vyšlo i další den. Je možné, že by se teprve teď pořádně utrhlo?

Posílám fotku první várky z dopoledne:

Je to možné, počítejte s tím, že dlouhodobě usazený sajrajt se drží jako klíště a pak vyběhne většinou najednou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2010 11:43 am 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Jinak bych doporučil ráno po vypití štávy klizma. Druhý den po vypití první soli ještě klizma. Odchází to rychleji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2010 12:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Jinak bych doporučil ráno po vypití štávy klizma. Druhý den po vypití první soli ještě klizma. Odchází to rychleji.

To je určitě vhodné a v návodu je také uvedeno pít jak velbloud u oázy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 1:49 pm 
Offline

Registrován: úte říj 12, 2010 1:42 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

snažím se objednat Epsomskou sůl, narazil jsem na následující obchody na internetu. http://www.heureka.cz
V podstatě složením by měly být všechny výrobky shodné - síran hořečnatý (vyjma hnojiva pro akvarijní rybky).

Můžete mi potvrdit nebo vyvrátit zda musím koupit Epsomskou sůl za 320 Kč / 300g nebo lze koupit síran hořečnatý za 30 Kč / 1kg?

Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 9:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
nicholascz píše:
Dobrý den,

snažím se objednat Epsomskou sůl, narazil jsem na následující obchody na internetu. http://www.heureka.cz
V podstatě složením by měly být všechny výrobky shodné - síran hořečnatý (vyjma hnojiva pro akvarijní rybky).

Můžete mi potvrdit nebo vyvrátit zda musím koupit Epsomskou sůl za 320 Kč / 300g nebo lze koupit síran hořečnatý za 30 Kč / 1kg?

Děkuji za odpověď.

K tomu vám toho mnoho neřeknu, to se jich musíte zeptat v jaké je to kvalitě a vhodná je farmaceutická, nebo p.a. a dost záleží na co ji chcete používat. Do koupele by to asi nevadilo, ale pro vnitřní užívání pouze kvalita jak jsem již uvedl. Jinak já ji dodávám ve farmaceutické kvalitě 1kg/220,-Kč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 21, 2010 11:56 am 
Offline

Registrován: stř lis 11, 2009 10:57 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den pane Zajíčku, mám dotaz: dnes mi v lékárně na žádost Glauberovy soli prodali tzv. Natrii sulfas, chci se zeptat, je-li to to pravé (zřejmě není:-( ) , tímhle si žlučník asi čistit nemám, že.....v jiné lékárně to vůbec nikde nemají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 21, 2010 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Danniah píše:
Dobrý den pane Zajíčku, mám dotaz: dnes mi v lékárně na žádost Glauberovy soli prodali tzv. Natrii sulfas, chci se zeptat, je-li to to pravé (zřejmě není:-( ) , tímhle si žlučník asi čistit nemám, že.....v jiné lékárně to vůbec nikde nemají.

Tak jedná se o Natrii Sulfas Na2SO4, což je Glauberova sůl. Je to sice také projímadlo a je možné ho také k tomuto účelu používat, ovšem více zatěžuje ledviny, ale pokud je máte zdravé, tak to podle mého názoru nijak nevadí. V případě, že se obáváte, tak se podívejte do inzerce, kde epsomskou sůl nabízím a pokud ji budete chtít, tak mě napište soukromou zprávu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 4:50 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
To admin- nevím jak to, ale ve vyhledavači po zadání slov Očista jater to nic nenašlo !...zkuste to prosím...
------------
Hepatitida


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
resnum=3&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
To admin- nevím jak to, ale ve vyhledavači po zadání slov Očista jater to nic nenašlo !...zkuste to prosím...

Mě taky ne, třeba se mu to tak nelíbí, ale to nijak nevadí, napište mu to obráceně, tedy „Jaterní očista“ a výsledků je tam 15 stránek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 2:52 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 28, 2010 2:40 pm
Příspěvky: 1
Zdravím! Jsem tu nová a určitě budu uvažovat. Už třikrát jsem zrušila operaci a toto řešení mi připadá méně zatěžující.
Přikládám odkaz na sehnání Epsomské soli:
http://bobin.blog.cz/0902/glauberova-ho ... a-autismus


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz