Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 8:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 9:56 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Mohla bych poprosit o radu, kde sehnat peroxid hořčíku? Ptala jsem se už v lékárnách, ale zatím bez úspěchu. Děkuji moc. I


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 12:59 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Beladona píše:
Beru magnesium peroxid a zdá se mi, že radikálně zvyšuje ph. Pořád jsem bojovala s nízkým ph, měla jsem odpoledne třeba jen 6 a teď najednou mám i 8. A když si to vezmu na noc, tak často špatně spím. Třeba se ve 4 probudím divně aktivní a už neusnu. Každopádně se zdá, že se něco děje \":)\"

Ja ho taky beru prostrednictvim Symbi I (takze zadna extra varka). A prijde mi to taky divny. Vcera i dneska jsem se vzbudil pred 4 rano, ale nastesti jsem zase usnul. Je mi celkem slusne blbe, ale to bude asi herx reakci. A taky je zajimavy, ze mam stale hlad \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 1:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jirka 2 píše:
Ja ho taky beru prostrednictvim Symbi I (takze zadna extra varka). A prijde mi to taky divny. Vcera i dneska jsem se vzbudil pred 4 rano, ale nastesti jsem zase usnul. Je mi celkem slusne blbe, ale to bude asi herx reakci. A taky je zajimavy, ze mam stale hlad \":)\"

Vážně? Já mám taky větší hlad \":)\" A večer jsem tak unavená, že v 10 hodin už nemůžu ani číst v posteli, jak se mi míhají písmenka \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 1:12 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Beladona píše:
Vážně? Já mám taky větší hlad \":)\" A večer jsem tak unavená, že v 10 hodin už nemůžu ani číst v posteli, jak se mi míhají písmenka \":)\"

To se nediv kdyz vstavas ve 4 \":lol:\" . Prijde mi, ze telo zase zacina spravne fungovat. Samo zase dokaze rozhybat svoje biologicke hodiny a rika si pravidelne o prijem potravy a spanek. Hlavni ovsem je, ze vetsina priznaku je v tahu. Vzdy, kdyz mi je nejhur, tak mam podle me vyrovnane pH a musim si ho drzet. Je to postaveny na hlavu, ale asi tomu tak bude


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 1:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jirka 2 píše:
To se nediv kdyz vstavas ve 4 \":lol:\" .

\":)\" Právě že nevstávám. To je takový divný stav, že ležím úplně klidně, jsem uvolněná a nepřevaluju se, ale hlava pracuje naplno. Ne že by mě trápily nějaké myšlenky, jsou to spíš jen pohodové představy a nové nápady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 5:00 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , lze u Vás zakoupit magnesium peroxid ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravim!
Než se dokopu k doktorovi tak to bude ještě chvilku trvat tak jsem pro jistotu objednal ten ostropestřecový olej jak jste mi radil do telefonu(kdyby ta moje bolest byla náhodou žlučník).Nicméně jsem provedl test že jsem teď na 2 dny vynechal všechna ostrá koření(skořice,chilli,zázvor) a bolest je o poznání slabší a včera jsem o ni celý den ani nevěděl.Takže myslím že bych asi mohl mít v zažívací trubce nějakou prasklinku a to koření když se na ni dostane tak to začne zlobit.Existuje něco čím to zacelit nebo zregenerovat?K doktorovi samozřejmě pujdu ale vidím to tak v horizontu 3 týdnů.Děkuji!

Tak pokud po vynechání ostrých věcí problém slábne, tak opravdu játra nestíhají toxiny likvidovat a ostropestřec by bylo vhodné užívat. Praskliny z toho vynechte, to by jste se válel v křečích po podlaze a to nepopisujete. Očisty to mohou zdánlivě zhoršovat, protože rozházejí toxiny v těle a pak to vždy chvilku trvá, než se toxiny zase usadí, nebo vyloučí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Beru magnesium peroxid a zdá se mi, že radikálně zvyšuje ph. Pořád jsem bojovala s nízkým ph, měla jsem odpoledne třeba jen 6 a teď najednou mám i 8. A když si to vezmu na noc, tak často špatně spím. Třeba se ve 4 probudím divně aktivní a už neusnu. Každopádně se zdá, že se něco děje \":)\"

Jde o normální stav, jak vymírají kvasinky, tak se neprodukují kyseliny a tím se rovná i acidóza. Ve 4 ráno vás budí játra, asi jsou přetížená z vymírajících kvasinek, to by chtělo ostropestřcovou kašičku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Mohla bych poprosit o radu, kde sehnat peroxid hořčíku? Ptala jsem se už v lékárnách, ale zatím bez úspěchu. Děkuji moc. I

Není to běžně k dostání, ale napište si do vyhledavače OXY-OXC a uvidíte, jinak se dá koupit i jako prášek a ten si musíte nakapslovat, což jsem zde již určitě psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , lze u Vás zakoupit magnesium peroxid ?

Zatím bohužel ne, ale již to řeším, tak se mě to snad povede zajistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 9:56 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Jde o normální stav, jak vymírají kvasinky, tak se neprodukují kyseliny a tím se rovná i acidóza. Ve 4 ráno vás budí játra, asi jsou přetížená z vymírajících kvasinek, to by chtělo ostropestřcovou kašičku.

ve čtyři? já to měl ve tři \":lol:\" a bylo to od kvasinek. mohl bych si podle toho řídít hodinky. Ve tři ráno bych sestrojil atomovou bombu, kolik jsem měl energie. Pak dvě hodiny nemůžu usnout, až kolem páté. Časem jsem si pořídil 5-htp - přirodní tryptofan, aminokyselinu, která mně spolehlivě uspala. Hrozně mně to otravovalo.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 4:06 pm 
Offline

Registrován: sob lis 06, 2010 8:55 pm
Příspěvky: 27
Plivla jsem si do skleničky a byla to katastrofa, tak najíždím na protikvasinkovou dietu, k tomu beru výtažek z citrusových jadérek a popíjím čaj lapacho. Příští týden budu mít semínka z lichořeřišnice a tibetskou houbu, tak snad to prozatím pro boj s kvasinkama stačí. Peroxid hořčíku se bohužel nedaří sehnat.
Na jednom zahraničním webu sestavili žebříček deseti největších bojovníků proti candidě, tak mě napadlo ho sem přeložit a zeptat se na váš názor a zkušenosti:

1. Kokosový olej
2. Česnek
3. Cibule
4. Mořské řasy
5. Mandle
6. Zázvor
7. Olivový olej
8. Citronová a limetková šťáva
9. Dýňová semínka
10. Kajenský pepř

A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je vhodné při dietě jíst bílý jogurt Activia - hrozně mi chutná ta jeho kyselkavá chuť a už několik let ho jím na snídani, nevím jestli se ho mám vzdát... Má totiž pár "hodných" bakterií, ale vy už jste tady myslím někde zmiňoval, že u mléčných výrobků z obchodu je jich tam tak málo, že neprojdou žaludkem a vlastně se ani nedostanou tam, kam mají. Ale pokud vyloženě neškodí... \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 9:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Naonka píše:
Plivla jsem si do skleničky a byla to katastrofa, tak najíždím na protikvasinkovou dietu, k tomu beru výtažek z citrusových jadérek a popíjím čaj lapacho. Příští týden budu mít semínka z lichořeřišnice a tibetskou houbu, tak snad to prozatím pro boj s kvasinkama stačí. Peroxid hořčíku se bohužel nedaří sehnat.
Na jednom zahraničním webu sestavili žebříček deseti největších bojovníků proti candidě, tak mě napadlo ho sem přeložit a zeptat se na váš názor a zkušenosti:

1. Kokosový olej
2. Česnek
3. Cibule
4. Mořské řasy
5. Mandle
6. Zázvor
7. Olivový olej
8. Citronová a limetková šťáva
9. Dýňová semínka
10. Kajenský pepř

A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je vhodné při dietě jíst bílý jogurt Activia - hrozně mi chutná ta jeho kyselkavá chuť a už několik let ho jím na snídani, nevím jestli se ho mám vzdát... Má totiž pár "hodných" bakterií, ale vy už jste tady myslím někde zmiňoval, že u mléčných výrobků z obchodu je jich tam tak málo, že neprojdou žaludkem a vlastně se ani nedostanou tam, kam mají. Ale pokud vyloženě neškodí... \":-)\"

Ten seznam vyhovuje, ale určitě by mohl být i rozsáhlejší. Já uznávám trochu jednodušší, tedy fungicidy, kyslík, chlór, jód a zinek. Většina z těchto látek je právě obsažena v tom vašem seznamu, ale lze je aplikovat i samostatně, třeba kyslík máte v tom peroxidu hořčíku. Umělohmotné mléčné výrobky z obchodní sítě nikomu používat nedoporučuji, sežeňte si kefírovou houbu a dělejte si výborný domácí kefír, pak poznáte, co to je živý produkt. Většina těchto mléčných specialit z obchodní sítě ale přímo škodí, tak na to si dávejte pozor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 4:01 pm 
Offline

Registrován: sob lis 06, 2010 8:55 pm
Příspěvky: 27
Děkuji za odpověď, tak si raději počkám na tibetskou houbu, Activii oželím.
Už když jsem četla diskuzi, tak jsem si všimla, že často doporučujete minerální látky jako hořčík, draslík, vápník, chlór, jód, zinek, selen, vitamíny řady B atd. Možná to bude hloupý dotaz, ale jak je doporučuje do těla dostat? Normálně tobolky z lékárny?
A protože ještě nemám semena lichořeřišnice, tak jsem si koupila extrakt z ní, ale ve složení píšou: "výtažek z čerstvé rostliny Lichořeřišnice větší, 43% alkoholu." Vadí tam prosím Vás ten alkohol?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 4:19 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Naonka píše:
Děkuji za odpověď, tak si raději počkám na tibetskou houbu, Activii oželím.
Už když jsem četla diskuzi, tak jsem si všimla, že často doporučujete minerální látky jako hořčík, draslík, vápník, chlór, jód, zinek, selen, vitamíny řady B atd. Možná to bude hloupý dotaz, ale jak je doporučuje do těla dostat? Normálně tobolky z lékárny?
A protože ještě nemám semena lichořeřišnice, tak jsem si koupila extrakt z ní, ale ve složení píšou: "výtažek z čerstvé rostliny Lichořeřišnice větší, 43% alkoholu." Vadí tam prosím Vás ten alkohol?

Co se tyce vitaminu - nejlepsi je kupodivu zelenina \":)\". Koloidni latky se vstrebavaji nejlip a vlaknina v ni je taky dulezita. Procti si cely vlakno (bohuzel to je 52 stranek). Psalo se tu o vsem, i zdrojich techto mineralu.
Co se tyce toho alkoholu, tak ta dulezita latka lichorerisnice je rozpustna v alkoholu. Jatra si tech par kapek budou muset prefiltrovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz