Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 10:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 12:29 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Azul píše:
Hezký den, tak se ozývám ještě jednou. Chlapečkovi to impetigo krásně slezlo, má pár posledních stroupků, ale masivně se mu zanítily koutky.Trochu jsem tu pátrala, může jít o kvasinky? Problém je do něj nějaké ty fungicidy dostat. Dávám céčko a b komplex, bez zvláštního efektu. Koutky nereagují nijak výrazně ani na MMS ani na mrtvou vodu. U staršího velmi pomohla kyška ale do menšího ji nedostanu. Mohu zkusit nakapslovat oregáno? Jsou mu tři roky v jaké dávce to mohu podat? Máte na ty koutky nějaký jiný recept? Když tak stačí odkaz já už dočtu pokud to tu někde je, ať se nemusíte opakovat. Díky moc, Azul

Vitaminy rady B by mely koutky dat doporadku, ale jestli nepomahaji, tak to bude problem zpusobeny necim jinym. Nemuze to byt opar? Respektive nejaky herpes vir? Spise bych zasel za detskou doktorkou, at se na to podiva, at mate jistotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 1:02 pm 
Offline

Registrován: pát zář 24, 2010 10:16 am
Příspěvky: 9
Bydliště: Linz-Rakousko
Chtela bych se zeptat, na jakou dobu lze do zasoby zamrazit kokosovy olej, respektive jaka je minimalni trvanlivost pri pokojove teplote? jsou to ca tri mesice jako u ostatnich oleju, treba u lneneho?
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 4:50 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Dík za radu Jirko 2, ale můj dotaz byl směrován na Jardu. Rady typu Zajděte si k lékaři, no nevím. Pokud bych toto potřebovala slyšet asi opravdu nechodím na tohle fórum. Opar fakt poznám, a toto opar není, jsou to zanícené krustové koutky, ne puchýřky. Nic ve zlém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 5:04 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Azul píše:
Rady typu Zajděte si k lékaři, no nevím. Pokud bych toto potřebovala slyšet asi opravdu nechodím na tohle fórum...

Snazim se jen pomoci. Kdyz nevite co to je a nelepsi se to po tech vitaminech, tak jak to chcete lecit? Bez doktora a testu bych doted nevedel, co mi je a jak na tom jsem. Doma si tezko budete delat kultivace nebo prohlizet bricho ultrazvukem. Jde jenom o diagnozu, lecba je uz prece na vas. Taktez nic ve zlem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den, tak se ozývám ještě jednou. Chlapečkovi to impetigo krásně slezlo, má pár posledních stroupků, ale masivně se mu zanítily koutky.Trochu jsem tu pátrala, může jít o kvasinky? Problém je do něj nějaké ty fungicidy dostat. Dávám céčko a b komplex, bez zvláštního efektu. Koutky nereagují nijak výrazně ani na MMS ani na mrtvou vodu. U staršího velmi pomohla kyška ale do menšího ji nedostanu. Mohu zkusit nakapslovat oregáno? Jsou mu tři roky v jaké dávce to mohu podat? Máte na ty koutky nějaký jiný recept? Když tak stačí odkaz já už dočtu pokud to tu někde je, ať se nemusíte opakovat. Díky moc, Azul

Ani céčko a béčka nejsou protikvasinkové, ale spíše je krmí. Oregano v rozumné dávce asi dát může, ale tak půl kapsle velikosti 00. Určitě bych vyzkoušel koloidní stříbro, nebo to potřít jódem, což by mělo slušně fungovat a také se dá vyzkoušet čistý vitamín E, prostě propíchnete tu ampulku a ten olejíček namažete na postižená místa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
madlenka píše:
Chtela bych se zeptat, na jakou dobu lze do zasoby zamrazit kokosovy olej, respektive jaka je minimalni trvanlivost pri pokojove teplote? jsou to ca tri mesice jako u ostatnich oleju, treba u lneneho?
Dekuji

Mrazit ho určitě nemusíte a při pokojové teplotě vydrží i dva roky. Zmrazený by měl asi životnost prakticky nekonečnou, protože do té doby ho určitě sníte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 23, 2010 7:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
sakul píše:
díky za tipy, mám pročtenou většinu témat na tomto foru a všechny které uvádíš. Již jsem prošel řadou očist včetně už asi stovky klystýrů, očisty jater, kloubů, sankap, urinoterapie, MMS atd. atd. atd. Momentálně jsem je v průběhu kyslík - tablety oxy - a sanogel co zmiňuješ. Tím hodlám na čas cílené kůry a procedury zastavit, nechat tělo odpočinout a do jara pokračovat jen v dobré stravě, fungicidních opatřeních, kefíru a vitamínech. Poté si to celé zhodnotím a určitě se podělím sovýsledky.

To je docela dobrý nápad. Jsem na tom podobně a už jsem z toho docela unavená. Možná moje tělo chce opravdu trochu víc času, uvolnit se, relaxovat a věnovat se taky radostnějším věcem.

Beru 3 týdny peroxid hořčíku. První týden jsem brala 4xdenně 2 tablety. Pak jsem si udělala šanku a od té doby mám víceméně průjem, i když snižuju množství. Nevím, jestli se střeva začala konečně čistit (předtím jsem měla pořád spíš sklony k zácpě) a nebo už má toho tělo dost. A mám čím dál větší hlad \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 23, 2010 7:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Beladona píše:
To je docela dobrý nápad. Jsem na tom podobně a už jsem z toho docela unavená. Možná moje tělo chce opravdu trochu víc času, uvolnit se, relaxovat a věnovat se taky radostnějším věcem.

Beru 3 týdny peroxid hořčíku. První týden jsem brala 4xdenně 2 tablety. Pak jsem si udělala šanku a od té doby mám víceméně průjem, i když snižuju množství. Nevím, jestli se střeva začala konečně čistit (předtím jsem měla pořád spíš sklony k zácpě) a nebo už má toho tělo dost. A mám čím dál větší hlad \":)\"

I já mám po dvou týdnech na peroxidu hořčíku docela řádný průjem, který postupně narůstal, to je ale součástí procedury. Když jsem před cca 10 lety absolvoval něco podobného, vím že podstatné zlepšení nastalo do pár měsíců od braní peroxidu a to jsem v té době nedělal žádné jiné procedury a opatření a jedl jsem bežnou stravu. Tudíž to že Vás tablety projímají a máte hlad jsou určitě dobré zprávy.

Souhlasím s tím, že je potřeba se občas uvolnit a odměnit (menší večírek, pár piv nebo večeře v dobré restauraci dá zase energii na nějaký čas) a hlavně nebrat celé procedury příliš vážně. Dobrá nálada, nadhled ale také vytrvalost přinese více než fanatický a přísný přístup člověka, který nemá v hlavě nic jiného než co bude jíst za půl hodiny a jakou tabletu si vezme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 23, 2010 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
To je docela dobrý nápad. Jsem na tom podobně a už jsem z toho docela unavená. Možná moje tělo chce opravdu trochu víc času, uvolnit se, relaxovat a věnovat se taky radostnějším věcem.

Beru 3 týdny peroxid hořčíku. První týden jsem brala 4xdenně 2 tablety. Pak jsem si udělala šanku a od té doby mám víceméně průjem, i když snižuju množství. Nevím, jestli se střeva začala konečně čistit (předtím jsem měla pořád spíš sklony k zácpě) a nebo už má toho tělo dost. A mám čím dál větší hlad \":)\"

Průjem sice má nastat, ale určitě by se udržovat neměl, každopádně ho i za cenu pojídání méně zdravého jídla zastavte. Hořčík klidně na nezbytně nutnou dobu zcela vynecháte, ale určitě průjem zastavit, protože to vás zbytečně demineralizuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 8:07 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
dulezite info o primarnich pricinach, kvasinky sou jen sekundarni zaplisneni diky zivne pude...:

http://hn.ihned.cz/c1-43505500-konec-ceskeho-chleba

http://www.celostnimedicina.cz/diagnost ... leceni.htm

http://www.celostnimedicina.cz/prekysel ... reseni.htm

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:06 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Jarda":3t68hh6n]Průjem sice má nastat, ale určitě by se udržovat neměl, každopádně ho i za cenu pojídání méně zdravého jídla zastavte. Hořčík klidně na nezbytně nutnou dobu zcela vynecháte, ale určitě průjem zastavit, protože to vás zbytečně demineralizuje.[/quote:3t68hh6n]
U mne to taky trvalo pár dní(cca 3dny) než se mi podařilo nastartované průjmy zastavit...takže opravdu nejlepší bude vysadit peroxid hořčíku a jíst potraviny zabraňující průjmu (viz funkce Hledat nebo možná lépe- vlákno o Průjmech:


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:14 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Petr 2 píše:
dulezite info o primarnich pricinach, kvasinky sou jen sekundarni zaplisneni diky zivne pude...:
http://www.celostnimedicina.cz/diagnost ... leceni.htm

http://www.celostnimedicina.cz/prekysel ... reseni.htm

Tyto 2 odkazy nefungují, ale díky nim následující dovyhledání umožňuje najít další články o diagnostikách a překyselení:

http://www.celostnimedicina.cz/fulltext ... iagnostika

http://www.celostnimedicina.cz/fulltext ... kyselen%ED

Leccos se tam člověk dočte...(pozor jsou tam ještě podzáložky očíslované, u každé sekce zvlášť...
ale stejně mi připadá ten web na můj vkus \":roll:\" moc komerčně zaměřený, ale informace se tam dají zajímavé objevit,
a ne se vším se dá asi zcela souhlasit... \"8)\", přesto tam taky poměrně dost chodim a čtu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":3aklay4l]U mne to taky trvalo pár dní(cca 3dny) než se mi podařilo nastartované průjmy zastavit...takže opravdu nejlepší bude vysadit peroxid hořčíku a jíst potraviny zabraňující průjmu (viz funkce Hledat nebo možná lépe- vlákno o Průjmech:


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 9:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Když peroxid vynechám, tam průjem sám tak za půl dne až den přestane. A když si zas zobnu, tak ho mám zpátky \":)\" Takže musím vychytat nějakou dávku, kdy budu mít správnou míru průjmu \":)\"
Pan Jarda píše, že peroxid se může brát až do vymizení potíží. Ale můžu ho brát třeba 2 měsíce v dávce 6 kapslí denně? Nebo bude lepší udělat přestávku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 10:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Když peroxid vynechám, tam průjem sám tak za půl dne až den přestane. A když si zas zobnu, tak ho mám zpátky \":)\" Takže musím vychytat nějakou dávku, kdy budu mít správnou míru průjmu \":)\"
Pan Jarda píše, že peroxid se může brát až do vymizení potíží. Ale můžu ho brát třeba 2 měsíce v dávce 6 kapslí denně? Nebo bude lepší udělat přestávku?

Dá se brát klidně i dlouhodobě, nicméně nesmí vyvolávat průjem, čili vychytat tu dávku těsně před průjmem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz