Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 2:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Při svých prvních 2 očistách jsem ze stejného důvodu použila koupenou šťávu, bez jakýchkoliv přídavků a konzervantů. Asi to není ideální, ale funguje to stejně.

Zcela stejné to určitě není, ale funguje to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 25, 2010 3:10 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 12:25 am
Příspěvky: 21
Jirka 2 píše:
Nahustou krev pomaha vyrovnat pH - hodne zeleniny. Zadne veprove, neprehanet kavu, cerny caj, cigarety a cukr. Sam vim jak je slozite nekoho starsiho presvedcovat... Na ty problemy s plicemi a mocovody bych doporucil lichorerisnici zpocatku v malych davkach (kvuli mozne silne reakci). Jaterni ocistu zkuste, jestli ma jatra/zlucnik prohlidnute na sonografii.

PS: Co klistyry? Jist mrsiny (maso) = zanesena streva.

Vdaka za rady. Uja pustili z nemocnice a kedze je Vianocny cas a asi mesiac bol na dietnej strave v nemocnici, tak som nemal sancu. Skusal som to aj cez jeho syna. Mozno nabuduce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 10:10 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , můžete napsat top-datum na každý měsíc pro očistu na rok 2011 ? Děkuji .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 11:52 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Zdravím.
Tak dnes mám za sebou čtvrté kolo.Tentokrát jsem vše dodržel jako v předešlích dvou,na rozdíl od třetí kde se kameny nekonali.
Celkem pěkná povánoční nadílka velikostí jsem byl zaskočen!
Jen ten průjem na rozdíl od první se dostavuje čím dál později tentokrát byl těsně před pitím roštovačky.


Přílohy:
IMG_5531.jpg
IMG_5531.jpg [ 203.45 KiB | Zobrazeno 6580 krát ]
IMG_5532.jpg
IMG_5532.jpg [ 192.65 KiB | Zobrazeno 6580 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 11:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , můžete napsat top-datum na každý měsíc pro očistu na rok 2011 ? Děkuji .

To je zbytečné, daný údaj máte v každém stolním kalendáři a je to dva až tři dny před černým měsícem-Novoluní v tomto momentě je největší vejcuc z jater i z jiných orgánů. Jinak se dá očista konat kdykoliv, dle potřeby a toto datum je asi vhodné honit až když těch kamínků už jde málo, nebo žádné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 11:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Slim-Jim píše:
Zdravím.
Tak dnes mám za sebou čtvrté kolo.Tentokrát jsem vše dodržel jako v předešlích dvou,na rozdíl od třetí kde se kameny nekonali.
Celkem pěkná povánoční nadílka velikostí jsem byl zaskočen!
Jen ten průjem na rozdíl od první se dostavuje čím dál později tentokrát byl těsně před pitím roštovačky.

Krásný výřad, jak na honu a jde o pěkné kousky, většinu lidí udivuje, že velikost kamínků s počtem procedur zpočátku stoupá, ale to je normální, jde o hlouběji uložené starší exponáty, které si v sobe lidé nosí i řadu let. Pokud průjem nenastupuje dle vašich představ, tak nešetřete epsomkou, nikde není napsáno, že jí musíte vypít zrovna to doporučené množství, já jí dávám minimálně 1,5x tolik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 12:42 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jarda píše:
To je zbytečné, daný údaj máte v každém stolním kalendáři a je to dva až tři dny před černým měsícem-Novoluní v tomto momentě je největší vejcuc z jater i z jiných orgánů. Jinak se dá očista konat kdykoliv, dle potřeby a toto datum je asi vhodné honit až když těch kamínků už jde málo, nebo žádné.

1-2 ledna 2011 odpovídá pro očistu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 12:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
1-2 ledna 2011 odpovídá pro očistu ?

Termín je to sice správný, ale patrně ne zrovna vhodný, protože pohybuji, že někdo bude držet přípravnou stravu na očistu v průběhu posledního dne roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 1:13 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Díky sůl jsem zvednul vzhledem k předchozím zkušenostem ,ale jen na 70ml.
Jinak už jsem si říkal, že je na čase, jednou za čas občasné tlaky a na podhmat tvrdé místo v pravém podžebří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 1:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Slim-Jim píše:
Díky sůl jsem zvednul vzhledem k předchozím zkušenostem ,ale jen na 70ml.
Jinak už jsem si říkal, že je na čase, jednou za čas občasné tlaky a na podhmat tvrdé místo v pravém podžebří.

Té soli se nemusíte bát dávat podle potřeby, klidně i dvojnásobek, ale po tom by jste asi kadil jak na soutěži.Také mimo toto mechanické čištění podpořte játra kašičkou z ostropestřce mariánského, postup jsem zde určitě několikrát popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 4:12 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jde o zakončení celoroční očisty jater / myslím , že už je to 12-ctá a poslední 2 očisty téměř bez kaménku a smetí . Od ledna budu provádět očistu 1x za 2 měsíce / , tak že 2 ledna na očistu . Pane Jardo , jak se díváte na tinkturu z ostropestřce mariánského a je vhodná nebo je lepší rozkousat semeno ? U kašičky , lze nahradit med něčím jiným ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Jde o zakončení celoroční očisty jater / myslím , že už je to 12-ctá a poslední 2 očisty téměř bez kaménku a smetí . Od ledna budu provádět očistu 1x za 2 měsíce / , tak že 2 ledna na očistu . Pane Jardo , jak se díváte na tinkturu z ostropestřce mariánského a je vhodná nebo je lepší rozkousat semeno ? U kašičky , lze nahradit med něčím jiným ?

Pokud to máte takto vymyšleno, tak proč ne a je to určitě správně. Tinkturu určitě můžete používat, akorát je zbytečně drahá a semínek se i najíte, když jich budete brát tři polévkové lžíce denně. Osobně bych tedy upřednostnil tu kašičku a med se tam nepoužívá, netuším, kde jste to vyčetl, jde o rozmixovaná semena ostropestřce a ostropestřcový olej, nic jiného a určitě jsem zde celý postup popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 9:06 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Termín je to sice správný, ale patrně ne zrovna vhodný, protože pohybuji, že někdo bude držet přípravnou stravu na očistu v průběhu posledního dne roku.

Já do toho asi půjdu. Když nemůžu moje milované chlebíčky, tak aspoň budu mít náhradní program a nemusím se trápit někde na večírku \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 1:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Já do toho asi půjdu. Když nemůžu moje milované chlebíčky, tak aspoň budu mít náhradní program a nemusím se trápit někde na večírku \":D\"

Je to sice zvláštní zakončení roku, ale proč ne, každý se nemusí narvat platem chlebíčků a dát si na to dvě láhve fernetu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 03, 2011 2:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Je to sice zvláštní zakončení roku, ale proč ne, každý se nemusí narvat platem chlebíčků a dát si na to dvě láhve fernetu.

Tak jsem si na Silvestra sedla do křesla, pustila U2 na dvd, chroupala ledový salát a byla to pohoda! Už nikdy jinak \":)\"
Ale kamínků vyšlo málo, asi tak 10 větších. Asi byly někde slavit \":)\" Nebo že bych se při 11. očiště už blížila ke konci?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz