Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 11:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 4:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jarda67 píše:
Děkuji za odpověď.
Slaná je tedy jasná, budu to dělat se slanou až do konce a konečného propláchnutí čajem.
ad3) jsem rád, že můj "banánový" postup je akceptovatelný, pouze se chci zeptat, jak bych měl v mém případě, je-li to tedy nutné do sebe dostat tuk a nahradit máslo ?? stačí přidat např. do zmiňovaného banánového koktejlu např. olivový olej ?? Jestli ano, tak kolik a jak dlouho nebo to jde vyřešit jinak ?? Živočišný tuk se mi opravdu jíst nechce...Nebo, když mi to nedělalo problémy mohu tuk vynechat ??
Ještě bych se rád zeptal:
1) píšete, že nejlépe čištění probíhá cca 2 dny před "černým měsícem" - tedy novoluním - vadilo by, že si další sanku udělám tedy již 2.1.2011 a tím pádem pouze 5 dnů po té první ??
2) když ze mě začne jít pouze voda žluté barvy, kolik litrů slané vody ještě vypít a jak dlouho pokračovat ?? při mém nedávném prvním pokusu jsem ještě vypil cca 3-4 litry vody (ke konci bohužel nesprávně neslané) a myslel si, že bude postupně čirá, ale když se barva ani po těchto litrech nezměnila, proceduru jsem ukončil - bylo to tak správně nebo jsem měl pokračovat a voda by nakonec byla čirá ?? jak jsem psal, celé mi to trvalo pouze cca 50 minut.
3) nebo stálá žlutost vody byla způsobena tím, že jsem ke konci pil pouze neslanou vodu ??
4) je nějaké množství slané vody a doba provádění procedury, které už není nijak prospěšné a škodí - myslím od chvíle, kdy z Vás začne jít pouze voda "nějaké" barvy ??
Děkuji a hezký den.
Jarda

Pokud vám to nic nedělá, tak holt ten tuk nedávejte, ale dle mého názoru je tam určitě vhodný.
1)Nevadilo, jedno zopakování nic nezkazí.
2)Žlutá voda půjde asi velice dlouho a není cílem se jí zbavovat, bohatě stačí pokud nejde stolice, nebo nějaké nečistoty.
3)Slanost vody na vylučování žluče nemá podstatný vliv.
4)Nedomnívám se, že by se někdo proplachoval tak dlouho, aby bylo možné si uškodit, ale určitě by se to docílit dalo, ovšem dávku vody, ani dobu takového blbnutí nedovedu odhadnout. Jako příklad může sloužit, že jogíni se na mistrovské stupně připravují právě pomocí podobné procedury a promývají střeva prakticky stejně, ovšem pomocí bylinných vývarů, tuším minimálně dvacet dní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 6:43 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Pokud vám to nic nedělá, tak holt ten tuk nedávejte, ale dle mého názoru je tam určitě vhodný.
1)Nevadilo, jedno zopakování nic nezkazí.
2)Žlutá voda půjde asi velice dlouho a není cílem se jí zbavovat, bohatě stačí pokud nejde stolice, nebo nějaké nečistoty.
3)Slanost vody na vylučování žluče nemá podstatný vliv.
4)Nedomnívám se, že by se někdo proplachoval tak dlouho, aby bylo možné si uškodit, ale určitě by se to docílit dalo, ovšem dávku vody, ani dobu takového blbnutí nedovedu odhadnout. Jako příklad může sloužit, že jogíni se na mistrovské stupně připravují právě pomocí podobné procedury a promývají střeva prakticky stejně, ovšem pomocí bylinných vývarů, tuším minimálně dvacet dní.

Ještě jednou díky za rychlou odpověď !!
Ohledně toho tuku - já ho, když je vhodný zařadím, jen bych tedy potřeboval poradit, co jako alternativu másla do mého banana-koktejlu použít ?? olivový olej nebo vodu v koktejlu nahradit mandlovým mlékem (rozmixované mandle s vodou vymačkané přes např.kapesník nebo nutbag) a v něm rozmixovat zmíněné banány ??
A kolik oleje, mandlového mléka nebo jiné alternativy másla, kterou mi poradíte použít množstevně a jak dlouho ??
Ještě otázka kvůli rodičům, kteří jedí celý život klasicky - vadí na tuto proceduru hemeroidy a to i v jakémkoli stádiu nemoci ?
Díky. Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="jarda67":3ve8s1js]Ještě jednou díky za rychlou odpověď !!
Ohledně toho tuku - já ho, když je vhodný zařadím, jen bych tedy potřeboval poradit, co jako alternativu másla do mého banana-koktejlu použít ?? olivový olej nebo vodu v koktejlu nahradit mandlovým mlékem (rozmixované mandle s vodou vymačkané přes např.kapesník nebo nutbag) a v něm rozmixovat zmíněné banány ??
A kolik oleje, mandlového mléka nebo jiné alternativy másla, kterou mi poradíte použít množstevně a jak dlouho ??
Ještě otázka kvůli rodičům, kteří jedí celý život klasicky - vadí na tuto proceduru hemeroidy a to i v jakémkoli stádiu nemoci ?
Díky. Jarda[/quote:3ve8s1js]
To už budu provozovat jasnovidectví, protože nic takového jsem nikdy nezkoušel, ani nečetl. Vzhledem ke snadné stravitelnosti, bych patrně použil kokosový olej, který nijak neprovokuje ani

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 10:53 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 9
[quote="Jarda":1d139f12]
To už budu provozovat jasnovidectví, protože nic takového jsem nikdy nezkoušel, ani nečetl. Vzhledem ke snadné stravitelnosti, bych patrně použil kokosový olej, který nijak neprovokuje ani

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 1:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jarda67 píše:
Díky za Vaše rychlé odpovědi, opravdu si toho vážím !!!
Až vše vyzkouším, dám vědět pocity a nové zkušenosti \":wink:\"
Pokud se nakonec tedy nerozhodnu žádný tuk nepoužít \":D\"
Opravdu poslední dotaz - kdybych se rozhodl žádný tuk nepoužít, co žluč, pokud se neváže na tuk ve střevě provádí a jak dlouho a jaké problémy by z toho mohly být ??
Díky. Jarda
Ps: koukám, že Vás taky baví silvestrovské oslavy \":D\"

Žluč a kyselý odpad z těla překyselí střeva a docela je zbytečně leptá, což může být i dost nepříjemné. Tento problém trvá do přísunu adekvátního zásaditého jídla, které může kyselost neutralizovat. Zásadní problémy asi nenastanou, ale klidně se tím dají vyvolat velice nepříjemné křeče v břiše, které trvají opravdu dlouho. Jinak k tomu slavení, já už neslavím ani vlastní narozeniny, čili odchod dalšího starého roku mě nechává celkem v klidu. Navíc vzhledem k všudypřítomnému šlendriánství a katastrofickým prognózám do roku následujícího to ani k oslavování vhodné nevidím a smutek se mě držet nechce, čili slavím pracovně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 2:33 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Žluč a kyselý odpad z těla překyselí střeva a docela je zbytečně leptá, což může být i dost nepříjemné. Tento problém trvá do přísunu adekvátního zásaditého jídla, které může kyselost neutralizovat. Zásadní problémy asi nenastanou, ale klidně se tím dají vyvolat velice nepříjemné křeče v břiše, které trvají opravdu dlouho. Jinak k tomu slavení, já už neslavím ani vlastní narozeniny, čili odchod dalšího starého roku mě nechává celkem v klidu. Navíc vzhledem k všudypřítomnému šlendriánství a katastrofickým prognózám do roku následujícího to ani k oslavování vhodné nevidím a smutek se mě držet nechce, čili slavím pracovně.

Tak já to ještě promyslím a potom napíšu zkušenost (první zkušenost bez tuku byla naprosto v pohodě) Myslím, že jak si to v hlavě nastavíte, tak to taky bude - to ostatně funguje ve všech oblastech života, jen si lidi většinou svým negativním myšlením přitahují negativní věci, aniž by to tušili \":(\"
Ohledně slavení to máme podobně, silvestr absolutní nezájem a naše narozeniny řešíme s přítelkyní trochu jinak - chcete je s námi slavit, půjdeme tedy na hory na tůru a až potom posedíme - v našich rodinách z toho nepanuje nadšení, ale co mohou dělat \":D\" Nic, tak jdou !! Navíc nepijeme alkohol - včetně našeho psa \":wink:\"
K tomu déle než rok nemáme doma cíleně televizi a i to bývá překvapivě pro návštěvy velký problém - z našeho pohledu jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsme udělali !!
1) proč je vhodné sanku dělat 2 dny před novoluním a ne přímo v den novoluní, když se např. v lunárním kalendáři píše, že jsou při novoluní největší čistící účinky ??
2) jsou ještě jiné očistné metody jiných orgánů v těle, krve,..., které by jste doporučil udělat ?? Chceme se v rámci tělesné schránky pročistit a vyčistit, co nejvíce to jde a potom si už jen užívat zralé ovoce a zeleninu !!
3) jestli nejsem moc zvědavý - jak se stravujete Vy a jak casto sanku a případné jiné očistné techniky a procedury děláte ??
Díky Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 5:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="jarda67":g6vr9qda]Tak já to ještě promyslím a potom napíšu zkušenost (první zkušenost bez tuku byla naprosto v pohodě) Myslím, že jak si to v hlavě nastavíte, tak to taky bude - to ostatně funguje ve všech oblastech života, jen si lidi většinou svým negativním myšlením přitahují negativní věci, aniž by to tušili \":(\"
Ohledně slavení to máme podobně, silvestr absolutní nezájem a naše narozeniny řešíme s přítelkyní trochu jinak - chcete je s námi slavit, půjdeme tedy na hory na tůru a až potom posedíme - v našich rodinách z toho nepanuje nadšení, ale co mohou dělat \":D\" Nic, tak jdou !! Navíc nepijeme alkohol - včetně našeho psa \":wink:\"
K tomu déle než rok nemáme doma cíleně televizi a i to bývá překvapivě pro návštěvy velký problém - z našeho pohledu jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsme udělali !!
1) proč je vhodné sanku dělat 2 dny před novoluním a ne přímo v den novoluní, když se např. v lunárním kalendáři píše, že jsou při novoluní největší čistící účinky ??
2) jsou ještě jiné očistné metody jiných orgánů v těle, krve,..., které by jste doporučil udělat ?? Chceme se v rámci tělesné schránky pročistit a vyčistit, co nejvíce to jde a potom si už jen užívat zralé ovoce a zeleninu !!
3) jestli nejsem moc zvědavý - jak se stravujete Vy a jak casto sanku a případné jiné očistné techniky a procedury děláte ??
Díky Jarda.[/quote:g6vr9qda]
S tím negativním přístupem máte naprostou pravdu. Slavení čehokoliv je nešvar a co se týká pití, tak já mám z mládí vypito možná na několik životů, ovšem abstinent rozhodně nejsem, ale piji většinou pouze pivo a jenom v létě jako rehydratační nápoj. Televizí sice máme v baráku několik, ale již několik let nekoukám ani na jednu a její absence by mě tedy rozhodně nijak nevadila. Rozhodně to schvaluji, protože i tak se těch společensky únosných lží dozvíte dostatek z tisku, nebo od přátel a není o co stát.
1)Největší účinky jsou paradoxně o trochu dříve, ale hlavně to mám vyzkoušené u jaterní kůry u šankaprakšalány jsem se termínem provedení nikdy nezabýval.
2) Je celý program očistných kroků a mimo střeva a žaludek, určitě

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 11:44 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 9
[quote="Jarda":25s0915c]S tím negativním přístupem máte naprostou pravdu. Slavení čehokoliv je nešvar a co se týká pití, tak já mám z mládí vypito možná na několik životů, ovšem abstinent rozhodně nejsem, ale piji většinou pouze pivo a jenom v létě jako rehydratační nápoj. Televizí sice máme v baráku několik, ale již několik let nekoukám ani na jednu a její absence by mě tedy rozhodně nijak nevadila. Rozhodně to schvaluji, protože i tak se těch společensky únosných lží dozvíte dostatek z tisku, nebo od přátel a není o co stát.
1)Největší účinky jsou paradoxně o trochu dříve, ale hlavně to mám vyzkoušené u jaterní kůry u šankaprakšalány jsem se termínem provedení nikdy nezabýval.
2) Je celý program očistných kroků a mimo střeva a žaludek, určitě

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 9:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jarda67 píše:
Nejdříve se chci zeptat - nestudoval jsem, jak moc se Vás konkrétní lidé ptají, ale nerad bych přesáhl pro Vás únosnou hranici, takže mi prosím dejte vědět, kdyby už mých otázek bylo dost.
Na oplátku, kdyby Vás zajímalo něco z permakultury a ekozahrad, není problém, přítelkyně je designérka a dělá jejich návrhy a realizace a zároveň jednu ukázkovou - tu svoji dotváříme \":D\" Ohledně vitariánství toho víme také hodně, máme i nějaké absolvované zahraniční kurzy a semináře, ale jak jste psal, máte svoji cestu, která Vám vyhovuje a to je důležité.
Píšu to jen proto, že tu z Vás taháme "rozumy", tak jsem chtěl něco nabídnout na oplátku \":wink:\" Jsme z Vrchlabí a určitě není problém se i přijet podívat, kdyby Vás to zajímalo.
ad2) chci Vás co nejméně zdržovat, tak jsem se díval a na Vašich stránkách jsem kromě šankprakšalámy našel ještě očistu jater a výplach nosních dutin. Lymfu, klouby ani nic jiného jsem nenašel, ale možná jsem se přehlédl.. Jestli ne, můžete mi poradit, kde nějaké věrohodné návody na ostatní typy čištění najdu popsané a vysvětlené - klidně i v AJ ?
Jinak, já pivko a přítelkyně víno si čas od času také dáme, ale je toho tak málo, že si troufnu tvrdit, že jsme abstinenti \":D\" Jinak to mám naprosto stejně - ve svých "jalových" letech jsem si množstevně vypil na několik životů dopředu...
Díky Jarda

Ptejte se dle potřeby, nemám nějaká omezení v počtu dotazů. Na tu zahrádku možná dojde, já mám zahrádku 3500 m2 a snad se mě už povede spustit ty kurzy, což by mě zase začalo nutit dokončit i ten dvorek. Další kůry časem budou také, ovšem nyní koukněte do netu a na výraz očista kloubů, nebo očista krevní lymfy vám určitě požadované informace vyskočí. S tím pitím to máte tedy skoro stejné a pokud už se na to pivo usadím, tak u jednoho určitě nezůstanu, většinou jich tam šoupnu tak 5-6 a jdu, ale tak dvakrát až pětkrát za celý rok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 2:06 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Ptejte se dle potřeby, nemám nějaká omezení v počtu dotazů. Na tu zahrádku možná dojde, já mám zahrádku 3500 m2 a snad se mě už povede spustit ty kurzy, což by mě zase začalo nutit dokončit i ten dvorek. Další kůry časem budou také, ovšem nyní koukněte do netu a na výraz očista kloubů, nebo očista krevní lymfy vám určitě požadované informace vyskočí. S tím pitím to máte tedy skoro stejné a pokud už se na to pivo usadím, tak u jednoho určitě nezůstanu, většinou jich tam šoupnu tak 5-6 a jdu, ale tak dvakrát až pětkrát za celý rok.

Ještě jednou díky a až si zase s něčím u dalších typů kůr nebudu vědět rady, určitě se ozvu.
Stránky ohledně ekozahrad jsou http://www.svetekozahrad.cz a budou spuštěny komplet předělané v průběhu ledna, tak když by Vás něco zajímalo, je tam kontakt.
PS: když už na to pivo jdu, tak si většinou taky vzpomenu na mladší léta a nezůstane u jednoho \":wink:\"
Díky Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jarda67 píše:
Ještě jednou díky a až si zase s něčím u dalších typů kůr nebudu vědět rady, určitě se ozvu.
Stránky ohledně ekozahrad jsou http://www.svetekozahrad.cz a budou spuštěny komplet předělané v průběhu ledna, tak když by Vás něco zajímalo, je tam kontakt.
PS: když už na to pivo jdu, tak si většinou taky vzpomenu na mladší léta a nezůstane u jednoho \":wink:\"
Díky Jarda

Klidně se ozvěte a děkuji, kouknu se na to. Jinak u toho piva, léčebná dávka je jedno, maximálně dvě, čili já se pivem nikdy neléčím a to určitě je špatně i při nárazovém požití. Jedno pivo vám například dodá denní dávku kyseliny listové-B9 a dvě a více vás naopak o veškerou rezervní zásobu tohoto vitamínu připraví, což je sice nespravedlivé, ale s tím se nic nenadělá. Zase to druhý den můžete dohnat velkou dávkou syrového listového špenátu, tam je tohoto vitamínu daleko nejvíce snad ze všech potravin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 10:32 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 2:45 pm
Příspěvky: 4
Přeji hezký den,jsem nadšená z vašich stránek a co se tam vše člověk může dozvědět a poučit z diskuzi jen nevím co znamená skratka MMS to jsem nějak nevypátrala.Jen se chci zeptat na takovou maličkost při sankhapraksalana když píšete že pijete ty hrnky 1,5h tak jak tam uvadíte další a potom zase další tak když jsem to ted pročítala znovu tak to znamená že vypijete 6l toho slaného nálevu a potom ten heřmánkový čaj?ja to dělala v pondělí ale malinko jinak po sklenicích a po každé cvičení a bylo to dohromady 4l slané vody a nebyl to takový a rychlý průběh jak píšete vy,ale k vypráznění došlo,i když tak po půl hodince tak chci příští týden zkusit tu vaši metodu.Nemám problém s tou slanou vodou,je to jako slaná polévka,bez pevných částí a nedělá se mě z toho ani špatně.
Po pročištění jsem najela na stravu co uvádíte která by tělu měla být nejbližší a je to v pohodě,tím,že sportuji jedla jsem zdravě už předtím,mimo vánoc,to byl trochu ulet a hlavně jsem ted vynechla všechny špatné věci jako cukr,mouku,sul a maso a dál studuji na vašich sránkách co by pro tělo bylo vhodné a co né a uvidím jaká bude reakce těla po měsíci a jestli se to třeba projeví na tom vitiligu a hlavně se snaží co nejvíc zklidnit,ale s dvěma malýma dětmi to je o něco těžší,ale když se chce všechno jde a můžu říct,že jsem se pro tento nový směr maximálně nadchla a věřím,že se výsledek dostaví a obsolutně mě nechybí káva,pečivo,ruzné tyčinky,kreré jsem jedla když jsem sebou neměla jídlo,vše jde nahradit a hlavně člověk MUSÍ CHTÍT a pokud jen o tom mluví jako spousta lidí kolem,že by chtěly zhubnout,ale nechtějí se vzdát svých zlozvyků a až onemocní tak teprve začnou spoustu věcí řešit.Ještě jednou vám moc moc děkuji za vaše stránky a čas který věnujete odpovědím,je to neskutečné a věřím,že to spoustu lidí musí posílit a pomoct jim.Mě jen stačí pročítat diskuze a hned se dozvím spoustu věcí které člověka ani nenapadnou.Tak přeji v novém roce spoustu spokojených čitatelů,trávím nad stránkama ted každý večer několik hodin a jediná věc je že mě z toho koukání do počítače bolí oči,ale to je absolutně zanedbatelné.S pozdravem M


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sankha - vstřebání vody
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 10:53 am 
Offline

Registrován: čtv led 06, 2011 10:26 am
Příspěvky: 8
1. ledna jsem zkusil svou první Sankhu. Všechno šlo ukázkově podle instrukcí na stránkách a trvalo to asi hodinu. Ale - trochu mě mátlo, že se nekonala žádná žízeň. Řekl bych, že se během procedury vstřebaly asi 2l vody, takže jsem následujících cca. 8 hodin každou chvíli lítal na WC ( močit ). Dávkování soli jsem dodržel. Čím to ? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 11:36 am 
Offline

Registrován: čtv led 06, 2011 10:58 am
Příspěvky: 4
!Ufff! a hurá !!! - nevím co více ...
Přidávám se pane Jardo k Vašim obdivovatelům!
Provedl jsem dnes 1. Sankhu.
Největším problémem se ukázalo (jak píšete v textu) pití slané vody.
Tušil jsem, že nepůjde o tak veselé představení, jak by se mohlo z textu zdát... \":D\"
Po 1. litru slané vody šlo cca 0.5l horem - bez jakéhokoli upozornění. Budu muset uklízet! \":roll:\" Dopil jsem tedy první 1.5l láhev a dodělal ještě sklenici nejslanějšího roztoku (abych se o něco nepřipravil) při jejímž cucání již začaly spodem odcházet tuhé kusy a poté kaly. Také jsem přestal být v optimální pohodě - nebylo mi zrovna do zpěvu. Druhou 1.5l láhev jsem již pil s velkým nasazením po doušcích. Asi v půlce druhé lahve mne opět horem opustilo cca 0.5l (pravděpodobně s trochou krve ???). Lahev jsem nakonec dokázal dopít a naštěstí ze mne asi v pěti vlnách tekla již jen žlutá ale čistá voda, za což jsem byl opravdu rád, protože bych více slané nepozřel.
Poté 1.5l heřmánkového čaje. Jakmile jsem jím nahradil slanou vodu, odešlo ze mne již mnohem méně žluté vody, než předtím.
Byl to skutečný očistec a aniž bych dopředu plánoval zároveň také nějakou duchovní očistu, absolvoval jsem ji, neboť jsem v nejtěžš@­ch chvílích koncentrace zapomněl nejen na malicherné problémy běžného života ale zapomněl jsem úplně na celý svět!
Nyní si pochutnávám na rýži s máslem. Má vynikající chuť!!!
Je mi dobře, není mi zima, asi proto, že jsem vypil jen 3l té slané vody, takže můj 1. pokus hodnotím celkem kladně. Rád bych v nejbližší době (až trochu zapomenu) absolvoval ještě jednu Sankhu anebo rovnou jaterní očistu... ?
Děkuji Vám z celého srdce za Vaši práci, trpělivost a pomoc nám ostatním. Je skvělé, že to děláte!
Nyní jdu poklidit tu koupelnu \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 7:03 pm 
Offline

Registrován: pon zář 20, 2010 7:32 am
Příspěvky: 10
Dotaz přítelkyně: Dobrý večer, přítel Vám už párkrát psla o mém ekzému (možná atopickém), nemůžu se ho zbavit, je sice slabý, ale pořád tu je. Nikdy jsem tím netrpěla, až teď v 18 letech. Byla jsem zdravá a teď mi našli alergie, ekzém. Vážím normálně 53 kg a měřím 165 cm. Řekla bych, že je problém v tlustém střevě, i když chodím pravidelně každé ráno a stolici mám pokaždé jinak hustou. Dělala jsem si Sankhapraksalanu společně s přítelem a na něj začalo vyprazdňování působit již po chvíli a mě až po pár hodinách (cca 3h). Myslím, že jsem celkově nějaká "ucpaná", ikdyž se snažím jíst zdravě (ovocné saláty na snídani, ovocné šťávy, zelenina). Chci se Vás zeptat, zda mi může očista střev pomoci ekzému, nebo existuje pro mě něco lepšího než SP? (CHT a klistír chci prozatím vynechat) Také bych se chtěla zeptat, zda jsem opravdu tak "ucpaná" když ze mě voda vychází až za tak dlouhou dobu? Už nevím jakou očistu zvolit, aby se můj stav zlepšil. Děkuji moc za odpověď PS: máte opravdu dobré stránky a rady k nezaplacení \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz