Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 4:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Dorotka":3csohlrh]a je na doplnenie B vitaminov vhodny B komplex?alebo doporucujete nekupit ich jednotlivo?a co sa kremiku tyka, je mozne ziskat ho aj niekde inde ako cez biely il?nikde som ho totizto nenasla a bud zrejme dost problematicke ho zohnat.[/quote:3csohlrh]
Je to jedna z možností, ale zpravidla je vhodnější si jednotlivá béčka nastudovat a dodávat ve větších dávkách pouze ta k daným zdravotním potížím, případně pro jistotu k nim dát i jeden B komplex. Křemík obsahuje třeba přesličkový čaj, nebo okurková šťáva., ale nejjednodušší je aplikovat ten bílý jíl. Mohu vám ho klidně poslat, koukněte sem

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 9:54 am 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
Pokud neberete v potaz vysokou cenu, tak určitě ano a klidně dlouhodobě, to tělu velice pomůže zbavit se toxinů a dostat se do rovnováhy.

Díky, ale který z výše jmšenovaných přípravků je lepší, ůčinější? Zdravím, M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 1:43 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Jarda píše:
To jsem pochopil, ale nenapadá mě žádný rozumný důvod, proč by okurka měla někoho nadýmat.
U fungicidních rostlin, to není ani tak o jednorázové velké dávce, jako o co nejširším spektru, různých fungicidních rostlin a přípravků, i naprosté soustavnosti užívání a totéž platí i pro laktobacily, například kysané zelí, stačí trochu, ale každý den.

Takže laktobacily si môžeme vytvárať aj jedením kyselého zelí? Mne to veľmi chutí ale potom mi to spôsobuje vetry


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Díky, ale který z výše jmšenovaných přípravků je lepší, ůčinější? Zdravím, M.

Ono je to skoro jedno, jde prakticky o stejnou látku a možná i stejného výrobce, ale já bych si i tak dovolil upřednostnit Sanogel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Takže laktobacily si môžeme vytvárať aj jedením kyselého zelí? Mne to veľmi chutí ale potom mi to spôsobuje vetry

Ne vytvářet, ty tam jsou obsažené, tedy přijímat a nadýmání způsobuje jeho vysoká čistící schopnost, konkrétně vysoký obsah síry a chlóru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 03, 2011 9:38 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sulponet píše:
Dobrý den pane Jardo, tak jsem zde zas s novým problémem, podle mě opět kandida, ale potřeboval bych to potvrdit: Můj kamarád má manželku a ta mívá zcela nepravidelně stavy kdy je jakoby opilá, mívá úplně ty samé příznaky, ráno okno atd. Bývá to zcela nepravidelně cca jednou za 1 až 2 měsíce a už několik let, samozřejmě ze začátku podezřívání alkoholik a tak, ale tento víkend byl stále s ní, tedy má absolutní jistotu, že VÚBEC nepila a večer jí dal dýchnout a ona nadýchala - 4 promile !!!!, když mi to říkal, tak jsem nevěřil, ale dýchala 2x, pak dýchal on, jestli to správně měří a vše nasvědčuje tomu, že ta hladina v krvi opravdu taková byla. Mně to samozřejmě velmi vrtá v hlavě, tak jsem si říkal, že možná s tím máte nějakou zkušenost...Jo a plivací test pozitivní-ono je to dnes v situaci, kdy se ta dotyčná opravdu vyděsila a chce to začít konečně řešit....

\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
tohle jste psal předpokládám na Silvestra. 4 promile bez požití alkoholu - tomu skutečně nemůže nikdo soudný uvěřit. Candidu mám několik let, občas mně stavěli policajti a chtěli dýchnout a nikdy jsem nenadýchal ani setinku.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2011 12:31 pm 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
Vševěd píše:
:lol: \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
tohle jste psal předpokládám na Silvestra. 4 promile bez požití alkoholu - tomu skutečně nemůže nikdo soudný uvěřit. Candidu mám několik let, občas mně stavěli policajti a chtěli dýchnout a nikdy jsem nenadýchal ani setinku.

No bohužel jsem byl u toho, tedy pravděpodobnost, že dotyčná nic nepila je tak 90%...A kdy jsem to psal, je přece poznat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2011 6:21 pm 
Offline

Registrován: sob lis 06, 2010 8:55 pm
Příspěvky: 27
Vševěd píše:
\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
tohle jste psal předpokládám na Silvestra. 4 promile bez požití alkoholu - tomu skutečně nemůže nikdo soudný uvěřit. Candidu mám několik let, občas mně stavěli policajti a chtěli dýchnout a nikdy jsem nenadýchal ani setinku.

cituji ze stránky: http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_for ... faid=51371
"porušená rovnováha, dokonce i "nemoc opilosti" - to je už extrémní případ rozmnožení kasinek trávícícm traktu, po vydatném jídle se kvasinky rychle pomnoží a vytvoří mnoho odpadního produktu, a to alkoholu, který je možné v krvi změřit. (V Itálii se dokonce stal případ, kdy muže zatkla policie kvůli přítomnosti alkoholu v krvi při řízení auta. Muž byl po dobrém obědě. Japonský vědec Iwata dokázal vliv kvasinek a z tohoto případu se stal precedens). ..."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2011 8:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Naonka píše:
cituji ze stránky: http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_for ... faid=51371
"porušená rovnováha, dokonce i "nemoc opilosti" - to je už extrémní případ rozmnožení kasinek trávícícm traktu, po vydatném jídle se kvasinky rychle pomnoží a vytvoří mnoho odpadního produktu, a to alkoholu, který je možné v krvi změřit. (V Itálii se dokonce stal případ, kdy muže zatkla policie kvůli přítomnosti alkoholu v krvi při řízení auta. Muž byl po dobrém obědě. Japonský vědec Iwata dokázal vliv kvasinek a z tohoto případu se stal precedens). ..."

Kvasinky samozřejmě alkohol jako odpadní produkt vytvářejí a proto jsou také tak nebezpečné, protože vám mohou po nějakém čase zlikvidovat játra a mimo to i jiné části těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 12:10 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
chcela by som vas poprosit, ci by ste ma nenasmerovali na nejake linky s fotkami kvasiniek, mne sa nejako googlit nedari \":?\" a rada by so vedela, ako taka vylucena kvasinka vyzera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 9:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Martina46 píše:
chcela by som vas poprosit, ci by ste ma nenasmerovali na nejake linky s fotkami kvasiniek, mne sa nejako googlit nedari \":?\" a rada by so vedela, ako taka vylucena kvasinka vyzera.

Projděte si tohle téma, dávala jsem jí sem dvakrát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 9:22 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Naonka píše:
cituji ze stránky: http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_for ... faid=51371
"porušená rovnováha, dokonce i "nemoc opilosti" - to je už extrémní případ rozmnožení kasinek trávícícm traktu, po vydatném jídle se kvasinky rychle pomnoží a vytvoří mnoho odpadního produktu, a to alkoholu, který je možné v krvi změřit. (V Itálii se dokonce stal případ, kdy muže zatkla policie kvůli přítomnosti alkoholu v krvi při řízení auta. Muž byl po dobrém obědě. Japonský vědec Iwata dokázal vliv kvasinek a z tohoto případu se stal precedens). ..."

Sakra! To se divím, že se na to nevymlouvají politici, to je pořád samá zubní pasta a jox....
Dejme tomu, ale 4 promile? To je smrtelná dávka....

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 9:26 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
Sakra! To se divím, že se na to nevymlouvají politici, to je pořád samá zubní pasta a jox....
Dejme tomu, ale 4 promile? To je smrtelná dávka....

Ono je to asi o tom, ze lidi s candidou jsou na alkohol v krvi zvykli a vydrzi vic - stejne jako alkoholici


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 9:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Dávám to sem, i kdy jsem si vědom, že tady to bude jak pěst na oko \":D\"

Pořád jsem přemýšlel nad tím, co dělám špatně, že ačkoliv dodržuju nízkosacharidovou dietu /sacharidy jen z mandlí a zeleniny/, stejně mívám každý den po ránu několik stolic a jídlo mně stejně nadýmá.
A pak jsem se rozhodnul něco zkusit. Pokud candida profituje ze všech sacharidů, vyřadím je tedy zcela úplně. Candida přece není tak vybíravá, aby jí sacharidy z ořechů nechutnaly a sacharidy třeba z rýže ano.
Takže moje dieta byla tato: maso, maso, maso, maso, vejce. Plus nějaký tuk na přípravu.
Doplňky: vláknina - Lepicol až 5x denně, mezi jídly, protikvasinkové přípravky, xylitol - cca 15 gramů denně, jedlá soda, mezi jídly, na udržení dobrého PH.
Už po prvním dni jsem se probudil a šel jsem na stolici ráno jen jednou! Dietu dodržuju od 1.1. ale každý den je to o sto procent lepší! Nemám ráno špatnou náladu, všechno mně baví, skutečně je to
takhle jednoduché - candida má ráda sacharidy a je jí úplně jedno jaké.
Prosím pěkně nikde netvrdím, že tato dieta je zdravá! A nikde taky netvrdím, že na ní budu déle než měsíc, protože pak si myslím, že se to spraví natolik, že budu moct sacharidy zase jíst.
Ve skutečnosti jím 3x denně, protože, když nejím kvanta zeleniny s každým jídlem, zažívání se zpomalí, vláknina zrychlí pohyb stravy trávícím traktem, ovšem to způsobí, že se živiny vstřebají v menším
množství - a tudíž jsem musel jíst víc. Teď jím 3x a víc nemám hlad. Ráno vejce, v poledne třeba tuňák, večer kuře.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 9:37 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
Dávám to sem, i kdy jsem si vědom, že tady to bude jak pěst na oko \":D\"

Pořád jsem přemýšlel nad tím, co dělám špatně, že ačkoliv dodržuju nízkosacharidovou dietu /sacharidy jen z mandlí a zeleniny/, stejně mívám každý den po ránu několik stolic a jídlo mně stejně nadýmá.
A pak jsem se rozhodnul něco zkusit. Pokud candida profituje ze všech sacharidů, vyřadím je tedy zcela úplně. Candida přece není tak vybíravá, aby jí sacharidy z ořechů nechutnaly a sacharidy třeba z rýže ano.
Takže moje dieta byla tato: maso, maso, maso, maso, vejce. Plus nějaký tuk na přípravu.
Doplňky: vláknina - Lepicol až 5x denně, mezi jídly, protikvasinkové přípravky, xylitol - cca 15 gramů denně, jedlá soda, mezi jídly, na udržení dobrého PH.
Už po prvním dni jsem se probudil a šel jsem na stolici ráno jen jednou! Dietu dodržuju od 1.1. ale každý den je to o sto procent lepší! Nemám ráno špatnou náladu, všechno mně baví, skutečně je to
takhle jednoduché - candida má ráda sacharidy a je jí úplně jedno jaké.
Prosím pěkně nikde netvrdím, že tato dieta je zdravá! A nikde taky netvrdím, že na ní budu déle než měsíc, protože pak si myslím, že se to spraví natolik, že budu moct sacharidy zase jíst.
Ve skutečnosti jím 3x denně, protože, když nejím kvanta zeleniny s každým jídlem, zažívání se zpomalí, vláknina zrychlí pohyb stravy trávícím traktem, ovšem to způsobí, že se živiny vstřebají v menším
množství - a tudíž jsem musel jíst víc. Teď jím 3x a víc nemám hlad. Ráno vejce, v poledne třeba tuňák, večer kuře.

Meril sis pH? Ja jsem az po mereni zjistil, ze jsem vice zasadity nez bych mel byt. Stacilo pridat trochu kyselotvornych veci a citim se hned lip.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz