Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 7:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rozdíl sankhapraksalana a klystýr
PříspěvekNapsal: čtv led 13, 2011 10:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jirka1 píše:
Dobrý den,
mohl by mi někdo vysvětlit, proč po pročištění těla šankhaprakšalánou se musíme do 1 hodiny najíst a po klystýru jíst třeba celou noc nemusíme.
Díky.

Po klystýru nelze nikdy docílit stav zcela prázdného střeva, ale u této procedury ano a pokud je střevo poškozené-natrávené, tak se jedná vlastně o živou tkáň, jako třeba odřené koleno. Pokud se teoreticky na sebe dostanou taková dvě odřená místa, může se tkáň po nějaké době slepit a srůst, což by byl docela velký problém a právě to jídlo aplikované do určité doby po provedení zajistí, že k tomu nedojde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Klystýr trochu jinak.
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 5:32 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Zajímavý postup na klystýr a i jiné druhy očisty najdete na www.belousovi.cz nebo www.belousovi.cz/navody.
Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 9:58 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Mohol mi z klystírov vzniknúť hemoroid? Ak Áno, čo som urobila zle?
Som 10 mesiacov po pôrode, no hemoroidy som nikdy nemala, aspoň som o ničom takom nevedela. Ani počas tehotenstiev, ani po pôrode. Zapchou však trpím tuším od malička a teraz po živej strave skoro 3 mesiace, sa to tuším začína konečne upravovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Mohol mi z klystírov vzniknúť hemoroid? Ak Áno, čo som urobila zle?
Som 10 mesiacov po pôrode, no hemoroidy som nikdy nemala, aspoň som o ničom takom nevedela. Ani počas tehotenstiev, ani po pôrode. Zapchou však trpím tuším od malička a teraz po živej strave skoro 3 mesiace, sa to tuším začína konečne upravovať.

Ono to nebývá z klystýrů, ale z kyselin, které se uvolní při čištění střeva. Stav by se měl celkem rychle porovnat, ale každopádně to chce se odkyselit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 10:39 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Ono to nebývá z klystýrů, ale z kyselin, které se uvolní při čištění střeva. Stav by se měl celkem rychle porovnat, ale každopádně to chce se odkyselit.

dakujem, upokojili ste ma, hoci sa mi nezdalo, ze by z klystirov, no clovek sa zlakne, aj ked nic neboli, len to tam je.
robila som klystiry snad vyse mesiaca denne, urina + mms aj jablcny ocot potom, a vtedy som mala pH fakt mizerne nizko, teraz je to uz lepsie, snazim sa dorovnavat stavami, co mi funguje super a obcas zasaditu zmes, hoci tu by som nerada uzivala dlhodobo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
dakujem, upokojili ste ma, hoci sa mi nezdalo, ze by z klystirov, no clovek sa zlakne, aj ked nic neboli, len to tam je.
robila som klystiry snad vyse mesiaca denne, urina + mms aj jablcny ocot potom, a vtedy som mala pH fakt mizerne nizko, teraz je to uz lepsie, snazim sa dorovnavat stavami, co mi funguje super a obcas zasaditu zmes, hoci tu by som nerada uzivala dlhodobo.

Hlavně se snažte dostat do těla hořčík, uvedený problém většinou souvisí s jeho nedostatkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Hlavně se snažte dostat do těla hořčík, uvedený problém většinou souvisí s jeho nedostatkem.

ano, momentalne beriem denne 9g chloridu horecnateho, myslim, ze mozem este dvihnut, len som vyladovala po prvej pecenovke, kedy to bolo pre telo moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 10:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
ano, momentalne beriem denne 9g chloridu horecnateho, myslim, ze mozem este dvihnut, len som vyladovala po prvej pecenovke, kedy to bolo pre telo moc.

To je opravdu bohatýrská dávka, není se tedy co divit vašim problémům, pokud máte takto vysoký deficit hořčíku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 11:54 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, je dobré urobiť si viac klystírov po sebe ? Napríklad jeden urinový, a za ním jeden s vodou zbavenou chlóru a himalájskou soľou... ? Alebo voda so Sanogelom ako klystír ? Aby sa lepšie prečistilo.... či je to zbytočné ? Aký máte na to názor ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 12:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, je dobré urobiť si viac klystírov po sebe ? Napríklad jeden urinový, a za ním jeden s vodou zbavenou chlóru a himalájskou soľou... ? Alebo voda so Sanogelom ako klystír ? Aby sa lepšie prečistilo.... či je to zbytočné ? Aký máte na to názor ?
Ďakujem za odpoveď.

Já se domnívám, že čištění není nikdy na závadu, ovšem zase to přehánět, to také není nutné. Patrně to ničemu vadit nebude, ale jak se říká „všeho s mírou“. Jinak použít jde všechno, co popisujete, ale dělejte to s rozumem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 5:26 pm 
Offline

Registrován: úte led 25, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 1
Když provádím klystýr tak se mě na těle objevují červené místa "záda,ramena,klíční kosti" které pak zase vyblednou.
To je důsledek ,že jsem rozvířil ve střevech nějaká svinstva a tělo se pokouší toho zbavovat i přez kůži???
Stává se to taky někomu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
bohy píše:
Když provádím klystýr tak se mě na těle objevují červené místa "záda,ramena,klíční kosti" které pak zase vyblednou.
To je důsledek ,že jsem rozvířil ve střevech nějaká svinstva a tělo se pokouší toho zbavovat i přez kůži???
Stává se to taky někomu?

Není to běžné, ale je to možné, klystýr docela podráždí vaše domácí mazlíčky a ti pak o sobě dávají vědět, což uvolní spousty toxinů a může docházet i k otevírání náhradního kanálu přes pokožku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát úno 04, 2011 9:16 pm 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Chlorela je dobrá a u té lichořeřišnice je potřeba brát rozdrcené semeno, to je zde mnohokrát popsáno a co se týká přidávání octa do klystýru, také jsem to zde již několikrát psal, tak vlána trochu prohledejte.

myslel som malé dávky octu piť (zle som to pochopil)...nie pridávať do klystýru....na klystýr začínam používať metódu manželov
Bělousových...... http://www.belousovi.cz/...... na ten účel som si vyrobil svoje "nádobíčko" z 2l láhve a kapačky na infúziu s škrtidlom hadičky, ak bude záujem urobím foto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát úno 04, 2011 11:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sardonyx píše:
myslel som malé dávky octu piť (zle som to pochopil)...nie pridávať do klystýru....na klystýr začínam používať metódu manželov
Bělousových...... http://www.belousovi.cz/...... na ten účel som si vyrobil svoje "nádobíčko" z 2l láhve a kapačky na infúziu s škrtidlom hadičky, ak bude záujem urobím foto

To klidně nafoťte, mnoho lidí se může inspirovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2011 10:34 pm 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
Pokud jsem dobře pochopila,tak je prvně důležité očistit tlusté střevo a pak další orgány (játra,ledviny . . .).Chtěla bych zkusit klystýr s urinou . . .v týdnu jsm se v knize o urinoterapii dočetla,že není urina jako urina . . .Která je na použití nejlepší? ranní střední proud? může být pro použití klystýru nastřádaná třeba za 3 dny? Jaký na to máte názor? Děkuji za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz