Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 7:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2011 10:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sisinka píše:
Pokud jsem dobře pochopila,tak je prvně důležité očistit tlusté střevo a pak další orgány (játra,ledviny . . .).Chtěla bych zkusit klystýr s urinou . . .v týdnu jsm se v knize o urinoterapii dočetla,že není urina jako urina . . .Která je na použití nejlepší? ranní střední proud? může být pro použití klystýru nastřádaná třeba za 3 dny? Jaký na to máte názor? Děkuji za odpověd.

To jste pochopila dobře a pokud se týká té uriny, tak zpočátku asi nic zkoumat nemusíte, pouze si nasbírejte adekvátní množství a použijte. Prostě nasbíráte plnou PET láhev, ráno ji uzavřete a dáte do umyvadla s teplou vodou, ohřejete na tělovou teplotu a můžete aplikovat. Jak se s technikou seznámíte, patrně dojdete k závěru, že vyšší účinky má urina odstátá, až 7 dní, nebo jinak aktivovaná, ale to nyní nezkoumejte, to musí jaksi uzrát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2011 11:00 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Má rovnaký účinok 7 dňová urina a vyvarená- odparená?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2011 11:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Má rovnaký účinok 7 dňová urina a vyvarená- odparená?

Odpařená je určitě účinnější, ale i ta odstátá funguje slušně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob úno 12, 2011 1:00 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
V takovém případě není problém napouštět a vypouštět klidně i dvě hodiny a to se pak nějaký ten bordel vydolovat musí, ale jinak si můžete dojít na hydrocolon a tam vám střeva vyperou dočista dočista. Stačí většinou jedna návštěva a pak už by klystýr měl normálně fungovat.

Chtěl bych se zeptat jestli při klystýrech 2-3x týdně není možné aby si na ně střevo zvyklo a přestalo samo při vyprazdňování pracovat a čekalo jen na klystýr?


Naposledy upravil zdenin dne ned úno 13, 2011 7:50 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 13, 2011 10:34 am 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
Dnes ráno nastal den D \":)\" . . .před více než 2 lety jsem si koupila klystýr,ale celou dobu jsem se tak nějak nemohla odhodlat,evidentně asi ještě nebyl ten správný čas.Včera jsem si nasbírala urinu,něco přes 1,5l a ráno ještě uvařila 1,7l heřmánku . . .obojí teplotou kolem 36-37C.Po první stolici jsem doslova v pohodě do sebe dostala 1,7l heřmánku což jsm opravdu nečekala,žádnou bolest jsem necítila,nebylo to nepříjemné,udržela jsem necelých 10 minut . . .po hodině jsem absolvovala klystýr s urinou a taky o.k.Pocity mám příjemné a dalo by se říci,že se těším na další \":wink:\" . Asi je pravda ta,že člověk k určitým věcem musí dospět . . .Vlastně bych řekla,že jsem takovou "očistu" začala dělat před několika měsíci i v domácnosti,kdy jsem se zbavila všeho co se skladovalo "kdyby náhodou",pak následoval partner,který byl spíše přítěží,pak kamarádi,kteří se ozvali jen když něco potřebovali,no a teď došlo i na moji očistu \":D\". Jsem velice ráda,že tohle fórum existuje a že jsou mezi námi tací,kteří se dokáží podělit o své zkušenosti,pocity a rady . . .moc,moc všem děkuji a Vám Jardo zvláště \":wink:\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 10:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Chtěl bych se zeptat jestli při klystýrech 2-3x týdně není možné aby si na ně střevo zvyklo a přestalo samo při vyprazdňování pracovat a čekalo jen na klystýr?

Není, sám mám vyzkoušeno více jak 40 dnů každý den a niky jsem s tím neměl problém. Mnozí mají za sebou i 120 denních klystýrů a také bez potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 10:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sisinka píše:
Dnes ráno nastal den D \":)\" . . .před více než 2 lety jsem si koupila klystýr,ale celou dobu jsem se tak nějak nemohla odhodlat,evidentně asi ještě nebyl ten správný čas.Včera jsem si nasbírala urinu,něco přes 1,5l a ráno ještě uvařila 1,7l heřmánku . . .obojí teplotou kolem 36-37C.Po první stolici jsem doslova v pohodě do sebe dostala 1,7l heřmánku což jsm opravdu nečekala,žádnou bolest jsem necítila,nebylo to nepříjemné,udržela jsem necelých 10 minut . . .po hodině jsem absolvovala klystýr s urinou a taky o.k.Pocity mám příjemné a dalo by se říci,že se těším na další \":wink:\" . Asi je pravda ta,že člověk k určitým věcem musí dospět . . .Vlastně bych řekla,že jsem takovou "očistu" začala dělat před několika měsíci i v domácnosti,kdy jsem se zbavila všeho co se skladovalo "kdyby náhodou",pak následoval partner,který byl spíše přítěží,pak kamarádi,kteří se ozvali jen když něco potřebovali,no a teď došlo i na moji očistu \":D\". Jsem velice ráda,že tohle fórum existuje a že jsou mezi námi tací,kteří se dokáží podělit o své zkušenosti,pocity a rady . . .moc,moc všem děkuji a Vám Jardo zvláště \":wink:\" .

Tak vidíte, ono uklidit si dům, život a tělo, vám přinese mnoho nových poznatků a lepší život i zdraví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 4:49 pm 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
moje "nádobičko"
je to 2l flaša od Kofoly, hore vyrezaný otvor na nalievanie uriny, šnúrna na uviazanie, do uzáveru som vyvŕtal otvor priemeru 20mm, vrtákom do dreva, a presne tam sadla kapačka na infuzku (sítko kapačky z vnútra som prepichol, aby sa zlepšil prietok) ....fotka s detajlom ukazuje, ako treba zrezať z kapačky a vsadiť do vrchnáku.


Přílohy:
16022011800[1].jpg
16022011800[1].jpg [ 34.79 KiB | Zobrazeno 8528 krát ]
16022011797[1].jpg
16022011797[1].jpg [ 57.58 KiB | Zobrazeno 8528 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 11:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sardonyx píše:
moje "nádobičko"
je to 2l flaša od Kofoly, hore vyrezaný otvor na nalievanie uriny, šnúrna na uviazanie, do uzáveru som vyvŕtal otvor priemeru 20mm, vrtákom do dreva, a presne tam sadla kapačka na infuzku (sítko kapačky z vnútra som prepichol, aby sa zlepšil prietok) ....fotka s detajlom ukazuje, ako treba zrezať z kapačky a vsadiť do vrchnáku.

To je dobrý nápad, akorát ta hadička je celkem slabá, čili napouštění trvá asi dost dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 12:10 am 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
To je dobrý nápad, akorát ta hadička je celkem slabá, čili napouštění trvá asi dost dlouho.

možno to niekto vylepší,no mne ten priemer hadičky a tá rýchlosť natekania vyhovuje (a nemusím si rvať do konečníku nič "nadrozmerné" ), a navyše sa to dá tým škrtidlom pekne jednou rukou regulovať...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sardonyx píše:
možno to niekto vylepší,no mne ten priemer hadičky a tá rýchlosť natekania vyhovuje (a nemusím si rvať do konečníku nič "nadrozmerné" ), a navyše sa to dá tým škrtidlom pekne jednou rukou regulovať...

Tak já jsem zvyklý na vnitřní průměr cca 1 cm a ani tam nemám škrtítko, to pak teče opravdu rychle, čili celá procedura napouštění se vejde i do minuty, tak jenom proto se mě zdá průměr malý, ale začínajícím to vaše řešení určitě bude vyhovovat více, než to moje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 10:22 am 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Tak já jsem zvyklý na vnitřní průměr cca 1 cm a ani tam nemám škrtítko, to pak teče opravdu rychle, čili celá procedura napouštění se vejde i do minuty, tak jenom proto se mě zdá průměr malý, ale začínajícím to vaše řešení určitě bude vyhovovat více, než to moje.

veď to, len som začal, týždeň mám za sebou, s neprevarenou urinou (1,5l-2l)
...(začínam 2 týždeň) teraz som prvý krát prevaril 1l na zostatok 2/3.... zajtra skúsim 1,2l na 0,6l ....chcem, aby si telo zvykalo postupne, aby som sa rýchlo po naplnení nevypázdňoval...neviem, či je môj postup očistnej kúry úplne správny, ale takto sa mi to zdá dobré...
..súhlasím, každý si priemer hadičky musí vyskúšať sám na sebe, a potom ho nejako optimalizovať...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 1:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sardonyx píše:
veď to, len som začal, týždeň mám za sebou, s neprevarenou urinou (1,5l-2l)
...(začínam 2 týždeň) teraz som prvý krát prevaril 1l na zostatok 2/3.... zajtra skúsim 1,2l na 0,6l ....chcem, aby si telo zvykalo postupne, aby som sa rýchlo po naplnení nevypázdňoval...neviem, či je môj postup očistnej kúry úplne správny, ale takto sa mi to zdá dobré...
..súhlasím, každý si priemer hadičky musí vyskúšať sám na sebe, a potom ho nejako optimalizovať...

Děláte to správně, zpočátku jde o ideální postup, ale postupně patrně zjistíte, že vás to pomalé natékání zdržuje, ovšem to je otázkou cviku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:56 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda. Od včera som začal znova robiť urinové klystíry, ale už nie jeden za dva týždne, ale každý deň 40 dní za sebou.
Nakoľko mi ale posledné dni trochu pukajú kĺby (asi nedostatok niečoho, nerozumiem tomu...konzumujem aj živočíšne potraviny - ale len tie vysokej kvality), tak si myslím, že čisto urinové klystíry by neboli vhodné, že by sa zišiel napríklad každý druhý či tretí deň namiesto urinového klystíru nejaký "vláčnejší", olejový... Sú aj také, no neviem si ich vybaviť.
Mohli by ste mne a čitateľom tohto fóra napísať, aké typy klystírov sa dajú v tomto, ešte stále ziimnom období, používať, aby 40 dní za sebou nebolo pre organizmus vysušujúcich (také má totiž urina vlastnosti v hrubom čreve, pokiaľ sa nemýlim) ? Takže urinové klystíry strediať... s akými ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda. Od včera som začal znova robiť urinové klystíry, ale už nie jeden za dva týždne, ale každý deň 40 dní za sebou.
Nakoľko mi ale posledné dni trochu pukajú kĺby (asi nedostatok niečoho, nerozumiem tomu...konzumujem aj živočíšne potraviny - ale len tie vysokej kvality), tak si myslím, že čisto urinové klystíry by neboli vhodné, že by sa zišiel napríklad každý druhý či tretí deň namiesto urinového klystíru nejaký "vláčnejší", olejový... Sú aj také, no neviem si ich vybaviť.
Mohli by ste mne a čitateľom tohto fóra napísať, aké typy klystírov sa dajú v tomto, ešte stále ziimnom období, používať, aby 40 dní za sebou nebolo pre organizmus vysušujúcich (také má totiž urina vlastnosti v hrubom čreve, pokiaľ sa nemýlim) ? Takže urinové klystíry strediať... s akými ?
Ďakujem za odpoveď.

Na ty klouby je mangan, čili se zaměřte na potraviny s manganem. Olejové klystýry se dělají, ale jako minklyzmata a dává se tak 0,5-1 dcl, nejlépe lněného oleje, do střeva po vyčištění hlavním klystýrem, už jsem to zde popisoval. To jsem zde již psal a jedině urinové klystýry se dají dělat prakticky stále, případně dát občas výživné mniklyzma tím lněným olejem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz