Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 10:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte led 18, 2011 10:22 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
s jablkami je to fakt blbe, tie, co mi krasne odstavovalo, netusim ako sa volaju, viete dat nejaky tip na konkretnu znacku vhodnu na stavy?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 10:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
s jablkami je to fakt blbe, tie, co mi krasne odstavovalo, netusim ako sa volaju, viete dat nejaky tip na konkretnu znacku vhodnu na stavy?

Ono se značně liší množství získané šťávy podle jednotlivých druhů ovoce i zeleniny a dokonce stačí i třeba mrkev nechat jeden den ležet v kuchyni a bude té šťávy mnohem méně, než z čerstvě donesené.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 12:00 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
dnes som skusala akciovu mrkvu z lidla, vyzerala prenesmierne stavnata a z 210g mi odstavilo 140ml, cize nie tak zle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 9:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Martina46 píše:
dnes som skusala akciovu mrkvu z lidla, vyzerala prenesmierne stavnata a z 210g mi odstavilo 140ml, cize nie tak zle.
Vynikající výsledek, to máte supr lis. Jen by se mi nechtělo jej špinit/čistit kvůli takové trošce, já běžně dělám šťávu tak ze tří kil mrkve a k tomu pár jablek, šťávička je pochutnáníčko.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 1:35 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jindra píše:
Vynikající výsledek, to máte supr lis. Jen by se mi nechtělo jej špinit/čistit kvůli takové trošce, já běžně dělám šťávu tak ze tří kil mrkve a k tomu pár jablek, šťávička je pochutnáníčko.

no, ja som potom este do toho miesala dalsie ovocie, takze bolo toho viac \":)\" tak ci tak, cistim niekedy az po 3 odstavovaniach, teda pocas dopoludnia stavim 3-4x a az potom umyvam, takze v pohode \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 11:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
Ve vláknu o játrech byla zmíněna firma freshjuice.cz, která má obdivuodně nízké ceny odšťavňovačů. Užuž jsem od nich chtěl něco objednat, ale nakonec vyplulo, že přístroje pro domácnost nabízejí (uvedené zboží můžete zakoupit za....) za cenu bez DPH 20%. U zařízení pro provozovny bych to pochopil... Takže nic...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
tomaso píše:
Ve vláknu o játrech byla zmíněna firma freshjuice.cz, která má obdivuodně nízké ceny odšťavňovačů. Užuž jsem od nich chtěl něco objednat, ale nakonec vyplulo, že přístroje pro domácnost nabízejí (uvedené zboží můžete zakoupit za....) za cenu bez DPH 20%. U zařízení pro provozovny bych to pochopil... Takže nic...

Zajímavá finta jak očůrat zákazníka, venku se dříve dost používala, ale nyní se všechny tyto vychytávky přesouvají k nám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 9:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
Jarda píše:
Zajímavá finta jak očůrat zákazníka, venku se dříve dost používala, ale nyní se všechny tyto vychytávky přesouvají k nám.

Myslím, že není špatné uvádět obě ceny, bez i s DPH. Lidé si alespoň uvědomí kolik peněz má stát zisk na každé věci. Jsem obchodník a často mám o dost nižší marži než 20%...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 10:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
PavelZ píše:
Myslím, že není špatné uvádět obě ceny, bez i s DPH. Lidé si alespoň uvědomí kolik peněz má stát zisk na každé věci. Jsem obchodník a často mám o dost nižší marži než 20%...

Máte pravdu, ale nejde o stát, to jsme my a my z toho nemáme zhola nic, čili to je špatně pojmenováno. Hlavní balík rozkrade Alibaba a 200 loupežníků v našem parlamentu, ono neprošlo ani to vysvětlení mzdy s platbou zaměstnavatele na výplatní pásce a což teprve, kdyby běžný slepý ovčan pochopil, že ze své těžce vydřené stokoruny může opravdu utratit cca 10 korun a zbytek rozfofruje těch 200 loupežníků. Co k tomu dodat, zlatý desátek za feudála.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hurom - vytaznost
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 11:46 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
konecne napisem par mojich merani s Huormom, su to kombinacie, cize vytaznost jednotlivych druhov sa neda urcit.

1. uhorka, cvikla, paradajka, zazvor, mrkva - 793g = 531g stavy.
2.pomarance a jablka - 665g = 540g stavy.
3. cista mrkva - 987g = 599g stavy.

vylisovane kusky vychadzajuce z odpadu som vzdy ( okrem jablk) vratila asi 2x spat odstavit. trochu to pomoze a odpad vyjde suchsi.
pomarance a uhorku treba vzdy prekladat mrkvou, vychadzaju dost mokre vylisky, po vrateni spat na lisovanie s mrkvou sa vytazi viac.
cvikla robi podla mojich skusenosti podobnu sluzbu ako mrkva, cize uhorka sa da aj mrkvou prekladat.

tym, ze vraciam odpad spat odstavit este parkrat, sa straca vlastne jedna z hlavnych vyhod huromu - rychlost - ale nevadi, zatial sa nikam neponahlam.
tak ci tak, angel z neho nikdy nebude \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hurom - vytaznost
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 1:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
konecne napisem par mojich merani s Huormom, su to kombinacie, cize vytaznost jednotlivych druhov sa neda urcit.

1. uhorka, cvikla, paradajka, zazvor, mrkva - 793g = 531g stavy.
2.pomarance a jablka - 665g = 540g stavy.
3. cista mrkva - 987g = 599g stavy.

vylisovane kusky vychadzajuce z odpadu som vzdy ( okrem jablk) vratila asi 2x spat odstavit. trochu to pomoze a odpad vyjde suchsi.
pomarance a uhorku treba vzdy prekladat mrkvou, vychadzaju dost mokre vylisky, po vrateni spat na lisovanie s mrkvou sa vytazi viac.
cvikla robi podla mojich skusenosti podobnu sluzbu ako mrkva, cize uhorka sa da aj mrkvou prekladat.

tym, ze vraciam odpad spat odstavit este parkrat, sa straca vlastne jedna z hlavnych vyhod huromu - rychlost - ale nevadi, zatial sa nikam neponahlam.
tak ci tak, angel z neho nikdy nebude \":lol:\"

To asi sice nebude, ale pokud se týká poměru cena výkon, tak je to nanejvýše slušné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 2:26 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
Omega 8004/8006 & Matstone Juicer Oilpress:

http://discountjuicers.com/oilpress.html
(video lisování sezamového oleje)

http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... stavnovace
(cena + vhodnost pro výše uvedené odšťavňovače)

Sice to nikdo asi pořizovat nebude, ale kdyby náhodou tak by mě to celkem zajímalo jak to funguje.

Jinak jsem dnes objednal Huroma s tím jedním sítkem.
Bílý se zarukou díly/motor 10/10let.
Jinak to na ten zaručák prý oservisují kdekoliv v EU.
http://www.odstavnovace.info/products/o ... vac-hurom/

Kopřivy a vojtěško třeste se \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 2:35 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
Fotogalerie bílý:


Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Jenik2011 píše:
Omega 8004/8006 & Matstone Juicer Oilpress:

http://discountjuicers.com/oilpress.html
(video lisování sezamového oleje)

http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... stavnovace
(cena + vhodnost pro výše uvedené odšťavňovače)

Sice to nikdo asi pořizovat nebude, ale kdyby náhodou tak by mě to celkem zajímalo jak to funguje.

Jinak jsem dnes objednal Huroma s tím jedním sítkem.
Bílý se zarukou díly/motor 10/10let.
Jinak to na ten zaručák prý oservisují kdekoliv v EU.
http://www.odstavnovace.info/products/o ... vac-hurom/

Kopřivy a vojtěško třeste se \":lol:\"

Ten lis na olej nevypadá špatně, ale chtělo by to nějaké reference.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 5:25 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
Záruční list mám od EUJUICERS.COM.
Ty záruční podmínky jsou neprůstřelné. \":lol:\"
http://www.uloz.to/8046825/hurom-zarucni-list-pdf

Zatím jsem lisoval pouze to co mají EUJUICERS videa na youtubu se stejnými výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz