Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 11:54 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda, v inej teme pisete o mms:

"U těch zubů velice záleží na výsledném pH používaného roztoku a typu kyseliny. Já osobně jsem empiricky vyhodnotil jako vhodnější aktivátor kyselinu chlorovodíkovou v koncentraci 3,5 % a dávám na 6 kapek chloritanu sodného 1 kapku kyseliny chlorovodíkové, Tím získám po lehkém naředění vodou, na cca 0,5 dcl, zhruba neutrální roztok, který má přibližně pH 7 a stejně se dobře v ústech vyvíjí chlordioxid. Tímto roztokem cca 3-5 minut normálně, třeba při práci na počítači, proplachuji zuby a buď ho následně vyplivnu, nebo při čištění na noc spolknu a vlastně tak dostanu 6 aktivovaných kapek do těla. Tato směs nemá ani mizernou chuť, ani žádné negativní účinky a nemusí se dokonce ani používat kartáček, čili samé výhody. Kyselinu si pochopitelně pro lepší dávkování můžete namíchat v jiné vhodné koncentraci, asi by vyhovovala někde kolem 0,6 - 1 %, která by se pak dala používat stejně jako v původním návodu s kyselinou citrónovou tedy 1 kapka chloritanu na 1 kapku kyseliny. Důležité je pouze to, aby výsledný roztok byl zhruba neutrální a pak nedochází ani k dráždění zubů, ani žaludku pokud se směs polyká."

znamena to, ze aj takyto pomer kyseliny a chloritanu ma rovnaky ucinok aj pri oralnom uziti?
ja pouzivam mms 1:1 s HCl 3,5%, je toto teda zbytocne silna koncentracia na taketo miesanie?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
L ascorbate, presne, dakujem za pomer, a kedy najneskor po uziti mms2 mozem davat cecko?

To je jedno s ním se vitamín C nepere, pere se pouze s MMS1 a já osobně doporučuji po kterémkoliv MMS si vzít večer vždy větší dávku céčka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 10:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Jarda, v inej teme pisete o mms:

"U těch zubů velice záleží na výsledném pH používaného roztoku a typu kyseliny. Já osobně jsem empiricky vyhodnotil jako vhodnější aktivátor kyselinu chlorovodíkovou v koncentraci 3,5 % a dávám na 6 kapek chloritanu sodného 1 kapku kyseliny chlorovodíkové, Tím získám po lehkém naředění vodou, na cca 0,5 dcl, zhruba neutrální roztok, který má přibližně pH 7 a stejně se dobře v ústech vyvíjí chlordioxid. Tímto roztokem cca 3-5 minut normálně, třeba při práci na počítači, proplachuji zuby a buď ho následně vyplivnu, nebo při čištění na noc spolknu a vlastně tak dostanu 6 aktivovaných kapek do těla. Tato směs nemá ani mizernou chuť, ani žádné negativní účinky a nemusí se dokonce ani používat kartáček, čili samé výhody. Kyselinu si pochopitelně pro lepší dávkování můžete namíchat v jiné vhodné koncentraci, asi by vyhovovala někde kolem 0,6 - 1 %, která by se pak dala používat stejně jako v původním návodu s kyselinou citrónovou tedy 1 kapka chloritanu na 1 kapku kyseliny. Důležité je pouze to, aby výsledný roztok byl zhruba neutrální a pak nedochází ani k dráždění zubů, ani žaludku pokud se směs polyká."

znamena to, ze aj takyto pomer kyseliny a chloritanu ma rovnaky ucinok aj pri oralnom uziti?
ja pouzivam mms 1:1 s HCl 3,5%, je toto teda zbytocne silna koncentracia na taketo miesanie?

Pro orální užití ten poměr plně vyhovuje, protože nemusíte čekat na zaktivování, jinak MMS se dá aktivovat třeba i pouze běžnou čerstvou citrónovou šťávou v poměru 1:5, což je naprosto původní postup, nebo prakticky jakoukoliv kyselinou a vždy by měl být výsledek zhruba neutrální.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 9:40 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
tak dnes som dal 3 polovicne kapsule a bez niakych vecsich problemov, akurat pri tej poslednej ma bolel zaludok asi pol hodinu, ale asi preto ze bol trosku plnsi ako predtym, asi je lepsie ho tolko neplnit pri uzivani,nie?
a este som sa xcel spytat ze je treba sa dostat na 3 cele a s nimi zotrvat niaku dobu,nie? aku dlhu dobu doporucujete? popripade nieje lepsie si to rozlozit napr na 4 tristvrtove alebo pod?:
a este som xcel napisat ze odkedy davam mms2 som strasne hladny casto, zvysil sa mi apetit, aj ked mam plny zaludok tak mam chute stale


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
tak dnes som dal 3 polovicne kapsule a bez niakych vecsich problemov, akurat pri tej poslednej ma bolel zaludok asi pol hodinu, ale asi preto ze bol trosku plnsi ako predtym, asi je lepsie ho tolko neplnit pri uzivani,nie?
a este som sa xcel spytat ze je treba sa dostat na 3 cele a s nimi zotrvat niaku dobu,nie? aku dlhu dobu doporucujete? popripade nieje lepsie si to rozlozit napr na 4 tristvrtove alebo pod?:
a este som xcel napisat ze odkedy davam mms2 som strasne hladny casto, zvysil sa mi apetit, aj ked mam plny zaludok tak mam chute stale

Tak vidíte, že to jde a přejídat se není dobré ani bez užívání MMS. Je dobré se dostat na ty tři celé a užívat je delší čas, případně třeba jednou týdně to proroštovat větší dávkou. Délka užívání je velice individuální a dá se to užívat i dost dlouho, zvláště pokud si vždy večer dáte velkou dávku céčka. Rozdělení do více dávek není nutné a na ten hlad to opravdu takto působí, protože se tělu uleví a celkově lépe funguje, tedy i trávení, nicméně tento stav si časem sedne a ty chutě zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 9:20 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
tak dnes som dal tiez 3 polovicne kapsule, a zakazdym ma dnes asi 20 min po poziti bolel zaludok, ta bolest asi po pol hodine prejde ale mam z toho blby pocit a neviem ci pokracovat \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
tak dnes som dal tiez 3 polovicne kapsule, a zakazdym ma dnes asi 20 min po poziti bolel zaludok, ta bolest asi po pol hodine prejde ale mam z toho blby pocit a neviem ci pokracovat \":(\"

Tak nějakou dobu dávky nezvyšujte a dejte si třeba den na stejné dávce, nebo jednodenní pauzu a zase pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS 2
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 4:54 pm 
Offline

Registrován: stř úno 23, 2011 11:11 am
Příspěvky: 3
Může mi někdo prosím poradit, jak si připravit do tobolek MMS 2 ? Zatím je ještě nemám, chci si je koupit podle Vašich rad v drogérii, ale nikde nemůžu najít jak se připravují. Předem díky za radu. Jasmín


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS 2
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jasmín píše:
Může mi někdo prosím poradit, jak si připravit do tobolek MMS 2 ? Zatím je ještě nemám, chci si je koupit podle Vašich rad v drogérii, ale nikde nemůžu najít jak se připravují. Předem díky za radu. Jasmín

Ptáte se na to, co je zde již několikrát popsáno, čili trochu čtěte a méně se ptejte. Koupíte si Lagunu modrý šíp, nebo Chlór šok a v kolonce složení, nebo obsahuje si překontrolujete zda je tam napsáno 99% chlornan vápenatý, nebo chlorové vápno, nic jiného. K tomu si kupte v lékárně tobolky velikosti 0 a zbytek nastudujte na předchozích stránkách.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 10:31 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
este by som sa Vas rad spytal ked pijem na mms2 fatru ktora ma zasadity ucinok ci mms2 niako neneutralizuje \":)\" ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
este by som sa Vas rad spytal ked pijem na mms2 fatru ktora ma zasadity ucinok ci mms2 niako neneutralizuje \":)\" ?

MMS2 je louh, tedy silně zásaditá látka, čili jakoukoliv další zásadou její účinky pouze podpoříte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 1:40 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, čo sa stane s litrom vody (s vodou ako takou), keď doňho dám neaktivované MMS ? A ... koľko kvapiek neaktivovaného MMS mám kvapnúť do litra vody ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 10:50 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
mate niake skusenosti s mms2 na prazdny zaludok? je lepsie ked v nom nieco je?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 12:10 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Lubyx píše:
mate niake skusenosti s mms2 na prazdny zaludok? je lepsie ked v nom nieco je?

Dobry den,
mam zkusenost s MMS2 na prazdny zaludek. Myslela jsem, ze umru, bolelo to jako cert a bylo mi tak hodinu na zvraceni. Neodvazila jsem se to vyzvratit, sliznice zaludku je prece jenom odolnejsi nez krehky jicen; takze jsem si to pekne protrpela. Chybami se clovek uci.
Ruznymi pokusy jsem se dopracovala k tomuto zaveru:
Je lepsi mit neco v zaludku, ale lepe mene nez vice; pokud je jidla prilis, dele trva presun jidla dale do 12niku a o to dele zustava MMS2 primo v zaludku.
Naprosto idealne se mne osvedcilo zapijet teplou az horkou vodou, nejlepe dostat do sebe pul litru i vice; neni treba najednou. Staci tak 0,3 na zapiti a postupne behem dalsich 10 minut dopit zbyvajici 2-3 dc.
Pan Zajicek se tady nekde ve vlakne zminoval o zapijeni teplou vodou v dobe, kdy MMS2 testoval; vyzkousela jsem a velmi se mi to osvedcilo.
Neni nic poucnejsiho, nez vyzkouset si veci na vlastni kuzi \":D\"
Moc zdravim a preji Vsem peknou nedeli!

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 1:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, čo sa stane s litrom vody (s vodou ako takou), keď doňho dám neaktivované MMS ? A ... koľko kvapiek neaktivovaného MMS mám kvapnúť do litra vody ?
Ďakujem za odpoveď.

Voda se desinfikuje a všechno živé v ní zanikne, bohatě stačí jedna, až dvě kapky na litr a bude to fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz