Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 7:19 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
zbysek.kutass píše:
Zdravím, nějk se mi tady nepodařilo dohledat co přesně znamená očistit střeva klystýrem...děkuji za odpověď

http://zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_03.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zbysek.kutass píše:
Zdravím, nějk se mi tady nepodařilo dohledat co přesně znamená očistit střeva klystýrem...děkuji za odpověď

To si děláte srandu, na toto téma je zde toho popsáno tolik, že jste asi moc nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 12:22 pm 
Offline

Registrován: pon úno 21, 2011 1:55 pm
Příspěvky: 13
Zdravím, takže klystýr systém jsem pochopil, mám ještě dotaz....i když mám první kůru očisty jater za sebou není vhodnější tedy třeba 14 dnů provádět očistu tlustého střeva a teprve následně začít z očistnou kůrou jater..děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zbysek.kutass píše:
Zdravím, takže klystýr systém jsem pochopil, mám ještě dotaz....i když mám první kůru očisty jater za sebou není vhodnější tedy třeba 14 dnů provádět očistu tlustého střeva a teprve následně začít z očistnou kůrou jater..děkuji

Pokud jste již první kůru absolvoval, tak to nezbytně nutné není, ale spíše by bylo vhodné průběžně střeva čistit a pak vždy jednou za 14 dní udělat ty játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 4:29 pm 
Offline

Registrován: úte pro 21, 2010 11:55 am
Příspěvky: 10
Fio píše:
Zdravim \":)\"
Prispeju svou troskou do mlyna. Ocistu jater jsem poprve delala uz kdysi davno, tehdy bez epsomky a s citronem. Poprve se celkem vydarilo, bordelu vyslo hafo. Podruhe (asi po cca 2 mesicich) jsem zkusila mene hnusnou variantu s grepfruitem, ale nevyslo nic. Od te doby dlouho nic, az ted, po cca 2 letech, plus minus.
Jen pro uplnost, jsem asi 3 roky prevazne na vita strave, posledniho cca pul roku fruita, sem tam vege ulet. Takze spis sterk nez kameni \":)\"
Uz dlouho me zajimalo, jestli ty kaminky hori. Az jsem se dokopala k ociste a jala se pitvat a zkoumat svoje kaminky \":mrgreen:\"
Nuze, vysledky vyzkumu: v prubehu asi 2 dni zatim cca 100-200 pidikaminku, barva od tmave zelene pres bezovou az po cervenou (???, ze by melouni?) Nekolik jsem jich rozpitvala primo na miste (v zach. mise). Krehka skorapka bez zapachu (ruzne barvy), uvnitr olejovita tekutina smrdici ne jako lejno, ale jako lejno na dvacatou patou. Neskutecny smrad \":shock:\"
Par tech nejvetsich jsem shromazdila pro zkousku ohnem. Opet prekvapeni. Ne ze by primo horely, ale pri priblizeni k plameni svicky zacnou nejdriv prskat jako prskavky, nez se rozpusti skorapka. Potom, jakmile se uvolni ten olejovity vnitrek, tento hori hned a nijak zvlast pri tom nesmrdi, jen hori. Tak jsem timto zpusobem upalila par kaminku, ktere prezily dvojite splachnuti, a vyzkum mozna u konce, tedy pokud mne do dalsi ocisty (pristi uplnek) nenapadne dalsi kravina \":)\" Omlouvam se ze moje soukroma laborator obnasi pouze svicku \":)\"

\":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 5:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
ja som cez vikend robila svoju stvrtu ocistu a myslela som si, ze uz hadam by toho mohlo byt aj menej, lebo ma to uz nebavi robit kazde 2 tyzdne, ale kdeze, stale rovnako, kamienky niektore o proemere takmer cm, vela prevela mensich.
ale uspene boli vsetky styri, co ma tesi a povzbudzuje napriek nechuti do dalsich ocist.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
ja som cez vikend robila svoju stvrtu ocistu a myslela som si, ze uz hadam by toho mohlo byt aj menej, lebo ma to uz nebavi robit kazde 2 tyzdne, ale kdeze, stale rovnako, kamienky niektore o proemere takmer cm, vela prevela mensich.
ale uspene boli vsetky styri, co ma tesi a povzbudzuje napriek nechuti do dalsich ocist.

To máte docela slabou výdrž, protože někdy je potřeba i rok na celkové vyčištění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 6:56 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Pěkné odpoledne všem. Mám za sebou čtvrtou očistu se zvýšenými dávkami epsomky i grepo-olejové směsi. Bylo vše v pořádku, avšak dnes se mi poprvé udělalo nevolno a tak jsem si po poslední dávce šla lehnout. Ráno a dopoledne vycházely malinké až větší kousky cholesterolu, spíše šupinky, než kaménky, odpoledne však jako takové bláto...jako kdybyste naházeli do vody kusy modelíny. Když se to posbírá, lze z toho zmáčknout dost velký kus hmoty, zatím celkem tak do jedné dlaně, takže podle mého až dosti materiálu. A co je ještě dnes jinak, to vše má barvu pískovou, poměrně změna oproti předešlým zeleným svítivým. Fakt je, že už minule byly kaménky světlejší, více do žluta a jakoby se chtěli zapouzdřovat, takže kůry přišly právě včas, myslím....problémy v této oblasti by na sebe nedaly dlouho čekat. Takže hodně zdaru všem a také trpělivosti v pokračování do vyčištění jater adíky panu Jardovi za rady a tipy, jak si zlepšit zdraví. Pane Jardo, co si myslíte o tom blátu? Trochu mě to překvapilo, je toho celkem už hodně a stále vychází..... Děkuji a zdravím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 1:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
jindra131 píše:
Pěkné odpoledne všem. Mám za sebou čtvrtou očistu se zvýšenými dávkami epsomky i grepo-olejové směsi. Bylo vše v pořádku, avšak dnes se mi poprvé udělalo nevolno a tak jsem si po poslední dávce šla lehnout. Ráno a dopoledne vycházely malinké až větší kousky cholesterolu, spíše šupinky, než kaménky, odpoledne však jako takové bláto...jako kdybyste naházeli do vody kusy modelíny. Když se to posbírá, lze z toho zmáčknout dost velký kus hmoty, zatím celkem tak do jedné dlaně, takže podle mého až dosti materiálu. A co je ještě dnes jinak, to vše má barvu pískovou, poměrně změna oproti předešlým zeleným svítivým. Fakt je, že už minule byly kaménky světlejší, více do žluta a jakoby se chtěli zapouzdřovat, takže kůry přišly právě včas, myslím....problémy v této oblasti by na sebe nedaly dlouho čekat. Takže hodně zdaru všem a také trpělivosti v pokračování do vyčištění jater adíky panu Jardovi za rady a tipy, jak si zlepšit zdraví. Pane Jardo, co si myslíte o tom blátu? Trochu mě to překvapilo, je toho celkem už hodně a stále vychází..... Děkuji a zdravím

Není to nic divného, prostě někdy ten bordel není formovaný do kamínků a odchází jako bláto, ale to nijak nevadí, hlavně že je to venku a cokoliv, co vyloučíte, vám může být pouze ku prospěchu. Asi vás to celkem slušně překyselilo, protože blbě se dělá pouze z vysoké kyselosti a patrně by stav celkem dost zlepšil klystýr s jedlou sodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 3:08 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Já vím, ale nebyla jsem toho v tu chvíli schopná, spánek pomohl a pak už šlo vše dobře....příště si ho udělám ráno hned po empsonce a bude klid \":-)\" děkuji za radu. Ještě jsem Vám chtěla říci, že ten velmi rozjetý ekzém po první očistě, se začíná vyhojovat, dost to při hojení svědí, ale většinou to zvládne kokosový olej, natřu a zklidní se to...také vnitřně celkem slušně zabírá.... candida je trošku na ústupu, myslím... Dotaz. Pokud by byla na ústupu, pozná se to také na plivacím testu? První test šla slina hned dolů a také provázkovala, ten poslední byl jen náznak provázků. Zinek v chloridu jsem zatím vzdala, vypěstovala jsem si odpor, užívám ho i se selenem v chelátové formě, je to drahé, ale zatím není zbytí \":-)\" také se chystám na celé trojče odčervení, konečně jsem sehnala pelyňek, tak snad se mi podaří vybít co nejvíc breberek a bude zase o chlup lépe.....jinak jsem si všimla, že mám více energie, nedělá mi potíž jíst jinou stravu, chutě na to původni skoro úplně ustoupily. Stále se držím vitamínů, max.dávky B6, B5, B1 a C a také už máme nový odšťavňovač, Hurom, je to cenový střed a kvalitativně super, vysoká výtěžnost a snadné mytí, to info pro ostatní, kteří se nemohou rozhodnout, zde byl nejlevnější http://odstavnovace.prirodni-leciva.cz/ ... y/d-42883/. Přeji Vám všem krásné žití a hodně vůle, Olča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 4:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
jindra131 píše:
Já vím, ale nebyla jsem toho v tu chvíli schopná, spánek pomohl a pak už šlo vše dobře....příště si ho udělám ráno hned po empsonce a bude klid \":-)\" děkuji za radu. Ještě jsem Vám chtěla říci, že ten velmi rozjetý ekzém po první očistě, se začíná vyhojovat, dost to při hojení svědí, ale většinou to zvládne kokosový olej, natřu a zklidní se to...také vnitřně celkem slušně zabírá.... candida je trošku na ústupu, myslím... Dotaz. Pokud by byla na ústupu, pozná se to také na plivacím testu? První test šla slina hned dolů a také provázkovala, ten poslední byl jen náznak provázků. Zinek v chloridu jsem zatím vzdala, vypěstovala jsem si odpor, užívám ho i se selenem v chelátové formě, je to drahé, ale zatím není zbytí \":-)\" také se chystám na celé trojče odčervení, konečně jsem sehnala pelyňek, tak snad se mi podaří vybít co nejvíc breberek a bude zase o chlup lépe.....jinak jsem si všimla, že mám více energie, nedělá mi potíž jíst jinou stravu, chutě na to původni skoro úplně ustoupily. Stále se držím vitamínů, max.dávky B6, B5, B1 a C a také už máme nový odšťavňovač, Hurom, je to cenový střed a kvalitativně super, vysoká výtěžnost a snadné mytí, to info pro ostatní, kteří se nemohou rozhodnout, zde byl nejlevnější http://odstavnovace.prirodni-leciva.cz/ ... y/d-42883/. Přeji Vám všem krásné žití a hodně vůle, Olča

Kandidu z plivacího testu celkem spolehlivě poznáte a nárůst energie je také dobré znamení, protože to signalizuje, že začínáte vyhrávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 4:56 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Myslela jsem si to, to je super \":-)\" ! Pane Zajíčku, mám prosbu, nevím kolik ph papírků naráz pořizujete, ale mám prosbu. Mohu si jedno balení zarezervovat? Nyní nejsem moc při penězích a zatím ještě kakao a kokosáček mám....myslím, že tak za dva měsíce bychom si objednali větší objednávku, tak aby papírky byly...prosím pěkně... \":-)\"? Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 5:03 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
jindra131 píše:
Myslela jsem si to, to je super \":-)\" ! Pane Zajíčku, mám prosbu, nevím kolik ph papírků naráz pořizujete, ale mám prosbu. Mohu si jedno balení zarezervovat? Nyní nejsem moc při penězích a zatím ještě kakao a kokosáček mám....myslím, že tak za dva měsíce bychom si objednali větší objednávku, tak aby papírky byly...prosím pěkně... \":-)\"? Děkuji moc

Papirky sezenete ve zdravotnickych potrebach, vychazeji kolem 50 korun a je jich tam 100. Jestli potrebujete setrit, tak si je muzete rozstrihnout napul - jsou dostatecne dlouhe. Ja to s papirkami delam tak, ze si vzdy jeden den zmerim a pak se snazim upravit rezim podle hodnot. Po tydnu opet kouknu, jak si vedu. Kdyz si clovek zvykne udrzovat PH v normach, tak pak uz nepotrebuje dale merit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 5:18 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Promiňte, ale tohle bylo dotazováno panu Jardovi. Mě se totiž jedná o papírky z USA, které měří na desetiny a dost se mi osvědčily....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 5:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
jindra131 píše:
Myslela jsem si to, to je super \":-)\" ! Pane Zajíčku, mám prosbu, nevím kolik ph papírků naráz pořizujete, ale mám prosbu. Mohu si jedno balení zarezervovat? Nyní nejsem moc při penězích a zatím ještě kakao a kokosáček mám....myslím, že tak za dva měsíce bychom si objednali větší objednávku, tak aby papírky byly...prosím pěkně... \":-)\"? Děkuji moc

Ono se to od těch amíků získává tak blbě, že je prakticky pořád nemám. Vždy, když z nich něco vyrazím, tak už dávno na ně mnoho lidí čeká, čili to slíbit nemohu. Pokouším se od jiných amíků získat podobné, za pár dní mě mají přijít vzorky a snad by pak problém zmizel. Předpokládám, že to budu mít do těch dvou měsíců vyřešené a nebude se to muset stále složitě řešit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz