Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 12:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
fotky mam akorat ty dve co jsem uz vlozil, vic jsem toho bohuzel nenafotil

Já chápu, že jste nějaké fotky vložil, dokonce tam na ně najdu i nějaké odkazy, ale prostě se mě nezobrazují a nevím proč. Vyzkoušejte vložit ne do příspěvku, ale jako přílohu toho příspěvku a pak by s tím neměl být problém, nebo mě je pošlete do emailu a vložím je tam já. Pak budu alespoň vědět, na co se ptáte a třeba dovedu odpovědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Jardo na tom jasnovidectvi byste mel trochu zapracovat, je to zjevny nedostatek ve vasem jinak bystrem usudku !!! \":)\"

To máte pravdu, chtělo by to trochu dopilovat, někdy mě tato vlastnost opravdu chybí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 10:41 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
aha, pak mi to doslo, zjevne blby image hosting, tak ted jsem je vlozil jako prilohu prispevku.jinak jasnovidectvi po nikom nechci \":lol:\"
PS: ja jsem totiz obrazky mel zobrazene i ve vasem quote, ale nejak me uz nenapadlo to overit z jineho pocitace s jinou verejnou ip, jestli jsou opravdu videt, dnes uz je nevidim ani ja \":mrgreen:\"


Přílohy:
Obraz016l.jpg
Obraz016l.jpg [ 24.19 KiB | Zobrazeno 7594 krát ]
Obraz010m.jpg
Obraz010m.jpg [ 21.17 KiB | Zobrazeno 7594 krát ]

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 12:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
aha, pak mi to doslo, zjevne blby image hosting, tak ted jsem je vlozil jako prilohu prispevku.jinak jasnovidectvi po nikom nechci \":lol:\"
PS: ja jsem totiz obrazky mel zobrazene i ve vasem quote, ale nejak me uz nenapadlo to overit z jineho pocitace s jinou verejnou ip, jestli jsou opravdu videt, dnes uz je nevidim ani ja \":mrgreen:\"

To je pěkné zvířátko, ale vyfocené v malém rozlišení, chtělo by to detail, čili nic moc se z toho poznat nedá a je škoda, že jste ho nesebral a nenechal vyšetřit v laborce. Vzhledem k velikosti nejspíše nějaká tasemnice, ale opravdu přesně to určit nelze, je toho vidět příliš málo. Jednoznačně ovšem můžete být spokojen a předpokládám, že jak vypadl z baráku takto vypasený černý nájemník, tak by se mělo dost ulevit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 12:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den, pane Jardo, chci Vás poprosit o Váš názor na dubový čaj při candidoze a chlamydioze (mám obojí). Dělá mi docela dobře, když denně vypiju asi 3 deci silného odvaru z dubové kůry, příznaky se silně potlačí, přičemž jsem četla, že dubová kůra ničí jak plíseň Candida Albicans, tak bakterii Chlamydia Trachomatis. Nedávno jsem ale narazila na názor, že prý se nemá dubová kůra užívat vnitřně, údajně je vhodná jen k obkladům. Na užití dubové kůry lze najít protichůdné jak od bylinářů tak od po lékařů, nikdo však nemá pádný argument pro svoje tvrzení, jestli ano nebo ne. Co si o způsobu dubové kůry myslíte Vy? Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 1:04 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
[quote="Nečasová":16w9cfoj]Dobrý den, pane Jardo, chci Vás poprosit o Váš názor na dubový čaj při candidoze a chlamydioze (mám obojí). Dělá mi docela dobře, když denně vypiju asi 3 deci silného odvaru z dubové kůry, příznaky se silně potlačí, přičemž jsem četla, že dubová kůra ničí jak plíseň Candida Albicans, tak bakterii Chlamydia Trachomatis. Nedávno jsem ale narazila na názor, že prý se nemá dubová kůra užívat vnitřně, údajně je vhodná jen k obkladům. Na užití dubové kůry lze najít protichůdné jak od bylinářů tak od po lékařů, nikdo však nemá pádný argument pro svoje tvrzení, jestli ano nebo ne. Co si o způsobu dubové kůry myslíte Vy? Děkuji za odpověď[/quote:16w9cfoj]
Jinak stačí jenom hledat - Jarda se k tomu již vyjadřoval

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
16w9cfoj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 1:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Nečasová píše:
Dobrý den, pane Jardo, chci Vás poprosit o Váš názor na dubový čaj při candidoze a chlamydioze (mám obojí). Dělá mi docela dobře, když denně vypiju asi 3 deci silného odvaru z dubové kůry, příznaky se silně potlačí, přičemž jsem četla, že dubová kůra ničí jak plíseň Candida Albicans, tak bakterii Chlamydia Trachomatis. Nedávno jsem ale narazila na názor, že prý se nemá dubová kůra užívat vnitřně, údajně je vhodná jen k obkladům. Na užití dubové kůry lze najít protichůdné jak od bylinářů tak od po lékařů, nikdo však nemá pádný argument pro svoje tvrzení, jestli ano nebo ne. Co si o způsobu dubové kůry myslíte Vy? Děkuji za odpověď

Vnitřní použití dubové kůry je docela nebezpečné a dlouhodobě vyloženě riskantní. Ono to totiž velice zatěžuje játra a dokonce vyvolává otok jater, čili s tím bych si moc nehrál. Pravdou je, že dub zklidňuje potíže relativně rychle, ale pití je nutno dost kontrolovat, protože třísloviny blokují jaterní buňky po několik hodin a játra při nadměrném pití dubového odvaru nemohou správně pracovat, otékají a pobolívají. Rozumné je tedy aplikovat dubovou kůru nárazově, kdy účinnost je opravdu vysoká, ale riziko je přímo úměrné výsledku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 2:18 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
To je pěkné zvířátko, ale vyfocené v malém rozlišení, chtělo by to detail, čili nic moc se z toho poznat nedá a je škoda, že jste ho nesebral a nenechal vyšetřit v laborce. Vzhledem k velikosti nejspíše nějaká tasemnice, ale opravdu přesně to určit nelze, je toho vidět příliš málo. Jednoznačně ovšem můžete být spokojen a předpokládám, že jak vypadl z baráku takto vypasený černý nájemník, tak by se mělo dost ulevit.

no tak ono se ulevuje porad ,protoze posledni tyden do toho jdu celkem intenzivne, takze urcite se ulevilo i diky tomuhle smejdovi, jinak mam dotaz jestli se da odhadnout +- stari a kolik by jste odhadl a druhy dotaz jestli takovehle parazity chyti clovek jen z masa nebo je to mozne chytit i z jinych potravin/neberu ted v potaz domaci zvirata a tak, ale jen jidlo

Diky

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
no tak ono se ulevuje porad ,protoze posledni tyden do toho jdu celkem intenzivne, takze urcite se ulevilo i diky tomuhle smejdovi, jinak mam dotaz jestli se da odhadnout +- stari a kolik by jste odhadl a druhy dotaz jestli takovehle parazity chyti clovek jen z masa nebo je to mozne chytit i z jinych potravin/neberu ted v potaz domaci zvirata a tak, ale jen jidlo

Diky

Stáří se špatně odhaduje, ale roky to budou určitě, nicméně takového neřáda v sobě může mít člověk i větší část svého života, čili jste si ho mohl pořídit někdy za mlada. Tasemnice asi většinou z masa, ale jiné druhy klidně i při opalování u vody a na mnoha dalších místech, čili získat je potravou jde i nepřímo, na to stačí rohlík položený v trávě a máte ho doma. Také stačí špatně omytá zelenina, nebo lesní plody a opět může následovat problém, čili já bych asi neřešil, co se dá kde chytnout, tomu se nedovedete vyhnout, ale já se třeba odčervuji trojčátkem pravidelně každou středu a funguje to výborně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 10:41 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Vnitřní použití dubové kůry je docela nebezpečné a dlouhodobě vyloženě riskantní. Ono to totiž velice zatěžuje játra a dokonce vyvolává otok jater, čili s tím bych si moc nehrál. Pravdou je, že dub zklidňuje potíže relativně rychle, ale pití je nutno dost kontrolovat, protože třísloviny blokují jaterní buňky po několik hodin a játra při nadměrném pití dubového odvaru nemohou správně pracovat, otékají a pobolívají. Rozumné je tedy aplikovat dubovou kůru nárazově, kdy účinnost je opravdu vysoká, ale riziko je přímo úměrné výsledku.

Děkuji za odpověď a raději tu dubovou kůru přestanu pít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 10:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Nečasová píše:
Děkuji za odpověď a raději tu dubovou kůru přestanu pít.

Pít ji klidně můžete, ale nárazově a pak vždy udělat přestávku na srovnání jater, kdy se užívá ostropestřcová kašička, to pak nijak škodlivé není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 2:16 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Pít ji klidně můžete, ale nárazově a pak vždy udělat přestávku na srovnání jater, kdy se užívá ostropestřcová kašička, to pak nijak škodlivé není.

Takže pít se může třeba i týden, jednou denně? Napsal byste mi prosím, co to je ostropestřecová kašička? Já zatím užívám jen za studena lisovaný olej z ostropestřce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: houba candida
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 3:49 pm 
Offline

Registrován: úte úno 22, 2011 4:41 pm
Příspěvky: 6
trpím zánětem dásní, chronickým zánětem žaludku a depresemi už téměř 20 let. s tím jsou spojeny další problémy - únava, špatná paměť,soustředění. jaké potraviny bych měla jíst při candidě se zánětem žaludku. děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Nečasová":2q2b4hc2]Takže pít se může třeba i týden, jednou denně? Napsal byste mi prosím, co to je ostropestřecová kašička? Já zatím užívám jen za studena lisovaný olej z ostropestřce.[/quote:2q2b4hc2]
Možná i ten týden, ale já bych raději viděl tak tři dny, pak pauza na kašičce a na to si načtěte toto vlákno

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: houba candida
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
hela píše:
trpím zánětem dásní, chronickým zánětem žaludku a depresemi už téměř 20 let. s tím jsou spojeny další problémy - únava, špatná paměť,soustředění. jaké potraviny bych měla jíst při candidě se zánětem žaludku. děkuji za odpověď.

Tam je potřeba splnit více věcí a budete tedy muset nejdříve číst a potom se ptát, jinak bych vám musel na tento dotaz opsat většinu vláken tohoto fóra. Přečtěte si nejprve přímo toto vlákno, do něhož jsem váš nesmyslně umístěný dotaz vložil a pak snad pochopíte o čem je řeč.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz