Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 10:46 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Zpočátku se MMS2 takto chová, ale jak si organizmus trochu pročistíte, mělo by to zmizet. Tři kapky každou hodinu se dají ustát, ale nevidím to na začátek vhodné, pokud na MMS nejste zvyklá, tak bych první den jel třeba po jedné kapce každou hodinu a minimálně 10 hodin. Teprve druhý den vystoupat na dvě, nebo tři a stejný postup. Ty čaje se dají pít celkem dlouho, jsou pro to vyloženě vhodné, ale macerovat se asi moc nedají, ty je nutné vařit a vilcacoru dokonce dost dlouho.

Takže tyto dva čaje dlouho vařit a pak zamrazit a pít až po rozmrazení?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 3:24 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Pokud by se bralo 10x denně 3 akt.kapky, nejspíš je lépe odstup od jídla 1/2 hodiny.
Když se vezmou s jídlem tak asi lépe těsně před jídlem než ihned po jídle....?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Takže tyto dva čaje dlouho vařit a pak zamrazit a pít až po rozmrazení?

Správně vařit, což se u nich dost liší a pak jak píšete, nebo se dá vyrobit silnější koncentrát, nechá se trochu zchladnout a pak se do něj nahází potřebné množství ledu, což mřížku obnoví.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Pokud by se bralo 10x denně 3 akt.kapky, nejspíš je lépe odstup od jídla 1/2 hodiny.
Když se vezmou s jídlem tak asi lépe těsně před jídlem než ihned po jídle....?

Je to sice vhodné, ale pokud by vám to z nějakého důvodu objektivně nevycházelo, tak bych tu dávku neřešil a klidně tím třeba zapil i jídlo. Je to určitě vhodnější, než dávku vynechat, nebo posouvat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 9:13 pm 
Offline

Registrován: stř říj 27, 2010 4:30 pm
Příspěvky: 20
Nechci Vám tady nijak kazit chutě na "léčebný přípravek" MMS, ale raději si přečtěte tento článek:
http://www.knihy-a.cz/9848/mms-zazracne-mineralni-reseni-nebo-trojsky-kun-vase-telo-a-dna-rozhodnou


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 1:09 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
No.. MMS1,2,3,...4,5 (pracovne SAVO) je neco jako cesnek, ackoliv alicin je latka prudce jedovata, telo ji snese... ovsem narozdil od cesneku nemame v geneticke vybave castecnou rezistenci proti jejimu ucinku, takze se nedivte ze je vam po tom blbe, ja se jednou omylem napil trosku Sava a blbe mi bylo taky... Kazdopadne, pokud alespon neco vite o IS asi vam dochazi ze kdyby boj s bakteriemi, viry a plisnemi sel vyresit jedinou slouceninou telo by ji uz davno bylo schopno syntetizovat..? urcite mi tady par rejpalu namitne cosi o kyseline askorobove, ovsem IS savcu je jeden z neslozitejsich komplexnich chemickych systemu na svete a verte ze par kapkama hajzl-dezinfekce ho opravdu nenahradite.... nerikam ze do sebe mate cpat tuny antibiotik, to je spatne taky, ale narozdil od sava aspon mate predstavu co to udela...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Arko píše:
Nechci Vám tady nijak kazit chutě na "léčebný přípravek" MMS, ale raději si přečtěte tento článek:
http://www.knihy-a.cz/9848/mms-zazracne-mineralni-reseni-nebo-trojsky-kun-vase-telo-a-dna-rozhodnou

Tento blábol je dost rozšířený a četl jsem ho na mnoha místech. Ta mladá paní doktorka musela dostat dost slušně zaplaceno, že jí stojí za to se spojit s takovou kampaní proti lidem. Navíc nikdo vás nenutí užívat dobrovolně něco, co pijete denně povinně v pitné vodě a odborníci to napouští do žil nemocným s rakovinou. Osobně znám mnoho lidí, kterým tato chemikálie zachránila život a neznám nikoho, komu by zásadně uškodila.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sagi píše:
No.. MMS1,2,3,...4,5 (pracovne SAVO) je neco jako cesnek, ackoliv alicin je latka prudce jedovata, telo ji snese... ovsem narozdil od cesneku nemame v geneticke vybave castecnou rezistenci proti jejimu ucinku, takze se nedivte ze je vam po tom blbe, ja se jednou omylem napil trosku Sava a blbe mi bylo taky... Kazdopadne, pokud alespon neco vite o IS asi vam dochazi ze kdyby boj s bakteriemi, viry a plisnemi sel vyresit jedinou slouceninou telo by ji uz davno bylo schopno syntetizovat..? urcite mi tady par rejpalu namitne cosi o kyseline askorobove, ovsem IS savcu je jeden z neslozitejsich komplexnich chemickych systemu na svete a verte ze par kapkama hajzl-dezinfekce ho opravdu nenahradite.... nerikam ze do sebe mate cpat tuny antibiotik, to je spatne taky, ale narozdil od sava aspon mate predstavu co to udela...

Zde se silně mýlíte a snad ani není dobré to takto ventilovat, Savo je životu nebezpečný chlornan sodný a MMS je chloritan sodný. Zdánlivě malý rozdíl a vyloženě jiné vlastnosti, tedy rozhodně tyto dvě látky nezaměňovat. Pokud tělo cokoliv potřebuje zlikvidovat, tak na to ve většině případů používá kyselinu chlorovodíkovou, chlór a kyslík. Chlór a kyslík dodáte pomocí chloritanu sodného po aktivaci kyselinou, čili dodáte do těla dvě nejdůležitější obranné látky, které umí tělo normálně využít a běžně s nimi pracuje. Navíc se domnívám, že u antibiotik jde zcela určitě o trojského koně, to se nám již ukazuje velice dobře na mutacích různých šmejdů na které už nezabírá vůbec nic, čili nakonec nám zase zbude ten chlór a kyslík, na které si žádnou rezistenci tito šmejdi vytvořit nedovedou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Také se vám stává, že po vypláchnutí pouze úst, nikoli vnitřním užití MMS, když vyjdete ven (kdekoli, v lese, ve městě, prostě na vzduch), cítíte jakoby "bazénový chlor" (resp. dioxid)??? Vrtá mi hlavou, proč tomu tak je, a co se mi zdá divné je, že se má držet v těle pouze 2h. Ale já si pouze ráno vypláchnu ústa, vyčistím s ním zuby, i se ho samozřejmě trochu nadýchám, a dokonce i večer, když vyjdu ven z kteréhokoli uzavřeného prostoru, cítím dioxid... Jak je to možné?? Možná něco jako ozon (kdo by nevěděl: okysličovadlo, stejně jako dioxid, akorád silnější) je podobný čerstvému vzduchu na horách, tak teď cítím něco jako dioxid na čerstvém vzduchu, větší koncentrace kyslíku...

Takže buď: - se drží v těle déle jak 2h, což se dá vyloučit
- nebo nos více kyslíku vnímá jako okysličovadlo, a tak vyhodnotí vzduch jako něco podobného dioxidu
- je možné, že podráždí lehce čichové buňky a vnímám vůni vzduchu jinak

(podle vyhledávače se mi nepodařilo najít odpověď na tuto otázku)

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 6:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Andrea píše:
Také se vám stává, že po vypláchnutí pouze úst, nikoli vnitřním užití MMS, když vyjdete ven (kdekoli, v lese, ve městě, prostě na vzduch), cítíte jakoby "bazénový chlor" (resp. dioxid)??? Vrtá mi hlavou, proč tomu tak je, a co se mi zdá divné je, že se má držet v těle pouze 2h. Ale já si pouze ráno vypláchnu ústa, vyčistím s ním zuby, i se ho samozřejmě trochu nadýchám, a dokonce i večer, když vyjdu ven z kteréhokoli uzavřeného prostoru, cítím dioxid... Jak je to možné?? Možná něco jako ozon (kdo by nevěděl: okysličovadlo, stejně jako dioxid, akorád silnější) je podobný čerstvému vzduchu na horách, tak teď cítím něco jako dioxid na čerstvém vzduchu, větší koncentrace kyslíku...
Takže buď: - se drží v těle déle jak 2h, což se dá vyloučit
- nebo nos více kyslíku vnímá jako okysličovadlo, a tak vyhodnotí vzduch jako něco podobného dioxidu
- je možné, že podráždí lehce čichové buňky a vnímám vůni vzduchu jinak
(podle vyhledávače se mi nepodařilo najít odpověď na tuto otázku)

Jasně, to jsem taky zažila, když jsem brala mms. Najednou jsem na ulici ucítila chlór, ale byla jsem přesvědčená, že je to ze vzduchu. Mně se zdálo, jako bych buď byla víc vyladěná na smrad chlóru a nebo vnímala i jiné pachy podobně. Je to záhada \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
Také se vám stává, že po vypláchnutí pouze úst, nikoli vnitřním užití MMS, když vyjdete ven (kdekoli, v lese, ve městě, prostě na vzduch), cítíte jakoby "bazénový chlor" (resp. dioxid)??? Vrtá mi hlavou, proč tomu tak je, a co se mi zdá divné je, že se má držet v těle pouze 2h. Ale já si pouze ráno vypláchnu ústa, vyčistím s ním zuby, i se ho samozřejmě trochu nadýchám, a dokonce i večer, když vyjdu ven z kteréhokoli uzavřeného prostoru, cítím dioxid... Jak je to možné?? Možná něco jako ozon (kdo by nevěděl: okysličovadlo, stejně jako dioxid, akorád silnější) je podobný čerstvému vzduchu na horách, tak teď cítím něco jako dioxid na čerstvém vzduchu, větší koncentrace kyslíku...

Takže buď: - se drží v těle déle jak 2h, což se dá vyloučit
- nebo nos více kyslíku vnímá jako okysličovadlo, a tak vyhodnotí vzduch jako něco podobného dioxidu
- je možné, že podráždí lehce čichové buňky a vnímám vůni vzduchu jinak

(podle vyhledávače se mi nepodařilo najít odpověď na tuto otázku)

Tak toto asi nijak spolehlivě vysvětlit nedovedu, ale ze své zkušenosti mohu tvrdit, že se při aplikaci MMS a specielně při nadýchání se tolik zbystří čich, že mě to až vadí a vnímám pomalu to samé jako naši psi. Nicméně ten chlodioxid necítím, ale jiné pachy vnímám velice intenzivně a to pak můžete cítit ledasco a třeba vám to tu vůni připomíná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 12:27 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
[quote="Jarda":21uobfb2]
Zde se silně mýlíte a snad ani není dobré to takto ventilovat, Savo je životu nebezpečný chlornan sodný a MMS je chloritan sodný. Zdánlivě malý rozdíl a vyloženě jiné vlastnosti, tedy rozhodně tyto dvě látky nezaměňovat. Pokud tělo cokoliv potřebuje zlikvidovat, tak na to ve většině případů používá kyselinu chlorovodíkovou, chlór a kyslík. Chlór a kyslík dodáte pomocí chloritanu sodného po aktivaci kyselinou, čili dodáte do těla dvě nejdůležitější obranné látky, které umí tělo normálně využít a běžně s nimi pracuje. Navíc se domnívám, že u antibiotik jde zcela určitě o trojského koně, to se nám již ukazuje velice dobře na mutacích různých šmejdů na které už nezabírá vůbec nic, čili nakonec nám zase zbude ten chlór a kyslík, na které si žádnou rezistenci tito šmejdi vytvořit nedovedou.[/quote:21uobfb2]
asi to nema cenu, ale mne to neda...
tak si to proberem od zacatku.
SAVO = ucina latka Chlornan sodný -Žíravý (C), Nebezpečný pro životní prostředí (N), R-věty R31, R34, R50 S-věty S1/2, S28, S45, S50, S61
MMS1 ucina latka Chloritan sodný Toxický (T), Oxidující (O), R-věty R8, R22, R24, R32, R34
S-věty S17, S26, S36/37/39, S45 (tedy napriklad Zpusobuje poleptaní, toxicky pri styku s kuzi.. atd..)
MMS2 je o neco lepsší..\</div

Naposledy upravil petr dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:24 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Má MMS2 Nejaké kontraindikácie? Zatiaľ som sa o ničom nedočítala, snáď som čítala pozorne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="sagi":36x047q4]asi to nema cenu, ale mne to neda...
tak si to proberem od zacatku.
SAVO = ucina latka Chlornan sodný -Žíravý (C), Nebezpečný pro životní prostředí (N), R-věty R31, R34, R50 S-věty S1/2, S28, S45, S50, S61
MMS1 ucina latka Chloritan sodný Toxický (T), Oxidující (O), R-věty R8, R22, R24, R32, R34
S-věty S17, S26, S36/37/39, S45 (tedy napriklad Zpusobuje poleptaní, toxicky pri styku s kuzi.. atd..)
MMS2 je o neco lepsší..\</div

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Má MMS2 Nejaké kontraindikácie? Zatiaľ som sa o ničom nedočítala, snáď som čítala pozorne.

Žádné velké kontraindikace neexistují, ale je potřeba si dávat pozor na oslabení bílých krvinek a vždy se večer nacpat vitamínem C, dávku tak nad 3000 mg. Jinak až na občasnou nevolnost, což je projevem příliš rychlého čištění, jsem se nesetkal s ničím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz