Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 10:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
myslite vysadit iba v ten den D alebo aj den pred kedy idete na strave bez tukov?

Jen ten jeden den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
marie1 píše:
Zdravím,

pořád nikdo nevysvětlil, proč je důležité dodržet časy při očistě jater?

Díky za odpověď

Protože je to tak stovky let vyzkoušené a funguje to, ono tam jde o orgánové hodiny, ale pokud chcete mít zajímavé problémy, tak proč nezkoušet nějaké jiné postupy, alespoň se nebudete nudit, takové noční záchvaty žlučníku určitě jsou výborné zpestření a je škoda si je nedopřát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2011 8:28 am 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
marie1 píše:
Zdravím,

pořád nikdo nevysvětlil, proč je důležité dodržet časy při očistě jater?

Díky za odpověď

Každý orgán v těle má určité hodiny v kterých je nejvíc aktivní . . .třeba jako střeva mají svoji dobu v ranních hodinách od 5 do 7 hod.,což já osobně využívám pro očistu klystýrem . . .tak játra mají aktivitu zase večer . . .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2011 9:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Mám první den přípravy na jaterní očistu bez tuků, ale dneska rána jsem si to neuvědomila a dala jsem si do snídaně lžíci kokosového tuku. Může to nějak významně ovlivnit proceduru?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2011 9:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Mám první den přípravy na jaterní očistu bez tuků, ale dneska rána jsem si to neuvědomila a dala jsem si do snídaně lžíci kokosového tuku. Může to nějak významně ovlivnit proceduru?

Ráno to zase tolik nevadí, ale určitě již nic tučného nejezte, jinak by žluče bylo málo a kůra neúčinná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2011 11:31 am 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
Já se taky chystám na očistu jater \":wink:\" ,včera jsem celý den chroupala jablíčka a pila vodu s citr. šťávou . . .cítím se velmi lehce a ani hlad mne nezžírá \":)\".Protože nemám odšťavňovač a mé fin. možnosti jsou zatím velmi omezené,přemýšlela jsem jak to skoulet s tou jablečnou šťávou pro dnešní den . . .nakonec jsem ráno zaběhla do UGA juice baru v našem hypermarketu a nechala si vytlačit 1,5l jablečné šťávy do PET flašky,v Bille sice mají 1l jablečné šťávy za 46,-,tváří se jako čerstvě vytlačená,ale nakonec jsem se dočetla,že je "lehce" pasterizovaná \":twisted:\" .
Mám 4 dny volno,tak si to užívám a v pohodě připravuji na očistu,jsem dost zvědavá na chuť epsomky a grepu s oliv. olejem \":)\" a taky na reakci těla na očistu . . .
Pište,pište vy kteří se také chystáte na očistu,ať se vzájemně podržíme a dodáme tak možná i odvahu těm,kteří ještě váhají \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 12:27 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
no tak ja idem do toho zajtra, dnes ma caka den na jablckach a asi si dam aj niaku ryzku bez tuku, ten grep je asi jedno ci je cerveny alebo zlty, ze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 9:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sisinka píše:
Já se taky chystám na očistu jater \":wink:\" ,včera jsem celý den chroupala jablíčka a pila vodu s citr. šťávou . . .cítím se velmi lehce a ani hlad mne nezžírá \":)\".Protože nemám odšťavňovač a mé fin. možnosti jsou zatím velmi omezené,přemýšlela jsem jak to skoulet s tou jablečnou šťávou pro dnešní den . . .nakonec jsem ráno zaběhla do UGA juice baru v našem hypermarketu a nechala si vytlačit 1,5l jablečné šťávy do PET flašky,v Bille sice mají 1l jablečné šťávy za 46,-,tváří se jako čerstvě vytlačená,ale nakonec jsem se dočetla,že je "lehce" pasterizovaná \":twisted:\" .
Mám 4 dny volno,tak si to užívám a v pohodě připravuji na očistu,jsem dost zvědavá na chuť epsomky a grepu s oliv. olejem \":)\" a taky na reakci těla na očistu . . .
Pište,pište vy kteří se také chystáte na očistu,ať se vzájemně podržíme a dodáme tak možná i odvahu těm,kteří ještě váhají \":wink:\"

Tak epsomka chuťově nic moc, ale ostatní je v pohodě a bát se ničeho nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
no tak ja idem do toho zajtra, dnes ma caka den na jablckach a asi si dam aj niaku ryzku bez tuku, ten grep je asi jedno ci je cerveny alebo zlty, ze?

U těch grepů je to opravdu jedno, barva nic neovlivní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 9:57 am 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
Tááákže . . .epsomka je tedy opravdu hořká a kdyby nebyla vychlazená z lednice,tak ji asi fakt nepozřu \":)\",olejogrepový nápoj se vcelku dá,ale znám lepší věci \":D\" . . .Nicméně tedy k průběhu očisty . . .Vše jsem dodržela do puntíku,v 18.hod. první sklenice epsomky,ta mne prohnala \":D\" ,ve 20.hod. druhá sklenice epsomky,to jsem se opravdu moc nevzdalovala od WC,začal mne pálit konečník,tak jsem si ho mázla olivovým a vcelku to pomohlo . . .ve 21.50 se mi začala točit hlava,hučet v uších,ale tak šíleně,že jsem musela otevřít okno a nalokat se vzduchu jako kapr,následně jsem se ještě položila na zem a opřela nohy o zeď,pak to ustalo,ale bledá jsem byla jako stěna \":(\" .Chvíly jsem bojovala s tím,jestli mám pokračovat a vhodit do sebe olejogrep . . .nakonec ve 22.10 jsem zalehla s teplou flaškou a nemusela jsem se ani ke spánku nutit,tak nějak sama na mne přišla únava a vyčerpanost.Ráno před 5. hod. mne probudilo špatně od žaludku,tak jsem vyzvracela něco málo olejogrepu. V 6. hod. mátožná a slabá jako mucha jsem lupla další sklenici epsomky,od žaludku se mi ulevilo,ale už mne to na WC neprohnalo,ani pak v 8. hod. kdy jsem pozřela poslední sklenici epsomky . . .Nějak se to někde šprajclo,což je asi chyba a budu muset podstoupit klystýr,abych to ze sebe vypudila \":lol:\" .Jak je možné,že od rána mne už neprohnala epsomka???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 10:06 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
je vhodne po pecenovke,pred startom stravovania, zjest nejake laktobacily? Jarda, po sanke to odporucate, ako je to tu?

no dokoncujem prave svoj piatu a sutre sa nejako zvacsuju, boli aj takmer 2cm priemeru. no fajn, pocit mam dobry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 10:34 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
laktobacili sa mozu dodavat skoro stale a vacsina ludi trpi ich deficitom. Pri dlhodobych vacsich davkach mozu vyvolat hnacku avsak kratkodobe vacsie davky nie su problem. Na druhej strane taky domaci kefir sa da uzivat dlhodobo a nicomu to nevadi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 12:07 pm 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
Prubla jsem dva urinové klystýry a zelení kulihrášci se už sypou \":D\",jsou tací malincí cca 2mm,zatím asi 200 kousků a několik 5mm \":)\" .Vcelku se mi i celkově ulevilo,ještě to sice není ono,trošku mne bolí hlava,ale snad se to do večera srovná . . .A co vy ostatní?? jak pokračujete?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 12:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Sisinka píše:
Prubla jsem dva urinové klystýry a zelení kulihrášci se už sypou \":D\",jsou tací malincí cca 2mm,zatím asi 200 kousků a několik 5mm \":)\" .Vcelku se mi i celkově ulevilo,ještě to sice není ono,trošku mne bolí hlava,ale snad se to do večera srovná . . .A co vy ostatní?? jak pokračujete?

Gratuluju ke kulihráškům \":)\"
Já jdu na to dneska večer. Do práce jsem si vzala petky s vylisovanou jablečnou šťávou. Jenže z toho céčka, které jsem tam přidala na konzervaci, mám takový průjem, že možná ani nebudu potřebovat epsomku \":D\"
Možná si lupnu jedno malé kafe, abych se trošku vzpamatovala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 12:55 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
mne je nejako nanic, toci sa mi hlava, o nevie. napriek tomu, ze som dala vcera este aj svoju davku horcika, prehana ma od vecera, nejako sa to rano seklo, ani keby hnacka sa utlmila. nasledok bol ten, ze sa mi nevyplavilo vsetko, urobila som 3 klystira a aj tak ta este nejake frcky boli. viac som nevladala.
snad sa dam dokopy. tomto case som uz byvala upln e fit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz