Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 12:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
tomaso píše:
http://tomaso6.rajce.idnes.cz/Mobil_12.09/#Ocista_jater_008m.jpg
http://tomaso6.rajce.idnes.cz/Mobil_12. ... r_009m.jpg

Tak mám za sebou druhou jaterní očistu a první pokus o vložení fotek...
První očista proběhla před dvěma týdny a vyšlo 200-300 drobných tukových granulek.
Dnes jsem opět provedl vše dle návodu, jen jsem udělal nějak víc grepové šťávy, tak jsem dal i trochu víc oleje (200ml).
Průběh byl celkově pohodový. Celé odpoledne jsem měl pro sebe, tak jsem si různě nahříval břicho termolahví (velmi jsem si ji oblíbil). A od 19 do 21.30 jsem si dal zásaditou koupel.
Ráno přišel vzorný průjem a v první várce jsem zaznamenal čtyři tukové granule asi 1,5 cm velké. Nepřišlo mi to jako bůhvíjaký výdobytek, ale říkal jsem si, aspoň něco...
Asi po dvou hodinách druhá vlna... No a výsledek viz foto... Docela čumím \":-)\".
Já se ale přád neumím smířit s tím, že tyhle hroudy má člověk v této podobě uvnitř jater... Pořád hledám nějakou souvislost mez pozřeným olivovým olejem a těmito granulemi... Nic mě ale moudrýho nenapadá. Ty granule mají strukturu křehkého vosku, tedy ne úplně mazlavé. A když se rozmáznou, drží na prstech jak vosk na lyže... To by zdrclý olivový olej nedělal...
No tak musím zase zkonstatovat, že tenhle "parafin" asi opravdu vyšel z mých jater...

P.S. Tak se mi vložení obrázků nezdařilo. Po vložení do závorek IMG se nestalo nic..., tak aspoň takto... Vložil jsem odkaz bez těch závorek. Třeba mi někdo poradíte, jak na to.

Pěkný výsledek a nemusíte pochybovat, že je z jater a ještě k tomu z vašich. Jde vlastně o cholesterolové špunty a věřte tomu, že velice v játrech vadí. Jinak to vkládání je nejprve potřeba dát položku Procházet a jak se daný soubor vyhledá a načte, tak dáte Přiložit soubor a Odeslat. Je samozřejmě vhodné si upravit předem velikost obrázku na vhodnou pro internet, aby nešlo o obrázek 2x3 metry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Při minulé očistě ze mě vyšlo jen pár středně velkých kamínků, teď při 12. očistě to bylo už jen 5 malých. Hurá, mám čistá játra!!! \":D\" I když bordýlku moc nebylo, zase se to neobešlo bez nočního blinkání \":)\"
Ještě mám doma nějaký ostropestřec, mám ho užívat dál na běžnou podporu jater a nebo si ho nechat na přípravu před další očistou třeba za čtvrt roku?

No játra asi již budou celkem vypucovaná, ale ten ostropestřec bych jim asi ještě dopřál, tím se nic pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 11:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Pavol77 píše:
Tak musím sa pochváliť aj ja.

Prvú očistu som robil pred 2 týždňami v sobotu. Priebeh celkom normálny, len ráno to išlo zo mňa veľmi pomály a tak som tomu dopomohol klystírom a výsledok vidno na prvých 4 fotografiách.

Celkovo by sa počet kamienkov zmestil asi do dvoch čajových lyžičiek a najväčší kameň mal okolo 12-13 mm.

Druhú očistu som si dal tentotýždňový piatok, dal som okolo 200ml oleja a rovnako tak grepovej šťavy. Tentokrát som už kamene dosť zreteľne cítil, ako sa derú žlčovodmi von. No to čo zo mňa vyšlo, som naozaj nečakal. Celú noc som poriadne nevedel zaspať a bolo mi dosť blbo a ráno ešte horšie. Po prvej stolici, niečo málo vyšlo, ale po klystíre toho vyšlo naozaj dosť.
Na ďalších 4 fotografiách je vidno, koľko toho vyšlo - približne tak za 1,5 polievkovej lyžice a najväčší kameň mal okolo 20 mm.

Celkový počet kameňov bol ešte vyšší, išlo to zo mňa von až do večera. . väčšinou to boli kamene okolo 8-10 mm.

Tak a už teraz sa teším na ďalšie kolo, dám si ho asi až o 4 týždne \":)\"


Po prvej očiste som sa celkovo cítil trochu lepšie, mal som dobrú náladu, ale po druhej očiste som priam žiaril \":)\"
Cítil som dáky vnútorný pokoj ...

\":)\"

Tak vidíte, jak se pěkně sypou a celkem solidní exponáty, ono těch drahých kamenů bývá docela dost a i solidní velikost, čili se ještě můžete na nejlepší kousky asi těšit, ale i tak je to dobré. Ten lepší pocit je normální, když se vysprchujete, tak se také určitě cítíte lépe a vyčistit se uvnitř je cítit dvojnásobně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 12:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
To Pavol 77.
Parádní úlovky...\":-)\". I dobrý fotky. Já to fotil jem mobilem... Přeji další úspěchy v čištění.

To Sisinka a Jarda
Tak jsem se ty fotky už naučil, dík za radu. Jen jsem je nechal dost velké. Příště to bude lepší.

To all
Snažím se nepřeceňovat účinek čehokoliv po prvních dojmech, ale nemohu nenahlásit zjevný efekt, který s sebou poslední očista přinesla. Poslední dny mě dost pobolívalo v bedrech a já cítil, že jsou to ledviny. Stupňovalo se to až do včerejší očisty jater. Od dnešního rána jak když utne.. No, uvidíme další dny, ale ta bolest "ledvin" je momentálně ta tam...\":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 11:14 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrý den, nedávno jsem psala, že po 2 očistách jater ze mě nic nevyšlo. Psal jste, že tam možná nic nemám. Ale není třeba ještě možnost, že tělo špatně hospodaří s tuky, a tudíž mám před samotnou očistou třeba vynechat tuk více dní než jen jeden? Jen mě to tak napadlo, moc o tom nevím.

Neumím si doma vyrobit jablečnou šťávu, jedná se spíše o jablečné pyré - nevadí to?
A když tam byl i kousek šlupky - nevadí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
tomaso píše:
To Pavol 77.
Parádní úlovky...\":-)\". I dobrý fotky. Já to fotil jem mobilem... Přeji další úspěchy v čištění.

To Sisinka a Jarda
Tak jsem se ty fotky už naučil, dík za radu. Jen jsem je nechal dost velké. Příště to bude lepší.

To all
Snažím se nepřeceňovat účinek čehokoliv po prvních dojmech, ale nemohu nenahlásit zjevný efekt, který s sebou poslední očista přinesla. Poslední dny mě dost pobolívalo v bedrech a já cítil, že jsou to ledviny. Stupňovalo se to až do včerejší očisty jater. Od dnešního rána jak když utne.. No, uvidíme další dny, ale ta bolest "ledvin" je momentálně ta tam...\":-)\"

I ty přílohy se dají kdykoliv odstranit a po upravení velikosti zase vložit. Jakákoliv očista vyžene bordel nejen z daného orgánu, ale oddechne si celé tělo, tedy se není čemu divit, že ledviny o sobě už nedávají vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrý den, nedávno jsem psala, že po 2 očistách jater ze mě nic nevyšlo. Psal jste, že tam možná nic nemám. Ale není třeba ještě možnost, že tělo špatně hospodaří s tuky, a tudíž mám před samotnou očistou třeba vynechat tuk více dní než jen jeden? Jen mě to tak napadlo, moc o tom nevím.

Neumím si doma vyrobit jablečnou šťávu, jedná se spíše o jablečné pyré - nevadí to?
A když tam byl i kousek šlupky - nevadí?

Můžete to vyzkoušet, ale asi se zásadní rozdíl konat nebude, pokud jde o tu šťávu, tak tam bych problém nehledal, akorát se vám blbě pije.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:58 pm 
Offline

Registrován: pát pro 25, 2009 5:58 pm
Příspěvky: 19
[quote="Lenka":3qyr2f2n]Dobrý den, nedávno jsem psala, že po 2 očistách jater ze mě nic nevyšlo. Psal jste, že tam možná nic nemám. Ale není třeba ještě možnost, že tělo špatně hospodaří s tuky, a tudíž mám před samotnou očistou třeba vynechat tuk více dní než jen jeden? Jen mě to tak napadlo, moc o tom nevím.

Neumím si doma vyrobit jablečnou šťávu, jedná se spíše o jablečné pyré - nevadí to?
A když tam byl i kousek šlupky - nevadí?[/quote:3qyr2f2n]
Pyré stačí prelisovať cez plátno \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 6:50 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
verculinek píše:
Dobrý den,

nikde jsem neviděla, jak má proběhnout očista jater? Napovíte mně, jak a nebo případně nasměrujete, kde to píšete?
díky moc


No to je jak kdybyste se v supermarketu ptala prodavacky "Prosim vas nevite kde se da koupit nejake jidlo?"

Vše máte v této dikuzi, popis procedury na hlavní straně pod odkazem další očisty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sankhapraksalana po očistě jater
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 9:14 am 
Offline

Registrován: čtv bře 10, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
rád bych tento víkend udělal očistu jater, mám dotaz jestli by bylo možno po závěrečných dávkách roztoku epsomské soli provést třeba s hodinovým odstupem sankhapraksalanu - cesta už bude průchozí, takže by se provedla navíc očista střev. Nevím jestli by nevadilo pro očištěná játra třeba tolik másla v rýži. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana po očistě jater
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 12:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Wasabi píše:
Dobrý den,
rád bych tento víkend udělal očistu jater, mám dotaz jestli by bylo možno po závěrečných dávkách roztoku epsomské soli provést třeba s hodinovým odstupem sankhapraksalanu - cesta už bude průchozí, takže by se provedla navíc očista střev. Nevím jestli by nevadilo pro očištěná játra třeba tolik másla v rýži. Děkuji.

Už se zde o tom psalo a pár lidí tento postup i zkoušelo, čili určitě je to možné a vlastně jde pouze o to ráno vypít velké množství tekutin, což vás propláchne a máte za sebou obě očisty najednou. Nicméně startoval bych ty střeva jako u jaterní očisty a teprve jako další jídlo bych si dal tu mastnou rýži. Ono totiž na rozdíl od šankaprakšalány nemá tělo dostatek žluče a tuk bude tedy likvidovat mnohem hůře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana po očistě jater
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 2:40 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
Už se zde o tom psalo a pár lidí tento postup i zkoušelo, čili určitě je to možné a vlastně jde pouze o to ráno vypít velké množství tekutin, což vás propláchne a máte za sebou obě očisty najednou. Nicméně startoval bych ty střeva jako u jaterní očisty a teprve jako další jídlo bych si dal tu mastnou rýži. Ono totiž na rozdíl od šankaprakšalány nemá tělo dostatek žluče a tuk bude tedy likvidovat mnohem hůře.

I já se chystám o víkendu na játra,ale mám jeden dotaz-od pátku 18.00hod. až do soboty 10.00hod.se nemůže pít nic jiného než připravený roztok Epsom.soli? A až v sobotu v 10.00hod.začít pít šťávy nebo se již může i voda.
A ještě jednu-na Foru u pramene jsem našel odkaz že se dá užívat i lékárenský petrolej,ale zatím jsem nedohledal na co.
Jak se na to p.Jardo díváte?
Děkuji.Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 9:28 pm 
Offline

Registrován: sob úno 26, 2011 3:18 pm
Příspěvky: 12
Vadí hodně kupovaná jablečná šťáva jemně pasterovaná?
Nemám dobrý odšťavňovač ani nikoho v okolí \":(\"
jestli tam taky dokáže nastřádat dostatek žluče


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 9:40 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Momentalne robím kuRY s dvojtýždňovým odstupom. Teraz však budem robiť až po 3 týždňoch. Môže toto nejako celé čistenie narušiť?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana po očistě jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
I já se chystám o víkendu na játra,ale mám jeden dotaz-od pátku 18.00hod. až do soboty 10.00hod.se nemůže pít nic jiného než připravený roztok Epsom.soli? A až v sobotu v 10.00hod.začít pít šťávy nebo se již může i voda.
A ještě jednu-na Foru u pramene jsem našel odkaz že se dá užívat i lékárenský petrolej,ale zatím jsem nedohledal na co.
Jak se na to p.Jardo díváte?
Děkuji.Zdenek.

Znovu si to prostudujte, a zjistíte, že ráno se voda pít naopak musí a docela dost. Jinak ten petrolej se používá na mnoho zdravotních potíží, ovšem u nás se prakticky nedá koupit, to tak někde na Ukrajině, nebo prostě východně od nás.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz