Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 9:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 11:06 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:59 pm
Příspěvky: 5
Díky za odpověd! Jde o to, že dřív jsem měl normální hlad a cítil se vůbec daleko energičtěji, takže mám dojem, že absence pocitu hladu (nechutenství) signalizuje, že něco je špatně. Proto by mě taky docela zajímalo, jak se vysvětluje, kde vlastně ten pocit vzniká, jestli v žaludku, tenkém nebo tlustém střevě a podle toho se zaměřit na příčinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
James_s píše:
Díky za odpověd! Jde o to, že dřív jsem měl normální hlad a cítil se vůbec daleko energičtěji, takže mám dojem, že absence pocitu hladu (nechutenství) signalizuje, že něco je špatně. Proto by mě taky docela zajímalo, jak se vysvětluje, kde vlastně ten pocit vzniká, jestli v žaludku, tenkém nebo tlustém střevě a podle toho se zaměřit na příčinu.

Dle mého názoru prvotní hlad, na který je většina lidí naučena, vzniká po vytrávení tedy když obsah tráveniny zcela opustí žaludek a tělo vyčerpá takovou krátkou oddychovou pauzu na regeneraci. Jinak hlad by měl být spíše založen na snížení energetické rezervy organizmu, tedy až mnohem déle, než jsme naučeni a to naprosto vyhovuje tělu, protože stálé trápení velkým množstvím jídla ho dost vyčerpává, nikoliv zásobuje. Příčinu bych spíše hledal ve snížené produkci kyseliny chlorovodíkové, čili udělejte si krkací test a podle výsledků začněte řešit. Většinou se po dodání kyseliny trávení zásadně zrychlí a člověk dostává hlad až zbytečně rychle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 12:13 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
http://www.medifrank-shop.cz/cz-kategor ... g%C3%A1tor
(Všechny uvedené irigátory mají shodný kohoutek, nástevec, rektální katetr žlutý CH20 průměr 6,7mm)
(ND pro uvedené irigátory)
(Hadice cihlové barvy je 100% Natural Rubber D8/11mm nebo průhledná PVC D7/10mm => gumex.cz)

http://www.uloz.to/8228812/tabulka-znaceni-katetru-jpg

http://www.lekarnagalenica.cz/lekarnaga ... Y-A-ROURKY
(Katetr = cévka)
(PVC,10,-/ks. Odběr od 1ks. Poštovné 85,- při platbě předem.)
(CH18-CH32)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.3. Aktualizace:
Použít lze pouze Cévka urologická NELATON CH20 400mm bezbalónková 5,-/ks.
(Číslo produktu 008007)
Ta rektální má větší ten barevný kalíšek a nedrží.

Rektální lze také použít ale musí se ten nástavec 26mm od špičky odříznout.
Drží fest a průtok bude 1,4x větší oproti NELATONU.
A rovněž max. možný s tímto kohoutem.
Kalíšky jsou stejné pro všechny průměry průhledných hadiček.

Na utěsnění zavitu na kohoutu pro nástavec používám těsnící teflonovou pásku.
(Lze cokoliv podobného.)


Přílohy:
CH20.jpg
CH20.jpg [ 21.8 KiB | Zobrazeno 8553 krát ]
CH20 - 2.jpg
CH20 - 2.jpg [ 82.46 KiB | Zobrazeno 8583 krát ]


Naposledy upravil Jenik2011 dne úte bře 15, 2011 1:39 pm, celkově upraveno 5
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 9:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jenik2011 píše:
http://www.medifrank-shop.cz/cz-kategorie_0-0.html?filtry%5Bfulltext%5D=irig%C3%A1tor
(Všechny uvedené irigátory mají shodný kohoutek, nástevec, rektální katetr žlutý CH20 průměr 6,7mm)
(ND pro uvedené irigátory)
(Hadice cihlové barvy je 100% Natural Rubber D8/11mm nebo průhledná PVC D7/10mm => gumex.cz)

http://www.uloz.to/8228812/tabulka-znaceni-katetru-jpg

http://www.lekarnagalenica.cz/lekarnaga ... Y-A-ROURKY
(Katetr = cévka)
(PVC,10,-/ks. Odběr od 1ks. Poštovné 85,- při platbě předem.)
(CH18-CH32)

Zajímavé informace, to se může mnoha lidem hodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2011 10:13 pm 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
po každodenných dávkach neprevarenej uriny, si už 2 týždeň si robím klystýry každý tretí deň s urinou prevarenou...a dokonca sa na to teším, lebo sa potom parádne cítim, ....no a čo ma "dorazilo"...namiesto tak max 1/2hod. sexu \":oops:\" , teraz aj 1- 1hod1/2..... \":lol:\" ......
a čo viac, začal som "urinoterapiu"....uvedomil som si, čím lepšia strava, tým menší "zápach" uriny....ráno na lačno....šup...a potom si hneď umyjem zuby.....
...ale mám aj otázku: ako dlho môžem túto kombináciu očisty robiť? je nutná aj nejaká prestávka? niekde som sa totiž dočítal, že klystýry s vlastnou prevarenou urinou môžem robiť neobmedzene...( napr. raz za tri dni, ako teraz) ..... je nutná aj prestávka v pití uriny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob bře 19, 2011 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sardonyx píše:
po každodenných dávkach neprevarenej uriny, si už 2 týždeň si robím klystýry každý tretí deň s urinou prevarenou...a dokonca sa na to teším, lebo sa potom parádne cítim, ....no a čo ma "dorazilo"...namiesto tak max 1/2hod. sexu \":oops:\" , teraz aj 1- 1hod1/2..... \":lol:\" ......
a čo viac, začal som "urinoterapiu"....uvedomil som si, čím lepšia strava, tým menší "zápach" uriny....ráno na lačno....šup...a potom si hneď umyjem zuby.....
...ale mám aj otázku: ako dlho môžem túto kombináciu očisty robiť? je nutná aj nejaká prestávka? niekde som sa totiž dočítal, že klystýry s vlastnou prevarenou urinou môžem robiť neobmedzene...( napr. raz za tri dni, ako teraz) ..... je nutná aj prestávka v pití uriny?

Tak vidíte, jak jednoduché postupy našich předků znamenitě fungují a co se týká těch přestávek, tak nezbytně nutné nejsou, ale ono vás to stejně donutí z časových důvodů občas pár dní vynechat a to bohatě vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 4:19 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Dnes som prvýkrát v živote skúsil klystír. Bál som sa trošku toho ale keď už som ho kúpil zároveň nemohol dočkať kedy ho vyskúšam. Mám 2 nastavce a vyskúšal som ten stredný ako možno vidieť na obrázku Obrázek. Liter uriny som dal na ex a počkal som pár minút a šiel na wc. Potom som chcel dať ešte ďalší liter uriny no tá tekutina mi vôbec netiekla ( kohútik bol otvorený ) tak som to zabalil. Celý deň mám pocit ako keby ešte stále mám tu urinu v črevách no to nevadí. Zajtra skúsim ten hrubý nástavec a znovu sa teším. Dúfam, že do týždňa pravidelného klystírovania mi vyrážky úplne zmiznú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 6:37 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
hammel píše:
Dnes som prvýkrát v živote skúsil klystír. Bál som sa trošku toho ale keď už som ho kúpil zároveň nemohol dočkať kedy ho vyskúšam. Mám 2 nastavce a vyskúšal som ten stredný ako možno vidieť na obrázku Obrázek. Liter uriny som dal na ex a počkal som pár minút a šiel na wc. Potom som chcel dať ešte ďalší liter uriny no tá tekutina mi vôbec netiekla ( kohútik bol otvorený ) tak som to zabalil. Celý deň mám pocit ako keby ešte stále mám tu urinu v črevách no to nevadí. Zajtra skúsim ten hrubý nástavec a znovu sa teším. Dúfam, že do týždňa pravidelného klystírovania mi vyrážky úplne zmiznú.

Pravděpodobně Vám tam vznikla vzduchová bublina. Musíte hned na začátku trochu tekutiny upustit aby odešel vzduch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 12:39 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
pred casom som absolvovala klystirovu kuru s mms - teda od 1 kvapky po 20, navysovanie plynule kazdy den po jednej kvapke. nic prevratne sa vsak nestalo. pred par dnami som to "riskla" a slahla som hned 20 kvapiek. myslim, ze vysledok s dostavil taky, aky ma \":)\" co ma tesia tesi ma, ze to so mnou nijakym inym sposobom nezatocilo. zopakovala som toto este na 2. a treti den. konecne som videla v stolici nejake kvasinky. proste zaber, ale vcelku vysiel \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 7:11 am 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Neviem do seba dostať viac ako 0,5 litra vody proste viac už nejde. Necítim tlak ani bolesť ale viac už nejde lebo musím ísť Okamžite na wc a ani to v sebe neudržím. Žeby som mal tak upchaté črevo? Defekáciu mám 1-2 krát denne tak neviem v čom je problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Dnes som prvýkrát v živote skúsil klystír. Bál som sa trošku toho ale keď už som ho kúpil zároveň nemohol dočkať kedy ho vyskúšam. Mám 2 nastavce a vyskúšal som ten stredný ako možno vidieť na obrázku Obrázek. Liter uriny som dal na ex a počkal som pár minút a šiel na wc. Potom som chcel dať ešte ďalší liter uriny no tá tekutina mi vôbec netiekla ( kohútik bol otvorený ) tak som to zabalil. Celý deň mám pocit ako keby ešte stále mám tu urinu v črevách no to nevadí. Zajtra skúsim ten hrubý nástavec a znovu sa teším. Dúfam, že do týždňa pravidelného klystírovania mi vyrážky úplne zmiznú.

Jak píše sakul, tak může jít o vzduchovou bublinu, nebo se vám koncovka přicpe stolicí, čili je dobré si to překontrolovat a necpat to do sebe nijak moc hluboko. Do uriny si přidávejte jablečný ocet, to je mnohem efektivnější a docílíte lepšího vyprazdňování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
pred casom som absolvovala klystirovu kuru s mms - teda od 1 kvapky po 20, navysovanie plynule kazdy den po jednej kvapke. nic prevratne sa vsak nestalo. pred par dnami som to "riskla" a slahla som hned 20 kvapiek. myslim, ze vysledok s dostavil taky, aky ma \":)\" co ma tesia tesi ma, ze to so mnou nijakym inym sposobom nezatocilo. zopakovala som toto este na 2. a treti den. konecne som videla v stolici nejake kvasinky. proste zaber, ale vcelku vysiel \":)\"

Tak ono takto nárazově podává MMS velice slušné výsledky, ale obecně se takový postup doporučovat nedá, někomu by z toho mohlo být docela šoufl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Neviem do seba dostať viac ako 0,5 litra vody proste viac už nejde. Necítim tlak ani bolesť ale viac už nejde lebo musím ísť Okamžite na wc a ani to v sebe neudržím. Žeby som mal tak upchaté črevo? Defekáciu mám 1-2 krát denne tak neviem v čom je problém.

To se po nějaké době aplikace zlepší, je potřeba vydržet, střevo je patrně líné a vytahané.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:16 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
znamená to teda v mojom prípade, keďže som ťažkosti nemala, že až som to takto mohla z času na čas použit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
znamená to teda v mojom prípade, keďže som ťažkosti nemala, že až som to takto mohla z času na čas použit?

Určitě, pokud vám to nic nedělá, není důvod to nepoužívat, dle mého názoru jde o dobrý a účinný způsob likvidace šmejdů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz