Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř zář 25, 2024 4:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 11:25 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Tak vyzkoušejte jíst o hodinu dříve, nebo menší večeři.


Este sa chcem opytat, ja skusam tu metodu jedenia citrusovych plodov ako posledne jedlo (uvadza sa tak 2 hodiny po veceri), asi to nieje celkom vhodne dat si veceru napriklad o 18:00 a potom o 20:00 este napr. grapfruit, alebo to v tejto kure nevidite ako problem?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 6:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Este sa chcem opytat, ja skusam tu metodu jedenia citrusovych plodov ako posledne jedlo (uvadza sa tak 2 hodiny po veceri), asi to nieje celkom vhodne dat si veceru napriklad o 18:00 a potom o 20:00 este napr. grapfruit, alebo to v tejto kure nevidite ako problem?

To by nemělo ničemu vadit, akorát si vždy po snědení grapefruitu důkladně vypláchněte ústa vlažnou vodou ať si nezkazíte tímto postupem zuby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 12:35 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To by nemělo ničemu vadit, akorát si vždy po snědení grapefruitu důkladně vypláchněte ústa vlažnou vodou ať si nezkazíte tímto postupem zuby.

Jasne, to robim, a neumyvam si zuby skor ako hodinu po jeho zjedeni.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: sob zář 12, 2009 7:55 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Je to zvláštne ale, zase ma začali strašne boliet svaly na nohách a začalo mi lúpat v kolenách.
Myslel som,že sa sa to po klystýroch zlepší ale nič. Začalo to potom čo som vysadol na bicykel.
Po chvíli ttahania som došiel domov "úplne na šrot". Strašné ako keby som robil v bani.
Už som sa toho zbavil a zase sa to vrátilo. Čo to može sposobovat? Okrem toho som stále unavený celý den by soim iba spal.
Už som sa cítil dobre a zase sa to nejako sku....o! Nehápem to. Lekár poveda, že je to z podvýživy.(63kg/185cm aktuálne)
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: sob zář 12, 2009 7:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Je to zvláštne ale, zase ma začali strašne boliet svaly na nohách a začalo mi lúpat v kolenách.
Myslel som,že sa sa to po klystýroch zlepší ale nič. Začalo to potom čo som vysadol na bicykel.
Po chvíli ttahania som došiel domov "úplne na šrot". Strašné ako keby som robil v bani.
Už som sa toho zbavil a zase sa to vrátilo. Čo to može sposobovat? Okrem toho som stále unavený celý den by soim iba spal.
Už som sa cítil dobre a zase sa to nejako sku....o! Nehápem to. Lekár poveda, že je to z podvýživy.(63kg/185cm aktuálne)
Ďakujem

Pokud Váš motor nejede tak jak má, není se čemu divit, že jste po chvíli jízdy na kole unavený. Musíte naladit motor na plný výkon a poté není s ničím problém. To, co popisujete může způsobovat například nedostatek sodíku, nejvydatnější zdroj je v celeru a hlavně celerové šťávě. Před nějakou zátěží vyzkoušejte vypít minimálně 0,25 litru celerové šťávy, kterou můžete smíchat s mrkvovou. Váhu sice máte na hranici podváhy, ale jde spíše o vlastní pocit na jaké váze se cítím nejlépe, než o úsudek kohokoliv jiného, případně nějaké tabulkovém číslo. Také doporučuji vitamín C ve vyšší dávce, většinou to s únavou úzce souvisí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2009 5:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ok vyskúšam to. Práve to idem nakúpit.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 16, 2009 6:26 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Tak ma napadlo poznáte tento liek
http://www.lekarna.cz/espumisan-porcpsmol50x40mg-bl/
je to podla Vás vhodné na odstránenenie plynatosti bez nejakých vedlajších účinkov na zdravie?
Tá plynatost je niekedy naozaj neznesitelná.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 16, 2009 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Tak ma napadlo poznáte tento liek
http://www.lekarna.cz/espumisan-porcpsmol50x40mg-bl/
je to podla Vás vhodné na odstránenenie plynatosti bez nejakých vedlajších účinkov na zdravie?
Tá plynatost je niekedy naozaj neznesitelná.
Ďakujem

Každý lék má nějaká negativa a ty načtete v příbalovém letáku, akorát nechápu, proč nejdříve nepoužijete přírodní karminativa, používat můžete k přípravě nápojů fenykl, anýz a kmín, také se dají uvedená koření použít do jídel. Teprve potom bych se pouštěl do pilulek a vyzkoušet můžete i toto, http://www.levnalekarna.cz/pancreolan-f ... 76711.html, již se to mnoha lidem osvědčilo. Musím ovšem podotknout, že správné stravování se těmito pilulemi trvale suplovat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 16, 2009 7:34 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ja mám dojem, že mám hrubé črevo v dezolátnom stave. Práve čítam knihu od Walkera "Omládnete" a podla toho čo tam píšu musí byt moje črevo v totálne dezolátnom stave(ked uvážim ako som sa niekedy stravoval). Nechám si urobit to sono brucha, rentgen hrubého čreva a kolonoskopiu. Som zvedavý, čo z toho vzíde.


Robievam tie urinové klystýry ale podla Walkera sa klystýrom nedá dosiahnut to čo asistovaným výplachom.
Je ten výplach nevyhnutný(mám trochu strach) alebo sa dajú použit tie urinové klystýry ako vhodná alternatíva.

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 16, 2009 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ja mám dojem, že mám hrubé črevo v dezolátnom stave. Práve čítam knihu od Walkera "Omládnete" a podla toho čo tam píšu musí byt moje črevo v totálne dezolátnom stave(ked uvážim ako som sa niekedy stravoval). Nechám si urobit to sono brucha, rentgen hrubého čreva a kolonoskopiu. Som zvedavý, čo z toho vzíde.

Robievam tie urinové klystýry ale podla Walkera sa klystýrom nedá dosiahnut to čo asistovaným výplachom.
Je ten výplach nevyhnutný(mám trochu strach) alebo sa dajú použit tie urinové klystýry ako vhodná alternatíva.

Ďakujem

Domnívám se, že opakovaným použitím klystýru po delší dobu, se dá docílit naprosto srovnatelného efektu, ale pokud se Vám to zdá nedokonalé, tak si nastudujte šankaprakšalánu a vyzkoušejte jak se Vám bude jevit tato technika. Asistovaný výplach je skutečně dobrý, ale není nezbytně nutný, bát se ho nijak nemusíte o nic tak nebezpečného nejde, ale musíte po něm jednoznačně nastartovat střevní mikroflóru větším množstvím laktobacilů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát zář 18, 2009 7:32 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon zář 21, 2009 2:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Domnívám se, že opakovaným použitím klystýru po delší dobu, se dá docílit naprosto srovnatelného efektu, ale pokud se Vám to zdá nedokonalé, tak si nastudujte šankaprakšalánu a vyzkoušejte jak se Vám bude jevit tato technika. Asistovaný výplach je skutečně dobrý, ale není nezbytně nutný, bát se ho nijak nemusíte o nic tak nebezpečného nejde, ale musíte po něm jednoznačně nastartovat střevní mikroflóru větším množstvím laktobacilů.
Naprostý souhlas. Na asistovaném výplachu (color-hydro-terapie, CHT) jsem byl několikrát a Mat, nijak se neobávej, skoro se dá říct, že je to příjemné, opravdu. Bezbolestné, neobtěžující a asistuje-li (jako bonus) pěkná ženská, tak jednoznačně příjemné. Toto jsem absolvoval před rokem a od té doby jsem se dobře naučil klystýry (až do tenkého střeva), takže už asi budu i nadále aplikovat sám, neboť mám stejný názor, jako pan Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 23, 2009 11:34 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Domnívám se, že opakovaným použitím klystýru po delší dobu, se dá docílit naprosto srovnatelného efektu, ale pokud se Vám to zdá nedokonalé, tak si nastudujte šankaprakšalánu a vyzkoušejte jak se Vám bude jevit tato technika. Asistovaný výplach je skutečně dobrý, ale není nezbytně nutný, bát se ho nijak nemusíte o nic tak nebezpečného nejde, ale musíte po něm jednoznačně nastartovat střevní mikroflóru větším množstvím laktobacilů.

Na internete som našiel radu, že vraj kávový klystýr je velmi účinný na rozne "potvory" v hrubom čreve.
Máte s tým nejaké skúsenosti?
Ten urina klystýr robím cca týžden každý den. Ako dlho by to malo trvat aby sa to dalo považovat za ekvivalent ku asist. výplachu? Je nutná doba 60 dní?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř zář 23, 2009 2:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Na internete som našiel radu, že vraj kávový klystýr je velmi účinný na rozne "potvory" v hrubom čreve.
Máte s tým nejaké skúsenosti?
Ten urina klystýr robím cca týžden každý den. Ako dlho by to malo trvat aby sa to dalo považovat za ekvivalent ku asist. výplachu? Je nutná doba 60 dní?
Ďakujem

To je pravda, ale sám jsem to nikdy nezkoušel, kávu nemusím ani jako nápoj a pil jsem ji snad 3x za 50 let, což je také důvod, proč jsem to nikdy nezkusil. Urinu jde aplikovat celkem bez problémů i velmi dlouhou dobu. Není nutná nějaká přesná doba, spíše jde o správné provedení a sledování vlastního stavu po delší denní aplikaci klystýrů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv zář 24, 2009 12:07 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Zrejme to vyskúšam.
Včera som bol u lekákrky a povedal som jej, že používam urinu na klystýr a skoro tam omdlela.
Vraj sa tým vymývajú soli a prospešné baktérie z hrubého čreva. Vraj je to odpad atd.
Pokial viem tak jediné čo sa tým vymýva sú odpadové a tox. látky nahromadené v hrubom čreve.
Alebo?
Povedala dokonca, že ludia sú predisponovaný aby jedli maso, lebo z neho majú silu a vraj ked jedli iba ovo/zel tak nemali dostatok energie. Ked som sa jej spýtal, prečo ked som zjedol hrušky hrozno som mal kopu energie na niekolko hodín a vobec som sa necítil ospalý, tak povedala že to sú rýchle cukry po ktorých človek rýchlo vyhladne. No tak ja som vyhladol asi za 5,30h. No ked je toto rýchlo.... Musím ale povedat, že som mal aj sezam. mlieko ale tým to asi nebude. Tie cukry sú podal mna hlavným motorom. Ked vyhladnem tak nie je problém tam dodat dalšie. No názor som si vypočul,ale to je všetko.
Jedna vec v čom sa bohužial nemýlila bolo to že v rybách je kopu železa. To je bohužial tak.
Namerala mi velmi nízky tep. Hodnota 40. Vraj to je na odpadnutie.
Nasledovala nekonečná debata s matkou o mojej strave. Niektorí ludia si nedajú nič vysvetlit ani ked používa oponent vecné argumenty. Jednoducho to s nimi nehne.
Úplná čerešnička na torte bolo ked sme cestou z nemocnice stretli matkinu známu,ktorá nás pozvala a všetko jej začala rozprávat.
Hroza. Hned začali na mna pozerat ako na exota. A čo som sparavil. Od nervozity som sa začal ponúkat "dobrotami čo mi núkali". Jasné, že som jedol jedno cez druhé. Obilovina,rajčiny, alkohol, sladkosti. Zlátanina, že mi doma až zle bolo.
Ale malo to jednu výhodu, stopol som tým tie stupídne reči a počas celého popoludnia a bohužial aj večru dali pokoj.
Dnes som nahodil klystýr a na včerajšok sa snažím čo najrýchlejšie zabudnút. Oni si myslia, že takto sa budem teraz "cpat" permanentne. Nech si len myslia...Fakt nemusím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz