Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 5:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 79  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 7:06 pm 
Offline

Registrován: sob lis 06, 2010 8:55 pm
Příspěvky: 27
Dobrý večer, pane Jardo. Svou kefírovou houbu zalévám mlékem od "sousedů", mají takovou menší farmu. Chtěla jsem teď večer udělat novou várku, ale všimla jsem si, že mi mléko doma zkyslo a nové budu mít k dispozici až v pondělí. Co by se stalo, kdybych houbu zalila zkyslým mlékem? Vyrobí kefír, co se bude dát pít? Nebo "přežije" aspoň naložená ve zkyslém mléce?(potřebovala bych teď slít už hotový kefír a nechci kefírky nechat na suchu nebo ve vodě) Děkuji za odpověď...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Naonka píše:
Dobrý večer, pane Jardo. Svou kefírovou houbu zalévám mlékem od "sousedů", mají takovou menší farmu. Chtěla jsem teď večer udělat novou várku, ale všimla jsem si, že mi mléko doma zkyslo a nové budu mít k dispozici až v pondělí. Co by se stalo, kdybych houbu zalila zkyslým mlékem? Vyrobí kefír, co se bude dát pít? Nebo "přežije" aspoň naložená ve zkyslém mléce?(potřebovala bych teď slít už hotový kefír a nechci kefírky nechat na suchu nebo ve vodě) Děkuji za odpověď...

Houbě to vadit patrně nebude a použít ho tedy můžete, ale co z něj vyrobí, tak to netuším, sám jsem takovou variantu nezkoušel, nicméně se domnívám, že to bude skoro normální produkt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: pon led 31, 2011 12:38 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
je mozne pit kefir aj doobeda, dajme tomu ako desiatu? teda priklad: rano vypijem stavu, potom nejake ovocie a po dostatocne dlhom casovom odstupe kefir. bezne ho pijavam vecer, ale obcas by som si rada dala aj inokedy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: pon led 31, 2011 12:40 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Naonka píše:
Dobrý večer, pane Jardo. Svou kefírovou houbu zalévám mlékem od "sousedů", mají takovou menší farmu. Chtěla jsem teď večer udělat novou várku, ale všimla jsem si, že mi mléko doma zkyslo a nové budu mít k dispozici až v pondělí. Co by se stalo, kdybych houbu zalila zkyslým mlékem? Vyrobí kefír, co se bude dát pít? Nebo "přežije" aspoň naložená ve zkyslém mléce?(potřebovala bych teď slít už hotový kefír a nechci kefírky nechat na suchu nebo ve vodě) Děkuji za odpověď...

ja som osobne robila kefir z mierne "nacateho" mlieka, teda bolo take, ze uz sa pit nedalo, no priam skysnute este nebolo. a bolo to v tomto pripade v pohode.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: pon led 31, 2011 10:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
je mozne pit kefir aj doobeda, dajme tomu ako desiatu? teda priklad: rano vypijem stavu, potom nejake ovocie a po dostatocne dlhom casovom odstupe kefir. bezne ho pijavam vecer, ale obcas by som si rada dala aj inokedy.

Kefír můžete pít i jako celodenní jídlo, dá se použít tedy i jako speciální dieta a pít ho můžete, kdykoliv vám to chutná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: pon led 31, 2011 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
ja som osobne robila kefir z mierne "nacateho" mlieka, teda bolo take, ze uz sa pit nedalo, no priam skysnute este nebolo. a bolo to v tomto pripade v pohode.

Pokud se ještě udělá kefír, tak v tom nevidím žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: pon led 31, 2011 1:11 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Kefír můžete pít i jako celodenní jídlo, dá se použít tedy i jako speciální dieta a pít ho můžete, kdykoliv vám to chutná.

dAKUJEM jARDA,PRIPADNE TEDA MOZEM ZACAT KEFIROM RANNe JEDENIe, CIZe rano vypijem nejaku vodu, potrebna pauza, potom kefir, opat pauza a dalej pokracujem normalne stavami a ovocim...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: pon led 31, 2011 2:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
dAKUJEM jARDA,PRIPADNE TEDA MOZEM ZACAT KEFIROM RANNe JEDENIe, CIZe rano vypijem nejaku vodu, potrebna pauza, potom kefir, opat pauza a dalej pokracujem normalne stavami a ovocim...?

Klidně i takto, pokud vám to bude vyhovovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2011 12:07 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda, aky mate nazor na pravidelne posty kefirkam. O postoch som cital, ze prospievaju kazdej zivej bytosti, ze napriklad cervy ktore boli pravidelne vystavovane hladu, boli niekolkonasobne vitalnejsie, ako tie, ktore mali k dispozicii potravu neustale.
Plati to aj na kefirky? Mna teda napadlo, ze by som ich raz za tyzden vystavil hladu, akurat neviem, ako to spravit. Ci mam vodu zbavit chloru prefiltrovanim, a ponorit ich raz za tyzden-dva, na jeden den do tej vody a nechat ich v ladnicke. Alebo je lepsie nechat ich v ladnicke v nejakej nadobe, ale na vzduchu, cize len tak volne pohodene?

Najradsej by som bol, keby to islo robit kazdy tyzden, kedze kefir vyrabam v ladnicke 6 dni, a keby som im dal 1 den post, vymena mlieka by bola kazdy tyzden v rovnakom dni, co by mi dost vyhovovalo. Verim, ze mensie mnozstvo kvalitnejsich hub, bude robit lepsi kefir, ako vacsie mnozstvo menej kvalitnych.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2011 9:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jarda, aky mate nazor na pravidelne posty kefirkam. O postoch som cital, ze prospievaju kazdej zivej bytosti, ze napriklad cervy ktore boli pravidelne vystavovane hladu, boli niekolkonasobne vitalnejsie, ako tie, ktore mali k dispozicii potravu neustale.
Plati to aj na kefirky? Mna teda napadlo, ze by som ich raz za tyzden vystavil hladu, akurat neviem, ako to spravit. Ci mam vodu zbavit chloru prefiltrovanim, a ponorit ich raz za tyzden-dva, na jeden den do tej vody a nechat ich v ladnicke. Alebo je lepsie nechat ich v ladnicke v nejakej nadobe, ale na vzduchu, cize len tak volne pohodene?

Najradsej by som bol, keby to islo robit kazdy tyzden, kedze kefir vyrabam v ladnicke 6 dni, a keby som im dal 1 den post, vymena mlieka by bola kazdy tyzden v rovnakom dni, co by mi dost vyhovovalo. Verim, ze mensie mnozstvo kvalitnejsich hub, bude robit lepsi kefir, ako vacsie mnozstvo menej kvalitnych.

Tak občasné hladovění jim opravdu neuškodí a bohatě stačí je dát do vychladlé převařené vody zbavené chlóru. Také ta uvedená frekvence hladovění kefírek mě připadá velice rozumná a podle mého názoru by s tím neměl být problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 8:16 pm 
Offline

Registrován: sob úno 05, 2011 4:38 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den pane Jardo, náramně mi chutná kefír z 12% smetany. Jednou za 2-3 dny mi houby vyrobí jeden kelínek. Chci se zeptat jestli při pravidelné konzumaci nemůže dojít k zanášení buněčných membrán. Jsem hubenej a kalorie mě netrápí \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 10:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Dandy píše:
Dobrý den pane Jardo, náramně mi chutná kefír z 12% smetany. Jednou za 2-3 dny mi houby vyrobí jeden kelínek. Chci se zeptat jestli při pravidelné konzumaci nemůže dojít k zanášení buněčných membrán. Jsem hubenej a kalorie mě netrápí \":)\"

Kefír ze smetany je dle mého názoru asi i zdravější než kefír z mléka a co se týká obsaženého tuku, tak určitě žádnou vysokou škodlivost neočekávejte, podle Ajurvédy je čistý mléčný tuk dokonce nejlépe stravitelným tukem pro člověka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 12:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Dobrý den všem. Koupil jsem si omylem v DM drogerii odkyselující prášek, který má obsah 87,5% laktózy. Zybytek jsou sraslík, vápník, hořčík, sodík, železo, zinek, mangan, měď, selen, molybden, chrom, křemelina.
Mám candidu, takže to jíst nemůžu, ale napadlo mě dát to sežrat kefíru:)
1) neublíží mu ty minerály?
2) zůstanou zachovány pro konzumaci?
3) bude se kefír chovat stejně - hlavně mi jde o to, abych poznal, kdy je zpracován všechen cukr.
4) měl bych ho případně ředit?

děkuji moc!

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 12:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
...a co se týká obsaženého tuku, tak určitě žádnou vysokou škodlivost neočekávejte, podle Ajurvédy je čistý mléčný tuk dokonce nejlépe stravitelným tukem pro člověka.

A co máslo? Nikdy dříve jsem ho neměla ráda a nejedla, ale teď na syrové stravě mívám na něj neuvěřitelnou chuť. O co se může tělo hlásit? Možná jen o kalorie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podmáslí, kefír, jogurt
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dobrý den všem. Koupil jsem si omylem v DM drogerii odkyselující prášek, který má obsah 87,5% laktózy. Zybytek jsou sraslík, vápník, hořčík, sodík, železo, zinek, mangan, měď, selen, molybden, chrom, křemelina.
Mám candidu, takže to jíst nemůžu, ale napadlo mě dát to sežrat kefíru:)
1) neublíží mu ty minerály?
2) zůstanou zachovány pro konzumaci?
3) bude se kefír chovat stejně - hlavně mi jde o to, abych poznal, kdy je zpracován všechen cukr.
4) měl bych ho případně ředit?

děkuji moc!

Tak v tomto vám nepomohu, to bych naprosto teoretizoval, ale není problém to nějak v malém vyzkoušet, dát tam jenom jedno zrno kefíru a uvidíte zda ho to zahubí, nebo ne. Patrně ano, protože kovy kefír nesnáší, ale třeba bude vše jinak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 79  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz