Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 11:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2011 9:21 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : pán Jarda, aké množstvo epsomskej soli treba použiť na to, aby sa dostavil preháňací (projímavý) účinok ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2011 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : pán Jarda, aké množstvo epsomskej soli treba použiť na to, aby sa dostavil preháňací (projímavý) účinok ?
Ďakujem za odpoveď.

Většinou stačí jedna, až dvě polévkové lžíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2011 5:45 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Pán Jarda chcem sa opýtať či zo skúseností náhodou neviete ako približne dlho trvá odstránenie vyrážok z tela ak denne používam klystír? Používam ho len 4-5 dní a to aj tak s 0,5 litra vody lebo viac nedokážem do seba dostať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2011 6:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
To Hammel...
začal jsem také zkoušet klystýry. Vždy to zatím byla velmi nemilá fekální záležitost. Vodu s citronem tělo nechtělo a hned to začalo prskat ven a za chvíli už jsem klečel ve vlastních ....... Dnes ráno jsem poprvé zkusil klystýr urinový. Skutečně se konala velká změna v přijetí tekutiny tělem. Ze začátku taky trochu vyteklo, ale pak už to šlo dál a nekonalo se to neodbytné nucení na stolici, jako dřív. Mohl jsem si pak skutečně vyzkoušet i výše popisované pozice a cvičení. Celý den jsem takový malinko vysláblý. Občas to zopakuji, abych si o klystýrech udělal víc vlastní představu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2011 5:20 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
To Tomaso: Kiež by sa mi to podarilo ako aj vám. Dnes som robil klystír obyčajný s vodou aby som ho vyčistil a až na záver urinový. Každým dňom sa to len zhoršuje teda čím ďalej tým môžem do seba napúšťať menej tekutiny. Ten urinový na koniec som nezvládol ani 2 dcl! Proste vôbec mi to nejde neviem či je niečo s črevom alebo mám zlú polohu. Ako píše Pán Jarda tak by som mal tú urinu v sebe udržať 10 minút čo je pre mňa nedosiahnuteľné. Ja to nedokážem ani na 30 sekúnd. Som z toho smutný. Aspoň keby každým dňom som videl, že môžem do seba dostať viac ale je to naopak, každým dňom menej. Skúšať to budem ďalej a nenechám túto skvelú metodu len preto, že sa mi nedarí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2011 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Pán Jarda chcem sa opýtať či zo skúseností náhodou neviete ako približne dlho trvá odstránenie vyrážok z tela ak denne používam klystír? Používam ho len 4-5 dní a to aj tak s 0,5 litra vody lebo viac nedokážem do seba dostať.

To dáváte tekutiny málo a po velice krátkou dobu, čili není divu, že výsledek se zatím nekoná. Vhodné je naučit se nálev udržet optimálně dvacet minut a pak jsou výsledky celkem rychle znát, ovšem určit konkrétní dobu, to se nedá, každý reaguje jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2011 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
To Tomaso: Kiež by sa mi to podarilo ako aj vám. Dnes som robil klystír obyčajný s vodou aby som ho vyčistil a až na záver urinový. Každým dňom sa to len zhoršuje teda čím ďalej tým môžem do seba napúšťať menej tekutiny. Ten urinový na koniec som nezvládol ani 2 dcl! Proste vôbec mi to nejde neviem či je niečo s črevom alebo mám zlú polohu. Ako píše Pán Jarda tak by som mal tú urinu v sebe udržať 10 minút čo je pre mňa nedosiahnuteľné. Ja to nedokážem ani na 30 sekúnd. Som z toho smutný. Aspoň keby každým dňom som videl, že môžem do seba dostať viac ale je to naopak, každým dňom menej. Skúšať to budem ďalej a nenechám túto skvelú metodu len preto, že sa mi nedarí.

Polohu máte na hlavních stránkách v článku o klystýru a pokud se týká správného napuštění, tak to opravdu vyžaduje cvik. Doporučuji napouštět velice pomalu a snažit se o nasátí té tekutiny konečníkem, což dostane tekutinu mnohem dále do střeva a nenutí člověka se ihned vyprázdnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 12, 2011 8:00 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Polohu dávam takú aká je v článku no musím popracovať to je pravda a budem to tam pomaly púšťať aj aj 20 minút hlavne nech sa napustím. Ten nastavec mám v konečníku len polovicu možno, že aj to je problém lebo nastavec nieje hlbšie ale ďalej to ide ťažko aj keď je to natreté ako keby som narážal do čreva a tak to radšej nechám tak aby som si neublížil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Polohu dávam takú aká je v článku no musím popracovať to je pravda a budem to tam pomaly púšťať aj aj 20 minút hlavne nech sa napustím. Ten nastavec mám v konečníku len polovicu možno, že aj to je problém lebo nastavec nieje hlbšie ale ďalej to ide ťažko aj keď je to natreté ako keby som narážal do čreva a tak to radšej nechám tak aby som si neublížil.

Pokud to při zasouvání nebolí, tak se není třeba ničeho bát, to by jste cítil, vždy je potřeba zasunout trochu hlouběji a malinko povytáhnout, což zajistí dobré natékání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 8:30 pm 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
zdravím Jardo, klystíry robím cca 3mesiace. Prvý mesiac denne s neprevarenou urinou, a teraz raz za 3dni s 0,5l vyvarenou urinou (v ten deň ráno pijem rannú urinu...cca 1dl). Svoje nádobíčko som už nafotil a sem povesil. Moje pocity, stále mám občasné štípanie v čreve v mieste rany po vyberaní apendixu...plynatosť myslím ustupuje....ale čo ďalej s tým štípaním-pálením vo vnútri? (štípanie necítim pri kúre, ale počas bežných denných povinností)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sardonyx píše:
zdravím Jardo, klystíry robím cca 3mesiace. Prvý mesiac denne s neprevarenou urinou, a teraz raz za 3dni s 0,5l vyvarenou urinou (v ten deň ráno pijem rannú urinu...cca 1dl). Svoje nádobíčko som už nafotil a sem povesil. Moje pocity, stále mám občasné štípanie v čreve v mieste rany po vyberaní apendixu...plynatosť myslím ustupuje....ale čo ďalej s tým štípaním-pálením vo vnútri? (štípanie necítim pri kúre, ale počas bežných denných povinností)

Patrně jde o vleklý zánětlivý problém, který vyřeší srovnané nadledvinky a omega 3 mastná kyselina na což se pokuste zaměřit a vše je zde již popsáno, tak to trochu projděte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2011 9:37 am 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Už tretíkrát sa mi podarili klystíri tak ako majú. Vôbec mi to už nevytekalo a vydržal som to v sebe udržať cca 15-18 minút ( dúfam, že to stačí). Vyrážky na chrbáte, krku a čele veľmi neustupujú. Rozmýšľam tak, že skoro už rok som pozmenil jedálniček no posledné 3 mesiace radikálne a žeby doteraz sa na strave to črevo samo nevyčistilo? Tak čo tam v tom čreve vôbec mám ak ho čistím, jedálniček som zmenil? Neverím, že toľko toxínov by tam mohlo byť. Po urinových klystíroch mám neuveriteľne zapáchajúcu stolicu a neviem čím to je. Jeden deň mám urinový klystír a jem zväčša ovocie, zeleninu, semienka a na druhý deň urobím klystír a znova to neuveriteľne zapácha tak sa pýtam čo mi to tam hnije alebo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2011 10:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Už tretíkrát sa mi podarili klystíri tak ako majú. Vôbec mi to už nevytekalo a vydržal som to v sebe udržať cca 15-18 minút ( dúfam, že to stačí). Vyrážky na chrbáte, krku a čele veľmi neustupujú. Rozmýšľam tak, že skoro už rok som pozmenil jedálniček no posledné 3 mesiace radikálne a žeby doteraz sa na strave to črevo samo nevyčistilo? Tak čo tam v tom čreve vôbec mám ak ho čistím, jedálniček som zmenil? Neverím, že toľko toxínov by tam mohlo byť. Po urinových klystíroch mám neuveriteľne zapáchajúcu stolicu a neviem čím to je. Jeden deň mám urinový klystír a jem zväčša ovocie, zeleninu, semienka a na druhý deň urobím klystír a znova to neuveriteľne zapácha tak sa pýtam čo mi to tam hnije alebo...

Sám si v té otázce i odpovídáte, akorát si ten stav nechcete připustit, prostě patrně stále běží ve vašem těle kvasný a hnilobný proces, což naprosto znemožňuje docílit stavu čisté pokožky a je třeba se zamyslet i nad psychikou a prokysličením střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2011 11:17 am 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Psychiku mám v pohode aspoň si myslím. Prechádzam dobrým obdobím. Problém bude zrejme to okysličenie. Dědek Kořenář vraví, že máme v tele málo kyslíka lebo vedieme sedavý život a málo sa hýbeme. To bude aj môj problém. Mám málo pohybu a keď sa začnem hýbať možno telo okysličím a bude to v pohode.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2011 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Psychiku mám v pohode aspoň si myslím. Prechádzam dobrým obdobím. Problém bude zrejme to okysličenie. Dědek Kořenář vraví, že máme v tele málo kyslíka lebo vedieme sedavý život a málo sa hýbeme. To bude aj môj problém. Mám málo pohybu a keď sa začnem hýbať možno telo okysličím a bude to v pohode.

Tak to vám vyvracet nebudu, to je nezpochybnitelná pravda a jak říká Dědek Kořenář „hemžení nikdy neuškodí“.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz