Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 11:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2011 11:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Dobrý den, chci se zeptat na klystýry s MMS.
Na jiných stránkách doporučovali provést předtím 2 x očistu vodou a pak až MMS. 3 klystýry za sebou, to mi přijde zdlouhavé a při běžném rozvrhu nerealistické. Máte zkušenost frknout to tam rovnou?
Co kombinace MMS + urina? Nebouchne to? A neni to z nejakeho duvodu blbost?
Děkuju.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2011 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dobrý den, chci se zeptat na klystýry s MMS.
Na jiných stránkách doporučovali provést předtím 2 x očistu vodou a pak až MMS. 3 klystýry za sebou, to mi přijde zdlouhavé a při běžném rozvrhu nerealistické. Máte zkušenost frknout to tam rovnou?
Co kombinace MMS + urina? Nebouchne to? A neni to z nejakeho duvodu blbost?
Děkuju.

Nebouchne to a není to blbost, určitě se dá tento postup v nouzi používat i když účinnost je nižší, ale zase není problém dát větší dávku, čili já v tom problém nevidím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 8:10 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Neviem, kde som to čítala, neviem nájsť. Jarda, spomínali ste klystír s kefírom.
1. Koľko toho kefíru dať na napríklad liter nálevu?
2. Možno miešať s urinou?
3. Predpokladam, že takto sa dajú dostať do čreva funkčné prospešné baktérie?
4. Nezabije ich prípadne urina, ak je tá s nízkym pH, Treba ešte pridať sódu?
5.Predpokladam, že klystír s mms vymláti z čreva nie len to zlé, ale ak dobré. Ak je tomu tak, po takomto klystíre pomôže vypiť kefír? Treba tam nejaký časový odstup kvôli dĺžke účinku MMS?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Neviem, kde som to čítala, neviem nájsť. Jarda, spomínali ste klystír s kefírom.
1. Koľko toho kefíru dať na napríklad liter nálevu?
2. Možno miešať s urinou?
3. Predpokladam, že takto sa dajú dostať do čreva funkčné prospešné baktérie?
4. Nezabije ich prípadne urina, ak je tá s nízkym pH, Treba ešte pridať sódu?
5.Predpokladam, že klystír s mms vymláti z čreva nie len to zlé, ale ak dobré. Ak je tomu tak, po takomto klystíre pomôže vypiť kefír? Treba tam nejaký časový odstup kvôli dĺžke účinku MMS?
Ďakujem

1)Dává se tak deci, až dvě.
2)Ano, je to možné.
3)Ano, jde vyloženě o srovnání laktobacilů.
4)Není s tím nejmenší problém a postup je slušně funkční.
5)Po klystýru s MMS je vhodné dávat kefír, nicméně zda to vymlátí vše o tom se vede mnoho diskuzí a dost pramenů tvrdí, že laktobacily to ustojí. Odstup není nutný, protože než se dostane po vypití ten kefír do tlustého střeva, tak už MMS bude pryč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 8:30 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Dobrý deň denne robím urinové klystíry a červené hnisavé vyrážky naozaj zmizli čo ma naozaj veľmi prekvapilo. Na druhej strane zasa si neviem rady s takými malým vyrážkami, ktoré vôbec niesu hnisavé ale majú v sebe maz. Mám ich na tvári a už niekoľko rokov na zadných stranách ruky. Ako sa ich zbaviť? Po tých hnisavých vyrážkach čo zmizli mám ešte po nich červené fliačiky na koži. Viem, že surová zemiaková šťava čistí pokožku, pomôže aj toto alebo viete o niečom čo to upraví rýchlejšie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Dobrý deň denne robím urinové klystíry a červené hnisavé vyrážky naozaj zmizli čo ma naozaj veľmi prekvapilo. Na druhej strane zasa si neviem rady s takými malým vyrážkami, ktoré vôbec niesu hnisavé ale majú v sebe maz. Mám ich na tvári a už niekoľko rokov na zadných stranách ruky. Ako sa ich zbaviť? Po tých hnisavých vyrážkach čo zmizli mám ešte po nich červené fliačiky na koži. Viem, že surová zemiaková šťava čistí pokožku, pomôže aj toto alebo viete o niečom čo to upraví rýchlejšie?

V čištění určitě pokračujte, ale jak na povrch, tak vnitřně, můžete vyzkoušet síru, křemík a zinek. Také by bylo vhodné vygruntovat játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 2:59 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Předpokládám, že před vlastním klystýrem je vhodné provést defekaci? Můžu použit urinu i když nemá pH přes 7? Je možné na natření té hadičky použit normální slunečnicový nebo řepkový olej? A ještě poslední dotaz, proč se má dělat klystýr nalačno? Vždyť se nečistí žaludek, tak by to snad nemělo vadit, když je v něm jídlo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: "zadržovací" poloha
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 3:47 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 5
Prosím o odpověď na (pro klystýry ostřílené čističe střev pravděpodobně banální) otázku, jaká je vhodná "zadržovací" pozice po napuštění tekutiny do střeva? S klystýry začínám, tekutinu v sobě neudržím déle než 4 minuty a to už se mi u toho řádně kroutí palce u nohou a těžce to rozdýchávám.... \":shock:\" déle prostě nevydržím. Podotýkám, že postupuji dle vámi předepsaného postupu - postupná napouštění: 1.cca 0,5 l, 2.cca 0,5 - 1 l, 3.cca 1 - 1,5 l. Sice jsem četla, že vy si s napuštěným střevem dojdete třeba i "na nákup", já to mám (zatím) zkrátka jinak.... neměl byste pro mě radu, tip, trik? Děkuji!


Naposledy upravil zooza dne pát dub 29, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 5:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Mně vrtá hlavou jedna věc: poctivě si vodu z vodovodu na klystýr převařuju, aby byla úplně sterilní. To nevadí, že tam potom jen tak šoupnu kefír nebo citrón?? V tom přece taky musí být spousta nečistot.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Předpokládám, že před vlastním klystýrem je vhodné provést defekaci? Můžu použit urinu i když nemá pH přes 7? Je možné na natření té hadičky použit normální slunečnicový nebo řepkový olej? A ještě poslední dotaz, proč se má dělat klystýr nalačno? Vždyť se nečistí žaludek, tak by to snad nemělo vadit, když je v něm jídlo?

Ano, ideální je před klystýrem mít spontánní defekaci. Urinu můžete použít jakoukoliv, to na výsledek nemá zásadní vliv. Na koncovku irigátoru dávejte jakýkoliv rostlinný olej, ale hlavně ne nějaké mastičky z nafty. Obsah žaludku sice zdánlivě nevadí, ale někdy si to s plným žaludkem vyzkoušejte a uvidíte proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "zadržovací" poloha
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zooza píše:
Prosím o odpověď na (pro klystýry ostřílené čističe střev pravděpodobně banální) otázku, jaká je vhodná "zadržovací" pozice po napuštění tekutiny do střeva? S klystýry začínám, tekutinu v sobě neudržím déle než 4 minuty a to už se mi u toho řádně kroutí palce u nohou a těžce to rozdýchávám.... \":shock:\" déle prostě nevydržím. Podotýkám, že postupuji dle vámi předepsaného postupu - postupná napouštění: 1.cca 0,5 l, 2.cca 0,5 - 1 l, 3.cca 1 - 1,5 l. Sice jsem četla, že vy si s napuštěným střevem dojdete třeba i "na nákup", já to mám (zatím) zkrátka jinak.... neměl byste pro mě radu, tip, trik? Děkuji!

Žádná statická pozice není vhodná, je naopak potřeba co nejintenzivnější pohyb, ideálně chodit po schodech. Prostě si to střevo představte jako zadělanou láhev a pokud s ní intenzivně nekvrdláte, tak se nic neumyje, ať má pozici jakou chce. Na to udržení není třeba radění, prostě čistěte a střevo se postupně odmočí, což vám umožní to udržet opravdu dlouho, já mám zatím osobák 1,5 hodiny, ale to nutné není, důležité je dostat se na dvacet minut.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Mně vrtá hlavou jedna věc: poctivě si vodu z vodovodu na klystýr převařuju, aby byla úplně sterilní. To nevadí, že tam potom jen tak šoupnu kefír nebo citrón?? V tom přece taky musí být spousta nečistot.

To jste trefila hřebík na hlavičku, ono to sterilizování vody je opravdu dost nesmyslné blbnutí a pokud do ní dáte citrón, tak ten zlikviduje i choleru a kefír toho umí také hodně, případně urina, to už vůbec nekomentuji, tu neustojí skoro nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 11:41 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Beladona píše:
Mně vrtá hlavou jedna věc: poctivě si vodu z vodovodu na klystýr převařuju, aby byla úplně sterilní. To nevadí, že tam potom jen tak šoupnu kefír nebo citrón?? V tom přece taky musí být spousta nečistot.

Voda sa dá použit iba občasne, pretože nie je telu vlastná a vyplavujú sa nou aj laktobacily.
Vhodnejšie je používat urinu. Dá sa to aj každý den a nie je vobec problém s jej udržaním v čreve.
Ked už chcete mat tú vodu "poistenú", tak tam dajte 2 aktiv. kvapky MMS a je to.
Výrazne to ušetrí čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 6:34 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Tak mám už čtyři klystýry za sebou. Jenom potom vyprázdnění neproběhne najednou, ale musím jít vícekrát cca do hodiny od provedení klystýru. I po hodině potom cítím takovou slabou bolest střev, jakoby tam něco zůstalo, ale ven to už nejde. Co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Tak mám už čtyři klystýry za sebou. Jenom potom vyprázdnění neproběhne najednou, ale musím jít vícekrát cca do hodiny od provedení klystýru. I po hodině potom cítím takovou slabou bolest střev, jakoby tam něco zůstalo, ale ven to už nejde. Co s tím?

To by se mělo postupně srovnat, patrně máte střeva unavená a roztažená, což je většinou doprovázeno chronickým zánětlivým procesem a po pravidelném čištění tento stav postupně mizí. Nemůžete ovšem očekávat že něco, co vznikalo řadu let, odstraní 4 klystýry.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz