Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 8:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 9:00 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
já mám taky pár dní oskar930 a taky přišly 2 sítka .. bíle a žluté tak nevím jestli je inovovaný nebo stará verze hu 100 je psané v papírech A tak tam taky budu volat a zeptám se jak to vlastně je určitě budou lepší sítka ty novější? ví někdo jak to vlastně je? a podle fotek kde jsou nahradní díly mám taky asi ty starší..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 11:55 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To slunce:

Pokud nemáte na sítku stejný otvor pro drť jako já (HU 200.jpg).
Tak máte Hurom I. generace tj. "starý bez inovace", sítka I. gen. (praskací bílé), sběr. nádobu I. gen..

Ty sítka II. generace mají akorát inovaci otvoru na drť jinak jsou stejná jako I. gen. (materiál Acetyl, perforace plechu). Vydrží víc než I. gen., ale GE Ultem je 8x odolnější.

Omega dává k posledním HD modelům síta 1x III.gen. GE Ultem univerzální + 1x II.gen. Acetyl hrubé.

To hrubý je naprd ale marketingově to vypadá lepší \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 9:38 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:29 am
Příspěvky: 7
Tak já jsem ještě po bližším zkoumání zjistil, že mám sítka II. generace, které mají inovaci otvoru na drť.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 5:17 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Mé pochyby o druhu sítka mi potvrdil prodejce sítka jsou nové jsou moc podobné , zkoušeli jsme některé ovoce a zeleninu a tady pár informací pro ostatní
hrozno 372g - 300mll
pomeranč 327g - 467g-mll
ananas 378g -300mll

mrkev 513g -360mll
řepa 122g -0.45mll
rajče 250g -200mll
chod je tichý a lehce se myje . tak zatím jsem spokojená a doporučuji ho .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 6:46 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím všechny - prosím o radu naskytla se mi docela levná varianta Championu - co jsem tu četla není to nic moc , ale určitě lepší jak běžný odštavňovač. Neporadili by jste? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 8:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím všechny - prosím o radu naskytla se mi docela levná varianta Championu - co jsem tu četla není to nic moc , ale určitě lepší jak běžný odštavňovač. Neporadili by jste? Děkuji

Pokud je to opravdu hodně levné, tak proč ne, ale jde opravdu o zastaralou koncepci odšťavňovaní, čili nedá se zrovna doporučovat, ale osobní zkušenosti s ním nemám, to by chtělo se zeptat některého prodejce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Lis na olej - nástavec
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 10:21 am 
Offline

Registrován: čtv bře 10, 2011 8:28 pm
Příspěvky: 4
Už si může vyrábět doma lněný olej každý, kdo si obstará nástavec na OMEGA 8004 - 8006. Najdete na stránce http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... stavnovace . Takže kdo chce do budoucnosti odšťavovat, ať se rozhodne podle další funkce - lis na olej / je jen na len, mák a sezam/. Nejsem díler, ale rozhoduji se mezi Hurom a Omega.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lis na olej - nástavec
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 11:38 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
To je výborná věc, hlavně kvůli čerstvému lněnému oleji. Možná si ten lis koupím. Lněný olej je totiž jeden z nezdravějších, ale můsí být absolutně čerstvý, což se o těch z obchodů říci nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lis na olej - nástavec
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 12:17 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165


Naposledy upravil Jenik2011 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
a9d8ef0ac37e98dc1a787233616507e3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lis na olej - nástavec
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 9:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Elíz píše:
Už si může vyrábět doma lněný olej každý, kdo si obstará nástavec na OMEGA 8004 - 8006. Najdete na stránce http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... stavnovace . Takže kdo chce do budoucnosti odšťavovat, ať se rozhodne podle další funkce - lis na olej / je jen na len, mák a sezam/. Nejsem díler, ale rozhoduji se mezi Hurom a Omega.

Určitě jde o dobrou hračku i když zatím bohužel docela drahou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 1:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
Angel na cestách...\":-)\"
Před týdnem jsem odlétal na Sicílii na týden s jógou. Napadla mě ďábelská myšlenka využít tamních zdrojů zralého ovoce a vzít si s sebou do kufru Angel juicera... Všem okolo byl podezřelý můj splasklý kufr, vážící 20,5 kg (jen Angel 9,5)... Let do Catanie proběhl bez problémů a já si pak týden užíval skvělých šťáviček- především na bázi pomerančů, které jsou tam skutečně "doma" a jsou neobyčejně sladké a dobré. Pak také nějaké jablíčko, mrkev, broskev a jako zelená složka listový salát... Dnes jsme se vraceli. Rozhodl jsem se stroj rozložit. Motor jsem vezl v příručním zavazadle a hřídele s příslušenstvím jsem dal do kufru.. Při odbavení v Catanii přijali můj kufr a šel jsem na kontrolu s baťůžkem... Prý, co to tam mám... Řekl jsem : Motor... A copak je to za motor?... No tak jsem to vysvětlil, motor ukázal a bylo to O.K... Ale jen do té chvíle, kdy začali letištním rozhlasem vyvolávat mé jméno, že se mám dostavit někam k přepážce. Osazestvo našeho letadla zkoprněle sledovalo, jak 20 minut před odletem mizím s úředníkem v útrobách letiště... Prý: Vy vezete nějaké kovové předměty?... Já : Ano, to jsou komponenty k odšťavňovači... Hm, a můžete otevřít svůj kufr a ukázat nám je?... Tak jsem z kufru vylovil dva masivní ozubené hřídele vzdáleně připomínající ruční granáty... Pánům se zjevně ulevilo a s úsměvem mě propustili zpět ke skupince čekající na odlet našeho letadla... Samozřejmě jsem si vysloužl přízviska jako Terorista apod a prý, kdy to jako míním odpálit a tak...
Let proběhl bez dalších zádrhelů, takže od zítřka si zase začnu užívat šťáviček z domácích zdrojů. Na dvorku mám ještě zbytky osení od Velikonoc a na zahradě už mi krásně klíčí vojtěška... \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
tomaso píše:
Angel na cestách...\":-)\"
Před týdnem jsem odlétal na Sicílii na týden s jógou. Napadla mě ďábelská myšlenka využít tamních zdrojů zralého ovoce a vzít si s sebou do kufru Angel juicera... Všem okolo byl podezřelý můj splasklý kufr, vážící 20,5 kg (jen Angel 9,5)... Let do Catanie proběhl bez problémů a já si pak týden užíval skvělých šťáviček- především na bázi pomerančů, které jsou tam skutečně "doma" a jsou neobyčejně sladké a dobré. Pak také nějaké jablíčko, mrkev, broskev a jako zelená složka listový salát... Dnes jsme se vraceli. Rozhodl jsem se stroj rozložit. Motor jsem vezl v příručním zavazadle a hřídele s příslušenstvím jsem dal do kufru.. Při odbavení v Catanii přijali můj kufr a šel jsem na kontrolu s baťůžkem... Prý, co to tam mám... Řekl jsem : Motor... A copak je to za motor?... No tak jsem to vysvětlil, motor ukázal a bylo to O.K... Ale jen do té chvíle, kdy začali letištním rozhlasem vyvolávat mé jméno, že se mám dostavit někam k přepážce. Osazestvo našeho letadla zkoprněle sledovalo, jak 20 minut před odletem mizím s úředníkem v útrobách letiště... Prý: Vy vezete nějaké kovové předměty?... Já : Ano, to jsou komponenty k odšťavňovači... Hm, a můžete otevřít svůj kufr a ukázat nám je?... Tak jsem z kufru vylovil dva masivní ozubené hřídele vzdáleně připomínající ruční granáty... Pánům se zjevně ulevilo a s úsměvem mě propustili zpět ke skupince čekající na odlet našeho letadla... Samozřejmě jsem si vysloužl přízviska jako Terorista apod a prý, kdy to jako míním odpálit a tak...
Let proběhl bez dalších zádrhelů, takže od zítřka si zase začnu užívat šťáviček z domácích zdrojů. Na dvorku mám ještě zbytky osení od Velikonoc a na zahradě už mi krásně klíčí vojtěška... \":-)\"

Na dovolenou také vozím odšťavovač, ale ne tento, nýbrž starou odstředivku, která na ty dva týdny bohatě vyhovuje a slupku z melounů odšťavňuje velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lis na olej - nástavec
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2011 2:01 pm 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Jarda píše:
Elíz píše:
Už si může vyrábět doma lněný olej každý, kdo si obstará nástavec na OMEGA 8004 - 8006. Najdete na stránce http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... stavnovace . Takže kdo chce do budoucnosti odšťavovat, ať se rozhodne podle další funkce - lis na olej / je jen na len, mák a sezam/. Nejsem díler, ale rozhoduji se mezi Hurom a Omega.

Určitě jde o dobrou hračku i když zatím bohužel docela drahou.

Nevíte nebo nezkoušel někdo jestli to zvládá ostropestřec? Pak by to bylo ještě zajímavější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lis na olej - nástavec
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
gonzales01 píše:
Nevíte nebo nezkoušel někdo jestli to zvládá ostropestřec? Pak by to bylo ještě zajímavější.

Pokud umí len, tak ho zvládne patrně taky, ale raději ze zeptejte dodavatele.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:03 am 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Ahoj, ještě před koupí Angela (konečně se podařilo našetřit!) se pro jistotu zeptám, je Angel ještě pořád tou špičkou na trhu mezi odšťavňovači? Sama jsem nic vzodnějšího nenašla. Klasický typ 5500 http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odstavnovace/domacnosti/dvouhridelove-odstavnovace/odstavnovac-angel-juicer-5500 NEMÁ ZPĚTNÝ CHOD, je zpětný chod dobrá pomůcka, nebo se NORMÁLNÍ člověk obejde bez něj? (se zpětným chodem 7500: http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odstavnovace/domacnosti/dvouhridelove-odstavnovace/odstavnovac-angel-juicer-7500 ).
Taky mě trochu vyděsila cena 28.950,- ! u novinky 8500 S, kde u soukolí a síta byla použita kvalitnější nerezová ocel SUS316, samozřejmě člověk chce kvalitu, ale za předpokladu, že kvalita Angela 7500, 5500 nebyla snížena, koupím jeden z těchto dvou.

Asi zvolím ejuicers.com - protože existují již dlouho a doufám, že ani reklamace a rychlé dodání u nich nebude problém (celá rodina se moc těšíme po roce šetření). Kdo by měl lepší, levnější aktuální variantu (hlavně dodavatel), byla bych ráda, za každou drahocenou radu \":D\" děkuju A.

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz