Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 1:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Nevím, jestli proběhlo, ale:
http://www.kapickakrve.cz/jak-se-objednat.html
darkfield micr. vyšetření živé krve doporučují Youngovi jako spolehlivý indikátor přítomnosti candidy.
máte s tím někdo zkušenost?
je toho víc, třeba v Brně tato pěkně vypadající paní:))
http://www.darkfield.cz/

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 1:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
[quote="AIM_FREEMAN":3urbx9x4]Nevím, jestli proběhlo, ale:
http://www.kapickakrve.cz/jak-se-objednat.html
darkfield micr. vyšetření živé krve doporučují Youngovi jako spolehlivý indikátor přítomnosti candidy.
máte s tím někdo zkušenost?
je toho víc, třeba v Brně tato pěkně vypadající paní:))
http://www.darkfield.cz/[/quote:3urbx9x4]
Tu máš celé vlákno na túto tému:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 10:14 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
ovekyska píše:
AIM_FREEMAN píše:
Kefír se skořicí a stévií, to je jak krupicová kaše. Totálně mě to uspokojuje. Craving po sladkém nemám vůbec...

musim vyskusat \":)\"

vyskusane! super paradna chut, normalne sa mi od skvelej chute motala hlava \":lol:\" vsetkym odporucam!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 10:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
ovekyska: to jsem rád! \":lol:\" - používám nějaký německý produkt - exktrakt Steevia fluid. mám teď doma i kytku, ale moc nevím jak bych to třeba konkrétně do toho kefíru používal - leda mixovat?. ty kapky je holt pohodička. taky máte nějaký extrakt, nebo umíte zarábať s listy? lístek zalít s čajem - to funguje dobře.

Sybilla: díky moc za odkaz na vlákno.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Nevím, jestli proběhlo, ale:
http://www.kapickakrve.cz/jak-se-objednat.html
darkfield micr. vyšetření živé krve doporučují Youngovi jako spolehlivý indikátor přítomnosti candidy.
máte s tím někdo zkušenost?
je toho víc, třeba v Brně tato pěkně vypadající paní:))
http://www.darkfield.cz/

Paní vypadá sice pěkně, ale moc kladných referencí na její ochotu jsem tedy nezaznamenal. Tím ovšem nechci říci, že by tomu nerozuměla, ale penězům rozumí také velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 2:15 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Chci se zeptat - pokud rozháním zácpu pomocí hraničních dávek hořčíku / vitC, nenavykne si střevo na tuto stimulaci? Nerad bych si zastavil cestu k postupnému upravení vylučování do normálu. Nicméně se teď pohybuji v režimu, kdy nemám čas na klystýry, tak to mám tendenci řešit takto.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 6:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Chci se zeptat - pokud rozháním zácpu pomocí hraničních dávek hořčíku / vitC, nenavykne si střevo na tuto stimulaci? Nerad bych si zastavil cestu k postupnému upravení vylučování do normálu. Nicméně se teď pohybuji v režimu, kdy nemám čas na klystýry, tak to mám tendenci řešit takto.

Tak kvalitní defekace je ale spíše o jódu, než o hořčíku, nicméně střevo si na to nezvykne, to pochybuji, protože jak budete mít hořčíku moc, tak bude průjem i po nepatrné dávce a brát ho tedy nebudete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 7:42 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Kandida se nemusí přenášet, tu má každý rovnou v sobě, protože je normální součástí střevního obsahu a problém představuje pouze po přemnožení.

No, to je trochu rozdíl. Ano, každý člověk ji v sobě má, ale ve střevech. V okamžiku, kdy máte nechráněný styk s partnerem, který má s plísněmi problém, budete
mít problém i vy. Kvasinkové výtoky, vyrážky, atd. Časem se může pomnožit a vyústit v systémový problém.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 7:44 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Rekl bych, ze pokud mate v poradku Ph a imunitni system (cili taky tluste strevo), tak se nepomnozi. Pokud nemate, tak uz se vam pomnozila ta, kterou mate ve strevech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 9:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Aha, jód, děkuju, takže ten Lugol? Kelp je strašně drahý. I když počítám, že bioavailibility bude o dost lepší, ni?

Chci se zeptat - užívám teď melatonin - 3mg, jaký na to máte názor? Užíval jsem ho před změnou diety a stačilo mi méně spánku pro stejné vyspání.

Názory se různí:
Effects of melatonin on Candida sepsis in an experimental rat model

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Naposledy upravil AIM_FREEMAN dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1475
1306742190


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 9:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Maral - Maralí kořen, nať - Leuzea - Parcha Saflorová. Dnes zas zařazuji čaj z maralího kořene, který mě velmi pomáhal před zahájením léčby na zvýšení energie nekofeinovým a tedy neagresivním způsobem. Našel jsem k tomu toto:

Antifungal activity of a thiophene polyine from Leuzea carthamoides.
The thiophene polyine (E)-2-[5-(hept-5-en-1,3-diynyl)-thien-2-yl]-ethan-1,2-diol was isolated from an ethanolic extract of underground parts of Leuzea carthamoides. The thiophene polyine demonstrated significant antifungal activity against all tested species.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12727496

Otázka je, jestli se to vyluhuje do čaje, ale řekl bych že ano. Až budu méně roztěkaný (dnes jsem blbě spal), tak se na to snad podívám, nebo zkoumejte také. Docla by to i vysvětlovalo, proč jsem byl tak podrážděný, když jsem toho čaje dal více. On je to adaptogen, takže to mohlo být i jen přebuzení, ale podle mě se do toho zapojiyl i die-off symptomy.

dle této studie i nadzemní části fungují:

The results showed that extracts from aerial parts of all species tested exhibited significant antibacterial activity, especially against Bacillus cereus., Staphylococcus epidermidis. and Bacteroides fragilis.. In comparison with other Leuzea. species, L. carthamoides. was the most effective against the bacteria used in this study.

Read More: http://informahealthcare.com/doi/abs/10 ... 0590903237

Zde se píše přímo o candidě, i když ne přímo albicans: http://www.liecive.herba.sk/index.php/r ... -v-sr.html

Výsledky: Největší aktivita byla zjištěna u Leuzea carthamoides. Extrakt vykazoval signifikantní aktivitu proti všem použitým druhům hub. Candida tropicalis a C. glabrata byly inhibovány koncentrací nižší než 0,01 %. Významná aktivita byla zaznamenána také u Helianthus annuus, Cnicus benedictus. Tanacetum vulgare, Eupatorium cannabinum a Xanthium spinosum.

Ale dohromady ty informace podle mě hovoří dost jasně.

Myslím, že Maral by mohlo být dobré řešení nedostatku energie při odumírání kvasinek, který asi všichni, co s nimi bojujeme, známe.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 4:38 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sokol píše:
Rekl bych, ze pokud mate v poradku Ph a imunitni system (cili taky tluste strevo), tak se nepomnozi. Pokud nemate, tak uz se vam pomnozila ta, kterou mate ve strevech.

A já jsem si na 110% jistý,že to tak není, velmi osobní a nepříjemná zkušenost, když nakazíte někoho, kdo byl předtím naprosto zdráv.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 7:45 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Vševěd píše:
A já jsem si na 110% jistý,že to tak není, velmi osobní a nepříjemná zkušenost, když nakazíte někoho, kdo byl předtím naprosto zdráv.

Nepsal jsem naprosto zdrav. Vetsina lidi si mysli ze je naprosto zdrava a najednou se divi odkud se na ne vali vsechny ty nemoci. Psal jsem "pokud mate v poradku Ph a imunitni system (cili taky tluste strevo)".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 8:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Ono je otazkou, ze kolko ludi ma v poriadku tvorbu HCl, ktora nici vacsinu takychto bakterii. Bakteriu, ktoru odporucaju oplachnut studenou vodou musi HCl uplne znicit. A pokial si dame normalny raw salat, tak prakticky v zdravom tele nema najmensiu sancu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 10:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Máte nějak vychytaný bezkvasnicový zdroj B-komplexu? Já po tom forte od zentivy vždycky měl takovou podivně hustou moč, tak jsem si říkal, jestli to neživí kvasinku. A co pangamin..většinou se prameny shodují na tom, že tento kvasnicový zdroj opravdu ne, ale jaký máte zkušenosti, poznatky?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz