Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 6:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 11:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
jasný, PH je univerzální odpověď na všechno...

A proč myslíte, že pH nemá univerzální význam, třeba u kvasinek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 11:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
A jakou užíváš dávku? Také 3mg? Spíš víc, ne? (5) Co třeba zkusit půlku kapsle/tablety?
To co popisuješ se mi stalo jen když jsem jednou nemohl usnout a postupně vzal další dvě kapsle - tedy celkem 9mg.

Jarda: To máte pravdu, že přirozený spánek je daleko lepší. Dokonce mám pocit, že v době, kdy jsem melatonin neužíval jsem se cítil lépe. Asi bych to měl zredukovat jen na případy, kdy cítím, že jsem příliš excitovaný, nebo je mi divně z detoxu. Jinak dřív, než jsem začal detox/dekvasinfikaci na mě nefungovaly žádné kozlíky, chmelové šištice a podobné slabší přípravky, ale když jsem neměl melatonin jsem zkoušel nějaký kanadský ekvivalent českého persenu a fachalo to dobře. Defacto je to taková srabárnička, protože když dám postupnou relaxaci těla usnu velmi dobře.
I když včera jsem snědl cca 25g MSM a bez toho melatoninu by to opravdu asi nešlo. Do toho niacin. Přišel jsem si jak na nějakém amfetaminu. Bylo to tedy dost nepříjemné..najednou se probořila hranice únavy, kvůli které jsem MSM navyšoval a byla tam přebuzenost.
Což mě vedlo k tomu, že MSM je dokonalá látka na detox od psychostimulancií a prostředek na to, jak zůstat v abstinenci. Když to tu v čechách, království pervitinu nezavede nikdo jiný, tak já. Apeluji na zdejší adiktology a psychology.

MSM fakt doporučuju, po pár letech mi na půlden zmizel zánět močáku - fakt úleva - a celkově mi přijde, že je to výborný přípravek. Jen se to nesmí přehánět \":lol:\"

Výborný produkt to je o tom ani slovo, ale tak koňské dávkování no nevím, nicméně jako zkušenost jde o zajímavou informaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 11:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Jinak maralem si nejsem úplně jistý - on sice dobře energetizuje celé tělo a bez kofeinové vyklepanosti, ale přeci jen mám pocit, že to táhne z rezerv. V době kdy jsem pil kávu se mi ve chvíli, kdy jsem šel přes hranici rezerv vždy udělal bolák pod pravou nosní dírkou. (přebuzení pingaly?) a to samé se mi stalo teď u maralu. Nicméně u toho se mi to za dob běžné stravy nedělo. Buďto větší citlivost, nebo náhoda, ještě to otestuji.

Také dobrá zkušenost i když s kafem bych ho asi nesrovnával, nicméně jako bič působit určitě může.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 2:25 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
AIM_FREEMAN píše:
A jakou užíváš dávku? Také 3mg? Spíš víc, ne? (5) Co třeba zkusit půlku kapsle/tablety?
To co popisuješ se mi stalo jen když jsem jednou nemohl usnout a postupně vzal další dvě kapsle - tedy celkem 9mg.

Jarda: To máte pravdu, že přirozený spánek je daleko lepší. Dokonce mám pocit, že v době, kdy jsem melatonin neužíval jsem se cítil lépe. Asi bych to měl zredukovat jen na případy, kdy cítím, že jsem příliš excitovaný, nebo je mi divně z detoxu. Jinak dřív, než jsem začal detox/dekvasinfikaci na mě nefungovaly žádné kozlíky, chmelové šištice a podobné slabší přípravky, ale když jsem neměl melatonin jsem zkoušel nějaký kanadský ekvivalent českého persenu a fachalo to dobře. Defacto je to taková srabárnička, protože když dám postupnou relaxaci těla usnu velmi dobře.
I když včera jsem snědl cca 25g MSM a bez toho melatoninu by to opravdu asi nešlo. Do toho niacin. Přišel jsem si jak na nějakém amfetaminu. Bylo to tedy dost nepříjemné..najednou se probořila hranice únavy, kvůli které jsem MSM navyšoval a byla tam přebuzenost.
Což mě vedlo k tomu, že MSM je dokonalá látka na detox od psychostimulancií a prostředek na to, jak zůstat v abstinenci. Když to tu v čechách, království pervitinu nezavede nikdo jiný, tak já. Apeluji na zdejší adiktology a psychology.

MSM fakt doporučuju, po pár letech mi na půlden zmizel zánět močáku - fakt úleva - a celkově mi přijde, že je to výborný přípravek. Jen se to nesmí přehánět \":lol:\"

Jo jo 3 mg,ale dával jsem i 9 ale jen jako test.Jinak dokud jsi sem nenapsal že seš po tom druhej den unavenej tak jsem si tu svoji únavu potom vůbec s melatoninem nespojoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 8:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Ohledně niacinové terapie jsem našel toto info.
Niacin treatment can deplete choline, necessitating an increased amount of lecithin or choline in the diet. http://en.wikipedia.org/wiki/Lecithin

Jiný pramen, který by to potvrzoval jsem zatím nenašel. Nicméně je pravda, že ač soustředivost mám dobrou, dnes při učení jsem dělal chyby jako bych byl dyslektik, což normálně nejsem. Např. jsem napsal "slovníg" \":)\") Vtipná synchronicita - bylo to zrovna při dělání výpisků o alzheimerovi, který se léčí cholinergními preparáty, tak jsem si šel najít, jestli náhodou..\</div

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 8:24 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
A proč myslíte, že pH nemá univerzální význam, třeba u kvasinek.

protože jsem si sám na sobě vyzkoušel, že to není pravda, a že u kvasinek je daleko důležitější vyhýbat se sacharidům.
Držel jsem čistě zeleninovou dietu a vůbec mi to nepomohlo, potom jsem držel PH ve správných intencích pomocí ALKALA-N
a znovu se nedělo nic zásadního. Je to naprosto nesrovnatelné oproti vynechání sacharidů, kdy se výsledky dostaví na druhý den.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
protože jsem si sám na sobě vyzkoušel, že to není pravda, a že u kvasinek je daleko důležitější vyhýbat se sacharidům.
Držel jsem čistě zeleninovou dietu a vůbec mi to nepomohlo, potom jsem držel PH ve správných intencích pomocí ALKALA-N
a znovu se nedělo nic zásadního. Je to naprosto nesrovnatelné oproti vynechání sacharidů, kdy se výsledky dostaví na druhý den.

To sice máte pravdu, ale je to krátkozraké a nevede k vyřešení problému. Člověk žije z cukru a musí ho tedy dodávat, jinak se zlikviduje, nicméně krátkodobě může jíst i nízkosacharidovou stravu, ale začínají postupně potíže. Můj názor je opravit imunitu, která kvasinky v pohodě udrží v mezích normy a to bez správného pH není možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
protože jsem si sám na sobě vyzkoušel, že to není pravda, a že u kvasinek je daleko důležitější vyhýbat se sacharidům.
Držel jsem čistě zeleninovou dietu a vůbec mi to nepomohlo, potom jsem držel PH ve správných intencích pomocí ALKALA-N
a znovu se nedělo nic zásadního. Je to naprosto nesrovnatelné oproti vynechání sacharidů, kdy se výsledky dostaví na druhý den.

Vynecháním sacharidů máte na mysli něco ve stylu diety dr. Atkinse? Tedy pouze bílkoviny a tuky? Držel jste to až do přechodu do ketózy? Ještě to držíte? Jak dlouho a co tedy jíte. Prosím, najděte si čas na odpovědi, zajímá mě to.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:57 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
prosim vas pekne, na com meliete lichorerisnicu? teraz rano to robim 1.x na mlynceku na kavu - elektrickom - a nieco pomixovalo, nieco nie. neviem, co s tym.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 11:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
já v mixéru http://www.epinions.com/prices/pr-L_Equip_228_Blender
zůstanou tam místy jen malý krupičky, který se daj v pohodě pokousat.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 2:05 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
to FREEMAN:
ďakujem za tip, to vyzerá na normálny stolový mixér, ten typ mám, kuknem do návodu, čo na tom môžem robiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 6:48 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
AIM_FREEMAN píše:
Vynecháním sacharidů máte na mysli něco ve stylu diety dr. Atkinse? Tedy pouze bílkoviny a tuky? Držel jste to až do přechodu do ketózy? Ještě to držíte? Jak dlouho a co tedy jíte. Prosím, najděte si čas na odpovědi, zajímá mě to.

Atkins rovná se ketóza, ketóza rovná se PH, které vyhovuje kvasinkám. Vyzkoušeno. V okamžiku, kdy se dostanete do ketózy, budete se cítit stejně jako kdybyste polykal cukr na kila. Prostě šíleně
špatně. Sacharidy vynechávám, jím jen bílkoviny a tuky, ale doplňuju xylitol tak, abych ketóze zabránil.
A co jím? Omega vejce, ryby, maso, trochu mléčných výrobků - hlavně sýry, třeba mozarellu. Minimální množství. A trochu zeleniny, tak 300-500 g okurků, což dává cca 10 g sacharidů.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:36 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
To sice máte pravdu, ale je to krátkozraké a nevede k vyřešení problému. Člověk žije z cukru a musí ho tedy dodávat, jinak se zlikviduje, nicméně krátkodobě může jíst i nízkosacharidovou stravu, ale začínají postupně potíže. Můj názor je opravit imunitu, která kvasinky v pohodě udrží v mezích normy a to bez správného pH není možné.

Co bylo dřív, vejce nebo slepice? Když mu člověk oslabenou imunitu, můžou se přemnožit kvasinky - když se člověku přemnoží kvasinky, oslabí se imunita...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
prosim vas pekne, na com meliete lichorerisnicu? teraz rano to robim 1.x na mlynceku na kavu - elektrickom - a nieco pomixovalo, nieco nie. neviem, co s tym.

Normálně v mixéru, máme dva různé a funguje to u obou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Co bylo dřív, vejce nebo slepice? Když mu člověk oslabenou imunitu, můžou se přemnožit kvasinky - když se člověku přemnoží kvasinky, oslabí se imunita...

Tady bych to viděl jinak než na filozofickou otázku, na začátku jste měl imunitu určitě dobrou a byl bez kvasinek. Pak jste si patrně stresem rozhodil imunitu a přišla kvasinka, čili zde je to celkem jasné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz