Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Belladonna píše:
Pane Jardo, ráda bych se Vas zeptala, jak přesně použít DMSO s aktivovaným MMS při výskytu basaliomu na zádech, a jestli je to vůbec vhodné, případně co jiného byste doporučil? Děkuji.

Normálně aktivujete dávku MMS a přidáte zhruba stejné množství DMSO, promícháte a co nejrychleji dopravíte na potřebné místo. Ovšem má to i svá rizika, jde o něco jako injekce přes kůži a klidně může dojít k vtažení nějakých šmejdů do místa aplikace. Osobně bych na ten problém vyzkoušel nejdříve černou mast, o které se zde již také psalo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Robil som si kúpeľ v MMS2 a dal som toho do vane 2,5 lyžičky. Nič som pri tom zvláštne necítil. Iste to na niečo zabralo no neviem na čo. Dosť mám po tom suchú pokožku. Akurát som vypozoroval, že po tomto kúpeli som nebol unavený ako po druhých. Je zo mňa úplne cítiť chlór. Dúfam, že to zlikvidovalo kvasinky pod kožou. Má tento kúpeľ zásaditý účinok?

Tak určitě je to louh, čili má jednoznačně zásaditý účinek a mimořádné likvidační schopnosti na houby, plísně a kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 10:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Chápu to dobře že se obecně dá HCl používat pro aktivaci MMS1? To by bylo skvělé, neb by to zabilo dvě mouchy a ještě víc breber jednou ranou.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 11:04 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Chtěl bych se zeptat, je možné mít průjem, při použití MMS při koupeli ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 7:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Chápu to dobře že se obecně dá HCl používat pro aktivaci MMS1? To by bylo skvělé, neb by to zabilo dvě mouchy a ještě víc breber jednou ranou.

Ano, chápete to správně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 7:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
Chtěl bych se zeptat, je možné mít průjem, při použití MMS při koupeli ?

Není to běžné, ale asi je to možné, protože i tak MMS hubí v těle mnoho šmejdů, což musí tělo odstranit a pokud jsou špatná játra i ledviny a přicpané střevo, tak holt nastane průjem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 11:48 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Děkuji, ještě by mě zajímalo, jaký je rozdíl v tom, když na čištění (nebo proplachování) zubů použiju aktivovaný nebo neaktivovaný MMS. Pročítal jsem forum, ale nějak jsem si na to nedokázal udělat ucelený názor - která metoda je správná. Z toho co jsem pochopil, tak neaktivovaný má tu vyýhodu, že je hodně zásaditý, takže ideální na zuby, ale zase aktivací se začne uvolňovat chlordioxid, který by měl být taky učinný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 10:03 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
smajliss píše:
Děkuji, ještě by mě zajímalo, jaký je rozdíl v tom, když na čištění (nebo proplachování) zubů použiju aktivovaný nebo neaktivovaný MMS. Pročítal jsem forum, ale nějak jsem si na to nedokázal udělat ucelený názor - která metoda je správná. Z toho co jsem pochopil, tak neaktivovaný má tu vyýhodu, že je hodně zásaditý, takže ideální na zuby, ale zase aktivací se začne uvolňovat chlordioxid, který by měl být taky učinný.

myslimm ze ta zasaditost sa da dobre vyladit poctom kvapiek kyseliny. idealne s hcl. Jarda to tu uz niekde spominal, zial, neviem kde. proste dat kyseliny napriklad iba polovicu co mms a otestovat si, ako to budu znasat zuby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 10:20 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
budem vdacna za radu ohladom mms2. mam ho naporcovane v tobolkach, tie uskladnujem jednak v uzavretom zavaraninovom poharia a dalsie v plastovej srobovacej nadobe od lepicolu. v oboch nadobach som vsak vcera nasla par prasknutych kuskov. vcelku casom tie toboky akoby nejako krehnu, pri manipulacii mi ndopatrenim jedna spadla na zem a praskla. je toto iba neprijemna chybicka krasy, ci sa je na mieste obavat nejakeho vybuchu, vznietenia, ci podobne?
je to 70% chlornan vapenaty
dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 7:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
Děkuji, ještě by mě zajímalo, jaký je rozdíl v tom, když na čištění (nebo proplachování) zubů použiju aktivovaný nebo neaktivovaný MMS. Pročítal jsem forum, ale nějak jsem si na to nedokázal udělat ucelený názor - která metoda je správná. Z toho co jsem pochopil, tak neaktivovaný má tu vyýhodu, že je hodně zásaditý, takže ideální na zuby, ale zase aktivací se začne uvolňovat chlordioxid, který by měl být taky učinný.

Tak fungovat budou patrně obě varianty, nicméně aktivovaná verze má výhodu v uvolněném chlordioxidu, který prakticky okamžitě zlikviduje kdejakého šmejda v dutině ústní. Osobně vidím jako nejméně agresivní aktivovanou variantu s tím, že k aktivaci použijete naprosto původní recept, tedy 1 kapka chloritanu sodného a pět kapek čerstvé citrónové šťávy, přičemž aktivace je tři minuty. Také se dá použít menší množství HCl jak píše členka ovekyska.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 7:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
budem vdacna za radu ohladom mms2. mam ho naporcovane v tobolkach, tie uskladnujem jednak v uzavretom zavaraninovom poharia a dalsie v plastovej srobovacej nadobe od lepicolu. v oboch nadobach som vsak vcera nasla par prasknutych kuskov. vcelku casom tie toboky akoby nejako krehnu, pri manipulacii mi ndopatrenim jedna spadla na zem a praskla. je toto iba neprijemna chybicka krasy, ci sa je na mieste obavat nejakeho vybuchu, vznietenia, ci podobne?
je to 70% chlornan vapenaty
dakujem.

Jde o normální jev, chlorové vápno je extrémně agresivní a tobolky vysušuje, což vede k jejich zkřehnutí a případnému praskání. Není tedy vhodné si jich dělat moc velkou zásobu, ale až na malé chybičky jich většina vydrží použitelná klidně i půl roku, čili já zde problém nevidím. Výbuch, ani jiné katastrofy nehrozí, toho se bát nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 9:41 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
Jde o normální jev, chlorové vápno je extrémně agresivní a tobolky vysušuje, což vede k jejich zkřehnutí a případnému praskání. Není tedy vhodné si jich dělat moc velkou zásobu, ale až na malé chybičky jich většina vydrží použitelná klidně i půl roku, čili já zde problém nevidím. Výbuch, ani jiné katastrofy nehrozí, toho se bát nemusíte.

dakujem, upokojili ste ma.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 11:59 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Za aky dlhy cas si mozem dat panaka s hcl po uziti mms2? mavam celkom casto po mms2 zahu a proste to potrebujem v zaludku upravit. dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
Za aky dlhy cas si mozem dat panaka s hcl po uziti mms2? mavam celkom casto po mms2 zahu a proste to potrebujem v zaludku upravit. dakujem.

Já bych tu kyselinu užíval spíše tak 20 minut před použitím MMS a stejný čas platí i po aplikaci MMS, nicméně nijak by vadit neměla, je to pouze další aktivátor. Dokonce z počátku se MMS užívalo bez aktivace a aktivovalo si ho tělo samo vlastní kyselinou, ovšem někdo si ji netvoří, čili pak se od této varianty ustoupilo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 1:40 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
Já bych tu kyselinu užíval spíše tak 20 minut před použitím MMS a stejný čas platí i po aplikaci MMS, nicméně nijak by vadit neměla, je to pouze další aktivátor. Dokonce z počátku se MMS užívalo bez aktivace a aktivovalo si ho tělo samo vlastní kyselinou, ovšem někdo si ji netvoří, čili pak se od této varianty ustoupilo.

Ja som ale mala na mysli MMS2.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz