Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 3:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Je správný předpoklad, že mohu MMS1 přikápnout do ranní citronové šťávy i když jí bude x-krát víc než MMS?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
Ja som ale mala na mysli MMS2.

Ok, to jsem byl nějaký vypnutý, je toho moc, ale ani tak to ničemu nevadí, nicméně bych pro jistotu držel odstup tak cca 20 minut, aby nedocházelo k přímé reakci, i když i v žaludku je normálně HCl přítomna a reakce nijak nevadí


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Je správný předpoklad, že mohu MMS1 přikápnout do ranní citronové šťávy i když jí bude x-krát víc než MMS?

Ano, ničemu by to vadit nemělo, ale aktivace bude pak rychlejší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 4:40 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
V mojom meste nikde nie a nie dostať tie tobolky velkosti 0. Obvolal som vela lekarni a všade povedali, že nemajú alebo majú len pre vlastnú potrebu. No jedna pani mi povedala, že môže mi to objednať a ak som sa jej spýtal či je to veľkosť 0 nevedela mi odpovedať. Povedala mi akurát, že ta tobolka, je veľka ako vitamin E v tobolke. Môže to byť ta veľkosť 0?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:46 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:00 am
Příspěvky: 12
A to z akého mesta si??? lebo som našiel v BB lekáíreň v nemocnici, kde Ti tobolky predaju...ak to tak máš blízko...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 11:46 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
hammel píše:
V mojom meste nikde nie a nie dostať tie tobolky velkosti 0. Obvolal som vela lekarni a všade povedali, že nemajú alebo majú len pre vlastnú potrebu. No jedna pani mi povedala, že môže mi to objednať a ak som sa jej spýtal či je to veľkosť 0 nevedela mi odpovedať. Povedala mi akurát, že ta tobolka, je veľka ako vitamin E v tobolke. Môže to byť ta veľkosť 0?

hammel, tu sa da cz net, ak by si mal zaujem:
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/459 ... 000ks-bile

alebo este lepsie tu:
http://www.predajbylin.sk/sortds.html

hoci su drahsie, da sa aj mensie mnozstvo a urcite stoji za to, ta ponuky bylin. nevime, sko je to tam s cenami, no ponuka je bohata.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:35 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
maji i ceskou pobocku: http://www.prodejbylin.cz/

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
V mojom meste nikde nie a nie dostať tie tobolky velkosti 0. Obvolal som vela lekarni a všade povedali, že nemajú alebo majú len pre vlastnú potrebu. No jedna pani mi povedala, že môže mi to objednať a ak som sa jej spýtal či je to veľkosť 0 nevedela mi odpovedať. Povedala mi akurát, že ta tobolka, je veľka ako vitamin E v tobolke. Môže to byť ta veľkosť 0?

Za bezkonkurenční ceny je mají zde, http://www.noventis.cz/1186-uvod/ , ale netuším zda je posílají i do zahraničí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 2:24 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Pane Jardo, mám dotaz ohledně reakce organismu na MMS1. Pravidelně jsem užíval cca 1 týden s aktivací HCL, postupně od jedné kapky až na šest s odstupem cca po 3 hodinách. Ze začátku reakce žádná, jen únava. Na dávce čtyři kapky jsem dostal velmi silnou rýmu až zahleněli krční mandle a začal jsem mít velké bolesti kloubů, hlavně po ránu. (Jako slabá chřipka, ale bez teplot a bolesti svalů) Na šesti kapkách jsem musel skončit kvůli té rýmě a stupňující se únavě. Jinak strava z 90% živá, ovoce a zalenina + voda + denně klystýr.

Zajímá mě Váš názor, zda je rýma, zahlenění, klouby je způsobeno MMS, jako reakce lymfatického systému na velké množství zabitého bordelu, který nelze vyloučit přirozenou cestou? Tak to prostě lymfasystém nacpal na vstupní filtry? (nosní a krční mandle).Ty klouby bych tipoval na parazity co tam maj schovku před MMS? Zatím se toho nemohu zbavit a to jsem týden po této kůře. Jinak se cítím velmi dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 10:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Tak jsem začal s MMS - protkol 1000 proti kandidě. Dnes jsem ráno testoval 30 kapek během jedná hodiny. Chtěl jsem si být jistý že to má nějakou sílu, ty tři kapky byly takové jemné.) Šlo to ze mě dolem celý den. Křeče ve střevech a průjem. Nebyl to zas takový extrém, ale rozhodně nedoporučuju a budu se nadále držet protokolů strejdy Jima. NIcméně i přes to přese všechno mám pocit že mě MMS postavilo zpět na zem. Stále jsem se cítil strašně zesláblý, nohy úplně energeticky prázdné. Od prvního dnes s protokolem 1000, kdy jsem asi po třetí hodině byl unavený a musel jít spát, tak od té doby co jsem se probudil se cítím fakt jinak.

Pane Jardo můžu se zeptat kolik jste zkoušel nejvíc kapek? A kolik jich bylo bez potíží. Nehodlám Vás po dnešku předhánět, ale jen tak by mě to zajímalo. Ať tu je také nějaká legrace do toho detoxu.)

Myslíte že je rozumné do toho MMSka takhle zkraje rozjíždět hřebíček?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
MartinK píše:
Pane Jardo, mám dotaz ohledně reakce organismu na MMS1. Pravidelně jsem užíval cca 1 týden s aktivací HCL, postupně od jedné kapky až na šest s odstupem cca po 3 hodinách. Ze začátku reakce žádná, jen únava. Na dávce čtyři kapky jsem dostal velmi silnou rýmu až zahleněli krční mandle a začal jsem mít velké bolesti kloubů, hlavně po ránu. (Jako slabá chřipka, ale bez teplot a bolesti svalů) Na šesti kapkách jsem musel skončit kvůli té rýmě a stupňující se únavě. Jinak strava z 90% živá, ovoce a zalenina + voda + denně klystýr.

Zajímá mě Váš názor, zda je rýma, zahlenění, klouby je způsobeno MMS, jako reakce lymfatického systému na velké množství zabitého bordelu, který nelze vyloučit přirozenou cestou? Tak to prostě lymfasystém nacpal na vstupní filtry? (nosní a krční mandle).Ty klouby bych tipoval na parazity co tam maj schovku před MMS? Zatím se toho nemohu zbavit a to jsem týden po této kůře. Jinak se cítím velmi dobře.

Osobně bych to odhadl stejně a patrně jste se trefil ve všech bodech, prostě zatím ten bordel nedokážete tak rychle vylučovat a jel bych pomaleji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Tak jsem začal s MMS - protkol 1000 proti kandidě. Dnes jsem ráno testoval 30 kapek během jedná hodiny. Chtěl jsem si být jistý že to má nějakou sílu, ty tři kapky byly takové jemné.) Šlo to ze mě dolem celý den. Křeče ve střevech a průjem. Nebyl to zas takový extrém, ale rozhodně nedoporučuju a budu se nadále držet protokolů strejdy Jima. NIcméně i přes to přese všechno mám pocit že mě MMS postavilo zpět na zem. Stále jsem se cítil strašně zesláblý, nohy úplně energeticky prázdné. Od prvního dnes s protokolem 1000, kdy jsem asi po třetí hodině byl unavený a musel jít spát, tak od té doby co jsem se probudil se cítím fakt jinak.

Pane Jardo můžu se zeptat kolik jste zkoušel nejvíc kapek? A kolik jich bylo bez potíží. Nehodlám Vás po dnešku předhánět, ale jen tak by mě to zajímalo. Ať tu je také nějaká legrace do toho detoxu.)

Myslíte že je rozumné do toho MMSka takhle zkraje rozjíždět hřebíček?

Nejvíce jsem vyzkoušel 60 kapek za hodinu 20 na začátku, 20 uprostřed a 20 na závěr. Na rozdíl od jiných pokusníků jsem ani nekadil, ani neblinkal a patrně bych ustál i mnohem větší dávku, ale myslím že všeho s mírou. Nikomu něco takového zkoušet nedoporučuji, určitě by s tím měla naprostá většina lidí zásadní problém. Já bych nejdříve jel nějakou dobu MMS a teprve až nebude dělat potíže, tak bych do toho naládoval trojčátko.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 3:10 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
ovekyska píše:
hammel, tu sa da cz net, ak by si mal zaujem:
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/459 ... 000ks-bile

alebo este lepsie tu:
http://www.predajbylin.sk/sortds.html

hoci su drahsie, da sa aj mensie mnozstvo a urcite stoji za to, ta ponuky bylin. nevime, sko je to tam s cenami, no ponuka je bohata.

No áno presne tie som si všimol no ta lekaren nonstop je slovenská stránka ale dovážajú to z Česka takže znovu vysoke poštovné cca 8€ píšu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 9:09 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Nejaka novinka mi dosla, MMS protokol 1000+...
http://www.voiceofmms.com/fe/10262-prot ... 0-and-mms2

ale porovnajte to video s tymto a Jim Humble vyzera o dost horsie, mam pocit. Vidno, ze ma asi starosti. (alebo zeby proste zostarol?)
http://www.youtube.com/watch?v=PGjUp1zoov8

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nejaka novinka mi dosla, MMS protokol 1000+...
http://www.voiceofmms.com/fe/10262-prot ... 0-and-mms2

ale porovnajte to video s tymto a Jim Humble vyzera o dost horsie, mam pocit. Vidno, ze ma asi starosti. (alebo zeby proste zostarol?)
http://www.youtube.com/watch?v=PGjUp1zoov8

Tak nikdo nemládne a rozdíl tam pár let bude.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz