Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 6:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 7:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
gonzales01 píše:
V dalším příspěvku je odpověď, že se kandida sice zapouzdřuje, ale že se nestává rezistentní, je to problém dávkování a dopravy MMS v danné koncentraci, tak aby látka byla účinná a to stávající způsob užívání nezajistí:

"Dr. Humiston may be correct in stating that Candida may hide deeper within the biofilm, but he is wrong in stating that it will become resistant to chlorine dioxide.

The real problem is finding a way to deliver the correct concentration of chlorine dioxide and maintaining contact for the correct amount of time. The current MMS protocol is most likely not able to do this, even at the extreme high doses recommended by Jim Humble."

Je potřeba udržet potřebnou koncentraci MMS po určitou dobu (závislost koncentrace ppm a dobou po kterou dojde k vyhlazení). Otázkou je, jak to tam dostat v domácích podmínkách, ale všechno je asi věc motivace \":-)\".

"Chlorine dioxide kills by having a concentration of it in contact with the bacteria, fungi, and/or virus for a period of time. This is referred to as the CT value. The CT value for Candida albicans is 100 for a 7 log reduction. This means that if you have a concentration of chlorine dioxide of 5 PPM, you would have to maintain contact for 20 minutes to kill off Candida albicans."

Dál se zmiňují přírodních fungicidy, vliv alk. stravy na alk. krve na obsah/přisvojitelnost kyslíku a schopnost ničit patogeny atd:

".. boosting oxygen levels in the body can be one of the most powerful weapons for overcoming polysystemic candidiasis and returning the body to a natural state of health and balance"

řekl bych podobné závěry jako tady na foru.
Jardo nevíte jaký vliv má lugol na kandidu?

Jód má na kandidu vyloženě likvidační účinek a po jeho srovnání se většinou stav velice slušně upraví, nebo kandida dokonce zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Díky za přežvejkání. Sice jsem to četl, ale nějak jsem si už z toho nic nevybral.

Jinak MMS1 jsem začal včera (protokol 1000) a najednou mám o mnoho víc energie. MMS2 jsem zatím vysadil, aby toho nebylo moc, ještě včera ráno jsem měl 0,5 kapsle, ale celý den jsem měl takový útlum, že jsem si říkal, že to stačí. Prospal jsem pár hodin a cestou do práce přišel příliv lehkosti, dobré nálady, energie. Dnes ráno jsem testoval co snesu. V 6:00 jsem dal 10kapek, v 7:00 dalších dvacet. Dvě hodinky dobrý, pak začal tlačit hodně žaludek a plynuju jak divej. Ale to spíš připisuju včerejšímu úletu na bramborácích do kterých jsem si jako do palačinek motal syrový česnek a spráskl ho se třemi celou paličku:)) Nicméně po celou dobu cítím pod tím tlakem lehkost, energii, můžu číst, nemám brain fog. Sem tam přijde mírné blivno, ale říkám si že když jsem zvládl 30 kapek, játra už docela vládnou.
MMS1 mě každopádně hodně příjemně překvapuje a subjektivně ho pociťuju líp než dvojku. Ale je možný že prostě přišel nějakej zlom. Den před nasazením MMS1 jsem se ve 2 ráno probudil se strašnými křečemi ve střevech a něco šlo asi ven, od té doby se cítím jinak.
Řikám si kdoví co ve mě chcípá, že se mi tak ulevilo, před dvěma lety jsem byl na půl roku v Indii tak třeba jsem si tehdy něco přivez (ale kandida příznaky jsem měl už x let předtim). Ještě nahodim hřebíček co nejdřív. To by taky mohlo bejt dobrý překvápko. .)

Plánuju pokračovat s protokolem 1000 bez extrémů, sem tam MMS klystýr. Imo klystýr je odpověď na otázku jak dostat dostatečné množství MMS do krve. Krz klystýr to jde rovnou do oběhu/plasmy a to i na místa, kam se to při perorální aplikaci nedostane (prý). Nebo transdermálně ve směsi s DMSO. Tento druh aplikace se doporučuje pokud je někomu špatně od žaludku při pití. Je to popsané i na českých emms.cz stránkách. Zkoušel jste to někdo? Co na to candida?
Btw. prý to strašně smrdí:) Já to chtěl koupit tátovi kvůlivá kloubům ale nevim nevim teď:)

Držím palce všem.

Tak i Indie jste si mohl dovést spoustu zajímavých zvířátek, čili není divu, že pokud vás opouštějí dělá se vám lépe. Klystýry s MMS jsem zde také popisoval a konečná dávka je tak 10 aktivovaných kapek na litr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
DMSO je MSM?

Není DMSO je Dimethylsulfoxid a MSM je Metyl sulfonyl metan.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Don Alejo píše:
Je vhodné užívat Pangamin, čili pivovarské kvasnice, když mám problémy s přemnoženými kvasinkami?

Není, kvasinka je má vyloženě ráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
MSM se vyrábí z DMSO.Ale funguje při styku z pokožkou stejně,ale prý nesmrdí.Nikdy jsem ho neměl takže nedokážu porovnat.Jinak všechny info čerpám z této knihy http://www.pknihy.cz/knihy/017709/Zazra ... lesti.html ,je fakt dobrá a vše je tam pěkně vysvětleno.

To je pravda, ale s tím protlačováním čehokoliv přes pokožku velice opatrně, dostane se tam i spousta bordelu a to žádoucí určitě není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 4:36 pm 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Jarda píše:
Jód má na kandidu vyloženě likvidační účinek a po jeho srovnání se většinou stav velice slušně upraví, nebo kandida dokonce zmizí.

Děkuji Jardo. Ještě bych se Vás rád zeptal, jestli máte zkušenost s použitím lugolu v klystýru. Četl jsem, že je to hodně silné a dokáže to na sebe nabalit obrovské množství svinstva ze střev a má to dost silný vyhlazovací potenciál \":-)\". Uvádí to myslím i Hulda C. Dá se nějak podpořit vstřebávání jódu preorálně? Mejte se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 6:21 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
AIM_FREEMAN píše:
To jsem netušil, že MSM také umí protlačit látky kůží. Mohl byste prosím uvést konkrétní postup? Třeba i do vlákna MSM ať nejsme offtopic.

Já to vysypu z kapsle,namažu si kolena dětským olejíčkem a pak to na to nasypu a vtírám tak 5 minut až se to rozpustí.Funguje to skvěle i na záda a na namožené svaly,ale jak píše Jarda-bacha na čistotu.V tom olejíčku nebo nějakém nosiči by toho podle knihy mělo být 15% ale já to nijak něměřím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
gonzales01 píše:
Děkuji Jardo. Ještě bych se Vás rád zeptal, jestli máte zkušenost s použitím lugolu v klystýru. Četl jsem, že je to hodně silné a dokáže to na sebe nabalit obrovské množství svinstva ze střev a má to dost silný vyhlazovací potenciál \":-)\". Uvádí to myslím i Hulda C. Dá se nějak podpořit vstřebávání jódu preorálně? Mejte se.

Tak lugol do klystýru jsem dosud nikdy nezkoušel, ale asi to bude řádná pecka. Pokud jste někde zachytil nějaké rozumné dávkování, tak to sem dejte, také třeba někdo již něco podobného vyzkoušel. Ten poslední dotaz nechápu, jak podpořit, ten se vstřebá během pár minut, čili zde nechápu otázku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 9:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Pavel Veselý píše:
Já to vysypu z kapsle,namažu si kolena dětským olejíčkem a pak to na to nasypu a vtírám tak 5 minut až se to rozpustí.Funguje to skvěle i na záda a na namožené svaly,ale jak píše Jarda-bacha na čistotu.V tom olejíčku nebo nějakém nosiči by toho podle knihy mělo být 15% ale já to nijak něměřím.

Fajn, dík. Mě napadlo zakápnout to jódem. Dlouhodobě mě bolej kolena a říkám si jestli tam nemam schovaný nějaký brebery. Vidíte nějakej problém v protlačení pár kapek jódu do kolen? Navíc si říkám, že to je dobrý způsob jak se vyhnout vtáhnutí sajrajtu. Předtím bych to zacák klidně i peroxidem.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Fajn, dík. Mě napadlo zakápnout to jódem. Dlouhodobě mě bolej kolena a říkám si jestli tam nemam schovaný nějaký brebery. Vidíte nějakej problém v protlačení pár kapek jódu do kolen? Navíc si říkám, že to je dobrý způsob jak se vyhnout vtáhnutí sajrajtu. Předtím bych to zacák klidně i peroxidem.

Jód nemůže škodit a navíc povrchem kůže se dá dost těžko předávkovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 10:42 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Jarda píše:
Tak lugol do klystýru jsem dosud nikdy nezkoušel, ale asi to bude řádná pecka. Pokud jste někde zachytil nějaké rozumné dávkování, tak to sem dejte, také třeba někdo již něco podobného vyzkoušel. Ten poslední dotaz nechápu, jak podpořit, ten se vstřebá během pár minut, čili zde nechápu otázku.

Je to pecka, člověk se prý pak nemá lekat co se objeví v míse \":-)\". Komunikuju to s člověkem co to dělal, jak se dostanu k rozumnému výsledku, tak to sem dám. Nedá se nějak v domácích podmínkách udělat ten test na přítomnost jodu v moči (vezme se dávka 50mg, a otestuje se kolik procent jódu je v moči sebrané za 24h, pokud je větší než 90%, tak je štítná nasycená). Myslím že to může být docela blbnutí ale na druhé straně zase asi dost přesná záležitost, ale chce to umět to nějak jednoduše naměřit, třeba pomocí nějakého extra levného minikolorimetru. Prodávají se jednoduché přístroje pro stanovení látek v bazénech http://www.hannacz.com/products-page/ko ... ry/hi-718/. Ale chtělo by to něco mnohem levnějšího.

K tomu vstřebávání, distribuci jódu do buněk prý výrazně zlepšuje dodatečné dodávání vitamínu C (teď nemyslím smíchat), je to pravda?

Ještě bych se Vás Jardo rád zeptal na jednu věc: souhlasíte s tím, že u onemocnění štítné žlázy se u hypofunkce jedná o houbovou infekci a léčí se jódem a fungicidy a u hyperfunkce se jedná o bakteriální infekci, která se léčí Magnesiem (MgCl)? A samozdřejmě je možný stav kdy je napadená obojím a pak je vhodné suplementovat oba účinné prostředky?
Díky a hezký den.


Naposledy upravil gonzales01 dne pát čer 10, 2011 3:36 pm, celkově upraveno 6

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 12:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 21, 2011 1:55 pm
Příspěvky: 13
Prosím o radu

4 roky mě pálí pod ohryzkem, veškerá vyšetření nic neprokázala/gastro,orla,krev,sono..../teprve nedávno mi objevili kvasinky na jícnu. Ještě k tomu mám reflux jícnu. Dle mého názoru jsem ty kvasinky měl už před 4 roky, ale nepřišli na to, až se to rozjelo až do jícnu. Nejím už vlastně nic mimo kuřecího, ryb, česneku a zeleniny. Téměř vše jsem na foru přečetl, ale nevím co z toho využít pro svůj problém, prosím případně o radu, děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 7:24 pm 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
gonzales01 píše:
K tomu vstřebávání, distribuci jódu do buněk prý výrazně zlepšuje dodatečné dodávání vitamínu C (teď nemyslím smíchat), je to pravda?

ja mám odskúšané na 3 ľuďoch, že nie céčko, ale magnézium. vyskúšaj na sebe. dávaj si denne céčko a za také 3 dni si urob škvrnu lugolu a sleduj čas, ako rýchlo zmizne jód do tela. potom vysaď céčko, daj chlorid horečnatý (tak na týždeň), zopakuj test a porovnaj si časy.
ja mám skúsenosť, že na horčíku zmizne tá škvrna do tela cca o dve a viac hodín skôr.
čiže céčko nezrýchľuje (nezlepšuje) vstrebávanie, ale je dôležité na regeneráciu tých tkanív, v ktorých bývali baktérie, kým prišiel jod a zrušil im podnájom. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 11:19 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Ako najdlhšie vkuse je možné užívať lichořeřišnicu a vadí, ak ju niekedy jedávam pred jedlom?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 11:58 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
ovekyska píše:
Ako najdlhšie vkuse je možné užívať lichořeřišnicu a vadí, ak ju niekedy jedávam pred jedlom?

užívám ji už rok s malýma pauzama a celou dobu ji dávám před jídlem,protože po jídle mě po ní pálil žaludek(možná kvuli vředíku nebo nevim)ale funguje řekl bych vzatá kdykoliv(měl jsem pěkné herx)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz