Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 12:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
Resite nejak druh selenu? Vetsina selenu z lekaren jsou s nejvetsi pravdepodobnosti anorganicke selenaty/selenity (ptat se na to personalu je zbytecne, dnes v lekarnach delaji zrejme uz jenom prodavacky bez farmaceutickeho vzdelani - na otazku, co v tom je, vam reknou selen a nemaji ani potuchy ze tam nemuze byt proste kus kovu), ktere se spatne vstrebavaji a jsou toxictejsi nez organicky selenomethionin.

Je to opravdu problém a mnoho se zde změnilo, lékárny vlastní většinou zbohatlíci bez nejmenšího ponětí o léčivech, zaměstnávají personál bez znalostí a nejsou tam tedy často ani lékárníci, ani prodavači, ale obsluhují vás mnohdy pouze podavači, což je potřeba si uvědomovat. Jinak používám L-selenomethionin, což je dle mého názoru vyhovující.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 10:13 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Já netvrdím, že to jednoznačně nejde, jenom se mě to nezdá tak jednoduché, protože celý ten postup je vymyšlený na stanovení obsahu dané látky ve víně, nikoliv v moči, což ovšem nemusí znamenat, že to nepůjde.

Podle mého to reaguje na kyselinu vinnou a je jedno, v čem je obsažena. Nemluvě o tom, že některá vína chutnají jako chcanky:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 10:29 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
AIM_FREEMAN píše:
Už mám doma Sporanox a až dodělám očistu jater, tak se do něj pustím. Jak dlouho jste ta AM bral a jaká? Jinak MMS se v těle rozkládá na NaCl (sůl, že) + ClO2 což oproti daleko složitějším molekulám antimykotik je imo daleko menší záhul. Já neříkám, že MMS není pecka, ale přeháníte. Nicméně s názorem, že reakce na velké dávky MMS může být reakce těla na MMS samotné a ne herx. Inu..ono by to chtělo déle testovat. Nenarazil jsem na žádný spolehlivý testimonial který by jednoznačně potvrzoval nebo vyvracel MMS jako proti/prokandidózní. Nicméně teď to brát nehodlám. Zkusím ten Sporanox. Mám jen jedno balení. Nerad bych to nedoléčil a získal rezistentní kmen kvasinek. Jak dlouho jste tey co užíval..jen to opakuji, aby to nezapadlo, neb dotazů je v tomto postu povícero.

Měl jsem za to, že tento web je o přírodní léčbě, proto mi přijde podivné užívat něco co smrdí jako Savo. Ale to je fuk. Když pomohly ty léky manželce, tak nevím o jediném důvodu proč by nemohly pomoct vám. Než se trápit a namlouvat si, že to dělám přírodně a že se efekt dostaví, na to bych se mohl vykašlat. Poprvé jsem užíval fluconazol, měl jsem jednu tabletu na 14 dnů a potom jsem měl tři roky pokoj, dokud jsem nezačal zase "bejčit". Sporanox užívat 1-2 měsíce. Nebudu říkat, že se to s toxicitou přehání, to ať si nechá každý na svém posouzení, nicméně užíval jsem i 800 mg /8 kapslí denně/ týden v kuse a potom jsem snížil dávky a jaterní testy jsem měl v pořádku. Samozřejmě, toto je individuální a nebudu to doporučovat vám. Nicméně útočná dávka na začátek se doporučuje a nepřetržité užívání aspoň 4 týdny ideálně osm...
AIM_FREEMAN píše:
Máte nějaký levný zdroj ostropetřce?

Nemám, kupuju celé semena či co je to a žvejkám to, protože mi to chutná jako ořechy...
AIM_FREEMAN píše:
Co se týče kefíru, tak já mám pocit, že bez něj to mám taky lepší. Laktóza v něm by být neměla. Některé zdroje uvádějí obsah galaktózy na kterou bacily laktózu přemění. Což dává smysl, protože laktóza je složitější a štěpením se určitě nějaká energie pro růst může získat. Ovšem..vůbec tomu jinak nerozumím. Ale byla by to přeměna C12H22011 -> C6H12O6.

ještě jsem nenašel v obchodě kefír či zákys či jogurtové mléko, ve kterém by bylo uvedeno: sacharidy: 0. Vždycky jsou tam aspoň 3 gamy, galaktóza je naopak ještě větší zlo než laktóza. Miluju
všechny zakysané mléčné výrobky, ale nejím je, ačkoliv je to utrpení. Vypiju kefír a jsem nadmutý jak koza...
AIM_FREEMAN píše:
Jinak já taky prolejzám zahr. weby a není to úplně informačně sourodé..)
Kdyžtak hoďte linky na Vaše oblíbené weby, rád se podívám na vaše osvědčené zdroje, je toho přehršel.

asi nejlepší je wholeapproach.com tam je prakticky vše, s čím se můžu ztotožnit. Některé weby uvádí, že na vyléčení z candidy stačí vynechat sladkosti a jednoduché cukry, což může být pravda
u velmi lehkých případů typu kvasinkový výtok jednou za čas... pokud má člověk už seriózní problémy s nadýmáním, průjmy, syndromem chronické únavy a dalším miliónem příznaků, potom už mu sacharidy škodí ve všech podobách, podle mně.
AIM_FREEMAN píše:
P.S: A dáváte řepovou šťávu? Ten ostropestřec prý "jen " regeneruje játra, ale přímo nečistí. Co šťávy obecně?

koupil jsem si dokonce odšťavňovač abych zjistil, že zeleninové šťávy (což jsou defacto sacharidy ze zeleniny zkoncentrované do menšího množství, bez užitečné vlákniny) mi nedělají dobře...
měl jsem čistě zeleninové období, a candidě to vůbec nevadilo. Chápu, že moje dieta není vůbec zdravá, ale např. u crohnovy choroby se pacientům doporučuje kouřit, protože to zrychluje
pohyb potravy střevy a snižuje riziko zánětu... a taky to určitě není obvyklé...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 8:16 am 
Offline

Registrován: pon kvě 16, 2011 9:50 am
Příspěvky: 11
Dobrý den pane Jaroslave,
chci ze zeptat, zda je možné, že mi po klystýru z uriny vymírají kvasinky. Neb předevčírem po prvním mě začalo bolet v krku-zahlenění, dostala jsem rýmu, nasadila jsem si křenovo-citronovou kašičku, ale večer jsem si udělala druhý urinoklystýr a v noci zimnice střídala horkost, bolesti celého těla, kloubů, hlavy. Tak přemýšlím, jestli mám chřipku či jestli jsou to příznaky vymírání kvasinek. Jinak přes měsíc dodržuji vaši protikvasinkovou dietu, užívám různé přírodní fungicidy atd.

Také bych se chtěla zeptat na svého přítele, jestli neporadíte, co by mohlo být příčinou jeho bolestí a jak mu zkusit ulevit. Trápí ho dlouholeté problémy s bolestí v kříži (několikrát měl zablokovaná záda), bolestí nohy ( popisuje jako kdyby měl uprostřed stehna šlachu, kterou mu někdo natahuje ) a bolestí kotníku. Bolesti se tak nějak průběžně střídají, když ho nebolí jedna věc, bolí druhá. Minulý rok např. náhle odezněly půlroční bolesti kříže po kopání výkopu kolem domu. Známý mu říkal, že by to mohla být vyhřezlá ploténka... Stravuje se jako většina obyvatelstva, má sedavé zaměstnání, ale ví, že pohyb mu pomáhá a snaží se na něj najít čas. Má 35 let, výška 180cm, váha 95 kg-je mi jasné, že by měl zhubnout.

Děkuji mockrát Jasmina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jasmina píše:
Dobrý den pane Jaroslave,
chci ze zeptat, zda je možné, že mi po klystýru z uriny vymírají kvasinky. Neb předevčírem po prvním mě začalo bolet v krku-zahlenění, dostala jsem rýmu, nasadila jsem si křenovo-citronovou kašičku, ale večer jsem si udělala druhý urinoklystýr a v noci zimnice střídala horkost, bolesti celého těla, kloubů, hlavy. Tak přemýšlím, jestli mám chřipku či jestli jsou to příznaky vymírání kvasinek. Jinak přes měsíc dodržuji vaši protikvasinkovou dietu, užívám různé přírodní fungicidy atd.

Také bych se chtěla zeptat na svého přítele, jestli neporadíte, co by mohlo být příčinou jeho bolestí a jak mu zkusit ulevit. Trápí ho dlouholeté problémy s bolestí v kříži (několikrát měl zablokovaná záda), bolestí nohy ( popisuje jako kdyby měl uprostřed stehna šlachu, kterou mu někdo natahuje ) a bolestí kotníku. Bolesti se tak nějak průběžně střídají, když ho nebolí jedna věc, bolí druhá. Minulý rok např. náhle odezněly půlroční bolesti kříže po kopání výkopu kolem domu. Známý mu říkal, že by to mohla být vyhřezlá ploténka... Stravuje se jako většina obyvatelstva, má sedavé zaměstnání, ale ví, že pohyb mu pomáhá a snaží se na něj najít čas. Má 35 let, výška 180cm, váha 95 kg-je mi jasné, že by měl zhubnout.

Děkuji mockrát Jasmina

Tak je to možné, to takto nedovedu odhadnout, popisované příznaky se hodí na mnoho neduhů. U těch bolestí hraje hlavní úlohu překyselení a nedostatek minerálů, čili odkyselit se a dodat minerály, začít by měl s hořčíkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 10:47 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Vševěd píše:
gonzales01 píše:
Zajímavá myšlenka, ale osobně si myslím, že to tímto přístrojem s močí nepůjde. Ve víně (nebo vstupní surové šťávě) lze stanovit přibližný obsah TA i levně titrací, ale nikoliv v moči.

Proč by to nemělo jít? Ne že bych to teda zkoušel, ale myslím, že to nebude problém.
Odpovědět na to proč znamená mít podrobnější informace o reakci reagentu se vzorkem moči, způsobu měření a vyhodnocení výsledku tím snímačem a interpretaci výsledku a zjištění jeho průkaznosti u moči nějakým srovnáním s lab. výsledkem a nebo si o tom promluvit s výrobcem. Muselo by se zjistit složení reagentu (louh?), v opačném případě se po 20 pokusech kupuje nová náplň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 2:50 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 21, 2011 4:15 pm
Příspěvky: 24
Zdravím,
zajímalo by mě, jestli můžou takto vypadat příznaky vymírání kvasinek:
- mám už asi měsíc neustále rýmu, aniž bych byla nachlazená - pořád mi teče z nosu, někdy je to lepší, jindy horší. Zároveň jsem velice citlivá na cibuli, česnek a křen - už při krájení nebo strouhání mi z toho slzí oči tak, že někdy vůbec nevidím, a teče z nosu. Na cibuli jsem byla citlivější vždycky, ale v poslední době je to extrém. Dělám si džala néti s MMS a jím křenovou kašičku, protože se snažím odhlenit, ale i když třeba na víkend vynechám, rýma je víceméně stejná.
- po větším množství česneku a oregána v jídle (dva velké stroužky česneku plus asi vrchovatá lžíce oregána do misky zeleninového salátu) se mi dělá nevolno, jednou jsem i zvracela
- mám silné chutě na oříšky (to je myslím asi tak jediné z toho, co teď jím, na čem by se kvasinky mohly aspoň trochu nakrmit)
- mám pocit, že bych něco snědla, i když vím a cítím, že jsem najezená a žaludek mám plný

Je možné, že tou rýmou se mimo jiné vylučují mrtvé kvasinky, ty chutě způsobují kvasinky proto, že hladoví, a tu nevolnost proto, že jich zabíjím moc najednou?

Jsem asi dva týdny po třítýdenní kúře MMS - prvních pět dní vnitřně tři kapky po hodině, což jsem pro obrovské nevolnosti a silný průjem vysadila, jinak celé tři týdny každý večer koupele ve 20 - 30 kapkách a skoro celou tu dobu taky džala néti se dvěma kapkami do půl litru do každé dírky dvakrát denně. Občas taky klystýr - 10 kapek do čtvrt litru vody nebo vaginální výplach 10 kapek do půl litru.
Hlavní problémy - svědění konečníku a genitálií a praskání sliznic a kůže v okolí- se od ukončení kúry objevují jen v náznacích a zřídka, řeším to mazáním kokosovým olejem a klystýry a výplachy s MMS, když mám pocit, že se problémy vrací. Takže v tomto směru dost výrazné zlepšení. Zkoušela jsem na tyto problémy všechno možné včetně clotrimazolu, jenamazolu, česnekového výtažku, tea tree oleje, měsíčkové masti a čaje, oregánového oleje, koloidního stříbra, výtažku z grepových jadýrek, lapacha, vilcacory... Všechno v řádu týdnů nebo měsíců. Po pár dnech od vysazení čehokoliv z toho nebo i směsi více prostředků se mi problémy zase vrátily, až teď po MMS a změně jídelníčku to vypadá na změnu k lepšímu. Taky mám mnohem víc energie, silnější imunitu a jasnější myšlení a to i navzdory tomu, že posledních pár týdnů stíhám spát denně sotva šest hodin (dřív bylo osm naprosté minimum, abych mohla fungovat, a o víkendu jsem nebyla dospaná ani po 10 - 12 hodinách).

Tři nebo čtyři týdny jsem na syrové stravě, do každého jídla se snažím přidávat fungicidní potraviny.
Můj jídelníček vypadá asi takhle:
Snídaně: grep s kokosovým olejem, skořicí a mandlemi (vím, že bych měla oříšky střídat, ale po těch mandlích se můžu v poslední době utlouct, že by za tím byl nedostatek hořčíku? Na jiné oříšky mám taky chutě, ale ne tak silné)
Oběd a vpodstatě všechna další jídla (jím 3x - 4x denně): zeleninový salát - většinou okurka, rajče, naklíčené mungo nebo adzuki, olivový olej, oregáno, dva stroužky česneku a slunečnicová nebo dýňová semínka, když jsem doma, tak místo olivového oleje sirná patlanina s mladou cibulkou.
Kromě toho jím ještě lískové oříšky (celkově se snažím nejíst víc oříšků a semínek než 10 deka denně), nepravidelně lněné semínko, brynzu (asi to není ideální, ale stává se mi, že i 20 deka na posezení), kysané zelí a občas červenou cibuli.

Ještě pro úplnost dodávám, že je mi 26, měřím 171 a vážím momentálně 59 (BMI asi 20,2), pH se mi už trochu zvýšilo, takže ráno něco přes 6, odpoledne 7 a víc. Beru vitamín D 2x denně 400 IU, 2x denně kelp, jednou denně vit. E 400 IU, B-komplex forte a Megacéčko ochucené tablety na cucání po 600 mg, několik denně - tady nevím, jestli to není moc velká chyba vzhledem k tomu, že obsahují sladidla. Vlasovou analýzu plánuju v brzké budoucnosti. Vodu piju přemraženou, filtrovat zatím nemám jak, snažím se pít několik litrů denně i za cenu, že to bude z větší části obyčejná voda z vodovodu.

Zajímá mě hlavně, jestli nedělám nějakou blbost, pokud jde o stravu - jestli si třeba nezpůsobuju zbytečné problémy tím, že nacpu do žaludku jídlo s takovým množstvím česneku a oregána, které ho prostě musí podráždit a způsobit nevolnost...

Omlouvám se za ten román, ale nechtěla jsem nic podstatného vynechat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Zuzka K. píše:
Zdravím,
zajímalo by mě, jestli můžou takto vypadat příznaky vymírání kvasinek:
- mám už asi měsíc neustále rýmu, aniž bych byla nachlazená - pořád mi teče z nosu, někdy je to lepší, jindy horší. Zároveň jsem velice citlivá na cibuli, česnek a křen - už při krájení nebo strouhání mi z toho slzí oči tak, že někdy vůbec nevidím, a teče z nosu. Na cibuli jsem byla citlivější vždycky, ale v poslední době je to extrém. Dělám si džala néti s MMS a jím křenovou kašičku, protože se snažím odhlenit, ale i když třeba na víkend vynechám, rýma je víceméně stejná.
- po větším množství česneku a oregána v jídle (dva velké stroužky česneku plus asi vrchovatá lžíce oregána do misky zeleninového salátu) se mi dělá nevolno, jednou jsem i zvracela
- mám silné chutě na oříšky (to je myslím asi tak jediné z toho, co teď jím, na čem by se kvasinky mohly aspoň trochu nakrmit)
- mám pocit, že bych něco snědla, i když vím a cítím, že jsem najezená a žaludek mám plný

Je možné, že tou rýmou se mimo jiné vylučují mrtvé kvasinky, ty chutě způsobují kvasinky proto, že hladoví, a tu nevolnost proto, že jich zabíjím moc najednou?

Jsem asi dva týdny po třítýdenní kúře MMS - prvních pět dní vnitřně tři kapky po hodině, což jsem pro obrovské nevolnosti a silný průjem vysadila, jinak celé tři týdny každý večer koupele ve 20 - 30 kapkách a skoro celou tu dobu taky džala néti se dvěma kapkami do půl litru do každé dírky dvakrát denně. Občas taky klystýr - 10 kapek do čtvrt litru vody nebo vaginální výplach 10 kapek do půl litru.
Hlavní problémy - svědění konečníku a genitálií a praskání sliznic a kůže v okolí- se od ukončení kúry objevují jen v náznacích a zřídka, řeším to mazáním kokosovým olejem a klystýry a výplachy s MMS, když mám pocit, že se problémy vrací. Takže v tomto směru dost výrazné zlepšení. Zkoušela jsem na tyto problémy všechno možné včetně clotrimazolu, jenamazolu, česnekového výtažku, tea tree oleje, měsíčkové masti a čaje, oregánového oleje, koloidního stříbra, výtažku z grepových jadýrek, lapacha, vilcacory... Všechno v řádu týdnů nebo měsíců. Po pár dnech od vysazení čehokoliv z toho nebo i směsi více prostředků se mi problémy zase vrátily, až teď po MMS a změně jídelníčku to vypadá na změnu k lepšímu. Taky mám mnohem víc energie, silnější imunitu a jasnější myšlení a to i navzdory tomu, že posledních pár týdnů stíhám spát denně sotva šest hodin (dřív bylo osm naprosté minimum, abych mohla fungovat, a o víkendu jsem nebyla dospaná ani po 10 - 12 hodinách).

Tři nebo čtyři týdny jsem na syrové stravě, do každého jídla se snažím přidávat fungicidní potraviny.
Můj jídelníček vypadá asi takhle:
Snídaně: grep s kokosovým olejem, skořicí a mandlemi (vím, že bych měla oříšky střídat, ale po těch mandlích se můžu v poslední době utlouct, že by za tím byl nedostatek hořčíku? Na jiné oříšky mám taky chutě, ale ne tak silné)
Oběd a vpodstatě všechna další jídla (jím 3x - 4x denně): zeleninový salát - většinou okurka, rajče, naklíčené mungo nebo adzuki, olivový olej, oregáno, dva stroužky česneku a slunečnicová nebo dýňová semínka, když jsem doma, tak místo olivového oleje sirná patlanina s mladou cibulkou.
Kromě toho jím ještě lískové oříšky (celkově se snažím nejíst víc oříšků a semínek než 10 deka denně), nepravidelně lněné semínko, brynzu (asi to není ideální, ale stává se mi, že i 20 deka na posezení), kysané zelí a občas červenou cibuli.

Ještě pro úplnost dodávám, že je mi 26, měřím 171 a vážím momentálně 59 (BMI asi 20,2), pH se mi už trochu zvýšilo, takže ráno něco přes 6, odpoledne 7 a víc. Beru vitamín D 2x denně 400 IU, 2x denně kelp, jednou denně vit. E 400 IU, B-komplex forte a Megacéčko ochucené tablety na cucání po 600 mg, několik denně - tady nevím, jestli to není moc velká chyba vzhledem k tomu, že obsahují sladidla. Vlasovou analýzu plánuju v brzké budoucnosti. Vodu piju přemraženou, filtrovat zatím nemám jak, snažím se pít několik litrů denně i za cenu, že to bude z větší části obyčejná voda z vodovodu.

Zajímá mě hlavně, jestli nedělám nějakou blbost, pokud jde o stravu - jestli si třeba nezpůsobuju zbytečné problémy tím, že nacpu do žaludku jídlo s takovým množstvím česneku a oregána, které ho prostě musí podráždit a způsobit nevolnost...

Omlouvám se za ten román, ale nechtěla jsem nic podstatného vynechat.

Já bych řekl, že to píšete zhruba správně a reakce takto skutečně probíhají. Také ostatní věci kolem léčby a stravování máte celkem správně a co se týká velkých dávek česneku, tak trochu uberte, nemusí vás to nutit ke zvracení, raději si dejte ještě jiný fungicid, třeba lichořeřišnici. Vždy si sledujte reakce na danou potravinu a jak se budete cítit po něčem unavená, tak raději omezit, nebo po opakovaní špatné zkušenosti vyřadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:30 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Jasmina píše:
dlouholeté problémy s bolestí v kříži (několikrát měl zablokovaná záda), bolestí nohy ( popisuje jako kdyby měl uprostřed stehna šlachu, kterou mu někdo natahuje ) a bolestí kotníku. Bolesti se tak nějak průběžně střídají, když ho nebolí jedna věc, bolí druhá. Minulý rok např. náhle odezněly půlroční bolesti kříže po kopání výkopu kolem domu. Známý mu říkal, že by to mohla být vyhřezlá ploténka... Stravuje se jako většina obyvatelstva, má sedavé zaměstnání, ale ví, že pohyb mu pomáhá a snaží se na něj najít čas. Má 35 let, výška 180cm, váha 95 kg-je mi jasné, že by měl zhubnout.

Tak to je na 90% ta plotenka. Bolest v krizi s vystrelovanim do jedne nohy (prave?), az do kolene, nekdy do kotniku. K tomu, co pise pan Zajicek, me napadlo jeste uzivat MSM (neplest s MMS).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Dobrý den, mockrát díky za váš report - pozitivní i když náročnou zkušenost s MMS/kandidou. Co se týče toho megacéčka, tak bych ho dobral a vyměnil za sypané céčko bez aspartamu, ten silně okyseluje. V DM drogerii mají sypané 39Kč za 100g je to sympatická šroubovací krabička v modré barvě a máte tam i odměrku. Nebo pan Jarda prodává za dobrou cenu po kilu. Ta lichořeřišnice je fakt dobrá. Když jí rozemletou pokoušu, poválím po jazyku, mizí mi povlak a to se děje i vnitřně - cítím pak účinek v dalších částech těla, zejména když jí beru nalačno.
Tomu MMSku dám po zkouškovém ještě šanci.
Co k tomu kelpu ještě selen třeba 100mcg denně? Jód se má dodávat se selenem dohromady a je to navíc skvělý booster imnunity.

Jinak po druhé očistě jater, kterou jsem dokončil dnes jsem se už zas docela poskládal. Ty spousty jablek a jablečné šťávy přeci jen kandidu přiživí, ale oproti té první je znát, že imunitní systém funguje daleko lépe, takže hlásím pozitivní vývoj celé situace. Nicméně jsem měl díky otravě opět krizi - pocity totální beznaděje, že se na to na všechno vykašlu a tak. Fórum je dobrá podpora.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2011 8:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dobrý den, mockrát díky za váš report - pozitivní i když náročnou zkušenost s MMS/kandidou. Co se týče toho megacéčka, tak bych ho dobral a vyměnil za sypané céčko bez aspartamu, ten silně okyseluje. V DM drogerii mají sypané 39Kč za 100g je to sympatická šroubovací krabička v modré barvě a máte tam i odměrku. Nebo pan Jarda prodává za dobrou cenu po kilu. Ta lichořeřišnice je fakt dobrá. Když jí rozemletou pokoušu, poválím po jazyku, mizí mi povlak a to se děje i vnitřně - cítím pak účinek v dalších částech těla, zejména když jí beru nalačno.
Tomu MMSku dám po zkouškovém ještě šanci.
Co k tomu kelpu ještě selen třeba 100mcg denně? Jód se má dodávat se selenem dohromady a je to navíc skvělý booster imnunity.

Jinak po druhé očistě jater, kterou jsem dokončil dnes jsem se už zas docela poskládal. Ty spousty jablek a jablečné šťávy přeci jen kandidu přiživí, ale oproti té první je znát, že imunitní systém funguje daleko lépe, takže hlásím pozitivní vývoj celé situace. Nicméně jsem měl díky otravě opět krizi - pocity totální beznaděje, že se na to na všechno vykašlu a tak. Fórum je dobrá podpora.

No rozkvrdlání toxinů v těle provedením očisty jater je nepochybně nepříjemný zážitek, ale stojí to za to, protože pak se celkově uleví a tělo se chová daleko lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 8:41 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
Jarda píše:
To máte pravdu, ale je otázkou zda se tento stav dá jednoznačně interpretovat jako lepší vstřebávání jódu do tkání, klidně také může v obou případech pouze tělem protékat a odcházet ve větším množství močí. V každém případě je ovšem pravda ta druhá polovina poslední věty s tou souhlasím bez výhrad.

k tomu horčíku si dovolím pochybovať. sestra má diagnózu hypofunkcie so strumou na jednom laloku potvrdené od lekára a škvrna jej vydržala 12 hodín pri prvom teste. to je úplný opak interpretácie škvrnového testu, podľa ktorého by mala mať jódu dosť, teda žiadnu strumu a hypofunkciu. a po týždni na lyžičke horčíka sa nemôže človeku zvýšiť vylučovanie (podľa testu vysokých) zásob jódu tak extrémne. to by zase každý, kto dopĺňa horčík musel mať strumu po kolená. takto to nepasuje.
podľa mňa treba ten test škvrnou interpretovať inak, a síce:
je to iba prehľad o tom, že ZA UDRŹANIA TYCHTO podmienok (teda struma, hypofunkcia, únava) atd... má telo jódu na 12 hodín.
pokiaľ ale doplníme telu niečo čo pred nemalo a začne fungovať lepšie - na INEJ úrovni, tak škvrna skočí smerom dole, lebo na udržanie TÝCHTO NOVYCH podmienok potrebuje telo VIACEJ jódu.
teda stav AKTUALNEJ potreby tela. kde funguje štítna ako centrála, kam si každý orgán posiela žiadosť o dodávku niečoho - napríklad jódu. keď ale telo činnosť nejakého orgánu utlmí, lebo nemá napríklad horčík na jeho prevádzku, tak žiadosť pre štítnu nebude. potom dodáme horčík, orgán začne fungovať dobre a posiela posiela žiadosť štítnej žľaze. spotreba tela sa zvýši, teda škvrna mizne rýchlejšie. keby sme nič nemenili, škvrna by ostávala rovnaká. lenže my dopĺňame rôzne prvky, meníme stravu, čistíme atd. - teda stále meníme podmienky v tele a je logické, že ten test nemôže ostať konštantný. ale mení sa tiež. táto teória mi pasuje lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
trampota píše:
k tomu horčíku si dovolím pochybovať. sestra má diagnózu hypofunkcie so strumou na jednom laloku potvrdené od lekára a škvrna jej vydržala 12 hodín pri prvom teste. to je úplný opak interpretácie škvrnového testu, podľa ktorého by mala mať jódu dosť, teda žiadnu strumu a hypofunkciu. a po týždni na lyžičke horčíka sa nemôže človeku zvýšiť vylučovanie (podľa testu vysokých) zásob jódu tak extrémne. to by zase každý, kto dopĺňa horčík musel mať strumu po kolená. takto to nepasuje.
podľa mňa treba ten test škvrnou interpretovať inak, a síce:
je to iba prehľad o tom, že ZA UDRŹANIA TYCHTO podmienok (teda struma, hypofunkcia, únava) atd... má telo jódu na 12 hodín.
pokiaľ ale doplníme telu niečo čo pred nemalo a začne fungovať lepšie - na INEJ úrovni, tak škvrna skočí smerom dole, lebo na udržanie TÝCHTO NOVYCH podmienok potrebuje telo VIACEJ jódu.
teda stav AKTUALNEJ potreby tela. kde funguje štítna ako centrála, kam si každý orgán posiela žiadosť o dodávku niečoho - napríklad jódu. keď ale telo činnosť nejakého orgánu utlmí, lebo nemá napríklad horčík na jeho prevádzku, tak žiadosť pre štítnu nebude. potom dodáme horčík, orgán začne fungovať dobre a posiela posiela žiadosť štítnej žľaze. spotreba tela sa zvýši, teda škvrna mizne rýchlejšie. keby sme nič nemenili, škvrna by ostávala rovnaká. lenže my dopĺňame rôzne prvky, meníme stravu, čistíme atd. - teda stále meníme podmienky v tele a je logické, že ten test nemôže ostať konštantný. ale mení sa tiež. táto teória mi pasuje lepšie.

Tak konstantní není opravdu nikdy nic a čistě teoreticky by ta vaše varianta fungovat mohla, nicméně já zde uvádím dvě metody na stanovení nedostatku jódu a to teplotu pod jazykem a skvrnu na zápěstí, přičemž zde píšu, že musí sedět oboje, jinak se má dodávat, tak ji změřte tu teplotu a uvidíte. Ona totiž rozhozená štítná žláza nemusí být pouze z nedostatku jódu i když je to nejpravděpodobnější, čili pak je otázkou, zda interpretace tou vaší cestou je nějak jednoznačná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 9:18 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
Jarda píše:
Tak konstantní není opravdu nikdy nic a čistě teoreticky by ta vaše varianta fungovat mohla, nicméně já zde uvádím dvě metody na stanovení nedostatku jódu a to teplotu pod jazykem a skvrnu na zápěstí, přičemž zde píšu, že musí sedět oboje, jinak se má dodávat, tak ji změřte tu teplotu a uvidíte. Ona totiž rozhozená štítná žláza nemusí být pouze z nedostatku jódu i když je to nejpravděpodobnější, čili pak je otázkou, zda interpretace tou vaší cestou je nějak jednoznačná.

som si totiž robila ďalší test škvrnou. okrem céčka (1 mocca) denne a 4 -5 kvapiek lugolu som posledné 2 mesiace nedoplňala nič. strava bez zmeny, stresy vylúčené. a škvrna mi zmizla za 5 hodín, hoci pred cca 2 mesiacmi mi vydržala 9-10. horčíkom to nebude - tým sa namažem možno 1-2x za týždeň.
jediné, o čo sa môžem oprieť je, že sa cítim výborne. čo by ale neodpovedalo výsledku testu, lebo keby mi mizli doterajšie zásoby, tak by to malo byť opačne.
čiže hľadám nejaké pozitívne vysvetlenie, alebo dôvod. to, čo môžem ovplyvniť sa nezmenilo, teda z mojej strany zásah do "procesu" žiadny. tak to muselo byť v tele. a negatívne zrejme nie, to by som si všimla. či zle na to idem ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 9:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 445
1-2x/týdně piju ovocné šťávy (hlavně před sportem na dobití baterek) a každé ráno na snídani pojídám trochu ovoce. Jaké druhy preferovat abych zbytečně nedráždil candidu?
Našel jsem tyto jako vhodné: zelená jablka, bobulovité ovoce, avokádo, grapefruit, citron, limetka
a tyto jako nepříliš vhodné: banán, sušené ovoce
Do šťáv jsem to omezil a používám jen hrozny, ananas, jablka, grepy a občas třešně/višně, ale určitě budou i jiné...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz