Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sonula píše:
Dobrý den,
od té doby, co jsem začala s klystýry mám problémy se zácpou. Momentálně jsem s klystýry na frekvenci 1x za týden (po každodenním, ob den, ob dva dny a ob tři dny) a problém se zhoršuje, bych řekla. Teď mám stolici jen 1x týdně, a to v den, co provádím klystýr. To ho pak samozřejmě nemůžu udržet a dělám ho navícekrát. Ale jde mi o to, kde dělám chybu, nebo čím to je? Nejím skoro maso a vyhýbám se mouce, mléku i sladkostem, lactobycily užívám.
Děkuji předem za odpověď.

Nedovedu posoudit, co děláte špatně, nepíšete to nejpodstatnější, čím klystýry provádíte. Dále záleží na stavu štítné žlázy a tedy dostatku jódu, případně dost velký vliv na správnou defekaci má obsah tuku v potravě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:58 pm 
Offline

Registrován: pon bře 07, 2011 3:12 pm
Příspěvky: 17
Děkuji. Tuky mají na stolici jaký vliv? Čím méně tuků, tím lépe? Nebo přírodní oleje - čím více tím lépe? Do klystýrů dávám občas citrón, ale ten nemůžu udržet, je možné že působí trochu agresivněji? Také dávám zelený jíl a jinak pouze vodu. Co je nejlepší?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2011 8:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sonula píše:
Děkuji. Tuky mají na stolici jaký vliv? Čím méně tuků, tím lépe? Nebo přírodní oleje - čím více tím lépe? Do klystýrů dávám občas citrón, ale ten nemůžu udržet, je možné že působí trochu agresivněji? Také dávám zelený jíl a jinak pouze vodu. Co je nejlepší?

To spíše obráceně, bez tuku se prakticky nedá vykadit. Není to o tom, čím více, tím lépe, ale přiměřeně, aby tělo fungovalo. Citrón likviduje kvasinky, čili asi máte střevo plné kvasinek a chtělo by to přejít na klystýry urinové, nebo s přídavkem jablečného octa, což jsem zde již popisoval, tak si to dohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 6:08 am 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
To spíše obráceně, bez tuku se prakticky nedá vykadit. Není to o tom, čím více, tím lépe, ale přiměřeně, aby tělo fungovalo. Citrón likviduje kvasinky, čili asi máte střevo plné kvasinek a chtělo by to přejít na klystýry urinové, nebo s přídavkem jablečného octa, což jsem zde již popisoval, tak si to dohledejte.

Jenom přidám zkušenost-při klystýru s urinou udržím i 1,5l 30minut,ale ze 3 deci černé kávy jsem měl problém i s doporučenýma 15ti minutama.Ale co mně nejvíc udivilo,že ta černá barva kávy ve mně zústala a na WC to bylo skoro čisté.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 7:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Jenom přidám zkušenost-při klystýru s urinou udržím i 1,5l 30minut,ale ze 3 deci černé kávy jsem měl problém i s doporučenýma 15ti minutama.Ale co mně nejvíc udivilo,že ta černá barva kávy ve mně zústala a na WC to bylo skoro čisté.

Káva je opravdu silný čistič a ty se pak udrží podstatně hůře, protože více dráždí kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 12:13 am 
Offline

Registrován: ned čer 26, 2011 11:48 pm
Příspěvky: 20
Jarda píše:
Káva je opravdu silný čistič a ty se pak udrží podstatně hůře, protože více dráždí kvasinky.

S urinou zkušenost nemám, ale zkoušela jsem kávu a nedá mi to se nepodělit. S klystýry se peru tak dva měsíce a pořád tak na známku 4. Nedaří se mi moc tam vodu dostat ani udržet. Dostávám silné křeče díky vzduchovým bublinám.
Včera jsem vyzkoušela kávu poprvé a také jsem si říkala kam barva zmizela neboť jsem celý obsah klystýru hned nevyloučila.
Dnes jsem začala klystýr litrem vody s jab. octem. Úspěšně. Na druhé kolo se mi dokonce podařil tak litr kávy. Vydržela jsem asi tři minuty a pak jsem se nestačila divit co ze mně šlo. Dle mě to byly chuchvalce kandidy. Trochu mě vylekal krvavý hlen,
který šel jako první. Nejednalo se o krvácení, v hlenu byly takové krvavé tečky a destičky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 6:48 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Ty krvave hleny jsou normalni. Strevo je asi trochu poskozene od candidy. Ja jsem mel ze zacatku plnokrvave hleny. Ted uz jen male drobky s par teckami. Jinak urina je na klystyry nejlepsi, protoze je telu vlastni a cisti taky perfektne. Jednou jsem zapomel ze ji mam ve strevech litr a sedel u pocitace pres hodinu nez jsem si vzpomel, ze bych to mohl jit vypustit \":)\"
Kavu bych asi zase nedal ja. Bal bych se ze to se mnou sekne. V zivote jsem kafe nepil. Nevidim duvod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 7:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
vladěna píše:
S urinou zkušenost nemám, ale zkoušela jsem kávu a nedá mi to se nepodělit. S klystýry se peru tak dva měsíce a pořád tak na známku 4. Nedaří se mi moc tam vodu dostat ani udržet. Dostávám silné křeče díky vzduchovým bublinám.
Včera jsem vyzkoušela kávu poprvé a také jsem si říkala kam barva zmizela neboť jsem celý obsah klystýru hned nevyloučila.
Dnes jsem začala klystýr litrem vody s jab. octem. Úspěšně. Na druhé kolo se mi dokonce podařil tak litr kávy. Vydržela jsem asi tři minuty a pak jsem se nestačila divit co ze mně šlo. Dle mě to byly chuchvalce kandidy. Trochu mě vylekal krvavý hlen,
který šel jako první. Nejednalo se o krvácení, v hlenu byly takové krvavé tečky a destičky.

To jste utrhala kandidu ze střevní stěny, což je dobře a určitě to opakujte, drobné krvácení je při tom normální a časem zmizí, jak vám píše člen sokol.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 4:36 pm 
Offline

Registrován: sob črc 02, 2011 4:32 pm
Příspěvky: 13
dobry den, chcel sa spytat ci je vhodna tato irigacna suprava link: http://eshop.zdravmat.sk/sklo-guma-plast/840-suprava-vyplachovacia-z-pvc-skladacia---klystir.html, je vyrobena z PVC neviem ci je to vhodne, uz som to kupil, ale teraz rozmyslam ci to neje velmi skodlive .. dakujem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2011 8:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
pefo píše:
dobry den, chcel sa spytat ci je vhodna tato irigacna suprava link: http://eshop.zdravmat.sk/sklo-guma-plast/840-suprava-vyplachovacia-z-pvc-skladacia---klystir.html, je vyrobena z PVC neviem ci je to vhodne, uz som to kupil, ale teraz rozmyslam ci to neje velmi skodlive .. dakujem za odpoved

Já myslím, že v tom není problém, protože nálev se tam moc neohřeje, jde maximálně o pár minut a to na nějakou zásadní kontaminaci nestačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 9:08 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Už nějaký týden provádím klystýry nejprve vodou s citronem nyní urinou.Podle čeho poznám,že tlusté střevo je už čisté.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Už nějaký týden provádím klystýry nejprve vodou s citronem nyní urinou.Podle čeho poznám,že tlusté střevo je už čisté.

Pokud budete produkovat spontánně, minimálně jednou, optimálně dvakrát, až třikrát denně, kvalitní formovanou stolici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 9:31 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jak dlouho a často se dají praktikovat urinové klystýry.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 10:07 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
RaDu píše:
Jak dlouho a často se dají praktikovat urinové klystýry.

Prakticky denně, klidně dlouhodobě, protože urina neničí prospěšnou střevní mikroflóru ani nijak nedráždí střevo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 7:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Jak dlouho a často se dají praktikovat urinové klystýry.

Člen RaDu vám to píše správně, zde prakticky neexistuje nějaké o mezení, prostě naprosto dle potřeb a pocitů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz