Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 4:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 9:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
V některých kombuchách prý tyto bakterie jsou, ale v některých ne. Takže leda dát nějakou kombuchu na rozbor, nebo se je pokusit do nějaké nasadit. Ale v tom jsem neměl příliš úspěch co se laktobacilů týče \":)\")

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 11:14 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
A nenapovídá to dostatečně o nutnosti vyladění psychiky, která vydrží v pořádku právě první polovinu pobytu a pak jak už zase začne člověk honit v hlavě ty normální kraviny běžného života se vše vrací do normálu, tedy kvasinka opět jede.

Nemá to nic společného s tím na co myslím, některé z těch cest byly pracovní a řešil jsem na nich problémy jako jindy a stejně jsem projevy candidy neměl. Na druhou stranu u moře nemyslím na nic,
jenom se válím a stejně se to v druhé polovině pobytu vrátí k normálu. Pokud by to bylo tak jak tvrdíte, stačilo by ve dne v noci šňupat koks, být šťastný a zdravotní stav by se zlepšoval. A takhle to určitě nefunguje, nebo se mýlím?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 12:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
Nemá to nic společného s tím na co myslím, některé z těch cest byly pracovní a řešil jsem na nich problémy jako jindy a stejně jsem projevy candidy neměl. Na druhou stranu u moře nemyslím na nic,
jenom se válím a stejně se to v druhé polovině pobytu vrátí k normálu. Pokud by to bylo tak jak tvrdíte, stačilo by ve dne v noci šňupat koks, být šťastný a zdravotní stav by se zlepšoval. A takhle to určitě nefunguje, nebo se mýlím?

Tak je to třeba změna prostředí, u mě je to ovšem dost selektivně příroda (ideálně hory), v jiném městě úlevu necítím, ani na plné pláži. Jisté je to, že když člověk změní prostředí, uvolní se mnoho energie vázané na rutinní chování, které si běžně už ani neuvědomujeme..nejen chování, ale i emoční a myšlenková zacyklení. A to souhlasí i s tím, co píše Jarda. Jen klade důraz na tu racionální složku, protože je tak zaměřený. Pro mě je zas podstatná možnost vypnout řešení množství podnětů, zejména emocí druhých lidí, na které jsem přecitlivělý (do jisté míry je přejímám, odžívám, naštěstí už to umím stále lépe tlumit). Každý bude mít únikové díry trochu jinde. Ale tahle diskuse se mi každopádně líbí, protože bychom se mohli dobrat nějkého obecnějšího pochopení psychosomatiky candidy.

Jinak je mi sympatické, že jste nereagoval na Petra 2 a nemáme tu tudíž flame. Oddychl jsem si. \":D\"

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Nemá to nic společného s tím na co myslím, některé z těch cest byly pracovní a řešil jsem na nich problémy jako jindy a stejně jsem projevy candidy neměl. Na druhou stranu u moře nemyslím na nic,
jenom se válím a stejně se to v druhé polovině pobytu vrátí k normálu. Pokud by to bylo tak jak tvrdíte, stačilo by ve dne v noci šňupat koks, být šťastný a zdravotní stav by se zlepšoval. A takhle to určitě nefunguje, nebo se mýlím?

S tím koksem to vyzkoušené nemám, ale je to klidně možné, dokonce i zde byl tuším nějaký příspěvek, který zmiňuje vymizení kvasinek po léčbě u psychiatra, kde vlastně ani nic jiného než drogy nepodávají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 8:55 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Vztah mezi psychikou a candidou je následující:
pomnožená candida způsobuje kvašení cukru na kyselinu vinnou, a další sračky, způsobující všechny příznaky kandidózy. Je to čistě fyzický proces, způsobující
následně psychické problémy. Brát antidepresiva naprosto nemá smysl, tuto jednoduchou skutečnost si může vyzkoušet každý, kdo kandidózu má, v okamžiku,
kdy je vám skutečně psychicky mizerně doporučuji dávku molybdenu, do deseti minut se "opraví" všechny symptomy candidy, budete mít spoustu energie a
po depresi nebude ani památka.
Je tedy molybden lékem na candidu? Určitě ne, jen srovná stav věcí, ale candidu samotnou neléčí. Umí upravit symptomy ale k vyléčení z candidy nedojde,
na to je potřeba candidu vybít, zredukovat, dietou a antimykotickými prostředky.
Deprese je důsledkem candidy, ne jejím spouštěčem. Opět, stačí přeměřit hladinu kyseliny vinné v moči a je zjevné, že bude oproti normálnímu zdravému člověku
mnohonásobně zvýšená a bude ji tím víc, čím víc sacharidů je přijato ve stravě.
Můžete "ladit psychiku" do zblbnutí, ovšem pokud bude vaše tělo produkovat látku, která deprese způsobuje, bude vám to houby platné. Můžete se nutit do veselé
nálady, ale bude to k ho..u. Vaše problémy mají čistě fyzickou příčinu, a dokud ji neodstraníte, budete se cítit pod psa pořád.
Deprese je důsledek, ne příčina!!!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 8:56 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
AIM_FREEMAN píše:
Tak je to třeba změna prostředí, u mě je to ovšem dost selektivně příroda (ideálně hory), v jiném městě úlevu necítím, ani na plné pláži. Jisté je to, že když člověk změní prostředí, uvolní se mnoho energie vázané na rutinní chování, které si běžně už ani neuvědomujeme..nejen chování, ale i emoční a myšlenková zacyklení. A to souhlasí i s tím, co píše Jarda. Jen klade důraz na tu racionální složku, protože je tak zaměřený. Pro mě je zas podstatná možnost vypnout řešení množství podnětů, zejména emocí druhých lidí, na které jsem přecitlivělý (do jisté míry je přejímám, odžívám, naštěstí už to umím stále lépe tlumit). Každý bude mít únikové díry trochu jinde. Ale tahle diskuse se mi každopádně líbí, protože bychom se mohli dobrat nějkého obecnějšího pochopení psychosomatiky candidy.

Jinak je mi sympatické, že jste nereagoval na Petra 2 a nemáme tu tudíž flame. Oddychl jsem si. \":D\"

Mám ho na "ignore", nevidím jeho příspěvky...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 12:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
Deprese je důsledek, ne příčina!!!

Vztah mezi tělem a myslí je jako problém vejce a slepice. Co bylo dřív? Redukujete to pouze na tělo a biochemii a to je chyba. Minimálně to není psychosomatika. Divil byste se jak těžké choroby projevující se na těle můžou být vyléčeny psychoterapií a kde jsou kořeny tělesných neduhů.
Vemte v úvahu následující: Např. Tlak na výkon od rodičů = stres v mládí, tendence ke stresování se v dospělosti = přetěžování se (třbea workoholsimus), potřeba být nejlepší = zvýšená hladina kortizolu + vyčerpané tělo + samomedikace alkoholem a cukrem = kvasinka. A stejně jako tvrdíte, že je třeba se zbavit kvasinky, vymlátit jí, tak já tvrdím, že dokud se nezmění tendence ke stresování se a třeba pocity nedostatečnosti, nebo potřeby stále vítězit (pouze příklad), tak se bude kvasinka vracet. Protože celkový životní styl opět nastaví vhodné podmínky.
Vidíte, ignore, to je možná docela dobrý nápad:)

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 12:53 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Já myslím, že na psychiku se kde-co svádí a psychikou kde-co vysvětluje... u mně měla candida čistě fyzickou příčinu a zrovna tak
u všech lidí, které potkávám na různých fórech... u ženských je to obvykle hormonální antikoncepce, u chlapů antibiotika braná bez
adekvátního obnovování mikroflóry... psychické problémy byly odjakživa, ATB a antikoncepce posledních 50 let, kdy se candida tak
strašně rozšířila...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 1:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
Já myslím, že na psychiku se kde-co svádí a psychikou kde-co vysvětluje... u mně měla candida čistě fyzickou příčinu a zrovna tak
u všech lidí, které potkávám na různých fórech... u ženských je to obvykle hormonální antikoncepce, u chlapů antibiotika braná bez
adekvátního obnovování mikroflóry... psychické problémy byly odjakživa, ATB a antikoncepce posledních 50 let, kdy se candida tak
strašně rozšířila...

V tomhle máte pravdu, ale zas jen napůl. Nezapomínejte, že u lidí bez predispozic se po léčbě ATB nic nestane. A ty podmínky pro přebujení candidy jsou dané i psychikou..celkovým životním stylem..a ten závisí i na životních postojích, přijatých vzorcích chování etc. Ono za posledních 50 let i toho civilizačního stresu je víc. A na druhou stranu zas životní prostředí je celkově znečištěný, to je zas ta fyzická stránka věci v globálním měřítku. Určitě je ale vliv těch faktorů které uvádíte nezanedbatelný. Ale když se bavím o vlivu psychiky na léčbu už hotového problému, tak ten nemůžete vynechat. Zahořklý člověk, nebo člověk který se chce litovat se těžko vyléčí z čehokoli.
Ten psychologický faktor tu zkrátka je. Je mi skoro trapné argumentovat placebo efektem, ale připomeňme si tento jasný důkaz enormního vlivu psychiky na tělo.

Btw. taky máte hubu plnou rtuti?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 2:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nemám, mám bílé plomby, i když dřív jsem asi měl klasické.
Kdo měl větší psychický stres, válečná generace, nebo my? nebo generace co vyrostla za krize a neměli co žrát? my nemáme žádné problémy, oproti předcházejícím generacím...
jedny ATB paseku neudělají, ale když se ordinujou dlouhodobě nebo často, je o problém postaráno. Obzvlášť když o nějakým laktobacilech se mluví až poslední dobou, za komančů
o tom nikdo nic nevěděl...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Vztah mezi psychikou a candidou je následující:
pomnožená candida způsobuje kvašení cukru na kyselinu vinnou, a další sračky, způsobující všechny příznaky kandidózy. Je to čistě fyzický proces, způsobující
následně psychické problémy. Brát antidepresiva naprosto nemá smysl, tuto jednoduchou skutečnost si může vyzkoušet každý, kdo kandidózu má, v okamžiku,
kdy je vám skutečně psychicky mizerně doporučuji dávku molybdenu, do deseti minut se "opraví" všechny symptomy candidy, budete mít spoustu energie a
po depresi nebude ani památka.
Je tedy molybden lékem na candidu? Určitě ne, jen srovná stav věcí, ale candidu samotnou neléčí. Umí upravit symptomy ale k vyléčení z candidy nedojde,
na to je potřeba candidu vybít, zredukovat, dietou a antimykotickými prostředky.
Deprese je důsledkem candidy, ne jejím spouštěčem. Opět, stačí přeměřit hladinu kyseliny vinné v moči a je zjevné, že bude oproti normálnímu zdravému člověku
mnohonásobně zvýšená a bude ji tím víc, čím víc sacharidů je přijato ve stravě.
Můžete "ladit psychiku" do zblbnutí, ovšem pokud bude vaše tělo produkovat látku, která deprese způsobuje, bude vám to houby platné. Můžete se nutit do veselé
nálady, ale bude to k ho..u. Vaše problémy mají čistě fyzickou příčinu, a dokud ji neodstraníte, budete se cítit pod psa pořád.
Deprese je důsledek, ne příčina!!!

Člen AIM_FREEMAN to píše správně a nedomnívám se, že na to lze mít tak úzký pohled, který uvádíte. Kvasinka těží z výhody, kdy je tělo oslabené a pak má šanci se šířit, ale mnoho lidí je oslabených stále, hlavně kvůli špatnému životnímu režimu, chemické stravě, stresům a mnoha dalším vlivům, čili pokud většinu z těchto chyb odstraníte, měl by se stav normalizovat a velká část je také o psychice.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 9:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Můžete mi prosím doporučit co nejvýhodnější a nejvhodnější zdroj molybdenu? Samozřejmě klidně komerční produkt. Děkuju.

A ještě - máte někdo zkušenosti s užíváním ořešáku a jaké? http://www.prodejbylin.cz/oresak_list/index.html

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 10:26 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Člen AIM_FREEMAN to píše správně a nedomnívám se, že na to lze mít tak úzký pohled, který uvádíte. Kvasinka těží z výhody, kdy je tělo oslabené a pak má šanci se šířit, ale mnoho lidí je oslabených stále, hlavně kvůli špatnému životnímu režimu, chemické stravě, stresům a mnoha dalším vlivům, čili pokud většinu z těchto chyb odstraníte, měl by se stav normalizovat a velká část je také o psychice.

Podávám jasné a přesné argumenty, používám jednoduchá přirovnání a srozumitelně se snažím vyložit, že pokud zmizí z těla kyselina vinná, zmizí i deprese. Kyselina vinná je produkt metabolismu kvasinek,
za předpokladu, že je jim podána správná strava. Držím dietu - nemám žádné deprese. Dám si večer dva banány a ráno budu zralej na mašli. Dám si molybden, metabolismus se srovná a já budu zase v pohodě. Takhle je to jednoduché. Vyzkoušeno, opakovaně.
Candida je nemoc ze silných léků, které bohužel vybíjejí přátelské kultury ve střevě. Antibiotika, hormonální antikoncepce, imunosupresiva, cytostatika. Nic z toho jsme před sto lety neznali a proto candidózu prakticky nikdo neznal.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2011 10:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
Podávám jasné a přesné argumenty, používám jednoduchá přirovnání a srozumitelně se snažím vyložit, že pokud zmizí z těla kyselina vinná, zmizí i deprese. Kyselina vinná je produkt metabolismu kvasinek,
za předpokladu, že je jim podána správná strava. Držím dietu - nemám žádné deprese. Dám si večer dva banány a ráno budu zralej na mašli. Dám si molybden, metabolismus se srovná a já budu zase v pohodě. Takhle je to jednoduché. Vyzkoušeno, opakovaně.
Candida je nemoc ze silných léků, které bohužel vybíjejí přátelské kultury ve střevě. Antibiotika, hormonální antikoncepce, imunosupresiva, cytostatika. Nic z toho jsme před sto lety neznali a proto candidózu prakticky nikdo neznal.

No a kde jste pořídil ten molybden? Počítám že to máte vychytané.

Já ten mechanismus samozřejmě znám. A tedy to od Vás beru. A respektuju vaše paradigma. Já to vidím daleko komplikovaněji i s tím co jste napsal. Máte to tedy každopádně dost ostré...

Jinak já jsem před chvílí vyměkl a snědl tabulku čokolády. V rámci zkouškového piju kávu a vůbec strašně prasim. Tak uvidíme co přinese zítřek \":oops:\" \":lol:\"

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 7:12 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Podávám jasné a přesné argumenty, používám jednoduchá přirovnání a srozumitelně se snažím vyložit, že pokud zmizí z těla kyselina vinná, zmizí i deprese. Kyselina vinná je produkt metabolismu kvasinek,
za předpokladu, že je jim podána správná strava. Držím dietu - nemám žádné deprese. Dám si večer dva banány a ráno budu zralej na mašli. Dám si molybden, metabolismus se srovná a já budu zase v pohodě. Takhle je to jednoduché. Vyzkoušeno, opakovaně.
Candida je nemoc ze silných léků, které bohužel vybíjejí přátelské kultury ve střevě. Antibiotika, hormonální antikoncepce, imunosupresiva, cytostatika. Nic z toho jsme před sto lety neznali a proto candidózu prakticky nikdo neznal.

Miguele k tomu si nedospel sam vid to ti musim tlouct jeden a pul roku do hlavy a pak v duchu hesla ktere ti porad opakuji vid a uz me to nudi:
Jak filosof Schopenhauer řekl: „veškerá pravda musí projít 3 stupni. Prvním stupněm je výsměch. Poté je to zuřivý odpor. Nakonec je to akceptováno jako zcela evidentní„. Během pěti let lidé, kteří ignorují důležitost vztahu nemocí s kvasinkami budou ve stejném táboře jako ti lidé, kteří žijí v přízemní společnosti?

Prijmes pravdu za svou. K tomu vyctu: "Antibiotika, hormonální antikoncepce, imunosupresiva, cytostatika." si mel pridat synteticka antimykotika byť na prirodni bazi nemyslis?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz