Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 4:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2011 5:41 am 
Offline

Registrován: pon úno 21, 2011 1:55 pm
Příspěvky: 13
stana píše:
Dobrý den,trpím chronickou kandidou a chlamidiozou,jím váš doporučený jídelníček.Problémy až na plynatost a bolest kloubů ustoupily,čeho se nejde zbavit je únava a nízký tlak vedoucí až k malátnosti a stavů vyčerpání.Mám za sebou dva klystýry,po nich se dostavila únava ještě větší ale psychice se ulevilo,zažívám někdy pocit jako po opilosti.Prosím Vás pane Zajíčku o doporučené potraviny na tlak a únavu a vůbec jak těmi viry bojovat dál.

Zdravím, prosím o radu,

mám prokázané kvasinky na jícnu, momentálně beru HCl a potřebuju zvýšit ph moči - mám nízké, jsem zakyselený a nejde to moc udržet alespoň nad 6. Chtěl jsem brát javorový sirup se sodou bikarbonou, ale zase bych množil kvasinky. Jím hodně zelené zásadité zeleniny, ale je to málo. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2011 7:21 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
zbysek.kutass píše:
Zdravím, prosím o radu,

mám prokázané kvasinky na jícnu, momentálně beru HCl a potřebuju zvýšit ph moči - mám nízké, jsem zakyselený a nejde to moc udržet alespoň nad 6. Chtěl jsem brát javorový sirup se sodou bikarbonou, ale zase bych množil kvasinky. Jím hodně zelené zásadité zeleniny, ale je to málo. Děkuji

Takze podle mne. JInak kazdy vseved zde ti bude radit neco jineho. Zaklad je psychika v cajku jinak nasledujici postrada smysl. Nejlepe precist knihu Nenechte sebou manipulovat! (tato osveta sice poprve boli ale v dlouhodobe perspektive nenahraditelne!).
Z medikamentu relativne levnych stoji za pokus:
Zkus cyklovat max 5 dni vkuse zinek odhaduji max cca 1,5 mg ciste Zn/kg tve vahy/den, zinek nejlepe s medi (nastudovat!), pak zkus neco z bylinek jako caj nebo macerat (take cyklovat, nastudovat!), nebo odvar (nastudovat!): kvety lipy, nat boruvky, boruvky (cerstve samotne), kastan (semeno nebo kvet), odvar z dubove kury (nastudovat!), kvet a plod bezu cerneho, spani a pobyt v prirode (nenahraditelna relaxace stejne jako chozeni do prirody a sber bylin, ovsem ne kazdy povrchni clovek na to ma nervy. \":)\")

Jinak ti kazdej bude doporucovat klystyr a kvasinkovou dietu, suplementace, analyzy vseho, nejsem si jistej. Chlamydie sou pekne mrsky. zatim o nich neni mnoho znamo a co je tak neni jiste, zvlaste primarni pricina stejne jako u kandidozy. Podle mne je to neprirozene chovani v neprirozenem prostredi, ktere vede k poskozeni (nerovnovaze) metabolismu a tim k nerovnovaze imunity. Ze stravy uprednostnovat staroceskou kuchyni ala praveka dieta, precist http://www.pravekadieta.cz
Jinak vse se da nastudovat, vygooglovat akorat to zabere par dni, ja se tomu docela denne intenzivne venuji a myslim ze za tech 5 let muzu rict co ma smysl a co je placebo, paradigma, mystifikace, demagogie alespon podle meho nazoru.
Hodne zdaru! \":)\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 2:16 pm 
Offline

Registrován: pon úno 21, 2011 1:55 pm
Příspěvky: 13
jsem stále na netu, ale konkrétní pomoc jsem nenašel, prostě když mám kvasinky tak moc jíst nemůžu a to hnusné PH moči nemohu dostat nahoru, stále mám 5,5 max 6 to je průměr na nic....už druhý den beru HCl s pepsinem na problémy s refluxem...zkusím vodu z brambor a meloun...kdyby vás něco napadlo budu rád za radu...díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zbysek.kutass píše:
Zdravím, prosím o radu,

mám prokázané kvasinky na jícnu, momentálně beru HCl a potřebuju zvýšit ph moči - mám nízké, jsem zakyselený a nejde to moc udržet alespoň nad 6. Chtěl jsem brát javorový sirup se sodou bikarbonou, ale zase bych množil kvasinky. Jím hodně zelené zásadité zeleniny, ale je to málo. Děkuji

Pokud se týká vyššího pH, tak užívání HCl vám to určitě zvedne a jedlá soda se dá užívat i bez nějakého sladidla, a pak pochopitelně kvasinky nenamnožíte.Ze zeleniny mají nejvyšší zásaditost okurky a ředkev. Také vařené fazole ženou pH velice vysoko, čili to vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 5:26 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jestli je PH moči jediná věc, která vás trápí tak jste šťastný člověk:-) jinak už to tady zaznělo z něčích úst, že ačkoliv měl po dlouhou dobu to "správné" PH, přesto se kvasinek nezbavil,
a proto bych uvažoval nad tím, jestli je to správná cesta.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 9:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
zbysek.kutass píše:
jsem stále na netu, ale konkrétní pomoc jsem nenašel, prostě když mám kvasinky tak moc jíst nemůžu a to hnusné PH moči nemohu dostat nahoru, stále mám 5,5 max 6 to je průměr na nic....už druhý den beru HCl s pepsinem na problémy s refluxem...zkusím vodu z brambor a meloun...kdyby vás něco napadlo budu rád za radu...díky

no hlavne klid a trpelivost a hodne zhluboka dychat na castych prochazkach! \":)\" ono to "chvili" trva nez si telo doplni zasopy vycerpanych mineralu..uvidite ze se to casem stabilizuje.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 1:21 pm 
Offline

Registrován: pon úno 21, 2011 1:55 pm
Příspěvky: 13
PH po melounu,sodě a spoustě zeleniny leze nahoru...papírky tmavé i ráno...takže se budu snažit držet do co to půjde....dokud budu brát HCl...pak se uvidí...doufám, že i ten slavný acid. píst rozhýbu...díky za rady z tohoto fora všem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 8:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jak jsou na tom jednotlivé kmeny laktobacilů a probiotik? Žijí ve střevech v symbióze? Nekonkurují si nějak?
A nemůže se stát, že když při protikvasinkové dietě vyhyne ve střevě hlady kandida, umřou i laktobacily, protože nebudou mít co žrát? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 10:02 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Beladona píše:
Jak jsou na tom jednotlivé kmeny laktobacilů a probiotik? Žijí ve střevech v symbióze? Nekonkurují si nějak?
A nemůže se stát, že když při protikvasinkové dietě vyhyne ve střevě hlady kandida, umřou i laktobacily, protože nebudou mít co žrát? \":)\"

dietou se nezabíjí ani kvasinky, ani probiotika. to se děje pomocí antimykotik /kvasinka/ nebo antibiotik /probiotické bakterie/. kvasinka se stane
dietou metabolicky neaktivní /neprodukuje sajrajty/ nicméně pořád je naživu a proto se musí užívat prostředky, které jí zabíjí - antimykotika.
Samotná dieta nestačí.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 6:01 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
AIM_FREEMAN píše:
Narazil jsem na VELMI zajímavý produkt:
Lufenuron Candida Cure
http://lufenuroncandidacure.owndoc.com/

Je to látka - pozor - NETOXICKÁ - nemetabolizuje se, vyjde ven se stolicí v původní formě. Zabraňuje syntéze chitinu, ze které jsou utvořeny buněčné stěny kvasinek (i jiných hub). Kvasinka vykrvácí.
Zajímavé je, že se látka ukládá do tukové tkáně a poté následuje postupné uvolňování. Takže po několikadenní kůře následuje třítýdenní spontánní realease.
Vtipné je, že i když se kvasinka přizpůsobí (stane se rezistentní) a začne vytvářet buněčné stěny bez chitinu, vytvoří tak daleko méně odolnou formu!!!:DD Potom se s ní dá vymést antimykotiky, fungicidy apod. Navíc se zdá, že léčba je natolik účinná, že ta možnost je pouze hypotetická:)

Už jsem si to objednal, budu informovat.

Tak ja to pokracuje? Nejaky pokrok?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 7:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Jak jsou na tom jednotlivé kmeny laktobacilů a probiotik? Žijí ve střevech v symbióze? Nekonkurují si nějak?
A nemůže se stát, že když při protikvasinkové dietě vyhyne ve střevě hlady kandida, umřou i laktobacily, protože nebudou mít co žrát? \":)\"

Konkurují si tam všichni a zuří tam neustálý boj o místo, čili rovnováha je o vyrovnání sil jednotlivých šiků bakterií. Stačí hladovět a laktíci žerou kandidu jako vzteklí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 8:57 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Konkurují si tam všichni a zuří tam neustálý boj o místo, čili rovnováha je o vyrovnání sil jednotlivých šiků bakterií. Stačí hladovět a laktíci žerou kandidu jako vzteklí.

osobní zkušenost s půstem mi říká něco úplně jiného. Koneckonců, překyselení je ideální živná půda pro candidu. A kdo tvrdí, že při půstu člověk není překyselený tak ať si to vyzkouší.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 10:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
sokol píše:
AIM_FREEMAN píše:
Narazil jsem na VELMI zajímavý produkt:
Lufenuron Candida Cure
http://lufenuroncandidacure.owndoc.com/

Je to látka - pozor - NETOXICKÁ - nemetabolizuje se, vyjde ven se stolicí v původní formě. Zabraňuje syntéze chitinu, ze které jsou utvořeny buněčné stěny kvasinek (i jiných hub). Kvasinka vykrvácí.
Zajímavé je, že se látka ukládá do tukové tkáně a poté následuje postupné uvolňování. Takže po několikadenní kůře následuje třítýdenní spontánní realease.
Vtipné je, že i když se kvasinka přizpůsobí (stane se rezistentní) a začne vytvářet buněčné stěny bez chitinu, vytvoří tak daleko méně odolnou formu!!!:DD Potom se s ní dá vymést antimykotiky, fungicidy apod. Navíc se zdá, že léčba je natolik účinná, že ta možnost je pouze hypotetická:)

Už jsem si to objednal, budu informovat.

Tak ja to pokracuje? Nejaky pokrok?

Teprve včera mi to přišlo, ještě jsem to nenasadil. Jinak počátek účinku prý až za cca 5 dní. Začnu pravděpodobně dnes večer.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 6:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Vševěd píše:
osobní zkušenost s půstem mi říká něco úplně jiného. Koneckonců, překyselení je ideální živná půda pro candidu. A kdo tvrdí, že při půstu člověk není překyselený tak ať si to vyzkouší.

Moje zkušenost je přesně opačná. Stačí 2 dni při jaterní očistě a kvasinky odcházejí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 6:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Konkurují si tam všichni a zuří tam neustálý boj o místo, čili rovnováha je o vyrovnání sil jednotlivých šiků bakterií. Stačí hladovět a laktíci žerou kandidu jako vzteklí.

To je dobrá zpráva.
Už jsem odstranila ze střeva to nejhorší a je mi docela fajn. Teď si občas zahřeším (třeba zmrzka). Podle vyrážky poznám, že se kandida zase namnožila, vezmu si hodně laktobacilů a ten boj je hned slyšet \":)\"
Ale je mi líp než při totálně vyvražďovacích metodách typu mms, které zdá se oslabují víc mě než kandidu. Takže vidím cestu v hledání rovnováhy a posilování laktíků.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz