Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 7:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
Na ocni zakalky pry funguje MSM. Ja jich mam v pravem oku cele hejno a MSM davam uz asi druhy tyden. Az ten kybl pro kone dojim tak dam vedet. Zatim tam porad jsou.

Síra čistí celé tělo, čili by i zde mohla odvádět slušnou práci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS Choteboř, prednáška
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 7:00 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:00 am
Příspěvky: 12
Včera som zachytil prednášku na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS Choteboř, prednáška
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Argos":bz24atgi]Včera som zachytil prednášku na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 9:15 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:00 am
Příspěvky: 12
Tiež si myslím.....Dík


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 3:08 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Moj 13 nast rocny syn ma uz asi rok problem s vytekajucim uchom...lekari skusali vsetko mozne ,ATB..ale ked to nepomohlo navrhli operaciu...Zo zaciatku mali podozrenie na cholesteatom,ale po odobrati vzorky pod anestezou ho vylucili.Momentalne som operaciu odmietla,pretoze je to dost riskantne a ma zlu prognozu.Do ucha mu uz dlhsiu dobu kvapkam MMS,ale nema to velky ucinok.Obavala som sa podavat mu MMS oralne ,ale skusila som to s malymi davkami.Syn nemal ziadne reakcie ..ale vysoke davky som sa bala mu podat.Momentalne som sa rozhodla to skusit za kazdu cenu..Zacala som malymi davkami a postupne som zvysovala..Tuto kuru robim v poobednajsom case pretoze doobeda byva syn v skole.Od piatej do desiatej vecera mu podavam kazdu hodinu 8kvapiek a nema ziadne reakcie...chcem sa spytat ci je velke riziko este davku zvysit a na kolko podla vas...nechcela by som mu ublizit...ale som uz zronena s tych jeho dlhotrvajucich problemov a lekari mi okrem operacie nic ine nenavrhli..\":-(\"Rada by som vedela ze ako dlho mu mozem taketo davky podavat aby sme dosiahli ziaduceho ucinku..pravdepodobne na infekciu nejakou velmi odolnou bakteriou...

P.S.Este chcem povedat ze syn je trochu pri sebe ma ponad 70 kilogramov.Dakujem srdecne za vase rady..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 8:24 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Jarda píše:
Xion píše:
Nejaka novinka mi dosla, MMS protokol 1000+...
http://www.voiceofmms.com/fe/10262-prot ... 0-and-mms2

ale porovnajte to video s tymto a Jim Humble vyzera o dost horsie, mam pocit. Vidno, ze ma asi starosti. (alebo zeby proste zostarol?)
http://www.youtube.com/watch?v=PGjUp1zoov8

Tak nikdo nemládne a rozdíl tam pár let bude.

To pretoze briadka mu pristala ovela viac..\":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Moj 13 nast rocny syn ma uz asi rok problem s vytekajucim uchom...lekari skusali vsetko mozne ,ATB..ale ked to nepomohlo navrhli operaciu...Zo zaciatku mali podozrenie na cholesteatom,ale po odobrati vzorky pod anestezou ho vylucili.Momentalne som operaciu odmietla,pretoze je to dost riskantne a ma zlu prognozu.Do ucha mu uz dlhsiu dobu kvapkam MMS,ale nema to velky ucinok.Obavala som sa podavat mu MMS oralne ,ale skusila som to s malymi davkami.Syn nemal ziadne reakcie ..ale vysoke davky som sa bala mu podat.Momentalne som sa rozhodla to skusit za kazdu cenu..Zacala som malymi davkami a postupne som zvysovala..Tuto kuru robim v poobednajsom case pretoze doobeda byva syn v skole.Od piatej do desiatej vecera mu podavam kazdu hodinu 8kvapiek a nema ziadne reakcie...chcem sa spytat ci je velke riziko este davku zvysit a na kolko podla vas...nechcela by som mu ublizit...ale som uz zronena s tych jeho dlhotrvajucich problemov a lekari mi okrem operacie nic ine nenavrhli..\":-(\"Rada by som vedela ze ako dlho mu mozem taketo davky podavat aby sme dosiahli ziaduceho ucinku..pravdepodobne na infekciu nejakou velmi odolnou bakteriou...

P.S.Este chcem povedat ze syn je trochu pri sebe ma ponad 70 kilogramov.Dakujem srdecne za vase rady..

Tak toho MMS bere asi dost a pokud snese 40 kapek za odpoledne, což mě na dítě v jeho věku připadá docela slušné, nebude pravděpodobně problém v tom, co zdánlivě řešíte. Dávky sice klidně zvyšovat můžete a pokud každý večer dvě hodiny po poslední dávce podáte větší dávku vitamínu C, dá se to jet i docela dlouhodobě, ale v úspěch touto cestou moc nevěřím. Já osobně vidím problém spíše v kyselinách a šel bych souběžně jinou cestou. Předně tělo odkyselit a také dostat váhu do normálu, protože uvedená váha asi odpovídá dost vysokému BMI a to pak není divu, že něco selhává. Operovat u takto zaneseného člověka cokoliv je krajně nesmyslné o tom bych uvažoval až po vyčištění těla a vyčištění patrně problém odstraní, čili pak zas nebude o čem uvažovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 9:47 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Mozete mi prosim vysvetlit ako by malo to vycistenie a odkyslenie vyzerat?To BMI nebude az tak velmi vysoke..on je skor robustnej postavy aj vyssi ta nadvaha zasa nie je az tak vysoka...On trpel od malinka na zapaly v usiach..maval caste nadchy...a toto mu zacalo minuly rok po ponarani v mori...Jeden lekar sa vyjadril ze moze ist o infekciu pseudomonas aeruginosa..malo by zabrat MMS aj na to?Dakujem...

Ja mu davam poslednu davku MMS o pol desiatej vecer a potom rano k ranajkam mu podavam vsetky vitaminy a enzymy ...moze to tak zostat?Ci to musi byt hned za dve hodiny?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Mozete mi prosim vysvetlit ako by malo to vycistenie a odkyslenie vyzerat?To BMI nebude az tak velmi vysoke..on je skor robustnej postavy aj vyssi ta nadvaha zasa nie je az tak vysoka...On trpel od malinka na zapaly v usiach..maval caste nadchy...a toto mu zacalo minuly rok po ponarani v mori...Jeden lekar sa vyjadril ze moze ist o infekciu pseudomonas aeruginosa..malo by zabrat MMS aj na to?Dakujem...

Ja mu davam poslednu davku MMS o pol desiatej vecer a potom rano k ranajkam mu podavam vsetky vitaminy a enzymy ...moze to tak zostat?Ci to musi byt hned za dve hodiny?

O odkyselení a vyčištění zde je půlka těchto stránek, čili trochu se v tom pošťourejte a případné dotazy doplním, ale určitě je zde toho habaděj. Posuzovat BMI pohledem je nesmysl, prostě si najeďte na hlavních stránkách na kalkulačku BMI a číslo si objektivně spočítejte, maximum pro zdravého muže vidím tak 24. Podle toho jak to popisujete, jde o silně zanesená střeva, patrně zaplísněná a to takto na dálku nepoznám. MMS zabere prakticky na všechno, ale stejně výsledek jeho užívání vždy souvisí se zanesením těla. Po jaké době mu tu dávku céčka dáte je nepodstatné, ale musí ji dostat, což nahodí bílé krvinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2011 11:03 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Myslite si ze pri tomto davkovani MMS bude liecba uspesna a ze sa zbavi tej infekcie v uchu?Totiz o tom zaneseni toho jeho tela trochu pochybujem pretoze uz minimalne 7 mesiacov ho liecim a liecila som ho vsetkymi moznymi prirodnymi doplnkami vratane GSE,oreg.oleja,vsetkych moznych antimikrobialnych a antibakterialnych...enzymov,vratane vysokych davok serrapeptazy,probiotik,propolisu a mnoho dalsich...ale nic mu nezabralo tak aby som mohla povedat ze je vylieceny.Ten vytok z ucha je tam a dokonca zapacha..tak divne...To ze nama ziadne tazkosti pri brani vysokych davok MMS prisudzujem aj tomu ze jeho telo je dost ocistene od mikrobov a bakterii.len v tom uchu cosi odolava vsetkym doterajsim liecbam..aj ATB.Tak preto teraz vsadzam na dlhodobejsiu kuru s MMS a vyssimi davkami.Potrebovala som vasu skusenost s vyssimi davkami ked sa jedna o mladych ludi...myslite si ze vitamin C mu eliminuje vsetky vedlajsie ucinky MMS?Dakujem..

V ktorej teme mam hladat diskusie o odkysleni a odplesneni?Nemalo by byt MMS ucinne aj proti plesniam?Syn bral casto ATB takze je tam moznost plesne...Dakujem...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 9:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Myslite si ze pri tomto davkovani MMS bude liecba uspesna a ze sa zbavi tej infekcie v uchu?Totiz o tom zaneseni toho jeho tela trochu pochybujem pretoze uz minimalne 7 mesiacov ho liecim a liecila som ho vsetkymi moznymi prirodnymi doplnkami vratane GSE,oreg.oleja,vsetkych moznych antimikrobialnych a antibakterialnych...enzymov,vratane vysokych davok serrapeptazy,probiotik,propolisu a mnoho dalsich...ale nic mu nezabralo tak aby som mohla povedat ze je vylieceny.Ten vytok z ucha je tam a dokonca zapacha..tak divne...To ze nama ziadne tazkosti pri brani vysokych davok MMS prisudzujem aj tomu ze jeho telo je dost ocistene od mikrobov a bakterii.len v tom uchu cosi odolava vsetkym doterajsim liecbam..aj ATB.Tak preto teraz vsadzam na dlhodobejsiu kuru s MMS a vyssimi davkami.Potrebovala som vasu skusenost s vyssimi davkami ked sa jedna o mladych ludi...myslite si ze vitamin C mu eliminuje vsetky vedlajsie ucinky MMS?Dakujem..

V ktorej teme mam hladat diskusie o odkysleni a odplesneni?Nemalo by byt MMS ucinne aj proti plesniam?Syn bral casto ATB takze je tam moznost plesne...Dakujem...

Již jsem vám psal, že bych spíše tělo vyčistil, nicméně pokud myslíte, že jediná možnost je MMS, tak prostě pokračujte. Já o zanesení nepochybuji a pokud bral antibiotika, tak je to prakticky jisté, přičemž jde o plísně a kvasinky, tedy si nastudujte vlákna, která se týkají této problematiky. Pak stačí jíst třeba jednu housku denně a problém je neřešitelný, čili jednoznačně srovnat BMI do normálu a vyčistit tělo. Do toho ucha bych kapal koloidní stříbro, tím nic nezkazíte a můžete uspět. Pokud vždy dáte dostatečnou dávku vitamínu C, tak nevidím problém v užívání jak velkých dávek, tak dost dlouhodobě. Nicméně nepíšete, čím aktivujete a doporučil bych buď čerstvou citrónovou šťávu 1:5, doba tři minuty, nebo 3,5%tní kyselinu chlorovodíkovou 1:1, doba 30 vteřin. O odkyselení a správném pH se zde mluví všude, to budete muset projít více témat a MMS sice proti plísním funguje, ale nesmíte je zároveň dobře krmit, jinak to co zlikviduje MMS zase namnožíte a tak stále dokola.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 9:25 am 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Ja by som predsa len radsej pocula od vas co je podla vas najucinnejsie na odkyslenie a proti plesniam...viem ze by to mala byt protiplesnova dieta ,plus probiotika plus MMS a co este na nieco som zabudla?Staci par viet aby ste ma spravne nasmerovali...dakujem...

P.S.To striebro urcite skusim..uz ho mam objednane...
Inak MMS aktivujem 50%kys.citronovou...asi zmenim na citr.stavu..co som si tu precitala par vlakien proti kys.citr.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Ja by som predsa len radsej pocula od vas co je podla vas najucinnejsie na odkyslenie a proti plesniam...viem ze by to mala byt protiplesnova dieta ,plus probiotika plus MMS a co este na nieco som zabudla?Staci par viet aby ste ma spravne nasmerovali...dakujem...

P.S.To striebro urcite skusim..uz ho mam objednane...
Inak MMS aktivujem 50%kys.citronovou...asi zmenim na citr.stavu..co som si tu precitala par vlakien proti kys.citr.

Správné jídlo plné fungicidně působících potravin, ale to zde máte vše napsáno, stačí číst, nicméně pokud to z nějakého důvodu číst nechcete, nebo to nechápete, tak mě zavolejte a já dotazy zodpovím. Na to nestačí pár vět, je to téma na celou knihu a rozhodně to nyní nebudu celé opisovat specielně pro vás. Navíc u každého funguje něco jiného, čili není možné poskytnout univerzální návod, který bude vždy funkční, je nutné pochopit logiku. Tu změnu aktivátoru vidím jako rozumný nápad.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 7:31 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Nehnevajte sa...ja som si citala nejake prispevky v tejto teme..ale vsetky su vetsinou len o MMS a pod.Priznam sa robi mi problem hladat v prispevkoch..pretoze mam slabsi zrak a rychlo sa mi unavia oci tak..ze musim odist od obrazovky..takze lahsie by mi bolo precitat si par riadkov...\":-)\"A k tomu MMS,dnes som zarobila 10 kv MMS s 50 timi kvapkami citronovej stavy...ale to uplne slabucko reagovalo oproti kys.citronovej..cakala som asi 5 minut a bolo to stale zlte..vobec to nestmavlo ako obycajne...bude to mat rovnaky ucinok?Dakujem...

Takze dneska vypil chlapec 5xpo 10 kv.MMS nic mu nebolo....az po poslednej davke asi pol hod po vypiti si stazoval ze je unaveny a je mu akosi blbo na "brucho"..teraz neviem ci mam pokracovat v dnesnej davke..alebo ci ju mam znizit?


Naposledy upravil Sylvie63 dne sob črc 09, 2011 12:28 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 8:21 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Sylvie63 píše:
Nehnevajte sa...ja som si citala nejake prispevky v tejto teme..ale vsetky su vetsinou len o MMS a pod.Priznam sa robi mi problem hladat v prispevkoch..pretoze mam slabsi zrak a rychlo sa mi unavia oci tak..ze musim odist od obrazovky..takze lahsie by mi bolo precitat si par riadkov...\":-)\"A k tomu MMS,dnes som zarobila 10 kv MMS s 50 timi kvapkami citronovej stavy...ale to uplne slabucko reagovalo oproti kys.citronovej..cakala som asi 5 minut a bolo to stale zlte..vobec to nestmavlo ako obycajne...bude to mat rovnaky ucinok?Dakujem...

Jsem tady taky skoro nováček a taky vím jak mi čtení někdy dělá problém,ale hodně věcí se dá zjistit na stránkách http://www.emms.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz