Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Ja by som sa iba rada uistila ze ak mu budem davat 50 kvapiek denne po dobu aspon 2 tyzdnov ci by sa to malo prejavit vyliecenim...(znicenim tej bakterie),zatial nechcem zvysovat davku....

Již jsem vám napsal, že problém je podle všeho v plísních, nebo kvasinkách, já na odolné bakterie moc nevěřím a pokud krmíte kvasinky, bude ten náhradní kanál stále otevřený. Bakterie je až sekundární problém, primární je tvorba toho hlenu a s tím má jednoznačnou souvislost strava a plísně, nebo kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 12:48 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Chvilu to trva kym si presmerujem iny pohlad na vec..cim viac ich mam tym lepsie...Vdaka za odpoved...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 9:33 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Pane Jardo napadla mě jedna věc a zajímal by mě na to Váš názor. Jelikož ve skleníku mám rajčata, kt. chytla plíseň (ovoce,stonek,listy) - napadlo mě dát do rozprašovače třeba 10 aktivovaných kapek MMS a postříkat celou rostlinu - nevím sice jestli to pomůže nebo naopak neublíží a taky jestli se nekontaminuje půda chlordioxidem.Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 10:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Pane Jardo napadla mě jedna věc a zajímal by mě na to Váš názor. Jelikož ve skleníku mám rajčata, kt. chytla plíseň (ovoce,stonek,listy) - napadlo mě dát do rozprašovače třeba 10 aktivovaných kapek MMS a postříkat celou rostlinu - nevím sice jestli to pomůže nebo naopak neublíží a taky jestli se nekontaminuje půda chlordioxidem.Děkuji

Zda to poškodí rostlinu to nevím, ale půdu a plody určitě ne, chlordioxid se rozpadá nejdéle za dvě hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 1:41 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Tak ke konci týdne by mi konečně mělo přijít mms+mms2, tak bych se ještě rád zeptal na pár věcí: Jak už tu někdo psal, p. farář Špaček zdůrazňuje dávkovat přesně po dvou hodinách, je to skutečně potřeba? Neavdilo by kdybych si to dávkoval intuitivně podle reakcí těla? Tzn. ne ve stejnou dobu atd.? Může se během kůry mms pít alkohol v menších dávkách?( tak 3 piva za večer párkrát do týdne). U mms to asi problém nebude, když se rozloží za 2 hodiny, ale mms2 vydrží v těle o dost déle. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 10:24 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
[quote="Igi":1ff8pz5b]Tak ke konci týdne by mi konečně mělo přijít mms+mms2, tak bych se ještě rád zeptal na pár věcí: Jak už tu někdo psal, p. farář Špaček zdůrazňuje dávkovat přesně po dvou hodinách, je to skutečně potřeba? Neavdilo by kdybych si to dávkoval intuitivně podle reakcí těla? Tzn. ne ve stejnou dobu atd.? Může se během kůry mms pít alkohol v menších dávkách?( tak 3 piva za večer párkrát do týdne). U mms to asi problém nebude, když se rozloží za 2 hodiny, ale mms2 vydrží v těle o dost déle. Děkuji za odpověď.[/quote:1ff8pz5b]
hm, no vazne. Protokol 4000 -

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1ff8pz5b


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Tak ke konci týdne by mi konečně mělo přijít mms+mms2, tak bych se ještě rád zeptal na pár věcí: Jak už tu někdo psal, p. farář Špaček zdůrazňuje dávkovat přesně po dvou hodinách, je to skutečně potřeba? Neavdilo by kdybych si to dávkoval intuitivně podle reakcí těla? Tzn. ne ve stejnou dobu atd.? Může se během kůry mms pít alkohol v menších dávkách?( tak 3 piva za večer párkrát do týdne). U mms to asi problém nebude, když se rozloží za 2 hodiny, ale mms2 vydrží v těle o dost déle. Děkuji za odpověď.

Osobně bych kvůli MMS 1 upřednostnil užívání každou hodinu a náhodné dávkování rozhodně nedoporučuji. MMS se s alkoholem sice nijak nevylučuje, ale vzhledem k tomu, že se tím většinou řeší kvasinky a pivem se kvasinky pěstují, vidím toto počínání jako dost kontraproduktivní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 3:41 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Jarda píše:
Osobně bych kvůli MMS 1 upřednostnil užívání každou hodinu a náhodné dávkování rozhodně nedoporučuji. MMS se s alkoholem sice nijak nevylučuje, ale vzhledem k tomu, že se tím většinou řeší kvasinky a pivem se kvasinky pěstují, vidím toto počínání jako dost kontraproduktivní.

Tak to jste mě moc nepotěšil, raději bych to bral méněkrát denně, ještě řeším jak to skombinovat s mms2. Lze obecně říct, jestli je lepší mms2 nebo mms2, případně na jaké druhy problémů? Ještě poslední otázka- píšete, že pro orální aplikaci je nevjhodnější použít hcl, je v některých případech vhodnější kys. citrónová(koupel,klystýr...)?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 7:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Tak to jste mě moc nepotěšil, raději bych to bral méněkrát denně, ještě řeším jak to skombinovat s mms2. Lze obecně říct, jestli je lepší mms2 nebo mms2, případně na jaké druhy problémů? Ještě poslední otázka- píšete, že pro orální aplikaci je nevjhodnější použít hcl, je v některých případech vhodnější kys. citrónová(koupel,klystýr...)?

Na potěšení máme členy parlamentu, také zde nestavím nějakou podmínku, že to tak máte užívat, to je prostě nejvhodnější varianta, ale klidně můžete používat pouze tři dávky denně, jak zněl původní postup. Každá varianta MMS řeší něco jiného a maximálních výsledků se dosahuje při následujícím postupu. Namícháte si celodenní dávku aktivovaného MMS do litrové plastové lahve s vodou, kterou máte rozdělenou jako odměrný válec na deset dávek po jednom dcl. Každou hodinu vypijete jedno deci a prokládáte to každou čtvrtou hodinu tobolkou MMS2. Celý rozpis tedy je 1112111211121 a užívá se každou hodinu jedna dávka, přičemž se střídá MMS1 a MMS2. Pokud se týká rozdílu v aktivaci, také každému vyhovuje něco jiného, ale obecně HCl a citrónová šťáva jsou vhodnější na orální aplikaci a kyselina citrónová na koupele a klystýry.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 8:45 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
dokaze zabit mms u psa cervy?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
dokaze zabit mms u psa cervy?

To pochybuji, musel by toho vypít opravdu hodně a do toho ho asi nedonutíte. Vhodnější je použít klasická veterinární antihelmintika, kde máte výsledek zaručený a MMS použít pouze na prevenci a běžnou denní údržbu, což se vyplatí, hlavně u ústních potíží, třeba zubní kámen.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 2:11 am 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Este by ma zaujimal vas nazor ...Podarilo sa mi synovi zmenit jedalnicek...vylucil vsetku muku a cukor,mlieko,mliecne vyrobky...Je vela zeleniny,ovocia.oriesky,pije mrkvovu stavu so zemiakom...ale ja aj nadalej mu davam MMS.Evidentne uz ma toho MMS dost.Myslite si ze ak mu ho prestanem davat mozem nieco pokazit?Dakujem vopred za vasu cennu radu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Este by ma zaujimal vas nazor ...Podarilo sa mi synovi zmenit jedalnicek...vylucil vsetku muku a cukor,mlieko,mliecne vyrobky...Je vela zeleniny,ovocia.oriesky,pije mrkvovu stavu so zemiakom...ale ja aj nadalej mu davam MMS.Evidentne uz ma toho MMS dost.Myslite si ze ak mu ho prestanem davat mozem nieco pokazit?Dakujem vopred za vasu cennu radu...

Ta změna je správná, ale načtěte si něco o kvasinkách a pokud jde o to MMS to můžete kdykoliv ukončit a kdykoliv zase nasadit, čili s ním se dá operovat vyloženě dle momentální situace a není důvod nad tím uvažovat jako u antibiotik.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 3:10 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Ja by som rada pocula vas nazor na to ci je vobec treba pit to MMS,pretoze po piatich dnoch brania 50 kvapiek denne nevidim ziadne zlepsenie...a syn ma tej" aromy "uz plne zuby..Ak by to posobilo na plesne a bakterie v takej sile ako sa popisuje tak uz by som pravdepodobne nejake to zlepsenie videla...ale zial...bude to asi len v tej strave...samozrejme ze ak mam cas tak studujem vsetko ohladne kvasiniek a plesni...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Ja by som rada pocula vas nazor na to ci je vobec treba pit to MMS,pretoze po piatich dnoch brania 50 kvapiek denne nevidim ziadne zlepsenie...a syn ma tej" aromy "uz plne zuby..Ak by to posobilo na plesne a bakterie v takej sile ako sa popisuje tak uz by som pravdepodobne nejake to zlepsenie videla...ale zial...bude to asi len v tej strave...samozrejme ze ak mam cas tak studujem vsetko ohladne kvasiniek a plesni...

Tak pět dnů není na vleklé infekce dostatečná doba, to spíše tak měsíc a teprve pak bych uvažoval o tom, že nefunguje. Již jsem vám psal, že nemusí brát ani tolik, většinou stačí končit tak do 40 kapek denně. Na plísně a bakterie zabírá excelentně, ale nesmíte je při tom zároveň dobře krmit, tím z toho děláte stále recidivující problém. Strava je základ a také psychická pohoda, bez té se tělo také těžko brání.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz