Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon črc 25, 2011 6:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Dany píše:
Dobrý den, mohl byste mi, prosím, doporučit dávkování MMS v případě pokročilé rakoviny (metastázy). Případně jak dlouho užívat, na co si dát pozor. Děkuji.

Tam není nějaké konkrétní dávkování jako u léků, užívá se metodou co kdo snese a vše je závislé vyloženě na schopnosti vylučovacích orgánů vychcípané breberky z těla odstranit. Jiné dávky tedy budou pokud pacient jede dva, až tři klystýry denně a pije čistou alkalickou vodu jako velbloud u oázy a jiné pokud bude zanesený a pije prd. Také ten první tu srandu patrně přežije s ten druhý podle všeho ne, ale tak to prostě chodí. Stěžejní je držet vysoké hodnoty pH, ideálně v rozmezí 7,5-7,8 a občas se dostat i nad 8 pH, ale ne na dlouho. Jakákoliv další detoxikace je samozřejmě vhodná a nehledejte v MMS jediný a nepřekonatelný lék na rakovinu, podobné účinky má i mnoho jiných látek, vždy jde pouze o tu detoxikaci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 26, 2011 2:33 pm 
Offline

Registrován: úte črc 12, 2011 8:49 am
Příspěvky: 6
Je mi jasné že to není žádný všelék, ale nechci jen nečinně sedět a nic nezkusit podniknout, tak jsem jen myslela kdybyste mi poradil jaké dávkování zkusit abych hlavně neublížila. A s tou pH - ty hodnoty co jste napsal jsou hodnoty ranní? Někde jsem četla že se ty hodnoty během dne mění. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 26, 2011 4:20 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Jak dlouho se může max čekat na zalití vodou při aktivaci 3,5% hcl ? A vadilo by kdyby se čekalo méně než se to stihne celé aktivovat? Předpokládám, že stejné časy budou i při použití 50% kys. citrónové?!
Ještě jak jste mi psal, že na větší parazity je vhodnější trojčátko, tak co kdybych použil k mms kůře zapper? Myslím si, že by to mohlo fungovat- zapper by zničil jejich ochranný obal, který je chrání před nalezením IS(imunitním systémem) a potom už by jen mms pomohlo IS je zlikvidovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 26, 2011 4:24 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
[quote="Dany":2p357jdl]Je mi jasné že to není žádný všelék, ale nechci jen nečinně sedět a nic nezkusit podniknout, tak jsem jen myslela kdybyste mi poradil jaké dávkování zkusit abych hlavně neublížila. A s tou pH - ty hodnoty co jste napsal jsou hodnoty ranní? Někde jsem četla že se ty hodnoty během dne mění. Děkuji.[/quote:2p357jdl]
Na stránkách http://www.emms.cz je protokol určený přímo na rakovinu, tak se tam podívejte. Začněte od jedné kapky a podle reakcí zvyšujte, není to až taková věda jak se to na první pohled zdá \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Dany píše:
Je mi jasné že to není žádný všelék, ale nechci jen nečinně sedět a nic nezkusit podniknout, tak jsem jen myslela kdybyste mi poradil jaké dávkování zkusit abych hlavně neublížila. A s tou pH - ty hodnoty co jste napsal jsou hodnoty ranní? Někde jsem četla že se ty hodnoty během dne mění. Děkuji.

MMS můžete dodávat, v tom není problém, ale začít na opravdu malých dávkách, protože jde o velice silné okysličovadlo, které likviduje v těle množství patogenních breberek a pak je lidem blbě, protože to jejich oslabené vylučovací orgány nestíhají likvidovat. U rakoviny je vhodné to pH držet po co největší část dne, nějakou dobu klidně i v nočních hodinách.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Jak dlouho se může max čekat na zalití vodou při aktivaci 3,5% hcl ? A vadilo by kdyby se čekalo méně než se to stihne celé aktivovat? Předpokládám, že stejné časy budou i při použití 50% kys. citrónové?!
Ještě jak jste mi psal, že na větší parazity je vhodnější trojčátko, tak co kdybych použil k mms kůře zapper? Myslím si, že by to mohlo fungovat- zapper by zničil jejich ochranný obal, který je chrání před nalezením IS(imunitním systémem) a potom už by jen mms pomohlo IS je zlikvidovat.

Ty časy jsou zhruba stejné a stačí 20-30 vteřin, prostě jak to změní barvu a začne smrdět. Zapper určitě používat můžete v tom problém nevidím, jde o velice vhodnou kombinaci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 10:29 am 
Offline

Registrován: úte črc 12, 2011 8:49 am
Příspěvky: 6
Ještě bych se ráda zeptala, zda je možné MMS kombinovat s pojídáním javorového sirupu se sodou, případně s užíváním Vilcacory či Aloe. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 12:35 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Mohla by som davat kvpky MMS aj do nosa?V akom riedeni?Dakujem...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 2:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Dany píše:
Ještě bych se ráda zeptala, zda je možné MMS kombinovat s pojídáním javorového sirupu se sodou, případně s užíváním Vilcacory či Aloe. Děkuji.

Ani jedno by vadit nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 2:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Mohla by som davat kvpky MMS aj do nosa?V akom riedeni?Dakujem...

Vyzkoušené to sice nemám, ale nijak by se to nemělo lišit od aplikace do střeva, sliznice snesou asi to samé, tedy vyzkoušel bych tedy od jedné kapky na litr, po deset kapek na litr.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 8:59 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Možná znáte ...

http://www.youtube.com/user/Gossscha1#p/u/2/zmGVXH__7SA


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 9:42 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Máte někdo zkušenosti s aktivátorem kyselinou chlorovodíkovou i aktivátorem kyselinou citronovou ? Chtěl bych zvýšit svoje dávkování MMS, ale ta chuť s tou kyselinou chlorovodíkovou už je nesnesitelná, ani velké ředění už mi nepomáhá. Chtěl bych začít s kyselinou citronovou, myslíte, že má lepší chuť ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 10:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Jarda píše:
Ty časy jsou zhruba stejné a stačí 20-30 vteřin, prostě jak to změní barvu a začne smrdět. Zapper určitě používat můžete v tom problém nevidím, jde o velice vhodnou kombinaci.

Zdravím všechny.
Igi, pokud aktivuješ MMS pomocí HCl 3,5% lékařského ředění, tak musíš použít 1kap.MMS:2kapkám HCl. Jinak nedojde k plné aktivaci. Ani po třech minutách se neuvolní dostatek kysličníku chlořičitého. Při aktivaci pomocí HCl 5% lék. ředění je aktivace shodná, jako s 50ti% kys. citronovou. Stačí tedy poměr 1:1.
Hezký večer přeji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 10:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
smajliss píše:
Máte někdo zkušenosti s aktivátorem kyselinou chlorovodíkovou i aktivátorem kyselinou citronovou ? Chtěl bych zvýšit svoje dávkování MMS, ale ta chuť s tou kyselinou chlorovodíkovou už je nesnesitelná, ani velké ředění už mi nepomáhá. Chtěl bych začít s kyselinou citronovou, myslíte, že má lepší chuť ?

Ahoj Smailisi,
měl jsem naprosto stejný problém s chutí, jako ty. Kyselina citronová mi pomohla vzít přes dvě stě dávek během jednoho měsíce, dělal jsem si preventivní protirakovinovou kůru. Celý předešlý rok jsem aktivoval pomocí HCl, ale teď jsem toho měl plné zuby.
Ještě jsem si pomohl tím, že jsem vymačkal 4 citrony, přidal tolik cukru kolik bylo šťávy (vlastně jsem si vyrobil sirup) a během dne jsem v terénu upíjel z petlahve dávky na celý den. Byla to naprostá paráda.
Toť moje zkušenosti, třeba ti pomohou, držím palce, Batles.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 30, 2011 6:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Zdravím všechny.
Igi, pokud aktivuješ MMS pomocí HCl 3,5% lékařského ředění, tak musíš použít 1kap.MMS:2kapkám HCl. Jinak nedojde k plné aktivaci. Ani po třech minutách se neuvolní dostatek kysličníku chlořičitého. Při aktivaci pomocí HCl 5% lék. ředění je aktivace shodná, jako s 50ti% kys. citronovou. Stačí tedy poměr 1:1.
Hezký večer přeji.

Já se vždy bavím o chemické koncentraci 3,5% a to by mělo plně vyhovovat, jinak v tom mají lidé docela hokej a jak se jim začne míchat lékárnické a chemické řadění, tak má každý hlavu jako pátrací balón.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz