Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 11:32 am 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
rád bych vyzkoušel kůru mms a mms2.Mohl bych poprosit o kontakt na někoho,kdo by to mohl poslat?Mám doma kočky-kdysi jsem četl článek,že mohou přenášet i nějakého parazita,co pak žije v mozku.Myslíte,že v případě nakažení by to mohlo na něj fungovat také?Největší problém co pociťuji je chronická únava.Děkuji,Petr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 5:37 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Petřík píše:
Dobrý den,
rád bych vyzkoušel kůru mms a mms2.Mohl bych poprosit o kontakt na někoho,kdo by to mohl poslat?Mám doma kočky-kdysi jsem četl článek,že mohou přenášet i nějakého parazita,co pak žije v mozku.Myslíte,že v případě nakažení by to mohlo na něj fungovat také?Největší problém co pociťuji je chronická únava.Děkuji,Petr

Ptal jsem se tu taky na mms(2) na parazity a prý to moc účinn na ty větší parazity není. Jedině snad velké dávky mms2. Nejspíš vám bude doporučeno trojčátko.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Petřík píše:
Dobrý den,
rád bych vyzkoušel kůru mms a mms2.Mohl bych poprosit o kontakt na někoho,kdo by to mohl poslat?Mám doma kočky-kdysi jsem četl článek,že mohou přenášet i nějakého parazita,co pak žije v mozku.Myslíte,že v případě nakažení by to mohlo na něj fungovat také?Největší problém co pociťuji je chronická únava.Děkuji,Petr

Jak správně píše člen Igi, tak na parazity trojčátko, nebo antihelmintika, jinak pokud trváte na MMS, tak MMS2 je k mání prakticky v každé drogerii a pokud chcete MMS1, tak dejte vědět přes soukromou zprávu, zda to máte lepší do Brna, nebo do Prahy a já vám pošlu kontakt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 6:50 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda, ake je podla Vasho nazoru pouzitie MMS v extremnych podmienkach na prezitie, a ake najvhodnejsie metody vidite.

Ide najma o dezinfekciu vody z neovereneho zdroja, napriklad potok, mlaka... v ktorych by sa mohli nachadzat potencionalne nebezpecne choroboplodne zarodky, alebo parazity. Keby ste pocitoval riziko, ze moze taka situacia nastat, a vybavujete sa na cestu dopredu, ako by ste v tejto situacii pouzili MMS. V akom davkovani, by ste dezinfikovali napriklad liter vody z potencionalne rizikoveho zdroja, keby ste nemali inu vodu k dispozicii. Niekedy nieje napriklad cas alebo vhodne podmienky na rozkladanie ohna a prevarenie vody.
Rovnako, pri pouziti na osetrenie ran pri mechanickom zraneni, aby sa vyhlo zapalom, alebo infekcnym ochoreniam, ake vhodne metody vidite? Priklad - oskrete sa v mocaristom prostredi o ostry kamen, ktory je vlhky od blata, a sposobite si otvorene zranenie.

Popri MMS, ake este vhodne veci existuju. Naprikald koloidne striebro, no to nieje az tak ucinne pokial viem, a s MMS sa bije. Skor nez sa nadopovat koloidnym striebrom, mi pripada vhodnejsie zobrat si so sebou MMS.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 6:59 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Jak je to s koupelemi s mms, když užívám koloidní stříbro?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 8:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jarda, ake je podla Vasho nazoru pouzitie MMS v extremnych podmienkach na prezitie, a ake najvhodnejsie metody vidite.

Ide najma o dezinfekciu vody z neovereneho zdroja, napriklad potok, mlaka... v ktorych by sa mohli nachadzat potencionalne nebezpecne choroboplodne zarodky, alebo parazity. Keby ste pocitoval riziko, ze moze taka situacia nastat, a vybavujete sa na cestu dopredu, ako by ste v tejto situacii pouzili MMS. V akom davkovani, by ste dezinfikovali napriklad liter vody z potencionalne rizikoveho zdroja, keby ste nemali inu vodu k dispozicii. Niekedy nieje napriklad cas alebo vhodne podmienky na rozkladanie ohna a prevarenie vody.
Rovnako, pri pouziti na osetrenie ran pri mechanickom zraneni, aby sa vyhlo zapalom, alebo infekcnym ochoreniam, ake vhodne metody vidite? Priklad - oskrete sa v mocaristom prostredi o ostry kamen, ktory je vlhky od blata, a sposobite si otvorene zranenie.

Popri MMS, ake este vhodne veci existuju. Naprikald koloidne striebro, no to nieje az tak ucinne pokial viem, a s MMS sa bije. Skor nez sa nadopovat koloidnym striebrom, mi pripada vhodnejsie zobrat si so sebou MMS.

Tak dá se používat jak MMS1 tak MMS2 v tom problém nevidím a je to dokonce tady na fóru někde i zmíněno jako sada na cesty a takto se to dokonce i na zahraničních serverech i léta prodává, tuším jako tablety, které hodíte do jakékoliv močůvky a za 15 minut ji můžete pít. Jinak já do zrovna exotických zemí nejezdím a v místních podmínkách si beru sebou vždy malou lahvičku MMS1 a nějaké množství tablet MMS2 pro případ nouze, nicméně většinou naštěstí zbytečně. Jako desinfekci vody jsem to nikdy nepoužíval, ale nevidím v tom problém, již pár kapek MMS1 na litr vody to musí vyčistit naprosto excelentně. Také jsem si zkoušel naprosto neředěné MMS1 dát přímo do rány a funguje to výborně, akorát se u toho člověk nesmí počůrat, čili je dobré se vyčůrat před vlastní aplikací. Totéž jsem zkoušel i s 3,5%tní HCl a efekt je zhruba stejný, oboje musíte po krátké době omýt vodou, aby se okolí rány nepoleptalo. Každopádně výborná je vlastní urina, ta je na zranění velice dobrá a na rozdíl od předchozích látek se člověk při aplikaci nemusí předem vymočit, protože to vlastně provádí najednou a tu používám prakticky stále s výborným efektem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Jak je to s koupelemi s mms, když užívám koloidní stříbro?

To sice vyzkoušené nemám, ale dle mého názoru by to nijak zásadně vadit nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 8:32 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Jarda píše:
To sice vyzkoušené nemám, ale dle mého názoru by to nijak zásadně vadit nemělo.

No mě právě napadlo, že MMS aplikací přes kůži se taky dostane do tkání blízko kůže a koloidní stříbro se taky rozleze do celého těla, takže se tam teoreticky můžou potkat. Otázkou je proč to vlastně vadí? Jenom, že se navzájem vyruší, nebo vznikne nějaká nebezečná sloučenina?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
No mě právě napadlo, že MMS aplikací přes kůži se taky dostane do tkání blízko kůže a koloidní stříbro se taky rozleze do celého těla, takže se tam teoreticky můžou potkat. Otázkou je proč to vlastně vadí? Jenom, že se navzájem vyruší, nebo vznikne nějaká nebezečná sloučenina?

Tak teoreticky je možné ledasco, ale zrovna toto se mě nezdá. Nic závadného i tak nevznikne, maximálně se oba účinky oslabí a nic se tedy neděje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 10:07 pm 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Ještě jednou dobrý den, dávala jsem dnes dotaz k jaterní kůře a nakonec jsem našla 2 odpovědi ze 3.

Ted jsem precetla mnoho o MMS a naprosto to nejak nechapu, ani po precteni stranek, ktere byly v ČR zakazane a maji nyni koncovku .com. Je vic typu MMS a nechapu ani, na co jsou a jak to ziskat. Uz mi to nejak splyva. Je nekde prehledne, jak to pripavit, davkovat, na co to je a kde to koupit? Procitanim vlakna dal a dal nechapu vic a vic a rada bych to zkusila. Omlouvam se, ale opravdu to nechapu.

Pak zde pisete o synt. vitaminu C, ze se s tim nesmi a ze bychom ho nemeli jist (ja ho tedy nejim ani v potravinach, ani jako doplnek stravy), ale v rozporu s timto je ve vlaknu uvedeno, ze ho uzivate a dcera take, konkretne ten cisty v prasku, ktery je rovnez synteticky. Toto mi neni rovnez srozumitelne. Procitanim vlakna a odkazu v tom mam vetsi hokej.

Dekuji Vam za trpelivost a odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 10:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Verda1973 píše:
Ještě jednou dobrý den, dávala jsem dnes dotaz k jaterní kůře a nakonec jsem našla 2 odpovědi ze 3.

Ted jsem precetla mnoho o MMS a naprosto to nejak nechapu, ani po precteni stranek, ktere byly v ČR zakazane a maji nyni koncovku .com. Je vic typu MMS a nechapu ani, na co jsou a jak to ziskat. Uz mi to nejak splyva. Je nekde prehledne, jak to pripavit, davkovat, na co to je a kde to koupit? Procitanim vlakna dal a dal nechapu vic a vic a rada bych to zkusila. Omlouvam se, ale opravdu to nechapu.

Pak zde pisete o synt. vitaminu C, ze se s tim nesmi a ze bychom ho nemeli jist (ja ho tedy nejim ani v potravinach, ani jako doplnek stravy), ale v rozporu s timto je ve vlaknu uvedeno, ze ho uzivate a dcera take, konkretne ten cisty v prasku, ktery je rovnez synteticky. Toto mi neni rovnez srozumitelne. Procitanim vlakna a odkazu v tom mam vetsi hokej.

Dekuji Vam za trpelivost a odpoved.

Ahoj Verdo, pokusím se Jardovi ušetřit trošku času:
MMS1 je chloritan sodný (tekutý) aktivovaný kyselinou citronovou (nebo i dalšími kyselinami, např. HCl, octem, šťávou z citronu)
MMS2 je chlornan vápenatý (maličké granulky)
MMS3 vzniká smísením MMS1 a MMS2
Nejčastěji používané je však MMS1
Pokud chceš pomocí MMS1 posilovat imunitu a tím se tedy léčit, není nic důležítějšího a rozumnějšího, než si koupit knihu "Zásady používání MMS". Díky tomu se dovíš veškeré podrobnosti o všem okolo MMS a dostaneš odpovědi na desítky či stovku otázek, které tě napadnou během léčby.
Vitamín C syntetický není zakázaný jíst, jde pouze o to, že blokuje účinky MMS po dobu dvou hodin - mluvím o tom obyčejném, sypaném.
Někomu velmi vyhovuje při delší kůře s MMS1 si udělat 2-3 dny přestávku a v té době brát 6-9 gramů vit.C se šípky a s prodlouženým uvolňováním a pak zase pokračovat s MMS1. Jsou s tím dobré výsledky.
Rozhodně do toho jdi, ovšem přesně podle návodů, naprosto si nemůžeš ublížit, můžeš tím jen získat.
No, tak tohle by zatím stačilo, že jo?
Měj se hezky, Batles \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 11:08 am 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Batles píše:
Ahoj Verdo, pokusím se Jardovi ušetřit trošku času:
MMS1 je chloritan sodný (tekutý) aktivovaný kyselinou citronovou (nebo i dalšími kyselinami, např. HCl, octem, šťávou z citronu)
MMS2 je chlornan vápenatý (maličké granulky)
MMS3 vzniká smísením MMS1 a MMS2
Nejčastěji používané je však MMS1
Pokud chceš pomocí MMS1 posilovat imunitu a tím se tedy léčit, není nic důležítějšího a rozumnějšího, než si koupit knihu "Zásady používání MMS". Díky tomu se dovíš veškeré podrobnosti o všem okolo MMS a dostaneš odpovědi na desítky či stovku otázek, které tě napadnou během léčby.
Vitamín C syntetický není zakázaný jíst, jde pouze o to, že blokuje účinky MMS po dobu dvou hodin - mluvím o tom obyčejném, sypaném.
Někomu velmi vyhovuje při delší kůře s MMS1 si udělat 2-3 dny přestávku a v té době brát 6-9 gramů vit.C se šípky a s prodlouženým uvolňováním a pak zase pokračovat s MMS1. Jsou s tím dobré výsledky.
Rozhodně do toho jdi, ovšem přesně podle návodů, naprosto si nemůžeš ublížit, můžeš tím jen získat.
No, tak tohle by zatím stačilo, že jo?
Měj se hezky, Batles \":D\"

Děkuji za vysvětleni, Batles. MMS budu jeste zkoumat. Ziju dost zdrave (nejsem ale vita ani vegatarian) a jistym zpusobem me tento obor i zivi. Delala jsem si i jaterni kury a vse mozne, co existuje a melo to velky efekt. Myslim si, ze jeste potrebuji udelat par jaternich kur a znicit plisne, ktere jeste trochu mam, proto MMS. Jinak jsem na tom vcelku dobre. Jeste k tomu vit. C. Nemela jsem na mysli uzivani behem MMS, ale v beznem zivote, ze si prispevky protireci. V tomto vlaknu Jarda uvadi, ze ho uziva i s dcerou v praskove podobe a pak o par stranek je uvedeno, ze bychom se synt. vit. C meli vyhnout. Ja ted ysynteticke veci nejim, ani Ecka, dost hlidam, co strcim do pusy. Dost beru i spirulinu, OPC + dalsi antioxidanty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 5:18 pm 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Je tohle to MMS1? Ma to byt ale tekute a to je asi sypke. Dekuji za odpoved.

Chloritan sodný 25% 100 g - NaClO2 - CAS: 7758-19-2
49,00Kč s DPH
40,83Kč bez DPH
(Bělení papíru)
Balení: 100 g (80 ml) v PE láhvi s bezpečnostním uzávěrem

Nebezpečnost: Oxidující, zdraví škodlivý - poškození orgánů, poškození očí, vysoce toxický pro životní prostředí
H271 Může způsobit požár nebo výbuch; silný oxidant.
H302 Zdraví škodlivý při požití.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici.
H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.

Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 11:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Verda1973 píše:
Je tohle to MMS1? Ma to byt ale tekute a to je asi sypke. Dekuji za odpoved.

Chloritan sodný 25% 100 g - NaClO2

MMS1 není chloritan sodný! MMS1 je z toho teprve tehdy, až se chloritan sodný aktivuje kyselinou. Výsledná směs se nazývá MMS1 a uvolňovaná léčivá látka je kysličník chlořičitý - ClO2. O to jde. Tohle tělu intenzivně pomáhá v léčbě.
Chloritan sodný 25% - NaClO2 v tekutém stavu to je to správné na použití k aktivaci. Pokud to koupíš v prášku, tak z toho těžko uděláš tu správnou koncentraci. V prášku se dá koupit i vyšší koncentrace a z té si už pak lehce naředíš.
Tekutý chl. sodný ve správné koncentraci seženeš na netu velmi lehce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 11:09 pm 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Batles píše:
MMS1 není chloritan sodný! MMS1 je z toho teprve tehdy, až se chloritan sodný aktivuje kyselinou. Výsledná směs se nazývá MMS1 a uvolňovaná léčivá látka je kysličník chlořičitý - ClO2. O to jde. Tohle tělu intenzivně pomáhá v léčbě.
Chloritan sodný 25% - NaClO2 v tekutém stavu to je to správné na použití k aktivaci. Pokud to koupíš v prášku, tak z toho těžko uděláš tu správnou koncentraci. V prášku se dá koupit i vyšší koncentrace a z té si už pak lehce naředíš.
Tekutý chl. sodný ve správné koncentraci seženeš na netu velmi lehce.

Dekuji, procitam znovu vlakno a je mi to stale vice jasne, uz mam napsany i rozpis davek podle doporuceni. Nebojim se toho, uz jsem zkusila hodne technik na detox a tohle mi prijde elegantni reseni \":-)\" a co si budeme povidat, za babku \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz