Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 4:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Peroxid vodíku
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2011 6:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Milý pane Jardo,
před časem jsem na diskuzích narazil na toto téma a tímto Vás prosím o názor. Může to fungovat a je 3% koncentrace peroxidu vodíku na vdechování bezpečná?
Toto je originální popis:
V nepřátelské drogerii nejlacinější ksindl v kssstací lahvičce ručně pumpovací do nosu http://www.earthclinic.com/images/inhale.jpg zakoupiti třeba společně a lahvičkou 3% peroxidu vodíku. Lahvičku kssstací vyprázdniti promptně do výlevky po příchodu domů shledáno jesti rozumným a její vypláchnutí horkou vodou velmi prospěšným se prokáže. Po skutku tomto, doktorovi školenému se jevícímu jako pošetilost, kssstací lahvičku peroxidem naplniti nutno je a 4 i vícekrát za den 6 až osumkrát do hrdla směrem k mandlím kssstnout a vdechnout zapotřebí jest. Do nosu kssstati nedobré býti a kýženého výsledku se nedopracuje, anžto sliznice nosní peroxidem timto silně drážděna se projevuje.
Zlí jazykové se po netu bloudící slyšeti se nechají, že metoda tato i raka sem tam z osoby vykáže, bolestí svalů ve stáří předsmrtně ztuhlých osobu inhalující zbaviti dokáže a i jiných zázraků, vědě nevídaných a odborníky nepochopitelných, jakým se jeví recyklování lahví kyslíkových dříve kronicky sípajícími, je schopna.
Toto je komentář na výše uvedené:
Podívej se trochu na Železo - základní fakta, a podívej se pořádně na zoubky ústní terapii H2O2. Tam kde jseš Ty jsem byl taky a to jsem navíc kuřák. Jak ty plíce vyčistíš H2O2, vezme to cca 5 neděl, je pokoj, než je zase zahnojíš a to vezme dost dlouho. Plíce se čistí velice rychle, protože z nich ten sajrajt může odcházet hleny přímo ven. S ostatníma orgánama je to podstatně složitější. H2O2 na rozdíl od MMS, které jenom kynoží mikroorganismy navíc "vyšumí" z plicních sklípků nánosy a uvolní je. Dá se říct že po něm jsou plíce skoro jak nové. Tím se pak breberky nemaj v čem držet.

Děkuji a těším se na Váš názor.
Srdečně zdravím, Batles


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2011 8:28 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Posílám názory svérázného Dr. Lukeše. Některé dávají smysl - např. jeho názory na léky a farm. průmysl a také to, že podle něj za většinou nemocí dnes stojí plíseň v těle nebo parazité. Nad některými však zůstává rozum stát. Např. jeho názor na coca colu ...

Celý rozhovor zde

Naposledy upravil
Dracula dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid vodíku
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 8:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Milý pane Jardo,
před časem jsem na diskuzích narazil na toto téma a tímto Vás prosím o názor. Může to fungovat a je 3% koncentrace peroxidu vodíku na vdechování bezpečná?
Toto je originální popis:
V nepřátelské drogerii nejlacinější ksindl v kssstací lahvičce ručně pumpovací do nosu http://www.earthclinic.com/images/inhale.jpg zakoupiti třeba společně a lahvičkou 3% peroxidu vodíku. Lahvičku kssstací vyprázdniti promptně do výlevky po příchodu domů shledáno jesti rozumným a její vypláchnutí horkou vodou velmi prospěšným se prokáže. Po skutku tomto, doktorovi školenému se jevícímu jako pošetilost, kssstací lahvičku peroxidem naplniti nutno je a 4 i vícekrát za den 6 až osumkrát do hrdla směrem k mandlím kssstnout a vdechnout zapotřebí jest. Do nosu kssstati nedobré býti a kýženého výsledku se nedopracuje, anžto sliznice nosní peroxidem timto silně drážděna se projevuje.
Zlí jazykové se po netu bloudící slyšeti se nechají, že metoda tato i raka sem tam z osoby vykáže, bolestí svalů ve stáří předsmrtně ztuhlých osobu inhalující zbaviti dokáže a i jiných zázraků, vědě nevídaných a odborníky nepochopitelných, jakým se jeví recyklování lahví kyslíkových dříve kronicky sípajícími, je schopna.
Toto je komentář na výše uvedené:
Podívej se trochu na Železo - základní fakta, a podívej se pořádně na zoubky ústní terapii H2O2. Tam kde jseš Ty jsem byl taky a to jsem navíc kuřák. Jak ty plíce vyčistíš H2O2, vezme to cca 5 neděl, je pokoj, než je zase zahnojíš a to vezme dost dlouho. Plíce se čistí velice rychle, protože z nich ten sajrajt může odcházet hleny přímo ven. S ostatníma orgánama je to podstatně složitější. H2O2 na rozdíl od MMS, které jenom kynoží mikroorganismy navíc "vyšumí" z plicních sklípků nánosy a uvolní je. Dá se říct že po něm jsou plíce skoro jak nové. Tím se pak breberky nemaj v čem držet.

Děkuji a těším se na Váš názor.
Srdečně zdravím, Batles

Tak, to psal Slávek Křepelka a ten o peroxidech ví opravdu hodně, sám jsem s ním problém aplikace peroxidů poměrně dlouho rozebíral a jiný postup, konkrétně orální aplikaci ředěného 30%tního peroxidu jsem i zkoušel a fachalo to excelentně. Nicméně při tom, když to pijete, nesmíte pozorovat tu lebku a zkřížené hnáty na lahvičce, to vám kazí požitek z té konzumace. Ono je zde vůbec dobrým zvykem lidi hodně děsit a pak jsou z toho tak zblblí, že nedovedou logicky selektovat problém. Pokud si 3%tním peroxidem běžně lidi vyplachují ústa při paradentóze, jak by to mohlo zásadně vadit jinde v těle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 8:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
[quote="sakul":25607ln1]Posílám názory svérázného Dr. Lukeše. Některé dávají smysl - např. jeho názory na léky a farm. průmysl a také to, že podle něj za většinou nemocí dnes stojí plíseň v těle nebo parazité. Nad některými však zůstává rozum stát. Např. jeho názor na coca colu ...

Celý rozhovor zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 4:52 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
dobry den,
muzete mi prosim poradit,co jist,abych moc nekrmila kvasinky,pred colonoskopii?prvni den nesmim lusteniny,zeleninu,ovoce,druhy den jen kase,ani zel.stavy se nesmi(to nevim vubec co si dam)?pak se pije jen voda a ten fosfatovy projimaci roztok....
dekuji za radu
Co se týček těch rajčat,řekla bych vadí kvůli té slupce,jelikož je dost špatně stravitelná....tak možná proto....?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
dobry den,
muzete mi prosim poradit,co jist,abych moc nekrmila kvasinky,pred colonoskopii?prvni den nesmim lusteniny,zeleninu,ovoce,druhy den jen kase,ani zel.stavy se nesmi(to nevim vubec co si dam)?pak se pije jen voda a ten fosfatovy projimaci roztok....
dekuji za radu
Co se týček těch rajčat,řekla bych vadí kvůli té slupce,jelikož je dost špatně stravitelná....tak možná proto....?

Dělejte to podle pokynů, ty dva dny ničemu nevadí, když jste ji krmila řadu let, tak vám to divné nepřipadalo a nyní zkoumáte zbytečně dva dny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 10:00 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobře ,děkuji a můžete mi poradit,co jíst po té kolonoskopii?-rýži nebo už zeleninu?
Četla jsem, že kombinace mléčného výrobku a zeleniny způsobí,že se zdravé živiny a vitaminy nevstřebají(např.brokolice+sýr,že je blbost)a já jím salát+třeba kozí sýr,tak aby na tom opravdu něco nebylo.
Ještě jsem se chtěla zeptat,při protikvasikové dietě se mají vynechat mléčné výrobky a kozí sýr a sirná patlanice tedy opravdu nevadí?nebo to jíst jen např.jednou týdně?jsem po odhlenovací kúře,tak se zase nechci zahlenin,ale po ořechách se nadýmým a mám opary(arginin),tak ten kozí sýr nebo vejce bych jedla často.....?Popř.dá se to kompenzovat třeba pitím citronové šťávy?
děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 8:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jak se tak pomalu dávám dohromady, tak jsem skončila na fyzioterapii a přes nohy jsme došli až k břichu. Zjistili mi, že mám trvalý hypertonus bránice. Něco mi říká, že všechno souvisí se vším a tak by mě docela zajímalo, v jaké souslednosti může být stažené břicho a špatné trávení - vnitřní napětí - kvasinka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 9:56 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Beladona píše:
Jak se tak pomalu dávám dohromady, tak jsem skončila na fyzioterapii a přes nohy jsme došli až k břichu. Zjistili mi, že mám trvalý hypertonus bránice. Něco mi říká, že všechno souvisí se vším a tak by mě docela zajímalo, v jaké souslednosti může být stažené břicho a špatné trávení - vnitřní napětí - kvasinka.

Tak to je myslím naprosto jasné, protože kvasinka žije taky ze stresu a tím, že je přemnožená způsobuje špatné trávení.. nebo alespoň takhle to chápu já. Sama s ní bojuju a myslím, že poslední strava, kterou jí krmím je právě ten stres...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 8:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobře ,děkuji a můžete mi poradit,co jíst po té kolonoskopii?-rýži nebo už zeleninu?
Četla jsem, že kombinace mléčného výrobku a zeleniny způsobí,že se zdravé živiny a vitaminy nevstřebají(např.brokolice+sýr,že je blbost)a já jím salát+třeba kozí sýr,tak aby na tom opravdu něco nebylo.
Ještě jsem se chtěla zeptat,při protikvasikové dietě se mají vynechat mléčné výrobky a kozí sýr a sirná patlanice tedy opravdu nevadí?nebo to jíst jen např.jednou týdně?jsem po odhlenovací kúře,tak se zase nechci zahlenin,ale po ořechách se nadýmým a mám opary(arginin),tak ten kozí sýr nebo vejce bych jedla často.....?Popř.dá se to kompenzovat třeba pitím citronové šťávy?
děkuji za odpověď

Držte se jejich návodu a druhý den již normální stravu na kterou jste zvyklá. Že se nevstřebají, to bych tedy rozhodně netvrdil, ale může se sem tam něco vstřebávat hůře, nicméně jde vlastně o ideální stravu, čili zase takový problém v tom nebude. Na kvasinku teoreticky vadí prakticky cokoliv a je potřeba si to odsledovat na základě vlastních reakcí, dle mého názoru by v tom zásadní problém být neměl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Jak se tak pomalu dávám dohromady, tak jsem skončila na fyzioterapii a přes nohy jsme došli až k břichu. Zjistili mi, že mám trvalý hypertonus bránice. Něco mi říká, že všechno souvisí se vším a tak by mě docela zajímalo, v jaké souslednosti může být stažené břicho a špatné trávení - vnitřní napětí - kvasinka.

Tak členka zuzanka vám to píše správně, krmit ji klidně může pouze stres, čili uvolnit se, srovnat minerály, hlavně hořčík a nadledvinky, pak by to mělo ustat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 10:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Tak členka zuzanka vám to píše správně, krmit ji klidně může pouze stres, čili uvolnit se, srovnat minerály, hlavně hořčík a nadledvinky, pak by to mělo ustat.

Tak vnější stres je bez pochyby. Ale měla jsem na mysli spíš vnitřní napětí, které kandida vytváří, čímž se kruh uzavírá. I když jsem doma o víkendu a v klidu relaxuju nebo jdu na dlouhou procházku, tak se mi někdy stáhne břícho tak, že se mi špatně dýchá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 12:38 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Beladona píše:
Tak vnější stres je bez pochyby. Ale měla jsem na mysli spíš vnitřní napětí, které kandida vytváří, čímž se kruh uzavírá. I když jsem doma o víkendu a v klidu relaxuju nebo jdu na dlouhou procházku, tak se mi někdy stáhne břícho tak, že se mi špatně dýchá.

Praktikujte vědomé hluboké dýchání. Kdykoli jdete nebo sedíte třeba u PC, věnujte část pozornosti tomu, abyste dýchala na plno, ideálně plným jogovým dechem. Také sledujte, když vám utečou myšlenky, nebo děláte něco co ve vás vyvolává napětí, jak se bránice stahuje a dech je plytký, často sotva znatelný. Takto uvolníte bránici, zlepšíte prokysličení celého těla, zvýšíte ph a kvasinka bude solidně vytočená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 7:25 pm 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
sakul píše:
Praktikujte vědomé hluboké dýchání. Kdykoli jdete nebo sedíte třeba u PC, věnujte část pozornosti tomu, abyste dýchala na plno, ideálně plným jogovým dechem. Také sledujte, když vám utečou myšlenky, nebo děláte něco co ve vás vyvolává napětí, jak se bránice stahuje a dech je plytký, často sotva znatelný. Takto uvolníte bránici, zlepšíte prokysličení celého těla, zvýšíte ph a kvasinka bude solidně vytočená.

To je pravda. To plytké dýchání je špatný návyk, dost často od sezení (i u počítače) se špatným držením těla, ale dá se to změnit. Další dobrá praktika na prokysličení je bhastrika, ale chce to s rozumem zvlášť ze začátku. Navíc to dokonale prohřeje tělo, pokud je někomu zima nebo trpí zimomřivostí. Na trávení dobře fungují cviky pro udržení trávícího ohně a cvik zvaný kobylka, dobrý na játra. Na střeva dělá velice dobře halasan v obou variantách (kolena kolem uší), perfektně to procvičí nejen tu páteř ale i břicho a střeva. Po jídle je výborný cvik zvaný diamantový spánek, výborně se v tom tráví. Ale chvilku to trvá než si to člověk nacvičí, aby se v asaně uvolnil a vychutnal si ji, ale stojí to za to úsilí a má to blahodárný vliv na psychiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Tak vnější stres je bez pochyby. Ale měla jsem na mysli spíš vnitřní napětí, které kandida vytváří, čímž se kruh uzavírá. I když jsem doma o víkendu a v klidu relaxuju nebo jdu na dlouhou procházku, tak se mi někdy stáhne břícho tak, že se mi špatně dýchá.

Tak kandida je silný soupeř a je opravdu obtížné ji držet na uzdě. Také správné dýchání, jak píše správně člen sakul je výborné, třeba se dá používat Frolův trenažér a jóga o tom není sporu a cviky, které popisuje člen gonzales01, určitě velice pomohou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz