Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 11:40 pm 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Jeste bych poprosila o info ke koupelim, jak dlouho maji trvat. KOncentraci a dobu (vecer) chapu, ale delku jsem nenasla. Dekuji vsem za trpelivost. A uz snad vim vse, jeste musim zjistit, kde koupit Chloritan sodný 25% - NaClO2, je to toto:
http://www.fichema.cz/chloritan-sodny-2 ... p-806.html
Kdyz hledam pres Zbozi.cz, tak je to desne predrazeny \":-(\"
Kdyz mi nekdo poradi, kde to koupit v Usti nad Labem, budu moc rada, dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 6:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Verda1973 píše:
Ještě jednou dobrý den, dávala jsem dnes dotaz k jaterní kůře a nakonec jsem našla 2 odpovědi ze 3.

Ted jsem precetla mnoho o MMS a naprosto to nejak nechapu, ani po precteni stranek, ktere byly v ČR zakazane a maji nyni koncovku .com. Je vic typu MMS a nechapu ani, na co jsou a jak to ziskat. Uz mi to nejak splyva. Je nekde prehledne, jak to pripavit, davkovat, na co to je a kde to koupit? Procitanim vlakna dal a dal nechapu vic a vic a rada bych to zkusila. Omlouvam se, ale opravdu to nechapu.

Pak zde pisete o synt. vitaminu C, ze se s tim nesmi a ze bychom ho nemeli jist (ja ho tedy nejim ani v potravinach, ani jako doplnek stravy), ale v rozporu s timto je ve vlaknu uvedeno, ze ho uzivate a dcera take, konkretne ten cisty v prasku, ktery je rovnez synteticky. Toto mi neni rovnez srozumitelne. Procitanim vlakna a odkazu v tom mam vetsi hokej.

Dekuji Vam za trpelivost a odpoved.

MMS jsou, jak správně píše člen Batles, tři varianty a u MMS1 je navíc mnoho variant aktivace a aplikace, čili je to opravdu trochu složité, nicméně dá se použít základní varianta a ta nijak složitá není. Pokud jde o vitamín C, tak ten se dá používat i při aplikaci MMS2 a u MMS1 a MMS3 je nutné ho na nezbytný čas vynechat, nebo používat cca 2 hodiny po poslední dávce MMS, ideálně večer těsně před spaním a takto je to zde i popsáno. Jinak zvedený produkt pro to vnitřní použití vyhovuje a můžete jej tedy bez obav používat, máte určitě pravdu, že na netu na tom neskutečně vaří spousta prodejců, ale to na účinnosti tohoto produktu nic nemění.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:23 am 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Jarda píše:
MMS jsou, jak správně píše člen Batles, tři varianty a u MMS1 je navíc mnoho variant aktivace a aplikace, čili je to opravdu trochu složité, nicméně dá se použít základní varianta a ta nijak složitá není. Pokud jde o vitamín C, tak ten se dá používat i při aplikaci MMS2 a u MMS1 a MMS3 je nutné ho na nezbytný čas vynechat, nebo používat cca 2 hodiny po poslední dávce MMS, ideálně večer těsně před spaním a takto je to zde i popsáno. Jinak zvedený produkt pro to vnitřní použití vyhovuje a můžete jej tedy bez obav používat, máte určitě pravdu, že na netu na tom neskutečně vaří spousta prodejců, ale to na účinnosti tohoto produktu nic nemění.

Dobry den, dekuji Vam za odpoved a potvrzeni vhodnosti daneho produktu. Verda


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 19, 2011 8:09 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den vsem,
v Drogerii TETA jsem zakoupila:
MMS2= CHLORNAN VAPENATY min.950g v 1kg GRANULATU- CHLOR SOK- KING POOL(davkovani 90g/+10m3) i kdyz zni spis jako pisek...
(nebo meli tento, ale prosly- 1000g na 1l granulatu Chlor Sok- PROBAZEN- ten je tedy asi 100% tedy bez primesi...?ale Jim Humble psal 40-85% a to neni ani jeden..., ze?)
a synteticka technicka 31% KYSELINA CHLOROVODIKOVA- v oranzovem plastu z
HDPE.
A co ted?:)
Pokud jsem dobre informovana, MMS 2 je silnejsi nez MMS 1 a da se pouzivat i sam o sobe...Jim: staci brat MMS 2 - 1 kapsli vel. 0 kazdou hodinu po 8 ci 10hodin za den- po 3 tydny a pred spolknutim MMS 2 vypit 2sklenice vody a po nem jeste jednu...sklenice je 250ml?
A kolik gramu je 1kapsle vel. 0- a kolik je 1granule v KING POOL?(=zajima mne ekvivalent MMS 2 na nemoci Protokolu 1000 s MMS1)
Co to misto baleni do medu z mraznicky, vlozit do suche rozinky (siridlo by tomu vadit snad nemelo???)
ci jineho suseneho ovoce ci sumavy vnitrek chleba-jako placky pro ryby apod.?
Kolik granuli dat do 10 litr.vody v lavoru z PP- a jak casto- kv. zatim nezhoubnym cystam v prsou? Jim rika, ze delohou se latka dostane do prsou primo.
Kolik granuli predem rozpustit do rovne klasicke vany?
Kolik granuli do 100ml pitne vody na Rosacea v obliceji- potirat ci spray- kolikrat denne a jak dlouho- spolus s HCl nebo bez? Prosim o rady zkusenych...

A jak pouzivat 31% kys. chlorovodikovou? Kolik ml je jedna kapka? Kolik kapek 31% do kolika ml vody- pit jak casto+ kolik tydnu? Jak dlouho pred, spolecne ci po MMS2?
Neprestane pak zaludek vyrabet tuto kyselinu, kdyz mu ji budu dodavat???
Dle KRKACIHO TESTU (1 lzicku sody vmichat do 150ml vody rano na lacno) nemam vubec zadnou HCl v zaludku, jelikoz zkousim uz 3 dny po sobe rano nalacno a nic- nic cely den.
Mohu prelit 31% do lekovky s bilym umelym kapatkem- nerozlepta to? Pipetu tudiz nepotrebuji, ne?
A nemela bych ji radeji skladovat v tmave sklenene lekovce- nebude se po otevreni oxidaci uvolnovat molekuly plastu z HDPE do kyseliny a tudiz nevratne do meho tela???
Pry to delaji i PET lahve s drinky...

Musim shanet dal MMS 1 kv. MMS3 nebo na Protokol 1000 mi vyse zakoupene bohate staci?
Bylo by fajn, kdyby sem nekdo dal presne ceske miry pro vyrobu MMS1- US prevedene vychazi moc v desetinach...dalo by se to zahrivat ve skle ve vodni lazni bez nebo s poklickou? Jelikoz nemichat kovem ani nerez, drevena varecka je ok? A na ceske chemikalie vahu snad nepotrebuji a mereni pH chloru, nebo byvaji nepresni a prodavaji jine chemikalie?
Dekuji za rady


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 20, 2011 7:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="jahoda":3bit98fs]Dobry den vsem,
v [b:3bit98fs]Drogerii TETA[/b:3bit98fs] jsem zakoupila:
[b:3bit98fs]MMS2= CHLORNAN VAPENATY min.950g v 1kg GRANULATU- CHLOR SOK- KING POOL[/b:3bit98fs](davkovani 90g/+10m3) i kdyz zni spis jako pisek...
(nebo meli tento, ale prosly- [u:3bit98fs]1000g na 1l granulatu Chlor Sok- PROBAZEN- ten je tedy asi 100% tedy bez primesi...?[/u:3bit98fs]ale [b:3bit98fs]Jim Humble psal 40-85%[/b:3bit98fs] a to neni ani jeden..., ze?)
a [b:3bit98fs]synteticka technicka 31% KYSELINA CHLOROVODIKOVA- v oranzovem plastu z
HDPE.[/b:3bit98fs]A co ted?:)
Pokud jsem dobre informovana, [b:3bit98fs]MMS 2 je silnejsi nez MMS 1[/b:3bit98fs] a da se pouzivat i sam o sobe...Jim: staci brat MMS 2 - 1 kapsli vel. 0 kazdou hodinu po 8 ci 10hodin za den- po 3 tydny a pred spolknutim MMS 2 vypit 2sklenice vody a po nem jeste jednu...[b:3bit98fs]sklenice je 250ml[/b:3bit98fs]?
A [b:3bit98fs]kolik gramu je 1kapsle vel. 0- a kolik je 1granule v KING POOL?[/b:3bit98fs](=zajima mne ekvivalent MMS 2 na nemoci Protokolu 1000 s MMS1)
Co to misto baleni do medu z mraznicky, [b:3bit98fs]vlozit do suche rozinky [/b:3bit98fs](siridlo by tomu vadit snad nemelo???)
ci jineho suseneho ovoce ci [b:3bit98fs]sumavy vnitrek chleba-jako placky pro ryby [/b:3bit98fs]apod.?
Kolik [b:3bit98fs]granuli dat do 10 litr.vody v lavoru z PP[/b:3bit98fs]- a jak casto- kv. zatim nezhoubnym cystam v prsou? Jim rika, ze delohou se latka dostane do prsou primo.
Kolik [b:3bit98fs]granuli predem rozpustit do rovne klasicke vany?[/b:3bit98fs]
Kolik [b:3bit98fs]granuli do 100ml pitne vody na Rosacea v obliceji- potirat ci spray- kolikrat denne a jak dlouho- spolus s HCl nebo bez? [/b:3bit98fs]Prosim o rady zkusenych...

A jak pouzivat 31% kys. chlorovodikovou? [b:3bit98fs]Kolik ml je jedna kapka? Kolik kapek 31% do kolika ml vody- pit jak casto+ kolik tydnu? Jak dlouho pred, spolecne ci po MMS2?[/b:3bit98fs]
Neprestane pak zaludek vyrabet tuto kyselinu, kdyz mu ji budu dodavat???
Dle KRKACIHO TESTU (1 lzicku sody vmichat do 150ml vody rano na lacno) nemam vubec zadnou HCl v zaludku, jelikoz zkousim uz 3 dny po sobe rano nalacno a nic- nic cely den.
[b:3bit98fs]Mohu prelit 31% do lekovky s bilym umelym kapatkem- nerozlepta to? Pipetu tudiz nepotrebuji, ne?[/b:3bit98fs]
A nemela bych ji radeji [b:3bit98fs]skladovat v tmave sklenene lekovce- nebude se po otevreni oxidaci uvolnovat molekuly plastu z HDPE do kyseliny a tudiz nevratne do meho tela??? [/b:3bit98fs]
Pry to delaji i PET lahve s drinky...

Musim shanet dal [b:3bit98fs]MMS 1 kv. MMS3 nebo na Protokol 1000 [/b:3bit98fs]mi vyse zakoupene bohate staci?
Bylo by fajn, kdyby sem nekdo dal [b:3bit98fs]presne ceske miry pro vyrobu MMS1[/b:3bit98fs]- US prevedene vychazi moc v desetinach...dalo by se to zahrivat [b:3bit98fs]ve skle ve vodni lazni bez nebo s poklickou?[/b:3bit98fs] Jelikoz [b:3bit98fs]nemichat kovem ani nerez, drevena varecka je ok? [/b:3bit98fs] A [b:3bit98fs]na ceske chemikalie vahu snad nepotrebuji a mereni pH chloru[/b:3bit98fs], nebo byvaji nepresni a prodavaji jine chemikalie?
Dekuji za rady[/quote:3bit98fs]
Chlornan vápenatý vyhovuje jakýkoliv a vše na co se ptáte je zde mnohokrát rozebíráno, čili si nastuduje toto vlákno a dále Prehladne, strucne a aktualizovane navody

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 20, 2011 4:23 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 20, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za tyto stránky. I když nemám žádný vážný zdravotní problém, snažím se o své zdraví pečovat, a tak u Vás vždy najdu cenou radu. Dnes bych Vás rád poprosil o kontakt na pana Jeffa. Děkuji moc a zdravím Vás i všechny čtenáře těchto stránek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
bonroykid píše:
Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za tyto stránky. I když nemám žádný vážný zdravotní problém, snažím se o své zdraví pečovat, a tak u Vás vždy najdu cenou radu. Dnes bych Vás rád poprosil o kontakt na pana Jeffa. Děkuji moc a zdravím Vás i všechny čtenáře těchto stránek.

Kontakt máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 2:47 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
dekuji, ale at procitam, jak procitam v odkazech ci hledanich- dostavam se jen na vlastni dotaz ci vsude jsou navody jen na 3.5%HCl a MMS 2 v tabletach a lzicka MMS2 na lavor- na vanu odhadem je dosti zavadejici...lzice?ci hrst?(koupelna jadro bez oken)

Byl byste prosim tak hodny a zodpovedel mi alespon tyto dotazy, abych mohla zacit:

kolik zrnicek-gramu je 1kapsle vel. 0? A kolik zrnicek mohu dat do rozinky a spolknout a po kolika zrnickach zvysovat?(Protokol 1000 s MMS1)
Jde vubec misto baleni do medu z mraznicky, vlozit do suche rozinky (siridlo by tomu vadit snad nemelo???)ci jineho suseneho ovoce ci sumavy vnitrek chleba-jako placky pro ryby apod.?
Kolik granuli do 100ml pitne vody na Rosacea v obliceji- potirat ci spray- kolikrat denne a jak dlouho- spolus s HCl nebo bez?

A jak pouzivat 31% kys. chlorovodikovou?
Kolik ml je jedna kapka? Kolik kapek 31% do kolika ml vody- pit jak casto+ kolik tydnu? Jak dlouho pred, spolecne ci po MMS2?

Mohu prelit 31% do lekovky s bilym umelym kapatkem- nerozlepta to? Pipetu tudiz nepotrebuji, ne?
A nemela bych ji radeji skladovat v tmave sklenene lekovce- nebude se po otevreni oxidaci uvolnovat molekuly plastu z HDPE do kyseliny a tudiz nevratne do meho tela???

Omlouvam se predem, pokud mate pocit, ze vas obiram o cas, ale nerada bych se otravila- s chemii jsem predtim jeste nepracovala a tak bych radeji slysela navod od Vas, nez sama zkousela, jak to dopadne...predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2011 8:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
dekuji, ale at procitam, jak procitam v odkazech ci hledanich- dostavam se jen na vlastni dotaz ci vsude jsou navody jen na 3.5%HCl a MMS 2 v tabletach a lzicka MMS2 na lavor- na vanu odhadem je dosti zavadejici...lzice?ci hrst?(koupelna jadro bez oken)

Byl byste prosim tak hodny a zodpovedel mi alespon tyto dotazy, abych mohla zacit:

kolik zrnicek-gramu je 1kapsle vel. 0? A kolik zrnicek mohu dat do rozinky a spolknout a po kolika zrnickach zvysovat?(Protokol 1000 s MMS1)
Jde vubec misto baleni do medu z mraznicky, vlozit do suche rozinky (siridlo by tomu vadit snad nemelo???)ci jineho suseneho ovoce ci sumavy vnitrek chleba-jako placky pro ryby apod.?
Kolik granuli do 100ml pitne vody na Rosacea v obliceji- potirat ci spray- kolikrat denne a jak dlouho- spolus s HCl nebo bez?

A jak pouzivat 31% kys. chlorovodikovou?
Kolik ml je jedna kapka? Kolik kapek 31% do kolika ml vody- pit jak casto+ kolik tydnu? Jak dlouho pred, spolecne ci po MMS2?

Mohu prelit 31% do lekovky s bilym umelym kapatkem- nerozlepta to? Pipetu tudiz nepotrebuji, ne?
A nemela bych ji radeji skladovat v tmave sklenene lekovce- nebude se po otevreni oxidaci uvolnovat molekuly plastu z HDPE do kyseliny a tudiz nevratne do meho tela???

Omlouvam se predem, pokud mate pocit, ze vas obiram o cas, ale nerada bych se otravila- s chemii jsem predtim jeste nepracovala a tak bych radeji slysela navod od Vas, nez sama zkousela, jak to dopadne...predem dekuji

Neřešte kraviny, jaká zrníčka, prostě plná kapsle, je plná kapsle, žádná zrníčka. Na obličej je to potřeba na malé ploše vyzkoušet, ale zhruba kávová lžička na lavor vody a bez HCl. Na ty vaše hokuspokusy s koncentrovanou kyselinou odpovím jenom, že to je blbost a zaděláváte si na průser, prostě to aplikujte tak, jak je zde uvedeno, tedy v koncentraci 3,5%. Jinak HCl tyto plasty většinou neleptá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 10:08 am 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 2
Díky za kontakt na pána,mám už mms 1 doma.Přijel jsem domů z Prahy navečír,neměl jsem kapátko ani nic jiného,tak jsem chlornan i kyselinu chlorovodíkovou chtěl nadávkovat odlitím co nejmenšího množství z petky.Takto jsem vzal 3 dávky.Když jsem později kapátkem porovnával množství,mohl jsem vzít 3 krát 15-20 kapek chlornanu + 15-20 kapek hcl.První dvě dávky naprosto pohoda,cítil jsem pořád chlor.Asi třičtvrtě hodiny po třetí dávce se mi udělalo hrozně zle od žaludku.Vyzvracel jsem uplně všechno.Myslel jsem,že nedojedu domů.Následujících 10 hodin neuvěřitelný průjem.Pak jsem dostal hroznou chuť na kyselé zelí s bramborami i když jsem neměl vůbec hlad, po troškách jsem vždy trochu snědl.Následující 2 dny jsem vůbec neměl hlad.Jedl jsem jen brambory se zelím,ovoce.Teď přidávám jogurty a mléčné výrobky.Nemám vůbec chuť na maso a sladké.Zmizel pocit chronické únavy,je mi pocitově mnohem tepleji-nepotřebuji se tak teple oblékat,zmizelo pálení při močení,ranní vstávání o tisíc procent lepší a připadám si po noci opravdu odpočatý-dříve jsen ráno chtěl jít zase spát.Mám mnohem červenější barvu obličeje-dříve jsem byl pořád bledý.Zmizeli bolesti žaludku,pálení žáhy.Oproti dřívějšku jím asi poloviční a možná i třetinové množství jídla a nemám pocit hladu-naopak-cítím pohodu v žaludku.Chtěl jsem začít brát zase mms,ale už vodu se 3 kapkami nemůžu polknout-jen to ucítím a nemůžu.Tělo si to brutální léčení asi pamatuje.Ale já už ho vlastně brát vůbec nepotřebuji,vše co mě trápilo je pryč.Jen se bojím,aby se to vše nevrátilo,když jsem mms bral tak hrozně krátce.Cosi myslíte,mohl jsem ty nemoci vybít naráz?Jinak Vám vděčím za uplně jinou kvalitu života.Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Petřík píše:
Díky za kontakt na pána,mám už mms 1 doma.Přijel jsem domů z Prahy navečír,neměl jsem kapátko ani nic jiného,tak jsem chlornan i kyselinu chlorovodíkovou chtěl nadávkovat odlitím co nejmenšího množství z petky.Takto jsem vzal 3 dávky.Když jsem později kapátkem porovnával množství,mohl jsem vzít 3 krát 15-20 kapek chlornanu + 15-20 kapek hcl.První dvě dávky naprosto pohoda,cítil jsem pořád chlor.Asi třičtvrtě hodiny po třetí dávce se mi udělalo hrozně zle od žaludku.Vyzvracel jsem uplně všechno.Myslel jsem,že nedojedu domů.Následujících 10 hodin neuvěřitelný průjem.Pak jsem dostal hroznou chuť na kyselé zelí s bramborami i když jsem neměl vůbec hlad, po troškách jsem vždy trochu snědl.Následující 2 dny jsem vůbec neměl hlad.Jedl jsem jen brambory se zelím,ovoce.Teď přidávám jogurty a mléčné výrobky.Nemám vůbec chuť na maso a sladké.Zmizel pocit chronické únavy,je mi pocitově mnohem tepleji-nepotřebuji se tak teple oblékat,zmizelo pálení při močení,ranní vstávání o tisíc procent lepší a připadám si po noci opravdu odpočatý-dříve jsen ráno chtěl jít zase spát.Mám mnohem červenější barvu obličeje-dříve jsem byl pořád bledý.Zmizeli bolesti žaludku,pálení žáhy.Oproti dřívějšku jím asi poloviční a možná i třetinové množství jídla a nemám pocit hladu-naopak-cítím pohodu v žaludku.Chtěl jsem začít brát zase mms,ale už vodu se 3 kapkami nemůžu polknout-jen to ucítím a nemůžu.Tělo si to brutální léčení asi pamatuje.Ale já už ho vlastně brát vůbec nepotřebuji,vše co mě trápilo je pryč.Jen se bojím,aby se to vše nevrátilo,když jsem mms bral tak hrozně krátce.Cosi myslíte,mohl jsem ty nemoci vybít naráz?Jinak Vám vděčím za uplně jinou kvalitu života.Díky moc.

Tak to je opravdu léčba šokem, což je sice také léčba a i když se rozhodně běžně doporučovat nedá, jak vidno, funguje dobře a co vás nezabije, to vás posílí a to se evidentně stalo. Osobně se domnívám, že tělo další MMS odmítá, protože ho prostě k ničemu nepotřebuje, tak proč ho do sebe lít, nechte si ho pro případ, že by se stav zase zhoršil, ale to se nedomnívám. Pokud to zabralo, tak jste nějaké šmejdy vymlátil a měl by být klid.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Oznámení o pořadu J HUMBLE a MMS
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 12:28 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Dobrý den zdravím pana Jardu a všechny ostatní a ráda dávám na vědomí -že dnes 25.10.2011 bude na TV PRIMA pořad J HUMBLE a MMS ve 2120h bylo mě to posláno ať to dám na vědomí tomu koho by to mohlo zajímat - tak to konám a jsem moc zvědavá co z toho zase udělají \":)\" \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 4:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Léčba šokem!
Takhle nějak to zafungovalo i u nás v roce 2008.
Dávkoval jsem MMS1 manželce podle původního nevhodného návodu návodu (3x denně větší počet kapek) a v sobotu dopoledne hurá na pohotovost. Měla neměřitelný krevní tlak a byla jak hadr, totálně vyčerpaná. Ihned do špitálu, ale už odpoledne se cítila v normě, v neděli chtěla mermomocí domů, přivezl jsem si ji na revers hned v pondělí a to se vznášela, jak andělíček. Tváře červené, nálada slastná, plná elánu \":D\"
No já všechny nové způsoby léčby testuji vždycky na ní a když přežije, tak teprve pak to použiji já sám \":lol:\" \":lol:\"
MMS je opravdu skvělá věc, je však potřeba být opatrný.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 7:15 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jardo před týdnem jsem skončil s pitím kol. stříbra. Jak dlouho nechat ještě odstup než najet na MMS1? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oznámení o pořadu J HUMBLE a MMS
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Dobrý den zdravím pana Jardu a všechny ostatní a ráda dávám na vědomí -že dnes 25.10.2011 bude na TV PRIMA pořad J HUMBLE a MMS ve 2120h bylo mě to posláno ať to dám na vědomí tomu koho by to mohlo zajímat - tak to konám a jsem moc zvědavá co z toho zase udělají \":)\" \":|\"

No, to se uvidí, ale myslím, že toho již moc dělat nejde, vlak je prostě již moc rozjetý.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz