nety píše:
Dobrý deň,
vaša web stránka ma veľmi zaujala, pretože tiež hľadáme alternatívne liečbu, pretože pred 2 a pol týždňom mamke diagnostikovali nádor na hrubom čreve. Keďže je už dlhý čas vegetariánka a nikdy nemala problémy so zápchou, boli sme šokovaní a hneď sme tiež operáciu neprijali. Vďaka internetu vidíme, že by sa to dalo liečiť i inak. Dnes je už 14. deň na Breussovej kúre, ale už i šalviový čaj pije nasilu, vodu ani nechce, denne pije asi 2 dcl breussovej šťavy. Skúšame všetko možné, aby mala dosť tekutín, tak to musíme ešte vyskúšať s neperlivou minerálkou.
Našli sme aj pána Doktora, ktorý sa venuje naturálnej medicíne, s kúrou súhlasil, ponúkal aj iné možnosti liečby - surovú stravu s úplným vylúčením i mliečnych výrobkov a vysokými dávkami aloe vera. Ale keďže šok je veľký, mamka je stále na Breussovej kúre, drží sa statočne, aj keď je slabá,ale aj dnes vybavovala toho veľa v meste a keď sme na záhrade tak pracuje na záhrade. Mamka má 57 rokov, vážila na začiatku kúry 55 kg, 165cm a z mojej strany je obava, ako človek môže vydržať tak dlho bez výživy, ale literatúra vraví, že na vyliečenie je potrebných 42 dní kúry.
Lekár jej poradil denne i klistír z čiernej kávy a obklady na postihnuté miesto na 1a pol hodiny bahnom z hĺbky 60cm a nohy v teplej vode v lavóre.
Ja som pridala i kúpele v sóde bikarbóne(100g do kúpeľa-37°C), ževraj to vyťahuje kyselinu mliečnu.
Prosím, poraďte ak máte skúsenosti s takouto liečbou, čo je v jej prípade dobré.
Prajem pekný deň.
Tady vás trochu opravím ve správnosti vegetariánského způsobu života, protože ten paradoxně způsobuje dost kyselé prostředí v těle a tím pádem se lze snadno dopracovat k podobným potížím, které uvádíte. Je otázkou, zda na to jdete správně a hlavní není hladovět, ale odkyselit se. Počítejte s tím, že spodní část tlustého střeva je v daném momentě vysoce kyselá a z té kyselosti nádor roste. Hladovka navíc začne vylučovat z těla další nastřádané kyseliny a kyselost moče a střeva může paradoxně stoupat, což je určitě špatně. Musíte kyselost razantně snížit a dostat se prakticky do zásaditého stavu, kde na moči je vhodné mít v této prvotní fázi pH 7,5-7,8, kdy nádor již neroste a spíše nepatrně ustupuje. Syrová strava je dobrá, ale musí být jednoznačně zásaditá, čili nyní je nejvhodnější jíst melouny a pít melounovou šťávu. Klidně se dá jíst ten vnitřek a slupky zbavit škrabkou na brambory té tvrdé zelené slupky a zbytek odšťavnit na pití. Meloun má cca 9 pH a hodnoty pH je schopen rovnat celkem rychle a současně dodá potřebnou tekutinu. Bílkoviny zpočátku jednoznačně vynechat, ale domácí kefír z kefírové houby naopak tento druh rakoviny celkem slušně léčí. Psychiku je třeba vyladit vycházkami do přírody a vysokými dávkami hořčíku. Bez jídla se dá vydržet neuvěřitelně dlouho, ale nesmí se tělo překyselovat, což se u lidí s rakovinou při hladovkách dost často děje a to je jednoznačně špatně. Klystýry jsou nejen vhodné, ale dokonce nezbytné, bez pravidelného vymývání střeva se dá uspět velice těžko. Osobně bych ovšem doporučil silně zásadité nálevy z jedlé sody, kdy se do nálevu dává rovná lžička sody a klystýr se provádí alespoň 2 x denně. S podobným výsledkem lze aplikovat nálev z citronové šťávy, kdy se dává šťáva z jednoho citronu na dva litry vody. Koupele bych spíše dělal v epsomské soli, která vytáhne kyseliny a současně dodá tělu velké množství hořčíku a již jsem zde postup několikrát popisoval. Mimo zmíněné je třeba dodat vysoké dávky vitamínu D a C, podotýkám vysoké dávky, ne podle tabulek, ale mnohonásobky těchto doporučených dávek. Můžete mě kontaktovat i telefonem, případně se můžeme sejít, aby se zbytečně neztrácel čas. Je totiž mnoho dalších podpůrných postupů, které zde nemohu vypisovat, to je na celou knihu.