Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2011 11:24 am 
Offline

Registrován: pon zář 12, 2011 10:39 pm
Příspěvky: 12
Napadlo nás, že keď kvasinky nemajú radi kyslú kapustu, či by nebolo vhodné napr. jesť cca 3 dni iba kyslú kapustu a nič iné. Či by to tie kvasinky nedokázalo konečne zničiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2011 8:24 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Miruša píše:
Napadlo nás, že keď kvasinky nemajú radi kyslú kapustu, či by nebolo vhodné napr. jesť cca 3 dni iba kyslú kapustu a nič iné. Či by to tie kvasinky nedokázalo konečne zničiť.

Zkusit to muzes, mne treba pri podobne kure delalo problem ktery se mi nelibil to ze se mi zeli zprotivilo a navic mi tema kyselinama zcitlively zuby, navic relativne dost soli. Nez nase kysane zeli s velkymnozstvim soli bych zkusil prokvasene cinske zeli s nizsim mnostvim soli.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2011 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Miruša píše:
Napadlo nás, že keď kvasinky nemajú radi kyslú kapustu, či by nebolo vhodné napr. jesť cca 3 dni iba kyslú kapustu a nič iné. Či by to tie kvasinky nedokázalo konečne zničiť.

Tak zničit to nevím, ale omezit by je to dokázalo určitě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 08, 2011 8:52 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
sakul píše:
To máte opravdu dobře zvládlé a těžko tam hledat co zlepšit. Možná bych na nějaký čas přestal s klystýry abyste zachovala cenou mikrofloru ve střevech a nikde tam nevidím Omega3 tedy patlanici nebo rybí tuk a jaký máte stav minerálů v těle.

Co se vlasů týče zkuste tam zkuste vtírat MSM společně se zinkem, oba mají na vlasy zásadní vliv. Každopádně i mne se při vybíjení kvasinek a očist zhoršily vlasy a začlay prudce vypadávat. Teď je stav výrazně lepší

Ještě prozkoumejte vztah kefíru a ekzému ... je možné že jej bude zhoršovat.

Děkuju za rady, jenom se chci zeptat, jaký zinek vtírat do vlasů? Nemáte popř. tip, kde ho koupit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte lis 08, 2011 9:00 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
vladěna píše:
Dobrý den,
já si myslím, že jste ve stavu, kdy nebojujete s kvasinkou živou (s jedy, které vytváří), ale s kvasinkou mrtvou.
To by mohl být důvod padání vlasů, tělo se snaží jedy neutralizovat čím se dá a bere minerály odtamtud, aby nemuselo sáhnout do krve. Jestli si vzpomenete na aféru v Německu s esterichia coli. Zaujala mne informace, že nakaženým nemohou tuto patogení bakterii v těle zabít, neb je mrtvá víc toxická než živá a bylo by to kontraproduktivní.
Pokud Vás nafouklé břicho ještě k tomu pobolívá asi to tak bude. Asi bych si dala pauzu se silnými zabijáky kvasinky až na udržovací dávky třeba česneku, čili, zázvoru, křenu atd. a snažila se neutralizovat a vylučovat toxiny.
Mně z nejhoršího v tomto stadiu pomohla jaterka. Pokud si to můžete finančně dovolit bezvadný je sanogel. Doplňovat organické minerály. Rybí tuk mi taky moc pomohl. Pomáhají zásadité koupele, zásaditý klystýr, sauna, určitě moc pomáhá pití živé vody a hlavně pohoda.
Pokud ekzém nesvědí je dobré pouze promašťovat, pokud to budete mazat nějakým antimykotikem zatlačíte to jen zpátky dovnitř a jste v začarovaném kruhu. Já jsem v této fázi začala chrchlat zelené hleny a dostala prima rýmu,
ale nálada se mi zlepšila o 200 procent, tak si říkám, že je to asi pozitivní a tělo se čistí kudy se dá, když ty správné odpadní roury (střeva) nejsou stále ve formě. S braním Hcl jsem učinila skutečnost, že na mě funguje výborně,
jen jsem si zase trochu víc zaherxovala \":x\" . S mms, pokud se Vám do něj chce bych počkala na jaro. Nikdo zkušený nedoporučuje detoxikační kůry na zimu.

Děkuju za rady, co jste měla na mysli tou jaterkou ? (nějak jsem to nepochopila). Nafouklé břicho se projevuje spíš jenom málo častou stolicí a občasnou plynatostí. Sanogel mám doma tak se do něho zase pustím, čím dopňovat organické minerály? Klystýry tedy budu provádět hlavně zásadité (s citronovou šťávou?), ekzém svědil, ale potom jsem ho začala mazat čistou vazelínou a výrazně se to zlepšilo. Myslím, že jsem ted´ve skvělé náladě, takže předpokládám, že si tělo pomůže hodně samo.... samozřejmě na bezsacharidové dietě zůstávám dále. Sauna je zajímavý nápad, ještě jsem ji nikdy nezkoušela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 10:16 am 
Offline

Registrován: ned čer 26, 2011 11:48 pm
Příspěvky: 20
zuzanka píše:
Děkuju za rady, co jste měla na mysli tou jaterkou ? (nějak jsem to nepochopila). Nafouklé břicho se projevuje spíš jenom málo častou stolicí a občasnou plynatostí. Sanogel mám doma tak se do něho zase pustím, čím dopňovat organické minerály? Klystýry tedy budu provádět hlavně zásadité (s citronovou šťávou?), ekzém svědil, ale potom jsem ho začala mazat čistou vazelínou a výrazně se to zlepšilo. Myslím, že jsem ted´ve skvělé náladě, takže předpokládám, že si tělo pomůže hodně samo.... samozřejmě na bezsacharidové dietě zůstávám dále. Sauna je zajímavý nápad, ještě jsem ji nikdy nezkoušela.

Dobrý den,
jaterka je očista jater, je zde na web stránkách napsaný jednoduchý postup. Vyčistíte játra a tím i krev.
Na klystýr můžete zkusit i jedlou sodu nebo zásaditou směs. Mně třeba dělá dobře jablečný nepasterizovaný ocet. Sama poznáte po čem Vám je líp. Minerály jsou individuální, to je dotaz spíš pro pana Jardu.
Ekzém mám po herxu vždycky (toxiny jdou ven i kůží), ale pak se mi to všechno krásně hojí.
S tou náladou s Vámi jednoznačně souhlasím, nálada je podle mě ten nejlepší ukazatel, že dělám věci dobře, jakmile se zhorší začnu přemýšlet co je špatně. Přeji hodně moc dobré nálady \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 12:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 01, 2011 9:12 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den,
prosím pana Jardu (případně i ostatní \":-)\" o názor na toto:

po cca 4 měsících čištění (výplachy urinou v kuse tak 10dní, pak ob den - dohromady tak 30 výplachů), doplňování jodu (až 70 kapek za den, skvrna vydrží cca 24h), selen, zinek, C vitamínu (až 10g), hořčíku (až 1g), MSM (denně cca 3g), B vitamínů, HCl cca 30 kapek denně (teprve asi 2 měsíce), užívání a střídání fungicidů (výtažek z grepových semen, zázvor, kokosový olej, oregáno, lapacho, vilcacora), lichořeřišnice, ořešák, sirná patlanina, betaglukany, ... protikvasinková dieta, naprosté odstranění lepku, cukru, kávy, alkoholu (cca před 3 týdny jsem byla na dovolené a tam si ovšem dopřávala červené víno, kávu a dohromady tak 5 kostek cukru za pobyt), po zhubnutí změnou stravy z 59kg na 50kg, pH mám díky sodě celkem vyrovnané, ale dost kolísavé (nekopíruje ideální křivku). Po tomto všem a cca 10 měsících bezstresového období začala kvasinka ustupovat, fungicidy a další věci udělaly kus práce (různé zimnice, přechodné bolesti hlavy a další příznaky čištění). Ovšem nyní se stalo následující:

Vrátily se mi potíže, které jsem naposledy zažila tak před 1,5 rokem. Neustála jsem bacila - obrovská bolest v krku se zánětem dýchacích cest od nosu až po plíce, trvá to už skoro 2 týdny, rýma, hleny, až hnisavé v oblasti dutin nad zuby, opět masivní nástup kvasinky, výtok, kvasinka vlezla až na kůži - šupinaté ostrůvky, únava, teplota se jednou vyšplhala max na 38,2 (což je u mě úspěch - jindy dokážu tak 37,3), ovšem jinak je většinou přes den velmi nízká - v rozmězí 35 až 35,8, až v odpoledních hodinách se povede tak 36,3. Navíc jsem díky tomu ještě víc zhubla, už mám 49kg a vůbec se mi to nelíbí.

V užívání všeho stále pokračuji. Nasadila jsem teď ještě lékořici, ale teprve 3.den (B1 a B5 beru už déle), tak nedokážu posoudit účinek. Znovu jsem začala výplachy urinou. Nosní dutiny také vyplachuji. Teď budu ještě doplňovat měď a bor, z USA jsem si nechala poslat vanad, molybden, mangan, ...

Obecně: v krku mi před lety našli zlatého staphylokoka a haemophilus influenzae (antibiotika xkrát, ale posledních 10 let se jim úspěšně vyhýbám). Průběhy "angín" či co to bylo - otřesné, totálně mě to vždy "sežralo" až do stavu podobnému hybernaci (vždy jsem léčila česnekem až mi slzy tekly). Kvasinkou trpím nejspíš už od narození (hlen ve stolici s podezřením na cystickou fibrozu, která se nepotvrdila). Stejně tak i problémy s tvorbou HCl už pravděpodobně trvají dost dlouho. Teď je mi 34 let, takže se to střádá už pěknou dobu.
Do toho nedostatek železa - proto teď budu doplňovat měď. Tlak je nyní srovnaný, ale nebylo výjimkou 75/55...! Nízká hladina cukru v krvi. Od dětství totální vyzáblík, ale celulitida bují o sto šest (těch 59 kilo byl můj celoživotní rekord, ale nejspíš to byly jen kila nabaleného svinstva - dokonce to tak i vypadalo). Menstruační bolesti, které se stále stupňovaly a před zahájením protikvasinkových opatření byly již nesnesitelné. Nyní bych to nazvala jako "standartní" bolesti, nicméně dost nepříjemné a stejně mě to vždy na dva dny vyřadí z provozu. Dále ne příliš viditelné, ale hluboké a neustálé akné (mizející pouze před menstruací), které se výrazně zlepšilo po autopatii a je to to jediné, kde zlepšení trvá.
Navíc beru inhibitor serotoninu, protože mi ho kvasinky asi sežerou ještě dřív, než dorazí do mozku.

Právě kvůli těmto problémům jsem se před 4 měsíci rozhodla pro radikální změnu... (před tím byla ještě homeopatie, autopatie - problém se zlepšil, ale nevyřešil). A je to tu zase.
Pane Jardo, proč se to zase vrací? A tak mohutně? Čekala bych, že si s tím tělo trochu poradí, když se mu snažím poskytovat zbraně. Ale proč to nedělá? Nemyslím si, že bych měla nějaký zásadní problém s trávením a že by se nedokázalo střevem nic vstřebat. A když jsem zkoušela očisty žaludku, voda téměř okamžitě protekla do střev a ke zvracení nikdy nedošlo (ač jsem se fakt snažila \":-)\"), což jsem uzavřela jakože není co v žaludku čistit.

Ráda bych teď nasadila koloidní stříbro a MMS2.
Je to dobré rozhodnutí a v jakém pořadí a dávkách to užívat? Nejprve MMS2 a pak Ag? Nebo je lepší MMS1? Nebo čím to vybít?
Už opravdu nevím, co s tím...

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 6:14 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
zdař bůh.
klystýry, výplachy, hydrokolony, to všechno VYPLAVUJE prospěšné bakterie ze střev. můj - PRAXÍ OVĚŘENÝ - a to velmi bolestně - názor.
někde jsem to i četl, že se při candidě NEDOPORUČUJÍ. Jak říkám, po hydrokolonu, kdy mi praktikující pravila, že mi ty kvasinky ze střev vyplaví -
se stal naprostý opak - vypláchnul jsem si zbytky prospěšných bakterií a candida dostala daleko větší prostor k životu. Záhy jsem měl trávení
jak po chemoterapiích. Dtto MMS a dtto koloidní stříbro. To jsou NESELKTIVNÍ zabijáci všech bakterií, problém je v tom, že candida si na ně zvykne
daleko dřív než prospěšné bakterie.
Když vidím, co všechno do sebe rveš, nedá mi to než ti doporučit jednoduchou věc: vykašli se na to, kup si jedny systémové antimykotika -Flukonazol
nebo Itraconazol, jsou to velmi účinné léky, které likvidují jenom kvasinky a užívej je po dobu cca 1-2 měsíců. Nechci tvrdit, že přírodní věci
nejsou účinné, jenom tyhle léky jsou přece jen užitečnější, nabourávají buněčnou strukturu plísně a nedají jí šanci růst. Pokud s nimi nemáš doposud
zkušenost, je možné že se vyléčíš tak jako moje manželka a já a spousta dalších. Výhodou systémových antimykotik je, že fungují ve všech tkáních,
to žádné přírodní antimykotikum bohužel neumí, ty působí jen ve střevech.
Howgh.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 6:28 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="dorka":1i8v5g0m]Dobrý den,
prosím pana Jardu (případně i ostatní \":-)\" o názor na toto:

po cca 4 měsících čištění (výplachy urinou v kuse tak 10dní, pak ob den - dohromady tak 30 výplachů), doplňování jodu (až 70 kapek za den, skvrna vydrží cca 24h), selen, zinek, C vitamínu (až 10g), hořčíku (až 1g), MSM (denně cca 3g), B vitamínů, HCl cca 30 kapek denně (teprve asi 2 měsíce), užívání a střídání fungicidů (výtažek z grepových semen, zázvor, kokosový olej, oregáno, lapacho, vilcacora), lichořeřišnice, ořešák, sirná patlanina, betaglukany, ... protikvasinková dieta, naprosté odstranění lepku, cukru, kávy, alkoholu (cca před 3 týdny jsem byla na dovolené a tam si ovšem dopřávala červené víno, kávu a dohromady tak 5 kostek cukru za pobyt), po zhubnutí změnou stravy z 59kg na 50kg, pH mám díky sodě celkem vyrovnané, ale dost kolísavé (nekopíruje ideální křivku). Po tomto všem a cca 10 měsících bezstresového období začala kvasinka ustupovat, fungicidy a další věci udělaly kus práce (různé zimnice, přechodné bolesti hlavy a další příznaky čištění). Ovšem nyní se stalo následující:

Vrátily se mi potíže, které jsem naposledy zažila tak před 1,5 rokem. Neustála jsem bacila - obrovská bolest v krku se zánětem dýchacích cest od nosu až po plíce, trvá to už skoro 2 týdny, rýma, hleny, až hnisavé v oblasti dutin nad zuby, opět masivní nástup kvasinky, výtok, kvasinka vlezla až na kůži - šupinaté ostrůvky, únava, teplota se jednou vyšplhala max na 38,2 (což je u mě úspěch - jindy dokážu tak 37,3), ovšem jinak je většinou přes den velmi nízká - v rozmězí 35 až 35,8, až v odpoledních hodinách se povede tak 36,3. Navíc jsem díky tomu ještě víc zhubla, už mám 49kg a vůbec se mi to nelíbí.

V užívání všeho stále pokračuji. Nasadila jsem teď ještě lékořici, ale teprve 3.den (B1 a B5 beru už déle), tak nedokážu posoudit účinek. Znovu jsem začala výplachy urinou. Nosní dutiny také vyplachuji. Teď budu ještě doplňovat měď a bor, z USA jsem si nechala poslat vanad, molybden, mangan, ...

Obecně: v krku mi před lety našli zlatého staphylokoka a haemophilus influenzae (antibiotika xkrát, ale posledních 10 let se jim úspěšně vyhýbám). Průběhy "angín" či co to bylo - otřesné, totálně mě to vždy "sežralo" až do stavu podobnému hybernaci (vždy jsem léčila česnekem až mi slzy tekly). Kvasinkou trpím nejspíš už od narození (hlen ve stolici s podezřením na cystickou fibrozu, která se nepotvrdila). Stejně tak i problémy s tvorbou HCl už pravděpodobně trvají dost dlouho. Teď je mi 34 let, takže se to střádá už pěknou dobu.
Do toho nedostatek železa - proto teď budu doplňovat měď. Tlak je nyní srovnaný, ale nebylo výjimkou 75/55...! Nízká hladina cukru v krvi. Od dětství totální vyzáblík, ale celulitida bují o sto šest (těch 59 kilo byl můj celoživotní rekord, ale nejspíš to byly jen kila nabaleného svinstva - dokonce to tak i vypadalo). Menstruační bolesti, které se stále stupňovaly a před zahájením protikvasinkových opatření byly již nesnesitelné. Nyní bych to nazvala jako "standartní" bolesti, nicméně dost nepříjemné a stejně mě to vždy na dva dny vyřadí z provozu. Dále ne příliš viditelné, ale hluboké a neustálé akné (mizející pouze před menstruací), které se výrazně zlepšilo po autopatii a je to to jediné, kde zlepšení trvá.
Navíc beru inhibitor serotoninu, protože mi ho kvasinky asi sežerou ještě dřív, než dorazí do mozku.

Právě kvůli těmto problémům jsem se před 4 měsíci rozhodla pro radikální změnu... (před tím byla ještě homeopatie, autopatie - problém se zlepšil, ale nevyřešil). A je to tu zase.
Pane Jardo, proč se to zase vrací? A tak mohutně? Čekala bych, že si s tím tělo trochu poradí, když se mu snažím poskytovat zbraně. Ale proč to nedělá? Nemyslím si, že bych měla nějaký zásadní problém s trávením a že by se nedokázalo střevem nic vstřebat. A když jsem zkoušela očisty žaludku, voda téměř okamžitě protekla do střev a ke zvracení nikdy nedošlo (ač jsem se fakt snažila \":-)\"), což jsem uzavřela jakože není co v žaludku čistit.

Ráda bych teď nasadila koloidní stříbro a MMS2.
Je to dobré rozhodnutí a v jakém pořadí a dávkách to užívat? Nejprve MMS2 a pak Ag? Nebo je lepší MMS1? Nebo čím to vybít?
Už opravdu nevím, co s tím...

Děkuji.[/quote:1i8v5g0m]
Okamzite naklusat do ordinace komplexni mediciny! \":o\" Pozdravuj doktora Hnizdila kdyby nahodou mel na tebe cas ale hlavne po dukladnem vysetreni sem nahod komplexni diagnozu at sme moudrejsi:
http://www.ckp-dobrichovice.cz/lekari/r ... ni-lekari/
Kdybys nevedela vo co jde tak tady celkem privetive ftipne v seminari (3h), jinak doporucuji knihu Mym marodum (240str.).

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 6:37 pm 
Offline

Registrován: stř lis 09, 2011 6:26 pm
Příspěvky: 4
Vševěd píše:
zdař bůh.
klystýry, výplachy, hydrokolony, to všechno VYPLAVUJE prospěšné bakterie ze střev. můj - PRAXÍ OVĚŘENÝ - a to velmi bolestně - názor.
někde jsem to i četl, že se při candidě NEDOPORUČUJÍ. Jak říkám, po hydrokolonu, kdy mi praktikující pravila, že mi ty kvasinky ze střev vyplaví -
se stal naprostý opak - vypláchnul jsem si zbytky prospěšných bakterií a candida dostala daleko větší prostor k životu. Záhy jsem měl trávení
jak po chemoterapiích. Dtto MMS a dtto koloidní stříbro. To jsou NESELKTIVNÍ zabijáci všech bakterií, problém je v tom, že candida si na ně zvykne
daleko dřív než prospěšné bakterie.
Když vidím, co všechno do sebe rveš, nedá mi to než ti doporučit jednoduchou věc: vykašli se na to, kup si jedny systémové antimykotika -Flukonazol
nebo Itraconazol, jsou to velmi účinné léky, které likvidují jenom kvasinky a užívej je po dobu cca 1-2 měsíců. Nechci tvrdit, že přírodní věci
nejsou účinné, jenom tyhle léky jsou přece jen užitečnější, nabourávají buněčnou strukturu plísně a nedají jí šanci růst. Pokud s nimi nemáš doposud
zkušenost, je možné že se vyléčíš tak jako moje manželka a já a spousta dalších. Výhodou systémových antimykotik je, že fungují ve všech tkáních,
to žádné přírodní antimykotikum bohužel neumí, ty působí jen ve střevech.
Howgh.

Vševěde, nemáš pravdu, klystýry a hydrocolony jsou jedna z nejúčinnějších věcí, co proti candidě existuje. Při systémové kandidóze stejně ve střevech vůbec žádné mléčné bakterie nejsou, je tam jen plíseň, takže není co ztratit.Navíc, candida albicans vždy nejvíc sídlí ve střevech, má tam nejlepší podmínky. Pokud příidáš do vody v klystýru antimykotika jako jablečný ocet nebo nadrcené tablety kyseliny kaprylové, dějí se pak zázraky.


Naposledy upravil Zodiac dne stř lis 09, 2011 6:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 6:41 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Zodiac píše:
Vševěde, nemáš pradu, klystýry a hydrocolony jsou jedna z nejúčinnějších věcí, co proti candidě existuje. Při systémové kandidóze stejně ve střevech vůbec žádné mléčné bakterie nesjou, je tam jen plíseň, takže není co ztratit. Pokud příidáš do vody v klystýru antimykotika jako jablečný ocet nebo nadrcené tablety kyseliny kaprylové, dějí se pak zázraky.

Pradu nemám, ale nějaký boty od Bosse ano:-)
Jen pro tvoji informaci: u zdravého člověka je cca poměr kvasinky vs prospěšné bakterie 10% vs 90%, u člověka umírajícího na rakovinu cca 90% vs 10%. Ale to už je opravdu hodně, hodně
špatné. Kdybys neměl žádné prospěšné bakterie ve střevech, tak bys byl asi už mrtvý. Jinak, jestli ty antimykotiky přijdou do střev zhora nebo zespodu je naprosto jedno, pokud se týče účinnosti.
Pokud se týká vyplavení prospěšných kolonií, potom je spodní způsob jednoznačně velmi nešetrný.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 7:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 01, 2011 9:12 pm
Příspěvky: 13
Vševěd píše:
zdař bůh.
klystýry, výplachy, hydrokolony, to všechno VYPLAVUJE prospěšné bakterie ze střev. můj - PRAXÍ OVĚŘENÝ - a to velmi bolestně - názor.
někde jsem to i četl, že se při candidě NEDOPORUČUJÍ. Jak říkám, po hydrokolonu, kdy mi praktikující pravila, že mi ty kvasinky ze střev vyplaví -
se stal naprostý opak - vypláchnul jsem si zbytky prospěšných bakterií a candida dostala daleko větší prostor k životu. Záhy jsem měl trávení
jak po chemoterapiích. Dtto MMS a dtto koloidní stříbro. To jsou NESELKTIVNÍ zabijáci všech bakterií, problém je v tom, že candida si na ně zvykne
daleko dřív než prospěšné bakterie.
Když vidím, co všechno do sebe rveš, nedá mi to než ti doporučit jednoduchou věc: vykašli se na to, kup si jedny systémové antimykotika -Flukonazol
nebo Itraconazol, jsou to velmi účinné léky, které likvidují jenom kvasinky a užívej je po dobu cca 1-2 měsíců. Nechci tvrdit, že přírodní věci
nejsou účinné, jenom tyhle léky jsou přece jen užitečnější, nabourávají buněčnou strukturu plísně a nedají jí šanci růst. Pokud s nimi nemáš doposud
zkušenost, je možné že se vyléčíš tak jako moje manželka a já a spousta dalších. Výhodou systémových antimykotik je, že fungují ve všech tkáních,
to žádné přírodní antimykotikum bohužel neumí, ty působí jen ve střevech.
Howgh.

Děkuji za reakci,
nedá mi to se ale nezeptat:
Pane Jardo,
co si myslíte o těch antimykotikách a dobou užívání 1-2 měsíce?
O tom, že Ag zabíjí i probiotika vím, MMS2 by to zase tak moc dělat nemělo.
Užívat probiotika i během léčby Ag, nebo raději až po ní? Nebo Ag raději vůbec nebrat? Respektive stačí na doplnění brát např. Biopron 9, který obsahuje jen 9 kmenů?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 7:13 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
dorka píše:
Děkuji za reakci,
nedá mi to se ale nezeptat:
Pane Jardo,
co si myslíte o těch antimykotikách a dobou užívání 1-2 měsíce?
O tom, že Ag zabíjí i probiotika vím, MMS2 by to zase tak moc dělat nemělo.
Užívat probiotika i během léčby Ag, nebo raději až po ní? Nebo Ag raději vůbec nebrat? Respektive stačí na doplnění brát např. Biopron 9, který obsahuje jen 9 kmenů?

K nicemu, telo ma samo o sobe dokonale samoozdravne mechanismy, vse neprirozene destrukcni je akorat narusuje. Chapes?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 7:19 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
dorka píše:
Děkuji za reakci,
nedá mi to se ale nezeptat:
Pane Jardo,
co si myslíte o těch antimykotikách a dobou užívání 1-2 měsíce?
O tom, že Ag zabíjí i probiotika vím, MMS2 by to zase tak moc dělat nemělo.
Užívat probiotika i během léčby Ag, nebo raději až po ní? Nebo Ag raději vůbec nebrat? Respektive stačí na doplnění brát např. Biopron 9, který obsahuje jen 9 kmenů?

Vykašlete se na SAVO. chcete žít zdravě a budete do sebe ládovat chemii na čištění vany?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
dorka píše:
Dobrý den,
prosím pana Jardu (případně i ostatní \":-)\" o názor na toto:

po cca 4 měsících čištění (výplachy urinou v kuse tak 10dní, pak ob den - dohromady tak 30 výplachů), doplňování jodu (až 70 kapek za den, skvrna vydrží cca 24h), selen, zinek, C vitamínu (až 10g), hořčíku (až 1g), MSM (denně cca 3g), B vitamínů, HCl cca 30 kapek denně (teprve asi 2 měsíce), užívání a střídání fungicidů (výtažek z grepových semen, zázvor, kokosový olej, oregáno, lapacho, vilcacora), lichořeřišnice, ořešák, sirná patlanina, betaglukany, ... protikvasinková dieta, naprosté odstranění lepku, cukru, kávy, alkoholu (cca před 3 týdny jsem byla na dovolené a tam si ovšem dopřávala červené víno, kávu a dohromady tak 5 kostek cukru za pobyt), po zhubnutí změnou stravy z 59kg na 50kg, pH mám díky sodě celkem vyrovnané, ale dost kolísavé (nekopíruje ideální křivku). Po tomto všem a cca 10 měsících bezstresového období začala kvasinka ustupovat, fungicidy a další věci udělaly kus práce (různé zimnice, přechodné bolesti hlavy a další příznaky čištění). Ovšem nyní se stalo následující:

Vrátily se mi potíže, které jsem naposledy zažila tak před 1,5 rokem. Neustála jsem bacila - obrovská bolest v krku se zánětem dýchacích cest od nosu až po plíce, trvá to už skoro 2 týdny, rýma, hleny, až hnisavé v oblasti dutin nad zuby, opět masivní nástup kvasinky, výtok, kvasinka vlezla až na kůži - šupinaté ostrůvky, únava, teplota se jednou vyšplhala max na 38,2 (což je u mě úspěch - jindy dokážu tak 37,3), ovšem jinak je většinou přes den velmi nízká - v rozmězí 35 až 35,8, až v odpoledních hodinách se povede tak 36,3. Navíc jsem díky tomu ještě víc zhubla, už mám 49kg a vůbec se mi to nelíbí.

V užívání všeho stále pokračuji. Nasadila jsem teď ještě lékořici, ale teprve 3.den (B1 a B5 beru už déle), tak nedokážu posoudit účinek. Znovu jsem začala výplachy urinou. Nosní dutiny také vyplachuji. Teď budu ještě doplňovat měď a bor, z USA jsem si nechala poslat vanad, molybden, mangan, ...

Obecně: v krku mi před lety našli zlatého staphylokoka a haemophilus influenzae (antibiotika xkrát, ale posledních 10 let se jim úspěšně vyhýbám). Průběhy "angín" či co to bylo - otřesné, totálně mě to vždy "sežralo" až do stavu podobnému hybernaci (vždy jsem léčila česnekem až mi slzy tekly). Kvasinkou trpím nejspíš už od narození (hlen ve stolici s podezřením na cystickou fibrozu, která se nepotvrdila). Stejně tak i problémy s tvorbou HCl už pravděpodobně trvají dost dlouho. Teď je mi 34 let, takže se to střádá už pěknou dobu.
Do toho nedostatek železa - proto teď budu doplňovat měď. Tlak je nyní srovnaný, ale nebylo výjimkou 75/55...! Nízká hladina cukru v krvi. Od dětství totální vyzáblík, ale celulitida bují o sto šest (těch 59 kilo byl můj celoživotní rekord, ale nejspíš to byly jen kila nabaleného svinstva - dokonce to tak i vypadalo). Menstruační bolesti, které se stále stupňovaly a před zahájením protikvasinkových opatření byly již nesnesitelné. Nyní bych to nazvala jako "standartní" bolesti, nicméně dost nepříjemné a stejně mě to vždy na dva dny vyřadí z provozu. Dále ne příliš viditelné, ale hluboké a neustálé akné (mizející pouze před menstruací), které se výrazně zlepšilo po autopatii a je to to jediné, kde zlepšení trvá.
Navíc beru inhibitor serotoninu, protože mi ho kvasinky asi sežerou ještě dřív, než dorazí do mozku.

Právě kvůli těmto problémům jsem se před 4 měsíci rozhodla pro radikální změnu... (před tím byla ještě homeopatie, autopatie - problém se zlepšil, ale nevyřešil). A je to tu zase.
Pane Jardo, proč se to zase vrací? A tak mohutně? Čekala bych, že si s tím tělo trochu poradí, když se mu snažím poskytovat zbraně. Ale proč to nedělá? Nemyslím si, že bych měla nějaký zásadní problém s trávením a že by se nedokázalo střevem nic vstřebat. A když jsem zkoušela očisty žaludku, voda téměř okamžitě protekla do střev a ke zvracení nikdy nedošlo (ač jsem se fakt snažila \":-)\"), což jsem uzavřela jakože není co v žaludku čistit.

Ráda bych teď nasadila koloidní stříbro a MMS2.
Je to dobré rozhodnutí a v jakém pořadí a dávkách to užívat? Nejprve MMS2 a pak Ag? Nebo je lepší MMS1? Nebo čím to vybít?
Už opravdu nevím, co s tím...

Děkuji.

Mě z toho na první pohled napadá, že nedodáváte rybí tuk, tedy velice důležité omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA, které se starají o naši silnou imunitu a také je třeba si uvědomit, že po tak dlouhé době zanášení se čištění bez občasných ataků patrně neobejde, nicméně pokud se evidentně posouváte kupředu, tak je to správně a ataků bych se nebál, v podzimním období jsou celkem normální. Pokud jde o koloidní stříbro a MMS1 to se nesnáší, čili si vyberte pouze jednu variantu a tu používejte. Osobně bych nejprve vyzkoušel koloidní stříbro a teprve poté obě MMS najednou, to má nejvyšší účinnost a samozřejmě držet srovnané pH.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz