Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
vladěna píše:
Dobrý den,
o čem prosím přesně vypovídá negativní či pozitivní plivací test?
Myslím tím vysvětlení více do hloubky. Připadá mi spíš, že je to stav, kdy je tělo schopné kyseliny vylučovat a nezadržovat,
než že by člověk neměl v sobě kvasinky přemnožené.
Děkuji Vladěna

Vypovídá pouze o kvasinkách, ty rozkládají určité tělní tekutiny vyrabováním konkrétních látek a to se v konečném důsledku projeví na soudržnosti slin. Jinak kyselost to samozřejmě může také indikovat, protože pomnožení kvasinek prakticky okamžitě zvedá kyselost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 9:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
ronje píše:
Ve vlákně jsem našla informaci, že je vhodné užívat jód odděleně od laktobacilů. Předpokládám, že se to týká i mořských řas. Mám tedy jíst řasy s jídlem a laktobacily dodávat mezi jídly - zřejmě i s odstupem od lichořeřišnice, kterou žvýkám po jídle?

Mohu rovněž řasy mixovat přímo do sirné patlanice nebo to něčemu vadí?

Děkuji.

Tak řasy asi vadit zásadně nebudou, vadí pouze čistý jód, nebo jeho roztoky, to likviduje prakticky vše živé a působí silně desinfekčně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 8:19 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
pane Jardo, smazal jste podle mně důležitou část debaty. na neustálé omílání "vymýcení primární příčiny" jsem položil jasnou a jednoduchou otázku:
"Co je tedy primární příčinou?"
a to nás mohlo posunout o pořádný kus dál, buď jsme se to mohli dozvědět, anebo naopak zjistit, že dotyčný omílá naučené fráze nazpaměť a skutečné
řešení nenabízí.
Ptám se tedy znovu "Co je primární příčinou přemnožení kvasinek?"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 9:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
pane Jardo, smazal jste podle mně důležitou část debaty. na neustálé omílání "vymýcení primární příčiny" jsem položil jasnou a jednoduchou otázku:
"Co je tedy primární příčinou?"
a to nás mohlo posunout o pořádný kus dál, buď jsme se to mohli dozvědět, anebo naopak zjistit, že dotyčný omílá naučené fráze nazpaměť a skutečné
řešení nenabízí.
Ptám se tedy znovu "Co je primární příčinou přemnožení kvasinek?"

Tak pokud budete řešit primární příčiny množení kvasinek a ne svoje žabomyší války, tak to mazat nebudu a samotného mě zajímá širší názor na primární příčinu kvasinkových problémů. Osobně svoji verzi mám snad jasnou, ale diskuze je od toho, aby se diskutovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 5:48 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 5:18 pm
Příspěvky: 5
Dobrý deň, pán Jardo.

Chcel by som vás poprosiť o nejaké rady v boji s candidou. Už dlho pozerám vaše fóra, sú super. Len treba veľa hľadať a toho času až tak veľa nemám. Pĺuvací test aj príznaky na kandidu sú jasné. Mám 42 rokov, som konštitúcia vetra, dva roky praktizujem urinoterapiu, dvakrát mesačne držím denný pôst s urinou, mám za sebou tohoto roku 3,4,7 a 10 dňové posty s urinou. Prečistil som si už dvakrát telo 7. krokmi očisty. Určite mi je v porovnaní s rokom 2008 o 150% lepšie, ale nie je to ešte ono. Bol by som vám vďačný keby ste mi odporučili nejaký systematický plán boja s presným dávkovaním. Ak toho bude viac, môžete mi to poslať aj na môj mail. Vopred vám veľmi ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 9:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Harison píše:
Dobrý deň, pán Jardo.

Chcel by som vás poprosiť o nejaké rady v boji s candidou. Už dlho pozerám vaše fóra, sú super. Len treba veľa hľadať a toho času až tak veľa nemám. Pĺuvací test aj príznaky na kandidu sú jasné. Mám 42 rokov, som konštitúcia vetra, dva roky praktizujem urinoterapiu, dvakrát mesačne držím denný pôst s urinou, mám za sebou tohoto roku 3,4,7 a 10 dňové posty s urinou. Prečistil som si už dvakrát telo 7. krokmi očisty. Určite mi je v porovnaní s rokom 2008 o 150% lepšie, ale nie je to ešte ono. Bol by som vám vďačný keby ste mi odporučili nejaký systematický plán boja s presným dávkovaním. Ak toho bude viac, môžete mi to poslať aj na môj mail. Vopred vám veľmi ďakujem.

Vše zde je popsáno a na vás je zvolit na co ten svůj čas smysluplněji využijete a pokud zdraví není na prvním místě, nejste dostatečně motivován a pak tedy nevyléčitelný. Navíc neexistuje konkrétní postup, který by pasoval na každého, pokud by existoval, tak již mám kliniku a řeším kandidu, kterou má dnes v nějakém rozsahu prakticky každý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 6:28 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den,
jsem na bezsacharidové dietě už třetí měsíc, musím uznat, že všechny problémy ustoupily buď částečně nebo úplně (plynatost se zmírnila, jazyk mám krásně růžový), problém mám pouze s ekzémem, který je neskutečně nepohodlný..... nevíte někdo co by mohlo pomoct? Tělo teď čistím pomocí Sanogelu a občasných klystýrů, ale ten ekzém se mi opravdu nelíbí. Sirnou patlanici jím každý den.... Plivací test stále vychází špatně-podle něho mám kvasinky přemnožené, ale jinak se cítím dobře. Uvažuji o další očistě jater, ale nevím jak to provést s tou jablečnou šťávou a vůbec tím ovocem, když nemůžu jíst sacharidy. Dneska jsem si po dlouhé době dala první ovoce (s velkou dávkou česneku- cca 2 stroužky... \":D\") a to papáju...Děkuju za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 04, 2011 1:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Já za sebe musim říct, že mě očisty jater v průběhu diety (teď jí nedržím) dost vyhodily z rytmu a byl to jeden z důvodů, proč jsem to nedotáhl. I když hlavní byl stres ze zkouškového období.

Co si pane Jardo myslíte o možnosti několikerého zopakování očisty jater a až následného nasazení diety? Říkám si, že při průmměrné životosprávě se to mezi očistami přeci znovu nezanese..??

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 04, 2011 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Dobrý den,
jsem na bezsacharidové dietě už třetí měsíc, musím uznat, že všechny problémy ustoupily buď částečně nebo úplně (plynatost se zmírnila, jazyk mám krásně růžový), problém mám pouze s ekzémem, který je neskutečně nepohodlný..... nevíte někdo co by mohlo pomoct? Tělo teď čistím pomocí Sanogelu a občasných klystýrů, ale ten ekzém se mi opravdu nelíbí. Sirnou patlanici jím každý den.... Plivací test stále vychází špatně-podle něho mám kvasinky přemnožené, ale jinak se cítím dobře. Uvažuji o další očistě jater, ale nevím jak to provést s tou jablečnou šťávou a vůbec tím ovocem, když nemůžu jíst sacharidy. Dneska jsem si po dlouhé době dala první ovoce (s velkou dávkou česneku- cca 2 stroužky... \":D\") a to papáju...Děkuju za rady.

Tak jeden den na jablečné šťávě nic zásadního nepokazí, toho se zase tolik bát nemusíte, ta se ve vás dlouho neohřeje. Papaya je jeden z druhů ovoce, které problémy s kvasinkou tolik nevyvolává. Osobně bych vám doporučil podívat se MMS2, to je na kvasinky docela bič a je to jednoduché na aplikaci, čili mě se zdá pro tento účel dost komfortní a spolehlivé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 04, 2011 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Já za sebe musim říct, že mě očisty jater v průběhu diety (teď jí nedržím) dost vyhodily z rytmu a byl to jeden z důvodů, proč jsem to nedotáhl. I když hlavní byl stres ze zkouškového období.

Co si pane Jardo myslíte o možnosti několikerého zopakování očisty jater a až následného nasazení diety? Říkám si, že při průmměrné životosprávě se to mezi očistami přeci znovu nezanese..??

Ve zkouškovém období máte do sebe cpát třeba schizandru čínskou, nebo jiné zklidňovače a játra bych jel současně s dietou, jinak to asi nemá valný vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: boj s candidou
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 12:00 am 
Offline

Registrován: ned pro 04, 2011 11:42 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer, už nějaký čas se snažím najít správnou cestu jak se zbavit candidy. Teď jsem narazila na Vaše stránky a konečně začínám věřit tomu že to je možné \":)\" Začala jsem tím, že jsem radikálně snížila příjem cukru, vím že na něj musím zapomenout úplně! Chtěla bych pravidelně po čtrnácti dnech provádět očistu tlustého střeva a jater, ale potřebovala bych poradit čím ještě mohu přispět k dosažení úspěchu. Myslím tím přírodní preparáty jako doplněk stravy. Nebo budou stačit očisty a úprava jídelníčku? A je pravda že by se mělo přejít na bezlepkovou dietu?
Moje problémy- neustále výtoky, čepy v mandlích, zahlenění, migrény, svědění kůže, neustálá únava, pocení a občas špatné vidění.
Děkuji Vám za odpověď \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: boj s candidou
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
paldy píše:
Dobrý večer, už nějaký čas se snažím najít správnou cestu jak se zbavit candidy. Teď jsem narazila na Vaše stránky a konečně začínám věřit tomu že to je možné \":)\" Začala jsem tím, že jsem radikálně snížila příjem cukru, vím že na něj musím zapomenout úplně! Chtěla bych pravidelně po čtrnácti dnech provádět očistu tlustého střeva a jater, ale potřebovala bych poradit čím ještě mohu přispět k dosažení úspěchu. Myslím tím přírodní preparáty jako doplněk stravy. Nebo budou stačit očisty a úprava jídelníčku? A je pravda že by se mělo přejít na bezlepkovou dietu?
Moje problémy- neustále výtoky, čepy v mandlích, zahlenění, migrény, svědění kůže, neustálá únava, pocení a občas špatné vidění.
Děkuji Vám za odpověď \":)\"

Nastudujte si celé toto vlákno a určitě nesmíte podcenit hodnoty pH moče, přičemž je vhodné dodat do stavy fungicidní rostliny a zcela vynechat sacharidy při současné dodávce laktobacilů. Ideální je udržet na stolici pH 7-8, to pak laktíci velice úspěšně střevo kolonizují a nedávají kandidě mnoho prostoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 11:03 pm 
Offline

Registrován: stř pro 07, 2011 10:48 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

mám už asi dva měsíce problém s bolestmi v pánských oblastech. Začalo to nepatrnou bolestí, pak to přešlo vě větší a přidal se i tlak a tah v oblati varlat. Bral jsem antibiotika na zánět močových cest, pak nějaké další a nakonec antibiotika proti zánětu prostaty. Nic z toho nezabralo (kromě těch posledních- doxybene zabral na čtyři dny a pak se problémy vrátily). Bolest pořád rostla a já začal hledat, co by mohla být příčina. Testy na chlamydie byly negativní a tak jsem přemýšlel o kvasinkách. Zkoušel jsem plivací test a vyšel mi pozitivní. Začal jsem držet protikvasinkovou dietu a problémy ustaly a bolest se projevuje jen někdy. Chtěl jsem se vás zeptat:
1) je možné, že kvasinky pociťuji pouze v oblasti prostaty a močových cest, ale nadýmání a zažívací potíže nemám? (mám také zarudlou.. no víte co:))
2) je možné, že když poruším dietu, tak se mi stav do pár hodin zhorší(močové ústrojí mě začne opět bolet)? množí se kvasinky opravdu tak rychle?
3) držím dietu, beru kaprylovou kyselinu, acidophilus už asi dva týdny, ale problémy úplně nevymizely... tak mě napadá- buď to nejsou kvasinky a nebo je boj s kvasinkami delší a složitější, než pouhé dva týdny?
díky, jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 12:18 am 
Offline

Registrován: úte lis 15, 2011 12:30 am
Příspěvky: 22
No ja zatial niesom žiaden odborník,ale podla mna máš určite Candidu ktorá za to može a 2 týždne určite nestačia,a to že nemáš problémy s trávením nevylučuje prítomnost candidy.Potrebná dlžka diety závisí hlavne od charakteru diety a od toho kde všade tú kvasinku máš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 9:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
jarin_ml píše:
Dobrý den,

mám už asi dva měsíce problém s bolestmi v pánských oblastech. Začalo to nepatrnou bolestí, pak to přešlo vě větší a přidal se i tlak a tah v oblati varlat. Bral jsem antibiotika na zánět močových cest, pak nějaké další a nakonec antibiotika proti zánětu prostaty. Nic z toho nezabralo (kromě těch posledních- doxybene zabral na čtyři dny a pak se problémy vrátily). Bolest pořád rostla a já začal hledat, co by mohla být příčina. Testy na chlamydie byly negativní a tak jsem přemýšlel o kvasinkách. Zkoušel jsem plivací test a vyšel mi pozitivní. Začal jsem držet protikvasinkovou dietu a problémy ustaly a bolest se projevuje jen někdy. Chtěl jsem se vás zeptat:
1) je možné, že kvasinky pociťuji pouze v oblasti prostaty a močových cest, ale nadýmání a zažívací potíže nemám? (mám také zarudlou.. no víte co:))
2) je možné, že když poruším dietu, tak se mi stav do pár hodin zhorší(močové ústrojí mě začne opět bolet)? množí se kvasinky opravdu tak rychle?
3) držím dietu, beru kaprylovou kyselinu, acidophilus už asi dva týdny, ale problémy úplně nevymizely... tak mě napadá- buď to nejsou kvasinky a nebo je boj s kvasinkami delší a složitější, než pouhé dva týdny?
díky, jarda

1)Tak je to možné, vždy člověku plesniví jenom některá část těla, to záleží na tom, co už imunita nezvládá.
2)Je to možné a nemusí to být pouze od kvasinek i když jsou nepředstavitelně rychlé, může jít pouze o vyšší kyselost a to dráždí také.
3)Kvasinky, to je na několik měsíců a u někoho do konce života.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz