Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 11:19 am 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 11:04 am
Příspěvky: 2
Díky za odpověď,to sklepnutí tlaku mne napadlo taky hned,akorát jsem nevěděl jak na to .Ono na všechno hned chroupat mms asi taky nebude to pravé ořechové.V tomhle případě by ale asi ke snížení pomohlo.Hledal jsem tu něco na snížení toho tlaku ale kromně skořice která přispívá ke snížení jsem nic nenašel,asi špatně hledám.Na tu změnu stravy ,máte asi na mysli omezit kyselou stravu.Bude to asi složitější je mu jednou tolik jako mi a nebude to asi jednoduché letitého člověka přimět k nějaké změně.Sám s MMS problémy nemám,užívám zhruba tři týdny.Jen to proč jsem se pro mms rozhodl zatím odeznívá velmi zvolna,ale to přičítám spíše dlouhodobému nashromaždění fujtajblu v těle.Jde o neustálé zahlenění a plného nosu a jak vypadá pevný bobek to už si taky nepamatuju.Musím však ocenit ten supr pocit po koupeli nebo i jen po postříkání těla roztokem mms s dmso,ta úleva a uvolnění zkrátka nemá chybu.Zkusím teda aspoň aby prubnul ty koupele protože pojídat to asi nebude.Co s tou stravou?V mém případě mne napadlo psylium,sice to tělu nic nedá,ale mělo by to vykartáčovat stěny střev od šlemu a podobných neřádů,ale jak upravit jeho stravu zatím netuším.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 9:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Hanz píše:
Díky za odpověď,to sklepnutí tlaku mne napadlo taky hned,akorát jsem nevěděl jak na to .Ono na všechno hned chroupat mms asi taky nebude to pravé ořechové.V tomhle případě by ale asi ke snížení pomohlo.Hledal jsem tu něco na snížení toho tlaku ale kromně skořice která přispívá ke snížení jsem nic nenašel,asi špatně hledám.Na tu změnu stravy ,máte asi na mysli omezit kyselou stravu.Bude to asi složitější je mu jednou tolik jako mi a nebude to asi jednoduché letitého člověka přimět k nějaké změně.Sám s MMS problémy nemám,užívám zhruba tři týdny.Jen to proč jsem se pro mms rozhodl zatím odeznívá velmi zvolna,ale to přičítám spíše dlouhodobému nashromaždění fujtajblu v těle.Jde o neustálé zahlenění a plného nosu a jak vypadá pevný bobek to už si taky nepamatuju.Musím však ocenit ten supr pocit po koupeli nebo i jen po postříkání těla roztokem mms s dmso,ta úleva a uvolnění zkrátka nemá chybu.Zkusím teda aspoň aby prubnul ty koupele protože pojídat to asi nebude.Co s tou stravou?V mém případě mne napadlo psylium,sice to tělu nic nedá,ale mělo by to vykartáčovat stěny střev od šlemu a podobných neřádů,ale jak upravit jeho stravu zatím netuším.

Tlak sundá draslík, nebo okurková šťáva s cibulovou a vše je zde popsáno, tak to nastudujte. Na ty střeva klystýry, nebo Sanogel, Lepicol, bílý jíl, lněné semínko a mnoho dalších, nicméně strava je základ.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 2:51 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
chcem začať s MMS
viete niekto poradiť nejaký e-shop? a v akom množstve ho kúpiť, stačí 1x?

doposiaľ som našiel -
http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop ... tion#anch1

môže byť?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
chcem začať s MMS
viete niekto poradiť nejaký e-shop? a v akom množstve ho kúpiť, stačí 1x?

doposiaľ som našiel -
http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop ... tion#anch1

môže byť?

To je běžná bazénová chemie, koukněte se po prodejcích chemikálií a sháníte chloritan sodný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 3:54 pm 
Offline

Registrován: stř pro 07, 2011 3:37 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

děkuji za sdílení Vašich poznatků, pane Jardo. Již delší dobu se prodírám informacemi na Vašem webu a mnohá doporučení praktikuji. Chtěla jsem se s Vámi podělit o dnešní informaci ohledně MMS. Náhody neexistují, ale nevím jak jinak pojmenovat situaci, kdy se ke mně prostě náhodou dostalo toto předváděcí video. Je v něm zobrazen postup, jak nasytit vodu plynem, který vzniká při sloučení MMS1 a kyseliny citrónové. Prý se při užívání takto upravené vody dá vyhnout nepříjemným vedlejším účinkům (což pro ty, kteří se ještě nestravují Vámi doporučeným způsobem a zatím se vyhýbají klistýrům, může být užitečné). Bohužel v závěru, je uvedena informace, že ještě nestanovili přesně doporučené denní dávky.
Třeba se toto video bude Vám nebo někomu z fóra hodit.

http://www.youtube.com/watch?v=XK6dRB5Hw4g

Srdečně zdravím

Bea


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 9:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Bea píše:
Dobrý den,

děkuji za sdílení Vašich poznatků, pane Jardo. Již delší dobu se prodírám informacemi na Vašem webu a mnohá doporučení praktikuji. Chtěla jsem se s Vámi podělit o dnešní informaci ohledně MMS. Náhody neexistují, ale nevím jak jinak pojmenovat situaci, kdy se ke mně prostě náhodou dostalo toto předváděcí video. Je v něm zobrazen postup, jak nasytit vodu plynem, který vzniká při sloučení MMS1 a kyseliny citrónové. Prý se při užívání takto upravené vody dá vyhnout nepříjemným vedlejším účinkům (což pro ty, kteří se ještě nestravují Vámi doporučeným způsobem a zatím se vyhýbají klistýrům, může být užitečné). Bohužel v závěru, je uvedena informace, že ještě nestanovili přesně doporučené denní dávky.
Třeba se toto video bude Vám nebo někomu z fóra hodit.

http://www.youtube.com/watch?v=XK6dRB5Hw4g

Srdečně zdravím

Bea

Tak přesné dávky CDS nikdy nikdo patrně nestanoví, stejně jako u MMS, ale orientačně se často vyskytuje informace, že 1 ccm CDS v koncentraci 500 ppm odpovídá třem kapkám MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Chci také zkusit mms, Je ho lepší aktivovat kys.citronovou , nebo HCL,?
Podle testu na HCL nemám žádnou v žaludku.Je možno během podávání mms jíst patlaninu? Kde si mám MMS objednat,potřebuju to poslat. Díky . Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2011 2:43 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
pavell píše:
Chci také zkusit mms, Je ho lepší aktivovat kys.citronovou , nebo HCL,?
Podle testu na HCL nemám žádnou v žaludku.Je možno během podávání mms jíst patlaninu? Kde si mám MMS objednat,potřebuju to poslat. Díky . Pavel

Lepší je HCL. Navíc potom můžete HCL užívat i samotnou. Já si to nechal poslalt od uživatele Palo z fora upramene.cz a všechno bylo v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2011 5:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Chci také zkusit mms, Je ho lepší aktivovat kys.citronovou , nebo HCL,?
Podle testu na HCL nemám žádnou v žaludku.Je možno během podávání mms jíst patlaninu? Kde si mám MMS objednat,potřebuju to poslat. Díky . Pavel

V takovém případě je asi rozhodně lepší HCl a sirná patlanice se s tím nijak netluče, čili klidně ji jíst můžete. Dodavatelů je více, klidně mě do soukromé zprávy napište odkud jste, myšleno Brno, nebo Praha a já vám dám spojení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 10, 2011 2:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Dnes jsem dokončil první zkoušky s CDS.
CDS jsem vyrobil přesně podle videonávodu a tady jsou výsledky měření ClO2 v tekutinách:

Výsledky měření CDS - InstaTestem. (10.12.2011)
CDS roztok (sycený 5 minut) = 500< ppm
1 ml CDS v 1 dl vody = 10 ppm
2 ml CDS v 1 dl vody = >25 ppm
4 ml CDS v 1 dl vody = >50 ppm
3 kapky MMS1 v 1 dl vody = 50 ppm

Vizuelně se dají přirovnat 4 ml CDS, ke 3 kapkám MMS1. Tyto výsledky zrovna moc neodpovídají předběžnému údaji, že 1 ccm odpovídá 3 kapkám MMS1. Na druhou stranu, má mít tento roztok CDS větší účinek, než klasické MMS1.
Tak co s tím uděláme?
Naštěstí mám doma pokusnou kočku (manželku \":lol:\" ), takže jsem jí dal 32 ml CDS, dolil 8 dl vody a poručil, aby pila každou hodinu 1 dcl \":D\"
Chuť za použití CDS je opravdu nesrovnatelně lepší, snesitelnější.
Určitě to bude velká výhoda u dětí a také velmi pohodlné při každodenním ranním čitění zubů.
Všem přeji hezký den.
Batles


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2011 9:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Dnes jsem dokončil první zkoušky s CDS.
CDS jsem vyrobil přesně podle videonávodu a tady jsou výsledky měření ClO2 v tekutinách:

Výsledky měření CDS - InstaTestem. (10.12.2011)
CDS roztok (sycený 5 minut) = 500< ppm
1 ml CDS v 1 dl vody = 10 ppm
2 ml CDS v 1 dl vody = >25 ppm
4 ml CDS v 1 dl vody = >50 ppm
3 kapky MMS1 v 1 dl vody = 50 ppm

Vizuelně se dají přirovnat 4 ml CDS, ke 3 kapkám MMS1. Tyto výsledky zrovna moc neodpovídají předběžnému údaji, že 1 ccm odpovídá 3 kapkám MMS1. Na druhou stranu, má mít tento roztok CDS větší účinek, než klasické MMS1.
Tak co s tím uděláme?
Naštěstí mám doma pokusnou kočku (manželku \":lol:\" ), takže jsem jí dal 32 ml CDS, dolil 8 dl vody a poručil, aby pila každou hodinu 1 dcl \":D\"
Chuť za použití CDS je opravdu nesrovnatelně lepší, snesitelnější.
Určitě to bude velká výhoda u dětí a také velmi pohodlné při každodenním ranním čitění zubů.
Všem přeji hezký den.
Batles

To jsou dobré zprávy, no uvidíme jak se to ukáže při delším používání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2011 9:40 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
V takovém případě je asi rozhodně lepší HCl a sirná patlanice se s tím nijak netluče, čili klidně ji jíst můžete. Dodavatelů je více, klidně mě do soukromé zprávy napište odkud jste, myšleno Brno, nebo Praha a já vám dám spojení.

Mam ještě jednu otázku, prodělal jsem před lety zánět mozku , celá hlava mi reaguje bolestivě na chlad, které MMS by bylo nejvhodnější ,stačí MMS1 ? Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 12, 2011 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Mam ještě jednu otázku, prodělal jsem před lety zánět mozku , celá hlava mi reaguje bolestivě na chlad, které MMS by bylo nejvhodnější ,stačí MMS1 ? Díky Pavel

MMS 1 vyhovuje, ale lepší by bylo aplikovat CDS, to si nastudujte, je zde o tom také psáno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 12, 2011 10:03 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
MMS 1 vyhovuje, ale lepší by bylo aplikovat CDS, to si nastudujte, je zde o tom také psáno.

Cds je lákavé , chtěl bych to zkusit,jen aktivace je s kys .citronovou,proběhne stejná reakce i s HCL?
2. kde seženu CDS - InstaTest na měření
3.zatím nemám osmozu, jakou mam používat vodu na ředění MMS. Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 13, 2011 12:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
[quote="pavell":3gccr5dz]Cds je lákavé , chtěl bych to zkusit,jen aktivace je s kys .citronovou,proběhne stejná reakce i s HCL?
2. kde seženu CDS - InstaTest na měření
3.zatím nemám osmozu, jakou mam používat vodu na ředění MMS. Díky Pavel[/quote:3gccr5dz]
Ahoj Pavlle,
proužky koupíš zde:


Naposledy upravil
Batles dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz