Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 6:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 1:35 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Tak pokud vím, míchat se to nemusí, ovšem účinnost nevidím zase tak závratnou. Pracuje to na stejném základě jako ta normální jaterní kůra, tedy uvedené ingredience donutí žlučník vyprázdnit svůj obsah a tím se vlastně játra čistí. Některé návody uvádějí pouze citrón v teplé vodě, vaječné žloutky a dokonce i jiné ingredience, nicméně stejně by fungovalo i vypít trochu kachního sádla a mnoho jiných postupů. Zda tomu pomáhá to céčko nedovedu posoudit, ale asi by zásadně vadit nemělo.

Tak ma napadlo spojit tuto kuru s branim ostropestrecovej kasicky, ktoru si davam nalacno. Kasicku mam urobenu z olivoveho oleja. Inak chutovo je dobra, chuti mi. Ale rozmyslam, ze by som ju robil z repkoveho oleja (za studena lisovaneho)

Myslite, ze je v poriadku rano nalacno uzit citronovu stavu s vitaminom C, cajovu lyzicku ostropestrecovej kasicky, a 1 polievkovu lyzicu olivoveho oleja (normalne sa uzivaju 2). Ked nad tym tak rozmyslam, pribudne tam sylmarin a trochu ostropestrecovej drte, myslite ze to nejak pokazi tu kuru?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
mkatka píše:
Dobrý den, naše babička má žlučový kamen o velikosti 2,1cm na délku. Odkládá operaci a já jsem právě našla způsob čistění jater na těchto stránkách. Jen teď spolu spekulujeme, zda by bylo vůbec možné takto velký kamen vyloučit touto metodou. Dr. samozřejmě doporučuje pouze operaci. Díky za radu

To už je dost riskantní, může se seknout v žlučovodu, ale já zde doporučuji postup jak kámen rozpustit a pak játra vyčistit, tak si to najděte a můžete to vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak ma napadlo spojit tuto kuru s branim ostropestrecovej kasicky, ktoru si davam nalacno. Kasicku mam urobenu z olivoveho oleja. Inak chutovo je dobra, chuti mi. Ale rozmyslam, ze by som ju robil z repkoveho oleja (za studena lisovaneho)

Myslite, ze je v poriadku rano nalacno uzit citronovu stavu s vitaminom C, cajovu lyzicku ostropestrecovej kasicky, a 1 polievkovu lyzicu olivoveho oleja (normalne sa uzivaju 2). Ked nad tym tak rozmyslam, pribudne tam sylmarin a trochu ostropestrecovej drte, myslite ze to nejak pokazi tu kuru?

Pokud myslíte normální jaterní očistu, tak to je nesmysl, játra vyhodí žluč a pak už nevyhodí nic. Jiné to je, pokud by jste to chtěl čistit tím ostropestřcem, to by vadit nemělo, ale ten řepkový olej ve větším množství likviduje štítnou žlázu, tedy opatrně. V tomto případě je v pořádku i uvedený postup s vitamínem C, to také patrně ničemu nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 12:04 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:49 am
Příspěvky: 12
Dobry den

Je mi 21, BMI 22,5. Mam za sebou 2. JK, prubeh pomerne hladky, ale tak trochu k memu zklamani ze me nic nevylezlo, jen trocha smeti. Posledni dobou me trapi tmavy kruhy kolem oci, ktery mam viditelny cca 2 roky. Nevim, jak se toho zbavit. A trochu vetsi unava, ospalost. Navic ted mam casto rymu, i presto, ze jsem se zacal temer vyhybat hlenotvornym potravinam.
Asi pred 1-2 mesicem jsem najel na ovozel stavy plus stale obcas varene jidlo a taky trochu alkoholu(jak je v mem veku zvykem \":D\" ). Zhubl jsem lehce pres 10kg (nebyl jsem ale zadny tloustik, byvaly profes. sportovec).
Na druhou stranu jsem se jeste vubec nezajimal o ph a ocistu tl. streva (asi spatny pristup, protoze to vypada, ze jsou to primarni veci). Musim to co nejdriv napravit.
Hlavne by me zajimalo, co je za temi kruhy, pane Jardo. Zlepsilo se mi to u more v lete (nejedli jsme zrovna zdrave, ale malo), pak se to zas rychle vratilo.

Dnes jsem delal plivaci test. Vypada to pozitivne, jeste zitra prekontroluju..

Dekuji za odpovedi \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater - dehydratace
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 6:37 pm 
Offline

Registrován: čtv led 06, 2011 10:26 am
Příspěvky: 8
Dobrý den, za rok jsem udělal 12 kůr, v zásadě šlo vše podle návodu. Za rok odešlo spousta kamenů ( nejvíc při 7 a 11 kůře ), zlepšil se mi exém, únava a spousta dalších věcí. Při kůře, ale mám stálé problémy s dehydratací ( nepít vodu od 18 večer do 10 ráno - pominu-li směs epomské soli ). I když se snažím v den kůry vypít spoustu vody do zásoby, druhý den mě chytají křeče z dehydratace. Je mně 43 let, a moc si nedovedu představit dělat očistu tímto způsobem ve vyšším věku. Existuje nějaký působ úpravy kůry, který řeší dehydrataci ?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater - dehydratace
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 9:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
jives píše:
Dobrý den, za rok jsem udělal 12 kůr, v zásadě šlo vše podle návodu. Za rok odešlo spousta kamenů ( nejvíc při 7 a 11 kůře ), zlepšil se mi exém, únava a spousta dalších věcí. Při kůře, ale mám stálé problémy s dehydratací ( nepít vodu od 18 večer do 10 ráno - pominu-li směs epomské soli ). I když se snažím v den kůry vypít spoustu vody do zásoby, druhý den mě chytají křeče z dehydratace. Je mně 43 let, a moc si nedovedu představit dělat očistu tímto způsobem ve vyšším věku. Existuje nějaký působ úpravy kůry, který řeší dehydrataci ?
děkuji

Já, jelikož jsem zvyklý brzo vstávat, si dávám 3 epsomku už ve 4.30 hodin a po půl hodině zapijím 1 litrem vody. V 6.30 čtvrtá epsomka a zase po půl hodine 1,5 litru vody. V 8.30 piju štávu. Před kůrou piju, jen když mám žízeň, protože pokud piju víc, tak akorát chodím víc čůrat. Tento průběh mi vyhovuje a kolem 12 - 13 hodiny už obyčejně funguju normálně. Věkem jsme na tom stejně. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
whoo píše:
Dobry den

Je mi 21, BMI 22,5. Mam za sebou 2. JK, prubeh pomerne hladky, ale tak trochu k memu zklamani ze me nic nevylezlo, jen trocha smeti. Posledni dobou me trapi tmavy kruhy kolem oci, ktery mam viditelny cca 2 roky. Nevim, jak se toho zbavit. A trochu vetsi unava, ospalost. Navic ted mam casto rymu, i presto, ze jsem se zacal temer vyhybat hlenotvornym potravinam.
Asi pred 1-2 mesicem jsem najel na ovozel stavy plus stale obcas varene jidlo a taky trochu alkoholu(jak je v mem veku zvykem \":D\" ). Zhubl jsem lehce pres 10kg (nebyl jsem ale zadny tloustik, byvaly profes. sportovec).
Na druhou stranu jsem se jeste vubec nezajimal o ph a ocistu tl. streva (asi spatny pristup, protoze to vypada, ze jsou to primarni veci). Musim to co nejdriv napravit.
Hlavne by me zajimalo, co je za temi kruhy, pane Jardo. Zlepsilo se mi to u more v lete (nejedli jsme zrovna zdrave, ale malo), pak se to zas rychle vratilo.

Dnes jsem delal plivaci test. Vypada to pozitivne, jeste zitra prekontroluju..

Dekuji za odpovedi \":)\"

Kruhy kolem očí jsou játra, nebo nadledvinky, přičemž u vás bych si dovolil odhadnout to druhé. Dost to souvisí se štítnou žlázou a deficitem jódu, tak se po tom podívejte, vše je zde popsáno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater - dehydratace
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
jives píše:
Dobrý den, za rok jsem udělal 12 kůr, v zásadě šlo vše podle návodu. Za rok odešlo spousta kamenů ( nejvíc při 7 a 11 kůře ), zlepšil se mi exém, únava a spousta dalších věcí. Při kůře, ale mám stálé problémy s dehydratací ( nepít vodu od 18 večer do 10 ráno - pominu-li směs epomské soli ). I když se snažím v den kůry vypít spoustu vody do zásoby, druhý den mě chytají křeče z dehydratace. Je mně 43 let, a moc si nedovedu představit dělat očistu tímto způsobem ve vyšším věku. Existuje nějaký působ úpravy kůry, který řeší dehydrataci ?
děkuji

Tak člen Marťan vám to píše správně a i já jsem zde ten časový posun ranních nácviků popisoval, prostě to celé zrychlíte, to již ráno nemá na nic vliv, kameny jsou již stejně ve střevě a čím rychleji jsou venku, tím méně to člověka oslabuje a dehydruje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2012 8:21 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Dobrý den, nevim kam to napsat zkusil jsem to sem protože to asi bude mít s tim souvislost. Možná je to jenom můj názor ale zdá se mi, že mi úplně svítí oči, průzračná modrá duhovka a svítivý bělmo bez výrazných červených žilek. Předtím jsem měl potíže trochu s játry ale dle doktory (homeopatické měření) uz jsou v pořádku. Myslíte, že je to svědčí o tom, že dělám věci dobře a tělo se cítí ok nebo je to jenom můj pocit \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Dobrý den, nevim kam to napsat zkusil jsem to sem protože to asi bude mít s tim souvislost. Možná je to jenom můj názor ale zdá se mi, že mi úplně svítí oči, průzračná modrá duhovka a svítivý bělmo bez výrazných červených žilek. Předtím jsem měl potíže trochu s játry ale dle doktory (homeopatické měření) uz jsou v pořádku. Myslíte, že je to svědčí o tom, že dělám věci dobře a tělo se cítí ok nebo je to jenom můj pocit \":)\"

Čistá játra dodají ostrý zrak, jiskřivý pohled a psychickou vyrovnanost, čili je to možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 12:08 pm 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 70
Tak jsem se dal do shaneni epsomske soli a byl jsem sokovan.
V lekarne kde ji maji, chteji recept od lekare, coz jeste neni to nejhorsi.
Lekarem nam bylo zdeleno, ze jde o straslivy driak, kterym si nenavratne poskodime ledviny. Dale mi bylo zdeleno, ze jde o material pouzivany k vyrobe bomb, takze clovek ktery to shani se dostane okamzite do hledacku. Tak nevim no. Zdelil mi to lekar, ktery by mel o tom neco vedet, jak to tedy je? \":-)\"

Nazev i vzorec jsem mu okopiroval z techto stranek, takze urcite jsem mu nerek zadnou jinou chemikalii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 6:18 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
hehe tak to Vás chtěl jenom odradit, ale když se podívate jen do wikipedie co se o tom hovoří viz " Síran hořečnatý (MgSO4) je síran hořčíku. Je silně hygroskopický, po doplnění krystalové vody má formu heptahydrátu (MgSO4·7H2O - epsomská sůl nebo hořká sůl).
Je významnou součástí mořské vody i některých minerálních vod (Šaratica, Zaječická hořká voda). Tradičně je užíván jako součást solí do koupele a jako součást projímadel." takže když to je součástí mořské vody ba dokonce to obsahujou i minerálky tak to asi žádné nebezpečí nehrozí. Stejne by mohl tak říct že obyčejná sůl NaCL je velice nebezpečná (což ve velký míře je, jako všechno). A tady je aspoň vidět, že ty doktoři nemaj vůbec ponětí o čem mluví a nebo sprostě lžou a proto už žádnym nevěřim.

Mě například na vysokej tlak chtěl obvoďák nabombit pilulema, které mají samozřejmě vedlejší účinky, jako impotece apod. hrůzy. Navíc mi řekl vypusťte sůl což je sice pravda ale to, že bych si mohl zvýšit spotřebu draslíku už neřekne. A přitom si to stačí najít, že sodík vytlačuje draslík a naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
Tak jsem se dal do shaneni epsomske soli a byl jsem sokovan.
V lekarne kde ji maji, chteji recept od lekare, coz jeste neni to nejhorsi.
Lekarem nam bylo zdeleno, ze jde o straslivy driak, kterym si nenavratne poskodime ledviny. Dale mi bylo zdeleno, ze jde o material pouzivany k vyrobe bomb, takze clovek ktery to shani se dostane okamzite do hledacku. Tak nevim no. Zdelil mi to lekar, ktery by mel o tom neco vedet, jak to tedy je? \":-)\"

Nazev i vzorec jsem mu okopiroval z techto stranek, takze urcite jsem mu nerek zadnou jinou chemikalii

Ten váš lékař je velký šprýmař, nebo úplný idiot, člen Mikard vám to píše správně, jenom na těchto stránkách to berou ve velkých dávkách stovky lidí a vidíte tu někde nějaký negativní ohlas a to nemluvím u bombách a podobných kravinách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 2:43 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Jarda píše:
Ten váš lékař je velký šprýmař, nebo úplný idiot, člen Mikard vám to píše správně, jenom na těchto stránkách to berou ve velkých dávkách stovky lidí a vidíte tu někde nějaký negativní ohlas a to nemluvím u bombách a podobných kravinách.

Tak třeba mě šanka s epsomkou málem zabila a měl jsem jedině štěstí že jsem se včas dostal k normálním doktorům, kteří mě těsně zachránili. V tomto vlákně možná žádný negativní ohlas není, ale popisoval jsem to ve vlákně o šance a myslím že tam byl ještě minimálně jeden negativní ohlas. Ale je pravda že většina lidí to snáší dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 8:03 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Dobrý den,

jak by se dala zkombinovat očista jater se Sankhapraksalanou? Budu se momentálně muset obejít bez klystýru. Přinejhorším očistu odložím.

Má smysl nechat se ve 26 letech vyšetřit kvůli velikosti kamenů? BTW nedávno jsem držel týdenní půst (před pár měsíci patnáctidenní), takže by střeva měla být v dobrém stavu.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz