Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 9:18 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
http://hobby.idnes.cz/s-balickem-suseneho-ovoce-muzete-zkonzumovat-i-porci-zivych-roztocu-12k-/hobby-domov.aspx?c=A111220_142204_hobby-domov_mce

Myslíte, že když sušené ovoce trošku promyju ve vodě s MMS, že se těchle potvůrek zbavím ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2012 10:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Užívám mms 21den - 32 kapek denně. Včera jsem měl po ránu ph 8,5 moč byla tmavá a červená po řěpě.již v poledne mi ph spadlo na 7,a cítil jsem levou ledvinu. To obarvení moči jsem nikdy neměl. Jak mám to mms brát dlouho, připadně případně udržovací dávku?

Pokud se to nelíbí ledvinám, tak nestíhají likvidovat ten vylučovaný bordel a je třeba méně tlačit na pilu, prostě bych dávky snížil, ale pokračoval. Obarvení moči může mít mnoho příčin, a pokud nebude ten stav trvalý, nebo opakovaný, nevěnoval bych tomu zase přemrštěnou péči.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2012 10:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
http://hobby.idnes.cz/s-balickem-suseneho-ovoce-muzete-zkonzumovat-i-porci-zivych-roztocu-12k-/hobby-domov.aspx?c=A111220_142204_hobby-domov_mce

Myslíte, že když sušené ovoce trošku promyju ve vodě s MMS, že se těchle potvůrek zbavím ?

Tak líbit se jim to určitě nebude, ale zda zlikvidujete vše, to nevím, nicméně bez nich asi není žádné jídlo, tak bych situaci zase tak nedramatizoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2012 11:43 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
Pokud se to nelíbí ledvinám, tak nestíhají likvidovat ten vylučovaný bordel a je třeba méně tlačit na pilu, prostě bych dávky snížil, ale pokračoval. Obarvení moči může mít mnoho příčin, a pokud nebude ten stav trvalý, nebo opakovaný, nevěnoval bych tomu zase přemrštěnou péči.

Ano očista běží,k mms kombinuju 1 denní hladovky, jak se to mms může užívat dlouho? Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 7:13 am 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Víte někdo něco o t.zv. "vylepšeném" MMS? (CDS). Údajně účinejší, mnohem efektivnější a jednodušší na výrobu i užívání a bezpečnější. Vyvinul to nově Jim Humble se svým spolupracovníkem Andreasem Kalckerem. Zatím je to ve stadiu ověřování a pokusů. Nicméně podle ukázkového videa je to jednoduché a může si to zhotovit každý kdo se o to zajímá. Vpravo vedle videa jsou další odkazy, výrobník CDS, dávkování CDS, atd. Zde je odkaz:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 10:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Ano očista běží,k mms kombinuju 1 denní hladovky, jak se to mms může užívat dlouho? Díky Pavel

Pokud si každý den dáte na noc velkou dávku céčka, tak tam není časové omezení, vím o lidech, kteří to s občasnou přestávkou jedou i déle než rok.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 10:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="Milan":dwds0649]Víte někdo něco o t.zv. "vylepšeném" MMS? (CDS). Údajně účinejší, mnohem efektivnější a jednodušší na výrobu i užívání a bezpečnější. Vyvinul to nově Jim Humble se svým spolupracovníkem Andreasem Kalckerem. Zatím je to ve stadiu ověřování a pokusů. Nicméně podle ukázkového videa je to jednoduché a může si to zhotovit každý kdo se o to zajímá. Vpravo vedle videa jsou další odkazy, výrobník CDS, dávkování CDS, atd. Zde je odkaz:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 6:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Jarda píše:
Tak to máte pravdu, je to nové, opravdu dobré a nějaké informace navíc nikdy neuškodí.

Od 9.12.2011 užíváme doma pravidelně místo MMS1, CDS.
Rozdíl ve snášenlivosti je obrovský. Ten nepříjemný odér je tam také, ale jaksi jinak.... \":P\"
Pro příklad: manželka užívala 10x denně 3kap.MMS1, dokázala to vypít pouze se sirupem. Já beru stále udržovací dávky 1x denně 6kap.MMS1 v deci a půl vody se sirupem. Oba dva s MMS, bez sirupu ani ránu \":)\"
Po přechodu na CDS je to přímo skvělá snášenlivost. Na sirup si ani nevzpomenem.
Již několikrát jsem si vzal na zkoušku jednorázovou dávku CDS ve dvou deci vody, odpovídající množství 14-15 kapek MMS1.
Sice jsem trochu "zachrochtal", ale nic nepříjemného se nestalo.
Zkrátka a dobře, snášenlivost CDS oproti MMS1 je mnohem lepší a bezproblémová.
Ještě jedna zajímavost, původně se udávala životnost CDS 1 měsíc.
Provedl jsem první měření obsahu CLO2 v CDS deset dní od výroby. Dalo se rozeznat 500 ppm. Při vyrobení se to změřit nedá - je to přes 500 ppm, proužek totálně zčernal, už to není na stupnici.
Za dalších deset dní opět náměr 500 ppm
Dnes je to přesně třicet dní od výroby a stále to drží 500 ppm. Tím pádem to vypadá přímo skvěle.
Dávkování CDS je také velmi pohodlné a rychlé oproti MMS1.......Používám na to malé skleněné panáky 20 ml. Naleji si necelou půlku a vím, že to odpovídá 6-7 kapkám MMS1.
Asi tak.
Batles \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 1:35 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Dobry den pan Zajicek
Uz davnejsie som vam pisala o synovych problemoch z uchom.Trva to uz vyse roka a ja som uz na pokraji moznosti .Vyskusali sme vsetko co sa dalo...doplnky ,caje,antiviralne,antimikrobilalne,taktiez bezsacharidovu dietu.Lekari tvrdia ze ma v stredousi zrasty(granulacne tkaniva) a ze sa to da vyliecit len operacne.Stale mu kvapkam MMS do ucha..ak na chvilu prestanem tak ten vytok zacina pachnut.Je to stale take iste ako na zaciatku.Neda sa vyhnut operacii?

Chcela som si pozriet ten krkaci test na tejto adrese http://www.zdravi-az.cz/doc/R12%2052-53 ... raveni.pdf,ale neda sa to otvorit pyta to heslo...ake heslo tam mam dat?vdaka...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Od 9.12.2011 užíváme doma pravidelně místo MMS1, CDS.
Rozdíl ve snášenlivosti je obrovský. Ten nepříjemný odér je tam také, ale jaksi jinak.... \":P\"
Pro příklad: manželka užívala 10x denně 3kap.MMS1, dokázala to vypít pouze se sirupem. Já beru stále udržovací dávky 1x denně 6kap.MMS1 v deci a půl vody se sirupem. Oba dva s MMS, bez sirupu ani ránu \":)\"
Po přechodu na CDS je to přímo skvělá snášenlivost. Na sirup si ani nevzpomenem.
Již několikrát jsem si vzal na zkoušku jednorázovou dávku CDS ve dvou deci vody, odpovídající množství 14-15 kapek MMS1.
Sice jsem trochu "zachrochtal", ale nic nepříjemného se nestalo.
Zkrátka a dobře, snášenlivost CDS oproti MMS1 je mnohem lepší a bezproblémová.
Ještě jedna zajímavost, původně se udávala životnost CDS 1 měsíc.
Provedl jsem první měření obsahu CLO2 v CDS deset dní od výroby. Dalo se rozeznat 500 ppm. Při vyrobení se to změřit nedá - je to přes 500 ppm, proužek totálně zčernal, už to není na stupnici.
Za dalších deset dní opět náměr 500 ppm
Dnes je to přesně třicet dní od výroby a stále to drží 500 ppm. Tím pádem to vypadá přímo skvěle.
Dávkování CDS je také velmi pohodlné a rychlé oproti MMS1.......Používám na to malé skleněné panáky 20 ml. Naleji si necelou půlku a vím, že to odpovídá 6-7 kapkám MMS1.
Asi tak.
Batles \":D\"

To jsou dobré zkušenosti, já tady trénuji večerní prožbluchování CDS v ústech místo čištění zubů a funguje to také skvěle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Dobry den pan Zajicek
Uz davnejsie som vam pisala o synovych problemoch z uchom.Trva to uz vyse roka a ja som uz na pokraji moznosti .Vyskusali sme vsetko co sa dalo...doplnky ,caje,antiviralne,antimikrobilalne,taktiez bezsacharidovu dietu.Lekari tvrdia ze ma v stredousi zrasty(granulacne tkaniva) a ze sa to da vyliecit len operacne.Stale mu kvapkam MMS do ucha..ak na chvilu prestanem tak ten vytok zacina pachnut.Je to stale take iste ako na zaciatku.Neda sa vyhnut operacii?

Chcela som si pozriet ten krkaci test na tejto adrese http://www.zdravi-az.cz/doc/R12%2052-53 ... raveni.pdf,ale neda sa to otvorit pyta to heslo...ake heslo tam mam dat?vdaka...

To se mě zdá jako blbost, srůsty tam má pochopitelně od zánětu a zánět z bakterií, čili nechápou, jak to vyřeší operace, když neodstraníte příčinu toho, proč jsou tam ty bakterie. Nepíšete o kontrolování pH, což je základ a MMS můžete nahradit aplikací CDS, což bude na to kapání do ucha jednodušší. Určitě bych vyzkoušel CDS i vnitřně a kombinoval bych ho s vysokou večerní dávkou céčka ve formě askorbátu, aby se nepřekyseloval.
Heslo není potřeba, ale je potřeba správné nastavení počítače a poslední verze programu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 10:39 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Ano mate pravdu,chlapec v minulosti prekonal caste zapaly ,maval casto nadchu ,pravdepodobne ma nejake zrasty v tej eustachovej trubici ,co mu sposobuje vytekanie hlienov do ucha...Moze kvapkanie MMS tie zrasty nejako ovplyvnit?Citala som o tom CDS,ale zda sa mi to dost komplikovane na pripravu,nemam take zariadenie ani netusim kde sa to da zohnat.Mohlo by mu pomoct kvapkanie MMS zaroven aj do ucha aj nosa?Zeby sa to MMS dostalo do tej trubice a mohlo by tie zrasty aspon zmensit aby sa trubica prevzdusnila?
Totiz ak eust.trubica sa neprevzdusnuje tak sa mu hlieny hromadia v uchu a cez otvoreny bubienok mu mozu vnikat bakterie do ucha...myslim si...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 12:40 am 
Offline

Registrován: ned pro 18, 2011 3:14 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Partizánske, SK
dobrý večer. ak som do 100 ml chloritanu sodného naliala asi 10 kvapiek kyseliny citronovej (50%), je tento chloritan už nepoužiteľný ako kvapky pre MMS1? mám to rovno vyliať, alebo je to ešte k niečomu dobre?
stalo sa mi to tak, že kvapky sú vo fľaške, ktorá má také divné kvapátko a zostávajú kvapky aj vo vrchnáku. chcela som ich naliať späť, ale keďže som mala otvorenú aj kyselinu citronovú, tak som si vrchnáky asi pomýlila. píšem asi, lebo si ani nie som istá. ak som tam tú kyselinu naliala, zistím to podľa farby? alebo by to už vôbec nemalo reagovať, ked budem chcieť kvapky aktivovať?
(asi to MMS ozaj potrebujem, lebo ako vidno, tak moje závity už nefungujú)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Ano mate pravdu,chlapec v minulosti prekonal caste zapaly ,maval casto nadchu ,pravdepodobne ma nejake zrasty v tej eustachovej trubici ,co mu sposobuje vytekanie hlienov do ucha...Moze kvapkanie MMS tie zrasty nejako ovplyvnit?Citala som o tom CDS,ale zda sa mi to dost komplikovane na pripravu,nemam take zariadenie ani netusim kde sa to da zohnat.Mohlo by mu pomoct kvapkanie MMS zaroven aj do ucha aj nosa?Zeby sa to MMS dostalo do tej trubice a mohlo by tie zrasty aspon zmensit aby sa trubica prevzdusnila?
Totiz ak eust.trubica sa neprevzdusnuje tak sa mu hlieny hromadia v uchu a cez otvoreny bubienok mu mozu vnikat bakterie do ucha...myslim si...

Tak v první řadě je třeba dostat do krve kyslík a třeba sirná patlanice by ho dodat měla. Jinak užívat MMS i vnitřně na samé hranici snesitelných dávek a každý večer po poslední dávce velkou dávku céčka, minimálně 3000 mg. To CDS je složité pouze zdánlivě, to si trochu nastudujte a každý běžný kutil dá tu základní aparaturu dohromady, myslím tu bez toho vzduchování, což je jednodušší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 8:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
ligotka píše:
dobrý večer. ak som do 100 ml chloritanu sodného naliala asi 10 kvapiek kyseliny citronovej (50%), je tento chloritan už nepoužiteľný ako kvapky pre MMS1? mám to rovno vyliať, alebo je to ešte k niečomu dobre?
stalo sa mi to tak, že kvapky sú vo fľaške, ktorá má také divné kvapátko a zostávajú kvapky aj vo vrchnáku. chcela som ich naliať späť, ale keďže som mala otvorenú aj kyselinu citronovú, tak som si vrchnáky asi pomýlila. píšem asi, lebo si ani nie som istá. ak som tam tú kyselinu naliala, zistím to podľa farby? alebo by to už vôbec nemalo reagovať, ked budem chcieť kvapky aktivovať?
(asi to MMS ozaj potrebujem, lebo ako vidno, tak moje závity už nefungujú)

To by změnilo barvu a začalo reagovat, čili by se objevil ten smrad chlóru. Pokud tam nic takového neproběhlo, čili jak barva, tak odér je normální, patrně se nic nestalo a je třeba si ty lahvičky i zátky popsat popisovačem, pak k omylu asi nedojde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz