Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 5:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Dnes jsem namíchal 50%CDS a 50% koloidního stříbra, abych změřil vzájemnou reakci.
Koloidní stříbro v žádném případě neruší účinek MMS1 (kysličníku chlořičitého), testovací polštářek ukázal původní plnou koncentraci.
Batles.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Dnes jsem namíchal 50%CDS a 50% koloidního stříbra, abych změřil vzájemnou reakci.
Koloidní stříbro v žádném případě neruší účinek MMS1 (kysličníku chlořičitého), testovací polštářek ukázal původní plnou koncentraci.
Batles.

To je zajímavá informace, ovšem je otázkou, zda se to stejně chová i v těle, nicméně pokud by to byla pravda, tak se tím dá ovlivnit mnohem širší spektrum problémů než použitím samostatných látek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 2:28 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
ak by som chcel MMS2, tak kúpim granulvoaný chlornan vapenatý napr. http://www.e-bazen.sk/product/chlor-sok-12kg-40/
a nahážem ho čisto do kapsul 00 alebo 0?
na stránke, hádam to nebude vadiť, ak ju sem napíšem u pramene sa v diskusii píše o kapsuliach 00, predpokladám, že je to väčšia verzia tých 0, keďže sa tam píše, že sú poriadne veľké + sa tam spomína, že je vhodný aj 60%, 70% atď koncentrát....?

btw. môže sa konzumovať aj rozpustený vo vode, či musí byť v tých kapsuliach...?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 9:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
ak by som chcel MMS2, tak kúpim granulvoaný chlornan vapenatý napr. http://www.e-bazen.sk/product/chlor-sok-12kg-40/
a nahážem ho čisto do kapsul 00 alebo 0?
na stránke, hádam to nebude vadiť, ak ju sem napíšem u pramene sa v diskusii píše o kapsuliach 00, predpokladám, že je to väčšia verzia tých 0, keďže sa tam píše, že sú poriadne veľké + sa tam spomína, že je vhodný aj 60%, 70% atď koncentrát....?

btw. môže sa konzumovať aj rozpustený vo vode, či musí byť v tých kapsuliach...?

To takto podle obrázku nejde posoudit, prostě musí obsahovat ideálně 99% chlornan vápenatý, nebo chlorové vápno. Plní se zásadně tobolky velikosti 0, ne větší a ve vodě se pít nedá, to by vám popálilo trubky, to snese pouze žaludeční sliznice, která je jako podrážka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 11:45 am 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Ďakujem p. Jarda,
ozval som sa im a je to 99% koncentrát chlóru vápenatého, ešte nech majú tobolky v mojom okolí a hŕ sa do užívania MMS2

chcem sa spýtať ešte na to dávkovanie, s akými dávkami vlastne začať?
môžem naplniť 2 tobolky do polovice a jednu si dať ráno po jedle a druhú niekedy večer a každý tretí deň zvyšovať dávku o polovicu tobolky, až kým mi nebude zle..? po mesiaci dávať týždennú pauzu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2012 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Ďakujem p. Jarda,
ozval som sa im a je to 99% koncentrát chlóru vápenatého, ešte nech majú tobolky v mojom okolí a hŕ sa do užívania MMS2

chcem sa spýtať ešte na to dávkovanie, s akými dávkami vlastne začať?
môžem naplniť 2 tobolky do polovice a jednu si dať ráno po jedle a druhú niekedy večer a každý tretí deň zvyšovať dávku o polovicu tobolky, až kým mi nebude zle..? po mesiaci dávať týždennú pauzu?

To je ono a užívá se to tak, že nejprve naplníte tobolky velikosti nula do třetiny, pak do poloviny a teprve následně jedete celé. Rozpis nájezdu je následující 1x1/3, 2x1/3, 3x1/3, 1x1/2, 2x1/2, 3x1/2, 1, 2, 3 a pokračujete tři celé denně, nebo můžete jít i déle. Já jsem zkoušel brát i 12 denně a to mě lezl chlór i z uší, nicméně dá se to ustát. Každý večer si berte velkou dávku céčka, to drží imunitu v dobré kondici.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 12:46 am 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Ďakujem pán Jarda \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 8:36 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
nejako nemôžem nikde nájsť koľko dať chlornanu vápenatého do kúpeľa? takmer všade je spomínané len MMS1

jeden užívateľ písal o 1 polievkovej lyžici...?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
nejako nemôžem nikde nájsť koľko dať chlornanu vápenatého do kúpeľa? takmer všade je spomínané len MMS1

jeden užívateľ písal o 1 polievkovej lyžici...?

Ten se běžně na koupele nepoužívá a sám jsem to nezkoušel, nicméně uvedené množství to již bude voda smrdět chlórem jak v bazénu, ale vadit by to patrně nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 12:00 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
je normálne, že po užití tobolky MMS2, je mi na bruchu nejako ťažko, dalo by sa to prirovnať aj ku slabým kŕčom alebo niečo také...neviem, či je to vypitím toľkého množstva vody alebo to môže byť nedostatok HCL..?

edit : po 50 minútach mi bolo už fajn, po hodinke som sa najedol a už bolo všetko v poriadku...

ináč, vadí nejako, ak som pritvrdil na dávkovaní respektíve urýchlil veľkosť dávkovania?
2x1/3 - nič mi nebolo
3x1/3 až 1/2, dával som to cca...tiež pohoda
dnes idem 2x2 úplne plné tobolky, uvidíme večer ako mi bude po druhej dávke...(zatiaľ nič necítim)

rozmýšľal som, že si vyskúšam svoju hranicu, tam kde sa budem citíť nevoľne, si dám 1 deň pauzu a budem brať 1 mesiac tú hraničnú dávku, ktorá môjmu telu ešte vyhovovala?
potom týždeň voľna a opäť začnem brať MMS2, ale už zvyším dávkovaním...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 2:27 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Mozem s MMS uzivat enzymy?Ovplyvnuje sa to navzajom?Dakujem...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 9:59 pm 
Offline

Registrován: sob čer 26, 2010 9:09 am
Příspěvky: 32
stendas píše:
Ďakujem p. Jarda,
ozval som sa im a je to 99% koncentrát chlóru vápenatého, ešte nech majú tobolky v mojom okolí a hŕ sa do užívania MMS2

chcem sa spýtať ešte na to dávkovanie, s akými dávkami vlastne začať?
môžem naplniť 2 tobolky do polovice a jednu si dať ráno po jedle a druhú niekedy večer a každý tretí deň zvyšovať dávku o polovicu tobolky, až kým mi nebude zle..? po mesiaci dávať týždennú pauzu?

Ste si isty (stendas), ze ten chlor sok ma 99% chloru vapenateho, na tejto stranke (http://www.bvpool.sk/chemia.htm) pisu, ze je tam len 67%...

"Chlór šok 1,2 kg
Granulát s obsahom 67% aktívneho chlóru pre rýchlu dezinfekciu vody v bazéne. Kúpanie je možné už po krátkej dobe po aplikácii."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
je normálne, že po užití tobolky MMS2, je mi na bruchu nejako ťažko, dalo by sa to prirovnať aj ku slabým kŕčom alebo niečo také...neviem, či je to vypitím toľkého množstva vody alebo to môže byť nedostatok HCL..?

edit : po 50 minútach mi bolo už fajn, po hodinke som sa najedol a už bolo všetko v poriadku...

ináč, vadí nejako, ak som pritvrdil na dávkovaní respektíve urýchlil veľkosť dávkovania?
2x1/3 - nič mi nebolo
3x1/3 až 1/2, dával som to cca...tiež pohoda
dnes idem 2x2 úplne plné tobolky, uvidíme večer ako mi bude po druhej dávke...(zatiaľ nič necítim)

rozmýšľal som, že si vyskúšam svoju hranicu, tam kde sa budem citíť nevoľne, si dám 1 deň pauzu a budem brať 1 mesiac tú hraničnú dávku, ktorá môjmu telu ešte vyhovovala?
potom týždeň voľna a opäť začnem brať MMS2, ale už zvyším dávkovaním...

Tak tlaky jsou celkem normální, to není nic divného a rozhodně bych s tím nijak nezávodil, to vám může být pěkně blbě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 10:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Mozem s MMS uzivat enzymy?Ovplyvnuje sa to navzajom?Dakujem...

To by nemělo nijak vadit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 22, 2012 11:29 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Taktiez prisladzam caj s MMS manukou...to je tiez pripustne?Vdaka za odpovede..\":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz