Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 8:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 8:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Ze soboty na neděli jsem dal svou 11 očistu jater. Protože v minulé už toho jaterního bordelu bylo pomálu, očekával jsem už jen dočištění a proto jsem si vybral "optimální" datum. Jak to tak vypadá, tak tak mě ještě pár očist čeká, protože to co tentokrát ze mě vylezlo, jsem ještě nezažil:
Největší kousek má odhadem 4 cm.


Přílohy:
Jaterní kameny.jpg
Jaterní kameny.jpg [ 20.15 KiB | Zobrazeno 4287 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
Ze soboty na neděli jsem dal svou 11 očistu jater. Protože v minulé už toho jaterního bordelu bylo pomálu, očekával jsem už jen dočištění a proto jsem si vybral "optimální" datum. Jak to tak vypadá, tak tak mě ještě pár očist čeká, protože to co tentokrát ze mě vylezlo, jsem ještě nezažil:
Největší kousek má odhadem 4 cm.

Pěkná sbírka drahého kamení, on ten měsíc tomu opravdu dost pomáhá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 3:45 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
Dobrý den.Chystám se na svoji první jaterní očistu.Už jsem si objednala epsomskou sůl,ale je v gramáži.Omlouvám se za svoji neznalost,ale mohl by mi někdo poradit kolik se dáva do 750 ml.vody?V návodu je udáno 60ml.Je to 60g.?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 7:58 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 7:50 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Kruhy kolem očí jsou játra, nebo nadledvinky, přičemž u vás bych si dovolil odhadnout to druhé. Dost to souvisí se štítnou žlázou a deficitem jódu, tak se po tom podívejte, vše je zde popsáno.

Chtela jsem se zeptat, co si myslite o tmavych ocnich vickach? Nemam problemy s tmavymi kruhy pod ocima, ale mam vice tmavsi vicka...muze to mit take nejakou souvislost s jatry? dekuju za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 10:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
opice píše:
Dobrý den.Chystám se na svoji první jaterní očistu.Už jsem si objednala epsomskou sůl,ale je v gramáži.Omlouvám se za svoji neznalost,ale mohl by mi někdo poradit kolik se dáva do 750 ml.vody?V návodu je udáno 60ml.Je to 60g.?

Prostě ji nasypete do odměrné nádobky, třeba jako máte na cukr do buchet, nebo odvážíte těch 60 g. O nic zásadního tam nejde, stejně se po ní máte pouze pokadit a to se určitě povede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 10:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
ampuletka píše:
Chtela jsem se zeptat, co si myslite o tmavych ocnich vickach? Nemam problemy s tmavymi kruhy pod ocima, ale mam vice tmavsi vicka...muze to mit take nejakou souvislost s jatry? dekuju za odpoved

Je to možné, já vždy, když vidím u člověka "soví oči", tak sleduji jak játra, tak nadledvinky a málo kdy je lidé mají v pořádku, téměř se nedá střelit vedle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 12:14 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 7:50 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Je to možné, já vždy, když vidím u člověka "soví oči", tak sleduji jak játra, tak nadledvinky a málo kdy je lidé mají v pořádku, téměř se nedá střelit vedle.

Jaterni kuru uz jsem nekolikrat provadela.a jeste se chystam. A nadledvinky, jak jim muzu pomoci ja sama? dekuju za opoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
ampuletka píše:
Jaterni kuru uz jsem nekolikrat provadela.a jeste se chystam. A nadledvinky, jak jim muzu pomoci ja sama? dekuju za opoved.

Zadejte si ten výraz do vyhledávače tohoto fóra a je tu o nich tolik informací, že vás to překvapí, jinak pozor i na souvislost s vyčerpanou štítnou žlázou, čili překontrolujte si i stav jódu, což se zde také mnohokrát probíralo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 8:29 pm 
Offline

Registrován: pát led 27, 2012 5:00 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Markvartovice
Dobrý den. Chystám se na svoji první jaterní očistu. Nesehnal jsem zatím epsomskou sůl (ale už jsem si ji objednal). Myslíte, že stojí za to udělat první očitu bez ní? Pro další pokračování ji už doufám budu mít (anebo se dá nahradit něčím jiným?). Nechci ztrácet čas (Cingroš popisuje očistu bez ep. soli, jen pití jablek pak oliv. olej a citronová štáva). Děkuji za odpověď a díky za vaše stránky \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 9:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zigi píše:
Dobrý den. Chystám se na svoji první jaterní očistu. Nesehnal jsem zatím epsomskou sůl (ale už jsem si ji objednal). Myslíte, že stojí za to udělat první očitu bez ní? Pro další pokračování ji už doufám budu mít (anebo se dá nahradit něčím jiným?). Nechci ztrácet čas (Cingroš popisuje očistu bez ep. soli, jen pití jablek pak oliv. olej a citronová štáva). Děkuji za odpověď a díky za vaše stránky \":-)\"

Nechápu ten kvalt, do dnešního dne jste játra v pohodě pouze zanášel a nyní se chcete trápit kvůli pár dnům. Ono to sice jde i bez ní, ale jde o proceduru mnohem nepříjemnější, čili já osobně bych raději počkal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 9:32 am 
Offline

Registrován: pát led 27, 2012 5:00 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Markvartovice
Rozumím, že nechápete můj spěch, ale několik dalších víkendů nebudu mít možnost se připravit (služební cesty, nemožnost rozumného stravování) tak jsem to chtěl na poprvé udělat hned- což jsem včera provedl, ale bez té soli (ale jinak dle návodu, ráno pití studené vody a 0,5l uriny). Zatím jsem se nevyprázdnil, tak přijde klystýr. Myslíte, že před dalším pokusem bych měl předem zásobit nějak hořčíkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 1:22 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Hľadám a hľadám a neviem nájsť ako sa robí ostropestrecová kašička...\":(\" poradí mi niekto, kde to nájsť? Vďaka. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 1:55 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Silvia píše:
Hľadám a hľadám a neviem nájsť ako sa robí ostropestrecová kašička...\":(\" poradí mi niekto, kde to nájsť? Vďaka. Silvia

Dobry den,
rozemelete v tristivem mlynku na kavu ostropestrcova seminka a okamzite zalijete ostropestrcovym olejem. Musite to dobre promichat, aby bylo jiste, ze v kasicce nezustaly vzduchove bubliny. Davam tolik oleje, aby se nad kasickou udelala hladinka cisteho oleje a zamezilo se pristupu vzduchu.
Date do lednice a pak uz jen ujidate. Vyrabim si zasobu na par dni, vetsinou davku do 5-7 dni spotrebuji a nemyslim, ze by za tu dobu probehly nejak zavazne oxidacni procesy.
Doufam, ze vam to poslouzi k inspiraci, pokud nekdo z clenu fora opravi nebo doplni, tim lepe...
S pozdravem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 2:07 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To Silvia:
http://www.zdravi-az.cz/doc/R07_64-65_J ... sticku.pdf
(ostrop. kašička)

Určitě jedině do mrazáku \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 2:27 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz