Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Taktiez prisladzam caj s MMS manukou...to je tiez pripustne?Vdaka za odpovede..\":-)\"

To vyhodnotit nedovedu, uvedený čaj vyzkoušený nemám a neodhadnu jaké má působení v dané souvislosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 11:37 am 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
stále mám v podvedomí strach, že keď užijem MMS2, tak mi to môže rozleptať žalúdok...predsalen sa to používa na mytie bazénov...je to možné?

edit : za 5 dní som sa dostal na 4 tobolky 0, zatiaľ žiadne problémy, jedine to pitie vody mi dosť vadí a neviem si predstaviť ako ste to pán Jarda zvládali pri 12 tobolkách denne + konzumovanie jedla..
ja u cez 5 toboliek denne nepôjdem, ale dúfam, že je to slušné množstvo na to, aby mi to pekne prečistilo organizmus...
jedine sa mi teraz zhoršilo akné na tvári, biele vyrážky ako krupička, tak teraz neviem, či to môže byť z MMS2? keď ich vytlačím, tak výjde biela tekutina alebo ako to nazvať..


Naposledy upravil stendas dne úte led 24, 2012 10:32 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 6:40 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Manuka je med zo stromov na Novom Zelande a ma ze vraj silne antimikrobialne vlastnosti...Med s MMS moze dohromady?Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2012 11:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
stále mám v podvedomí strach, že keď užijem MMS2, tak mi to môže rozleptať žalúdok...predsalen sa to používa na mytie bazénov...je to možné?

edit : za 5 dní som sa dostal na 4 tobolky 0, zatiaľ žiadne problémy, jedine to pitie vody mi dosť vadí a neviem si predstaviť ako ste to pán Jarda zvládali pri 12 tobolkách denne + konzumovanie jedla..
ja u cez 5 toboliek denne nepôjdem, ale dúfam, že je to slušné množstvo na to, aby mi to pekne prečistilo organizmus...
jedine sa mi teraz zhoršilo akné na tvári, biele vyrážky ako krupička, tak teraz neviem, či to môže byť z MMS2? keď ich vytlačím, tak výjde biela tekutina alebo ako to nazvať..

Možné by to asi bylo, ovšem to by jste to musel jíst lžící rovnou z plechovky. Já jsem na to pil mnohem méně vody, ovšem to nikomu neradím. I 5 tobolek je docela slušná dávka a nemusíte se přemáhat, já jsem to uvedl, ne proto aby mě každý kopíroval, ale jako informaci, že až do této dávky je to určitě dost bezpečné. Zhoršení pleti značí, že to nepobírá střevo a bylo by vhodné ho minimálně obden vyčistit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2012 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Manuka je med zo stromov na Novom Zelande a ma ze vraj silne antimikrobialne vlastnosti...Med s MMS moze dohromady?Vdaka

Tak to je jiná, taková kombinace, dle mého názoru, nijak vadit nemůže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 9:17 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Mohlo by pomoct kvapkanie roztoku MMS synovi do nosnej dierky ,nasledne lahnutie si na postihnute ucho..aby tekutina presla do eustachovej trubice?Pomohlo by to znicit polyp v eust.trubici?Dakujem...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Mohlo by pomoct kvapkanie roztoku MMS synovi do nosnej dierky ,nasledne lahnutie si na postihnute ucho..aby tekutina presla do eustachovej trubice?Pomohlo by to znicit polyp v eust.trubici?Dakujem...

Patrně ano, ale zkušenosti s tím nemám a ani nevím, zda je vůbec někdo má.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 3:05 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
dobry den Jarda,
mojmu dvojrocnemu dievcatku sa snazim vyliecit zhrubnute nechtiky na nozickach (zrejme plesen), kupelmi v MMS2.
kedze je velmi neposedna, riesim to tak, ze tak 5-7x denne jej nozicku iba namocim v pripravenom roztoku a necham uschnut. neviem, ci to bude ucinne, ficime takto asi len 7-10 dni...
co ma vsak trapi je ekzem (pravdepodobne), co jej asi pred troma dnami vyskocil na lickach a na predlaktiach. davam nan mms1 a hladam, cim to mastit.
co by som sa chcela opytat je, ci moze byt suvislost medzi tym mms2 na nechtiky a ekzemom - moja laicka teoria -
telo sa tym mms2 cisti a preto ten ekzem....
je toto mozne, mate nejaku takuto skusenost?
kedze vsak kupele noziciek v mms su take, ako som opisala, cize iba namocit a nechat uschnut, moze toto vobec mat nejaky ucinok na tie nechtiky, ci tiez spominany dosledok - ekzem?
dakujem.

EDIT
este doplnim, ze dcerka sa v posledne dni hra v umyvadle - prelieva si vodu - mozne kontakt koze s niecim co je na umyvadle....? je to na tych miestach, kde sa opiera, ci tou vodou si aj tvaricku "umyva" . uz som zacala umyvadlo dezinfikovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 7:38 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
ovekyska píše:
dobry den Jarda,
mojmu dvojrocnemu dievcatku sa snazim vyliecit zhrubnute nechtiky na nozickach (zrejme plesen), kupelmi v MMS2.
kedze je velmi neposedna, riesim to tak, ze tak 5-7x denne jej nozicku iba namocim v pripravenom roztoku a necham uschnut. neviem, ci to bude ucinne, ficime takto asi len 7-10 dni...
co ma vsak trapi je ekzem (pravdepodobne), co jej asi pred troma dnami vyskocil na lickach a na predlaktiach. davam nan mms1 a hladam, cim to mastit.
co by som sa chcela opytat je, ci moze byt suvislost medzi tym mms2 na nechtiky a ekzemom - moja laicka teoria -
telo sa tym mms2 cisti a preto ten ekzem....
je toto mozne, mate nejaku takuto skusenost?
kedze vsak kupele noziciek v mms su take, ako som opisala, cize iba namocit a nechat uschnut, moze toto vobec mat nejaky ucinok na tie nechtiky, ci tiez spominany dosledok - ekzem?
dakujem.

EDIT
este doplnim, ze dcerka sa v posledne dni hra v umyvadle - prelieva si vodu - mozne kontakt koze s niecim co je na umyvadle....? je to na tych miestach, kde sa opiera, ci tou vodou si aj tvaricku "umyva" . uz som zacala umyvadlo dezinfikovat.

MMS2 je žíravina, na poškozenou dětskou kůžičku bych s tím byl hodně opatrný. Pokud chcete látky s radikální účinky Cl, pak raději MMS1 nebo jen CDS roztok, DMSO.... na plísně je ale docela účinný třeba i kokosový olej.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 8:28 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
pecador píše:
MMS2 je žíravina, na poškozenou dětskou kůžičku bych s tím byl hodně opatrný. Pokud chcete látky s radikální účinky Cl, pak raději MMS1 nebo jen CDS roztok, DMSO.... na plísně je ale docela účinný třeba i kokosový olej.

samozrejme, na ten ekzem mms2 davat nechcem, davam jej mms1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Moje osobní zkušenost s mms a ekzémem je zatím velmi neutrální. Projel jsem 2 měsícní kůry teď v lednu a minulý rok v lednu a ani u jedné nedošlo k nějakému posunu. Při poslední kůře jsem aplikoval i přímo na kůži 10 kapek do zhruba půl deci.

Zatím jediný výsledek, že mi začaly hněnout vlasy jak kdybych se obarvil:).

Mnohem větší přínos je zatím řešení kvasinky - výrazn protikvasinková opatření a suplementace vitamínů a minerálů. Hlavně dodejte hlady zinku i přímo na kůži


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 11:23 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
sakul píše:
Moje osobní zkušenost s mms a ekzémem je zatím velmi neutrální. Projel jsem 2 měsícní kůry teď v lednu a minulý rok v lednu a ani u jedné nedošlo k nějakému posunu. Při poslední kůře jsem aplikoval i přímo na kůži 10 kapek do zhruba půl deci.

Zatím jediný výsledek, že mi začaly hněnout vlasy jak kdybych se obarvil:).

Mnohem větší přínos je zatím řešení kvasinky - výrazn protikvasinková opatření a suplementace vitamínů a minerálů. Hlavně dodejte hlady zinku i přímo na kůži

dakujem za radu. nad kvasinkou uvazujem uz dlhsie, hoci dcerka nema idealny jedalnicek, snazim sa strkat jej z ovozelu, co sa da. zinok som si uz zapisala do zoznamu.
no toto uz je na inu temu, prestahujem sa do ekzemovej temy.
no ano, z mms blondaveju vlasy \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 12:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
dobry den Jarda,
mojmu dvojrocnemu dievcatku sa snazim vyliecit zhrubnute nechtiky na nozickach (zrejme plesen), kupelmi v MMS2.
kedze je velmi neposedna, riesim to tak, ze tak 5-7x denne jej nozicku iba namocim v pripravenom roztoku a necham uschnut. neviem, ci to bude ucinne, ficime takto asi len 7-10 dni...
co ma vsak trapi je ekzem (pravdepodobne), co jej asi pred troma dnami vyskocil na lickach a na predlaktiach. davam nan mms1 a hladam, cim to mastit.
co by som sa chcela opytat je, ci moze byt suvislost medzi tym mms2 na nechtiky a ekzemom - moja laicka teoria -
telo sa tym mms2 cisti a preto ten ekzem....
je toto mozne, mate nejaku takuto skusenost?
kedze vsak kupele noziciek v mms su take, ako som opisala, cize iba namocit a nechat uschnut, moze toto vobec mat nejaky ucinok na tie nechtiky, ci tiez spominany dosledok - ekzem?
dakujem.

EDIT
este doplnim, ze dcerka sa v posledne dni hra v umyvadle - prelieva si vodu - mozne kontakt koze s niecim co je na umyvadle....? je to na tych miestach, kde sa opiera, ci tou vodou si aj tvaricku "umyva" . uz som zacala umyvadlo dezinfikovat.

V těch MMS bych problém moc nehledal, zvláště pokud MMS2 neděláte moc silné, ale je potřeba řešit hlavně stravu a krev, čili minimálně vyzkoušet bezsacharidovou dietu a dle výsledků pokusu se zařídit. Kontaminace vodou s obsahem MMS2 prakticky není možná, to nepřežije skoro nic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 4:06 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
V těch MMS bych problém moc nehledal, zvláště pokud MMS2 neděláte moc silné, ale je potřeba řešit hlavně stravu a krev, čili minimálně vyzkoušet bezsacharidovou dietu a dle výsledků pokusu se zařídit. Kontaminace vodou s obsahem MMS2 prakticky není možná, to nepřežije skoro nic.

dakujem, dalej sa idem pytat do AE temy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 10:34 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Batles píše:
Od 9.12.2011 užíváme doma pravidelně místo MMS1, CDS.
Rozdíl ve snášenlivosti je obrovský. Ten nepříjemný odér je tam také, ale jaksi jinak.... \":P\"
Pro příklad: manželka užívala 10x denně 3kap.MMS1, dokázala to vypít pouze se sirupem. Já beru stále udržovací dávky 1x denně 6kap.MMS1 v deci a půl vody se sirupem. Oba dva s MMS, bez sirupu ani ránu \":)\"
Po přechodu na CDS je to přímo skvělá snášenlivost. Na sirup si ani nevzpomenem.
Již několikrát jsem si vzal na zkoušku jednorázovou dávku CDS ve dvou deci vody, odpovídající množství 14-15 kapek MMS1.
Sice jsem trochu "zachrochtal", ale nic nepříjemného se nestalo.
Zkrátka a dobře, snášenlivost CDS oproti MMS1 je mnohem lepší a bezproblémová.
Ještě jedna zajímavost, původně se udávala životnost CDS 1 měsíc.
Provedl jsem první měření obsahu CLO2 v CDS deset dní od výroby. Dalo se rozeznat 500 ppm. Při vyrobení se to změřit nedá - je to přes 500 ppm, proužek totálně zčernal, už to není na stupnici.
Za dalších deset dní opět náměr 500 ppm
Dnes je to přesně třicet dní od výroby a stále to drží 500 ppm. Tím pádem to vypadá přímo skvěle.
Dávkování CDS je také velmi pohodlné a rychlé oproti MMS1.......Používám na to malé skleněné panáky 20 ml. Naleji si necelou půlku a vím, že to odpovídá 6-7 kapkám MMS1.
Asi tak.
Batles \":D\"

Zdravim Batles,,

chcel by som sa opytat, ak porovnate ucinky mms vs. cds ako to vyzera ? mne mms1 pomohlo hlavne s kandidou a nahodilo travenie (co je moj mega problem, samozrejme dodrziavana raw strava) .... a pach mms uz fakt nemozem :> aj ked som odhodlany ze o 3 mesiace znova, a ked vidim ze mate prijemne skusenosti s cds tak to by bolo super ale hlavne mi ide o efektivitu ... a tiez ako je mozne ze sa nedostavuje prujem / zvracanie pri vacsich davkach ?

Dikes
pekny vecer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz