Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 10:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 11:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
laco píše:
Zdravim Batles,,
chcel by som sa opytat, ak porovnate ucinky mms vs. cds ako to vyzera ? mne mms1 pomohlo hlavne s kandidou a nahodilo travenie (co je moj mega problem, samozrejme dodrziavana raw strava) .... a pach mms uz fakt nemozem :> aj ked som odhodlany ze o 3 mesiace znova, a ked vidim ze mate prijemne skusenosti s cds tak to by bolo super ale hlavne mi ide o efektivitu ... a tiez ako je mozne ze sa nedostavuje prujem / zvracanie pri vacsich davkach ?
Dikes
pekny vecer

Jediný, co se dá srovnat mezi CDS a MMS je počet ppm (množství chlordioxidu).
Taže tu koncentraci užíváme denně v rodině, ale teď už jen udržovací dávky. Já si dávám víc, než je doporučená, odpovídá mi to asi tak deseti kapkám MMS1.
Jelikož neberu 10x denně, tak se vlastně nemohu předávkovat a ani nechci \":D\" Je to pak hnus....
Užívání CDS je velmi příjemné oproti MMS1.
Proč nedochází k průjmům a nevolnostem to fakt nevím, ale až bude víc lidí CDS užívat, tak se to ze zkušeností dozvíme.
Ahoj, Batles


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 1:17 am 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry vecer,
vidim, ze tady vetsina z ucastniku fora uziva MMS1, ja jsem zvolila MMS2 (dostupnost a doprava).
Je nejaky osvedceny protokol MMS2 na candidu?
Rozhodla jsem se zacit nejprve dietou s vyloucenim sacharidu (obcas mi to trochu ujede \":?\" )
a soucasne MMS2. Zatim jedu 2. mesic dietu a 1 tyden MMS2 3-4x denne 1 kapsli, chci to drzet asi mesic a pak prejit na fungicidy (Lapacho, lichoreriscnice atd.). Ale to nejhorsi zezacatku zlikvidovat pomoci MMS2.
Mate nekdo nejake zkusenosti nebo nazory, se kterymi byste se mohli podelit?
Dekuji vsem, kdoz mi odpovi a hezky vecer.

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 10:15 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Sara píše:
Dobry vecer,
vidim, ze tady vetsina z ucastniku fora uziva MMS1, ja jsem zvolila MMS2 (dostupnost a doprava).
Je nejaky osvedceny protokol MMS2 na candidu?
Rozhodla jsem se zacit nejprve dietou s vyloucenim sacharidu (obcas mi to trochu ujede \":?\" )
a soucasne MMS2. Zatim jedu 2. mesic dietu a 1 tyden MMS2 3-4x denne 1 kapsli, chci to drzet asi mesic a pak prejit na fungicidy (Lapacho, lichoreriscnice atd.). Ale to nejhorsi zezacatku zlikvidovat pomoci MMS2.
Mate nekdo nejake zkusenosti nebo nazory, se kterymi byste se mohli podelit?
Dekuji vsem, kdoz mi odpovi a hezky vecer.

Sara

Návodů je spousta a každý člověk je originál, navíc v průběhu doby vyhovuje zpravidla jiné dávkování.
Mě se osvědčilo užívat MMS1(třikrát denně 6 kapek) + MMS2 (cca tři tobolky denně)
Dnes se doporučuje vícekrát malé množství MMS1 - ale nesmí být skleróza.... \":lol:\"
Výhoda je, že se s opatrností (dobře počítat kapičky!) dá vypít chloritan s vodou zvlášť, a až potom voda s kyselinou.
Není to pak taková "humusárna" \":wink:\" \":D\"
Roztoky se smíchají v pohodě v žaludku a je to lépe polykatelné.
Ale chce to zvýšenou opatrnost, aby to člověk nepřehnal s množstvím.

PS: (dostupnost a doprava) - MMS1 je možné si také připravit v množství na celý den (třeba 30kapek, aktivovat) a nalít do skleněné lahve a postupně popíjet celou "šichtu" Vydrží určitě nejméně 48 hodin.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 5:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
milda píše:
Výhoda je, že se s opatrností (dobře počítat kapičky!) dá vypít chloritan s vodou zvlášť, a až potom voda s kyselinou.
Není to pak taková "humusárna" \":wink:\" \":D\"
Roztoky se smíchají v pohodě v žaludku a je to lépe polykatelné.

Zde si dovolím důležitý poznatek. Pokud vypiji 6kap. chloritanu v deci vody, aby došlo k aktivaci celého obsahu, tak by v žaludku již musela být připravená kyselina HCl. Což není. Jsou tam snad nějaké zbytky, proto člověk ucítí i odér.
Když jsem provedl měření Instatestem, byly tyhle výsledky:
6kap. chloritanu do deci vody, ihned přikapáno 6kap.HCl10%lék. a slabých 10ppm. Správně aktivované MMS1 dává téměř 100ppm.
pH těch 6ti kapek HCl v deci vody dává 1,8 to už je blízko origo žaludku.
Je vidět obrovský rozdíl, tedy bych nikomu nedoporučoval spoléhat na to, že tento způsob (vypití chloritanu ve vodě a pak ještě kyselinu ve vodě) tělu bude pomáhat. Je to 10x nižší výsledek.
Tak to je.
Batles


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 6:39 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Batles píše:
6kap. chloritanu do deci vody, ihned přikapáno 6kap.HCl10%lék. a slabých 10ppm. Správně aktivované MMS1 dává téměř 100ppm.
Když dáte 10% kyselinu citronovou tak musíte čekat 3 minuty, při použití silnější citr. nebo HCl je aktivováno za pár vteřin. Z toho vyplývá, že když to dáte do deci vody, tak aktivace samozřejmě probíhá velmi velmi pomalu.
Batles píše:
Je vidět obrovský rozdíl, tedy bych nikomu nedoporučoval spoléhat na to, že tento způsob (vypití chloritanu ve vodě a pak ještě kyselinu ve vodě) tělu bude pomáhat. Je to 10x nižší výsledek.
Tak to je.
Batles
Je to přesně naopak. Není to 10x nižší výsledek, MMS se pak postupně aktivuje v žaludku a působí dlouhodoběji, tedy všechen oxid chloričitý je tělem využit na rozdíl od aktivace předem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 10:01 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
ravima píše:
Batles píše:
Je vidět obrovský rozdíl, tedy bych nikomu nedoporučoval spoléhat na to, že tento způsob (vypití chloritanu ve vodě a pak ještě kyselinu ve vodě) tělu bude pomáhat. Je to 10x nižší výsledek.
Tak to je.
Batles
Je to přesně naopak. Není to 10x nižší výsledek, MMS se pak postupně aktivuje v žaludku a působí dlouhodoběji, tedy všechen oxid chloričitý je tělem využit na rozdíl od aktivace předem.

Představuju si to tak, jak říká ravima. Chlordioxid se uvolňuje pomaleji a žádný se neztratí. Zkouška ve skleničce bude mít jiný průběh, než reakce v žaludku. Ale změřit to v žaludku by byl asi problém. \":wink:\"
Nicméně- dávkujeme podle subjektivních pocitů a zkušeností, takže i kdyby se při reakci v žaludku nějaké množství ztratilo, člověk by pocitově zvýšil dávku.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 10:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Nojo, všechno je možný.
Akorát mně pak není jasný, pokud roztok vykazuje pouze deset částic plynu na milion částic vody, co se pak má uvolňovat, než pořád jen těch dest částic? Je přece jedno, jak dlouho se v těle uvolňují, rozdíl je v tom, kolik se jich uvolní. V origo MMS1 je to pořád 10x víc.
Nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 10:28 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Batles píše:
Akorát mně pak není jasný, pokud roztok vykazuje pouze deset částic plynu na milion částic vody, co se pak má uvolňovat, než pořád jen těch dest částic?

Plynu je tam na začátku málo, protože je tam ještě hodně nezreagovaného chloritanu sodného a kyseliny. V žaludku se pak z chloritanu a z kyseliny postupně vytváří ten plyn oxid chloričitý, a tělo ho tak lépe využije. Naopak, když vytvoříte většinu oxidu chloričitého předem - aktivací, tak pak už v žaludku žádný další nevzniká, protože nemá z čeho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 10:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
ravima píše:
Plynu je tam na začátku málo, protože je tam ještě hodně nezreagovaného chloritanu sodného a kyseliny. V žaludku se pak z chloritanu a z kyseliny postupně vytváří ten plyn oxid chloričitý, a tělo ho tak lépe využije. Naopak, když vytvoříte většinu oxidu chloričitého předem - aktivací, tak pak už v žaludku žádný další nevzniká, protože nemá z čeho.

Tělo samozřejmě plně využije i těch 100ppm, vždyť je to uzamčené v žaludku zrovna tak jako těch 10ppm. Tak jaké plné využití? Oba stavy mají stejné podmínky - jsou vypity. Běžná tekutina se v žaludku zdrží pouze několik minut či desítku a mizí do střev i s těma 10ti ppm.
Zrovna tak se 100ppm, ne?
Z 10tippm neuděláte čekáním víc ppm, naopak, koncentrace plynu slábne. Když necháte zaktivovanou sklenici na stole, tak to pouze slábne.
Tohle už má Jim Humble dávno vyzkoušené.
Ostatně, v knize píše, že je v nouzi možné nakapat chloritan do vody a pít. Účinek je pak desetiprocentní.
No, teď vidím, že to plně odpovídá tomu, co jsem odpoledne naměřil.
Kdo chce, ať si míchá co chce, ale v žádném takovém případě tyto způsoby nemají nic společného s léčebnými protokoly a návody.
Vlastně jsem chtěl původně zdůraznit jen a právě to.
Batles \":D\"


Naposledy upravil Batles dne sob úno 11, 2012 12:14 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 11:09 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Batles píše:
Tělo samozřejmě plně využije i těch 100ppm, vždyť je to uzamčené v žaludku zrovna tak jako těch 10ppm.
Zas tak uzamčené to není, něco se ztratí ještě před vypitím a často se toho dost vykrká.
Batles píše:
Z 10tippm neuděláte čekáním víc ppm, naopak, koncentrace plynu slábne. Když necháte zaktivovanou sklenici na stole, tak to pouze slábne.
Tak to schválně zkuste, dejte do deci vody 6 kapek chloritanu a 6 kapek HCl, zamíchejte, změřte koncentraci a pak znovu třeba po 10 minutách. Docela by mě zajímalo, jestli to z té sklenice bude rychleji utíkat, než se bude tvořit nový plyn, ale dost o tom pochybuji, spíš se bude koncentrace zvyšovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 09, 2012 11:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
ravima píše:
Zas tak uzamčené to není, něco se ztratí ještě před vypitím a často se toho dost vykrká.

Tak to schválně zkuste, dejte do deci vody 6 kapek chloritanu a 6 kapek HCl, zamíchejte, změřte koncentraci a pak znovu třeba po 10 minutách. Docela by mě zajímalo, jestli to z té sklenice bude rychleji utíkat, než se bude tvořit nový plyn, ale dost o tom pochybuji, spíš se bude koncentrace zvyšovat.

Ok, určitě zkusím. Napřed ale vyškvařím domácí sádlo \":D\"
Pak si dám dávku CDS a budu žít zdravě dál \":lol:\"
Zítra dám vědět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 10, 2012 9:06 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Sara píše:
Je nejaky osvedceny protokol MMS2 na candidu?

Výše jsme právě názorně předvedli, že je potřeba řídit se vlastním rozumem a všechno si opatrně vyzkoušet.
Protokol, jak léčit nemoc "xy" může napsat člověk, který se tím zabývá řadu let, vyléčil desítky pacientů a má k tomu hafo laboratorních výsledků.

Tady se za dva roky několikrát změnily návody, jak MMS používat a nikdo z nás neví, jestli MMS-ko pomohlo s problémem,
na který jsme ho původně začli brát, nebo zlikvidovalo nějaké jiné potvory, o kterých jsme ani nevěděli, a proto je nám po něm dobře... \":wink:\" \":D\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 10, 2012 1:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
ravima píše:
Tak to schválně zkuste, dejte do deci vody 6 kapek chloritanu a 6 kapek HCl, zamíchejte, změřte koncentraci a pak znovu třeba po 10 minutách. Docela by mě zajímalo, jestli to z té sklenice bude rychleji utíkat, než se bude tvořit nový plyn, ale dost o tom pochybuji, spíš se bude koncentrace zvyšovat.

Slíbené výsledky měření ppM v MMS:
Vždy v 1dl vody, použitá HCl 10%lék.ředění.
MMS1 tak, jak se má dělat, 6+6, 20 vteřin, dolita voda = blíž ke 100ppm, po 15 min.= blíž ke 100ppm
6+6, okamžitě zalito, ihned měřeno = blíž k 50ppm, po 15ti minutách = blíž k 50ppm
6kap. chloritanu, zalito, ihned dokapáno 6 HCl, zamícháno = blíž k 10ppm, po 15ti minutách = 10ppm, po 45ti minu. = pod 10ppm bezvýznamné, 6kap. neředěné HCl do sebe stejně nelze dostat
6+6, aktivace 3 minuty = blíž ke 100ppm, přes dvě minuty se z toho valil dým - zbytečný únik CLO2

Správná aktivace se má provádět 20 vteřin, ne jak píšete 3 minuty. To je zastaralý a neplatný postup.
Měření mě stálo 60 Kč \":D\" , ale výsledky jsou jasné. Pokud se neprovede správná a ověřená aktivace (20 vteřin), nikdy se nedosáhne požadované koncentrace a tudíž správného a plného využití potenciálu kapek.
Dodatečné zalévání kyselinou po vypití samotného chloritanu je tedy k ničemu, je to pořád desetkrát slabší a nemá to vůbec nic společného s léčebnými protokoly J. Humbleho, tak, jak jsem psal již včera, takže opravdu pozor na "teoretiká a neověřená doporučení".
Milda to popsal také dost jasně.
Jdu si dát škvarky \":lol:\"
Ahoj, Batles


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 10, 2012 3:41 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Velmi zajímavé výsledky, díky.
Aktivace 3 minuty je s kyselinou citronovou, HCl je rychlejší, ale tu Humble vůbec nepoužívá, to je vlastně taky takový "teoretický neověřený postup", propagovaný jen pár lidmi na foru upramene \":-)\" a to dokonce těmi stejnými lidmi, kteří doporučují MMS neaktivovat předem.
Dodatečné pití HCl po vypití samotného chloritanu není k ničemu, doplní se tak HCl spotřebovaná chloritanem v žaludku, což teoreticky možná vypadá jako blbost (vzhledem k množství kyseliny produkované žaludkem je pár kapek HCl navíc úplné nic), i na základě vašeho měření, ale funguje to hlavně prakticky, to je velmi dobře ověřené, ale to už nemá nic společného s MMS, o HCl jsou jiná vlákna.
Mimochodem, samotná aktivace HCl také nemá nic společného s Jimem Humblem, a správně by se tomu ani nemělo říkat MMS, viz forum upramene.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 10, 2012 5:20 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Batlesi, díky za změření. Něco na tom tedy bude, ony ty koncentrovanější chemikálie reagují spolu obvykle lépe, než zředěné.

V tom případě stojí za zamyšlení, zda dávat zvířatům neaktivovaný MMS1 do pití podle doporučení, nebo raději aktivovaný?
Moje čubinka i kocour to pijí stejně ochotně oboje. \":wink:\" \":D\"
Mělo by být tedy účinnější nejdřív aktivovat a pak nalít zvířatům do pití....


Je lepší kyselina citronová, nebo chlorovodíková?:

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz