Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 2:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 8:27 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Takze nemas? Docela by mne to zajimalo protoze nejaky mikroskop bych nasel, temne pole bych ho mozna taky naucil, ale jaksi nemam presnou predstavu jak takove plisne potazmo kvasinky presne v krvi vypadaji a cim se daji presne rozeznat od jinych krevnich castic. Navic jak se provadi stanoveni, kvantifikace na objem krve.

Vlastni zkusenost je vlastni zkusenost, na to jaka je doporucuji nastudovat tema Struktura vedeckych revoluci

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 10:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Na protikvasinkovej diete som už šiesty mesiac.Mám jednu otázočku.Pripravila som si dva poháre s vodou.Urobila som pľuvací test a išla na toaletu /cca 3min/ a potom som opäť urobila pľuvací test do druhého pohára.V prvom pohári ostala slina plávať a v druhom pohári sa objavili klesajúce vlákna.Teraz tomu nerozumiem,pretože som takéto meranie robila aj minulý týždeň s podobným výsledkom.Keby som totižto neurobila druhý pokus,myslela by som si,že kvasinka je na ústupe.Tak teraz som v rozpakoch...
Ďakujem za odpoveď.

Platí pouze první ranní plivnutí, těsně po probuzení, jinak nemá význam se tím zabývat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 10:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
jsem na protikvasinkove diete 2 mesice a chtela bych se zeptat, jak vycistit bunky od toho tuku, kdyz jim prevazne tuk. Pust by byl vhodny ? Jestli ano, tak jak dlouhy ? dekuji za vas tip

Půst není nutný, jsou nutné omega 3 mastné kyseliny a lecitin, nicméně půst určitě neuškodí. Tam vlastně jeden tuk rozpouští jiný tuk, to je potřeba pochopit, ne tuk ze stravy vynechávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
phoenix píše:
Dobry den Jardo,

chcela by som sa spytat na jednu vec. Uz ste mi raz odporucili, ze prvotne je zbavit sa prekyslenia, pokial mam aj prekyslenie aj kvasinky. Doma mame pivovarske kvasnice a kedze som uz vo viacerych prispevkoch citala, ze su dobrym zdrojom roznych vitaminov, mineralov atd, chcela som ich brat. No zaroven je odporucene, ze pri candide sa brat nemaju. Napriek tomu ze candidu mam, stravujem sa tak, ze mnoho veci z mojho jedalnicku ju podporuje, no prvotne sa chcem zbavit hlavne prekyslenia kvoli tomu ze na sebe vidim v prvom rade nedostatok mineralov (padanie vlasov, problemy s ladvinami..). Chcem sa teda spytat, ci je prilis nevhodne brat ich, ci mi mozu viac uskodit vo vztahu ku candide, alebo ich z kratkodobeho hladiska brat mozem, aby mi pomohli pri odkyslovani a neskor ich vysadit. Dakujem a prajem pekny den \":)\"

Osobně bych ty kvasnice nejedl, tím kvasinky pouze podporujete a čím více si jich namnožíte, tím větší deficity látek v těle docílíte, protože kvasinka vám je vyžírá a na vás toho mnoho nezbude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Dříve, ještě když jsem netušila, že trpím kandidou, tak mě k permanentní únavě ještě přepadávaly akutní stavy. Třeba čtvrt hodiny jsem jen zívala a byla úplně zesláblá, že jsem skoro spadla ze židle. Až později jsem si nastudovala, že to nejspíš byla hypoglykémie, kterou kandida může způsobit.
Tohle už mě netrápí, ale po větším sportovním výkonu jsem strašně unavená, hrozně se nacpu a usnu. Není divu, když ze sacharidů jím jen méně sladké ovoce k snídani.
Jak to nejlépe řešit? Dát si předem třeba jáhly a nebo potom lžičku medu?

Myslím, že to děláte špatně, pokuste se zcela vyřadit sacharidy a zařadit více tuku, tím se nárazy cukru do organizmu vyloučí a tělo je slušně srovnané po celý den. Dle mého názoru na této stravě ani sportovní výkony nevadí i když vrcholové ty možná konat nepůjde, tam si jistý nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Dobry den, chtel bych se zeptat na krevni testy na candidu. Maji nejakou vypovidaci hodnotu?
Nechal jsem si je spolecne s dalsimi testy udelat a vysly mi negativne (hodnota 0,1 z povoleneho intervalu 0,0 - 0,3).
Je lepsi se spolehnout na plivaci nebo krevni test?

Dekuji.

Člen sakul vám to píše správně, já zde mikroskopii temného pole mám a u každého pacienta si stav vyšetřuji, přičemž promořenost plísněmi je obdivuhodná, ty vlastní téměř každý a někdy v docela úděsné formě. Krevní testy jsou průkazné, až při větším počtu opakování a to je bohužel docela drahý koníček. Plivací test je zadarmo a pouze orientační, jediné spolehlivé vyšetření je opravdu je v té krvi vidět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 11:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
[quote="davoo":26odwu0i]Ono nie, že to je ďalší krok, to má byť úplne prvý, len ma tu všetci ignorujú a radšej chodia na tie svoje šialené diétky... Inak stačí použiť google. Čoskoro budem podávať svoju vlastnú skúsenosť z vyliečenia systémovej candidózy a dúfam, že to pán Jarda nebude prehliadať konečne... Hlavne sa toho držte a nevymýšlajte hlúposti s braním iných protokolov a chelátorov naraz. Niekedy prídu výsledky kľudne aj po roku, záleži od zamorenia Vášho tela.

http://onibasu.com/wiki/Cutler_protocol
http://www.autismpedia.org/wiki/index.p ... ols/Cutler
http://health.groups.yahoo.com/group/fr ... chelation/

Quote from Dr. Hal Huggins
"Strangely enough, Candida is there to save your life. It changes methyl mercury to a less toxic (but still toxic) form. Bacteria change it back to methyl mercury, and the system goes back and forth. If Candida were eliminated while you have amalgam in your mouth, your health will not be as good as it were there protecting you. Complex, but yes, there is a relationship."

Prečo sa Vám hneď vráti candida, keď prestanete s diétou? Hmmm...
Ja som začal mať tráviace ťažkosti asi tak rok potom čo som obdržal amalgámy... Náhoda?
Nehovorím, že u všetkých je toto príčinou, ale keď máte amalgámove plomby a candida sa Vám stále vracia, tak je to úplne jasné... Čítal som aj pár príbehov, že sa ľudia zamorili aj z jedla typu tuniak a pod. Skúste pohladať.

Zopár úspešných príbehov pre inšipiráciu. Je toho plný internet a najdôležitejšie je to, že sú to TRVALÉ riešenia.
http://candidarecovery.com/bridget_mercury.pdf
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1894800
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1887319
http://curezone.com/forums/am.asp?i=289753

A tu je tiež zopár príbehov, určite tam bude spomenutá aj candida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 11:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Petře tohle tu už ale nikoho nezajímá. Nepatří do tohoto vlákna a ani fora. Nepatří to rozhodně do projevu člověka, který tak usilovně propaguje změnu paradigmatu myšlení. To že vytahuješ takové věci nevypovídá nic o Vševědovi, ale samozřejmě o tobě - nesrovnal jsi se s tím, že někdo vidí věci jinak, chováš si v sobě masochisticky jakési zášti a přestože jsou všichni už dávno někde jinde tak otravuješ tento prostor jako připomínku toho, že si nedokážeš v sobě srovnat své vnitřní konflikty.

Působí to otravně a hlavně trapně v kontextu toho, co tu kážeš Trochu jako pravidelně onanující kněz zarputile kázající o hříšném sexu.

Trefné a výstižné, není co dodat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Petr 2 píše:
Takze nemas? Docela by mne to zajimalo protoze nejaky mikroskop bych nasel, temne pole bych ho mozna taky naucil, ale jaksi nemam presnou predstavu jak takove plisne potazmo kvasinky presne v krvi vypadaji a cim se daji presne rozeznat od jinych krevnich castic. Navic jak se provadi stanoveni, kvantifikace na objem krve.

Vlastni zkusenost je vlastni zkusenost, na to jaka je doporucuji nastudovat tema Struktura vedeckych revoluci

Na toto téma toho na netu v českém provedení mnoho není, ale venku není problém si potřebné informace dohledat, dělá to tam mnoho pracovišť a dost úspěšně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 11:47 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sakul píše:
Petře tohle tu už ale nikoho nezajímá. Nepatří do tohoto vlákna a ani fora. Nepatří to rozhodně do projevu člověka, který tak usilovně propaguje změnu paradigmatu myšlení. To že vytahuješ takové věci nevypovídá nic o Vševědovi, ale samozřejmě o tobě - nesrovnal jsi se s tím, že někdo vidí věci jinak, chováš si v sobě masochisticky jakési zášti a přestože jsou všichni už dávno někde jinde tak otravuješ tento prostor jako připomínku toho, že si nedokážeš v sobě srovnat své vnitřní konflikty.

Působí to otravně a hlavně trapně v kontextu toho, co tu kážeš Trochu jako pravidelně onanující kněz zarputile kázající o hříšném sexu.

Ano dobry nazor, samozrejme ze podil na te aroganci ma jak Vseved tak i ja. Ale ja si to umim priznat a hlavne obhajit tim ze jsem mu nastavoval arogantni ontologicke zrcadlo. Vseved ale nikdy podobny prohlaseni nerekl. Jen rype a arogantne oralne onanuje. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 11:54 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
Na toto téma toho na netu v českém provedení mnoho není, ale venku není problém si potřebné informace dohledat, dělá to tam mnoho pracovišť a dost úspěšně.

No delat a delat je rozdil. Prave proto chci normalizovany pracovni postup. Bez toho se nikam neposunem. Vsechny vysetreni z krve by mely mit normalizovane postupy, to mi netvrdte ze ne. Chapu vztahuji se na ne autorska prava, takze neautorizovane kopirovani je nezakonne, ale nejaky lehky vycuc by se snad nasel ne?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 2:37 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
Půst není nutný, jsou nutné omega 3 mastné kyseliny a lecitin, nicméně půst určitě neuškodí. Tam vlastně jeden tuk rozpouští jiný tuk, to je potřeba pochopit, ne tuk ze stravy vynechávat.

Dekuji moc za vasi odpoved. Ja jsem mela zato, ze je problem pouze v sacharidech. O problematice ucpani bunek tukem a nasledna nepruchodnost sacharidu, na kterych se zivi kvasinka jsem nemela tuseni..... To znamena, az kvasinku vratim tam kam patri, mezi zakazane kombinace bude tuk a sacharidy ? To je skoda, protoze takove boruvky se slehackou jsou lahudka. Mimochodem sirna patlanice naopak tuto kombinaci vita. Je to tim, ze je to vlastne omega 3 koktejl ? tim padem tam treba ty boruvky nebo datle nemaji problem s tucnym tvarohem ? Dekuji predem za vasi odpoved, je to opravdu velice zajimave a hlavne, kdyz do toho clovek pronikne velice jednoduche.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 6:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Myslím, že to děláte špatně, pokuste se zcela vyřadit sacharidy a zařadit více tuku, tím se nárazy cukru do organizmu vyloučí a tělo je slušně srovnané po celý den. Dle mého názoru na této stravě ani sportovní výkony nevadí i když vrcholové ty možná konat nepůjde, tam si jistý nejsem.

Sacharidy jsem zcela vyloučila na rok a reakce organismu byly úplně stejné jako poslední měsíce, co snídám ovoce. Celý den mám vyrovnanou energii, když běžím 5 km, tak mě to příjemně osvěží. Ale když dám víc km, inliny nebo hodně dlouhou procházku, tak po příchodu domů postupně uvadám, dokud nejdu spát. I druhý den mám většinou mnohem větší hlad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 9:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Petr 2 píše:
No delat a delat je rozdil. Prave proto chci normalizovany pracovni postup. Bez toho se nikam neposunem. Vsechny vysetreni z krve by mely mit normalizovane postupy, to mi netvrdte ze ne. Chapu vztahuji se na ne autorska prava, takze neautorizovane kopirovani je nezakonne, ale nejaky lehky vycuc by se snad nasel ne?

Obávám se, že takto se k tomu nedostanete, zde je nutné samostudium a dlouhé hodiny koukání do mikroskopu na stovky různých vzorků, jde přeci jenom o obor, který vyžaduje dost citu pro věc. Není to jako ostatní krevní vyšetření, jde vlastně dost často o takové hledání jehly v kupce sena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Dekuji moc za vasi odpoved. Ja jsem mela zato, ze je problem pouze v sacharidech. O problematice ucpani bunek tukem a nasledna nepruchodnost sacharidu, na kterych se zivi kvasinka jsem nemela tuseni..... To znamena, az kvasinku vratim tam kam patri, mezi zakazane kombinace bude tuk a sacharidy ? To je skoda, protoze takove boruvky se slehackou jsou lahudka. Mimochodem sirna patlanice naopak tuto kombinaci vita. Je to tim, ze je to vlastne omega 3 koktejl ? tim padem tam treba ty boruvky nebo datle nemaji problem s tucnym tvarohem ? Dekuji predem za vasi odpoved, je to opravdu velice zajimave a hlavne, kdyz do toho clovek pronikne velice jednoduche.

Pokud kvasinku umravníte, tak si občas takové kombinace dávat můžete, ale ne stále. Konkrétně borůvky zase jako takový problém nevidím, ty jsou tak nacpané kvantem prospěšných látek, že jim ta trocha tuku vadit tolik nebude, ale u datlí už to bude jiné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz